» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... > »

Autor Treść
bbb
Gość
ha ha, Ubawiłam się :) Masło przewiozłam normalnie w pojemniku, autokar jest klimatyzowany. W cerkwii popowie sami gadają i śpiewają, my weszliśmy na chwilę i to tyle, i tak nie rozumiesz, o co im chodzi ;)
IP: 89.200.227.216
karola
Gość
Witam:)wybiera sie ktos na Korfu pod koniec sierpnia?Zatrzymamy sie 2 tygodnie w Paleo,byl ktos juz w tym miejscu?Szukamy spokoju I oczywisie swietnej zabawy;)dziekuje za odpowiedzi...
IP: 87.198.48.77
AGA
Gość
bbb
widzę ze zadowolona po wczasach ;)) my właśnie tacy wracamy co roku ;))
bagaże też spakowane ;)) i masełko do bagażu też ;)) w luku bagażowym jest zimo ;)) a na miejscu większość rzeczy wiadomo dobrze mieć swoje ;))
mnie jedynie przeraża podróż autokarem z moimi dziećmi..... są grzeczne... ale chodzi o to czy nie jest za zimno czy za gorąco..czy można zrobić im coś ciepłego do jedzenia?? mleko?? gorący kubek?? trzeba czymś się przykryć żeby nie zmarzły w nocy???? bardzo proszę o info na temat warunków "autobusowych" .. a potem to już będzie super ;)))
na Korfu pewnie jak na rodos...gdzie byliśmy 5lat temu ;)bajecznie ;))i gorąco
IP: 91.196.12.154
bbb
Gość
AGA nasz autokar był klimatyzowany tak, że każdemu było w sam raz. Cienki polarowy kocyk i małe poduszki warto mieć, zawsze wygodniej. Była możliwość zakupienia kawy lub herbaty, więc myślę, że z wrzątkiem nie będzie problemu, a jeśli będzie to i tak przeżyjecie, my mieliśmy jeden dłuższy postój, tzw "widelec" w zajeździe, a poza tym wszyscy mieli suchy prowiant ;) ojjjj spakujcie mnie do jakiejś walizki ;)
IP: 89.200.227.216
Aga
Gość
bbb
dzięki ;))
zadzwoniłam do autobusów ;) i juz wiem ze kocyk lepiej mieć + "podusię" ;)) ciepłą wodę dla dzieci żeby zrobić mleko dostanę ;)) lub kupię ;)) i jutro jedziemy ;)))) ale sie cieszę ;)) suchy prowiant spakowany jakbyśmy mieli tydzień na pustyni przeżyć.. ;)
IP: 91.196.12.154
kingaa20
Gość
Jadę 18 sierpnia do Olimpic Beach do hotelu Rainbow z biura- OK services, czy może ktoś już tam był? w tym czy zeszłym roku, w tym hotelu lub innym?:) jeżeli tak proszę o jakies przyadtne informacje?:) a i jakim autokarem dojazd:)? w miare jakiś?:) z jakiej firmy?;))
Pozdrawiam:)
Kinga:))
IP: 178.235.121.238
bbb
Gość
Aga
Życzę Ci udanego urlopu, a taki z pewnością będziesz miała. Napisz tu , jak wrócisz :)
IP: 89.200.227.216
Monika
Gość
Aga napisał
bbb
dzięki ;))
zadzwoniłam do autobusów ;) i juz wiem ze kocyk lepiej mieć + "podusię" ;)) ciepłą wodę dla dzieci żeby zrobić mleko dostanę ;)) lub kupię ;)) i jutro jedziemy ;)))) ale sie cieszę ;)) suchy prowiant spakowany jakbyśmy mieli tydzień na pustyni przeżyć.. ;)


Trzymajcie się cieplutko i miłego wympoczynku :D
IP: 91.189.74.114
Monika
Gość
kingaa20 napisał
Jadę 18 sierpnia do Olimpic Beach do hotelu Rainbow z biura- OK services, czy może ktoś już tam był? w tym czy zeszłym roku, w tym hotelu lub innym?:) jeżeli tak proszę o jakies przyadtne informacje?:) a i jakim autokarem dojazd:)? w miare jakiś?:) z jakiej firmy?;))
Pozdrawiam:)
Kinga:))

Byliśmy dwa razy w Olimpic z rodzinką , napisz co Cię interesuje. hotel do którego jedziesz jest blisko morza, w pokojach nie byłam jedynie na dole na obiadku.
IP: 91.189.74.114
daro
Gość
W hotelu enastron jest darmowe WIFI , dobrze mieć ze sobą czajnik lub dodatkowy garnek do gotowania wody. Jeżeli ktoś był już w Olimpic B. i bywał w tawernie RAI to jest ona przeniesiona na promenadę przy plaży..
IP: 94.67.146.95
Awawa
Gość
daro napisał
W hotelu enastron jest darmowe WIFI , dobrze mieć ze sobą czajnik lub dodatkowy garnek do gotowania wody. Jeżeli ktoś był już w Olimpic B. i bywał w tawernie RAI to jest ona przeniesiona na promenadę przy plaży..


Ooooo, widzę Daro, ze juz wrociliscie z wczasow:) Mam pytanie o ten garnek... Co jest na miejscu z naczyn? Właściwie potrzebuje tylko wodę zagotować na herbatę czy kawę i moc ja z czegoś wypić. Jakie na miejscu są naczynia? Czy WIFI jest także darmowe w pokojach, jest jakis kod? Jakie wrażenia z hotelu? Czy w autobusie zmarzne, bo ludzie tu piszą zeby brać kocyki:/ Zadowolony ogólnie z wyjazdu, czy coś było nie teges..?
IP: 130.255.152.104
daro
Gość
AWAWA
Jeszcze jestem w Enastronie, wyjeżdżamy 27. Podróż OK, podusię i kocyk warto mieć. Co do wyposażenia kuchni raczej ubogo, jestem w pok. dwuosobowym jest 1 garnek 5 l, 1 malutki na 1 szklankę, mała patelnia, 2 garnuszki, 2 szklaneczki i sztućce. Podobno niektórzy mają czjnik. Co do Wifi, w pokoju ciężko złapać ale czasami sie udaje, hasło EnasTron2011. Ogólnie hotel OK.
IP: 94.67.146.95
Awawa
Gość
Dzięki za info:) Popatrzylam sobie na plaze "z satelity" i wybralam sobie kawałek tej na prawo, gdzies ktos tu pisał, ze to plaża naturystów, to prawda? Milej końcówki pobytu:D My jutro o 8.30 wyjazd.
IP: 130.255.152.104
MarcinNH
Gość
Witam jedzie ktos moze do Olimpic Beach 18.09-29.09 2013 :) ?
IP: 84.10.161.177
m.k
Gość
Witam
Bylem w olimpik w tamtym roku z ANTAŁKIEM
Biuro normalne ale pewne, rezydentkę widziałem może 5-6 razy a co to miejscowości to super
Polecam jechać na Meteory oraz skiatos. w tym Roku może tez tam pojedziemy w sierpniu tak kolo 10-14 sierpnia jeszcze szukam oferty i czekam do 3 sierpnia wtedy będę miał pewność co z urlopem
IP: 83.27.209.98
bbb
Gość
Hah ha z rezydentami bywa różnie, my łaziliśmy samopas, a jak potrzebny był korkociąg, zapomnij, nie było kogo zapytać, więc poradziliśmy sobie nożami i widelcami :) ajjj i tak mamy mnóstwo fajnych wspomnień
IP: 89.200.227.216
egi
Gość
Witam, właśnie wróciłem z Olimpic z Karlikiem z Opola. Cała rodzina megazadowolona! Jeśli ktoś ma pytania, służę
IP: 37.128.44.49
DAWID OK
Gość
A JAK PLAŻE.ILE TRZEBA ZAPŁACIĆ ZA PARASOL I LEŻAK.CZY MOŻNA ROZŁOŻYĆ SWÓJ PARASOL.
IP: 83.10.67.247
egi
Gość
możesz rozłożyć swój parasol/koc. Jeśli chcesz korzystać z wygodnych leżaków, po prostu je zajmij. Za moment podejdzie kerner z tawerny i za 3 euro zamawiasz browara, szejka albo frappe i korzystasz z leżaka do końca dnia w ramach opłaty za napój, który kupujesz.
IP: 159.205.49.6
Iza
Gość
Witam wybieram się za kilka dni do Olimpic Beach do Hotel Enastron 3. Jak tam jest? Ktoś z Was mieszkał tam? Jak z czystością pokoju. Może jest jakaś strona hotelu? Ja nie zznalazłam. Czy są pokoje których bezwzględnie należy się wystrzegać?
IP: 176.111.127.244
Kamil
Gość
A powiedzcie mi, z jakiego lokalnego biura w tym roku jezdziliscie tam na wycieczki fakultatywne?
IP: 80.52.230.162
egi
Gość
Armira Travel: meteory 25 euro, skiathos 35 euro, świetna pilotka Krysia, naprawdę warto. Jeśli masz problem ze znalezieniem biura, namiary dostaniesz w hotelu Phoenix
IP: 37.128.66.187
Kamil
Gość
Dzięki za odpowiedz. Poszukam na miejscu tego biura.
A byłeś/aś na tych 2 wycieczkach? Bo słyszałem, że na Olimp to szkoda kasy wydawać, Saloniki no można, aczkolwiek bardziej z nudy zobaczyć, no i Ateny- ale to już jest bardziej wyprawa niż wycieczka... Co jeszcze braliście ze sobą z PL z jedzenia itp?
IP: 80.52.230.162
egi
Gość
czym mniej weźmiecie tym lepiej - wszystko jest na miejscu. Ciuchy nawet są tańsze i lepszej jakości z greckiej, wysokiej jakościowo bawełny
IP: 77.255.211.203
SPASIBA
Gość
Witam, czy ktoś orientuje się, czy w pobliżu znajduję się plaża naturystów?
IP: 86.1.38.123

Strona: « < ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij