» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Velika

Grecja Velika

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Treść
anng
Gość
My Velika, villa Victoria od 06 sierpnia i juz nie mozemy sie doczekac!!!
IP: 37.31.144.75
turystka
Gość
anng-my byliśmy w wilii Victoria tam koło apartamentów rośnie oregano i mięta w doniczce :P przynajmniej jak byliśmy w 2010 roku tak było,pokój dwu osobowy i dwa balkony na wschód i zachód słońca :P jeszcze kiedyś tam wrócimy :P
IP: 164.127.83.180
Iwona
Gość
Bardzo ciekawa jestem wrażeń z Veliki. Małżeństwo, które mieszkało obok nas w Kutsupii właśnie w przyszłym roku wybierają się do Veliki, bo słyszeli/czytali, że bardzo fajne miejsce. Mnie natomiast osobiście ciągnie Stomio... i kto wie, czy moje miejsce wypadowe nie będzie tam....lub... Kutsupia - jestem nią oczarowana!
IP: 83.238.133.74
turystka
Gość
Joanna wróciłaś ???jak wrażenia wypoczęta a jak z wycieczką do Aten ? byliście ?
IP: 164.126.112.29
Kasia
Gość
Bardzo proszę oopinie na temat Studia Janis w Valika. Czy w miejscowości są jakieś dyskoteki , kluby itp?
IP: 83.7.14.32
Ewela
Gość
Bardzo proszę o informację o miejscowości Velika i Willi Janis . Wybieramy się ze znajomymi na przełomie maj/czerwiec 2015r. Zastanawiam się jaka w tym ookresie może być pogoda i czy w tym czasie wszystkie tawerny i dyskoteka będą już otwarte. Czy ktoś z państwa był w tym okresie na wczasach ?????
IP: 83.27.241.20
Marina
Gość
My z chlopakiem wybieramy sie w połowie września do Hotelu Hawaii, ale widzę, ze to świeży obiekt u Tęczy. Może w tym roku ktos zahaczy i napisze o nich pare slow? Na zdjęciach pokoje sa calkiem ladne.
IP: 89.74.119.239
Ania
Gość
Też wybieramy się do Hawaii w połowie lipca, bardzo ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie w internecie. Ciekawa jestem czy coś się zmieniło w Velice po tych zawirowaniach w Grecji.
IP: 91.227.3.138
dharius
Gość
Proszę o info o Villi Vakis w velika
IP: 178.235.192.23
sonia
Gość
Ja również prosze o info z Veliki 2015..Jak ceny, zaopatrzenie, plaże???Szczególnie nowe obiekty z Tęczy...(Vakis i Hawaii).Napiszcie!!!!
IP: 109.196.54.235
Kaha
Gość
Witam! Ja w tym roku byłam w Parali i w 2012 w Kokkino Nero z Tęczą.Biuro jak dla mnie rewelacja dlatego postanowiłam pojechać z nimi w 2016 roku do Kutsupi.Proszę w miarę możliwości o jakieś opinie ,może był ktoś w Nikosie ???A może jedzie ktoś do Kutsupi 7sierpnia do Apartamentu Nikos. Ja jadę z mężem, synem oraz znajomi z synem.Boję się trochę że dzieci będą się nudzić ponieważ czytałam że w Kutsupi nic nie ma.Czekam,może ktoś się odezwie i cośik fajnego napisze.Jeśli ktoś ma pytania dotyczące Parali apartamenty La petit sirene oraz Kokkino Nero - Adonis to chętnie odpowiem.
IP: 87.101.72.246
Iwona
Gość
Rzeczywiście Kutsupia jest malutką miejscowością, za to ma przepiękne plaże. W trakcie weekndu jest oblegana przez greków - to taka ich baza wypadowa. Atrakcji dla dzieci, poza morzem oczywiście, niestety brak. Hotel Nikos przyjemny, podobnie z jego wyposażeniem. Mieszkałam w apartamencie 5 os. i byłam b. zadowolona. Bardzo dobre jedzenie serwuje tawerna Bebis (obok Nikosa) - jeśli ktoś uwielbia owoce morza to serdecznie polecam. Wczasy w Nikosie wspominam b. b. miło. Natomiast ten rok to Stomio i hotel Vlasis. Wracam tam po raz drugi, zatem komentarz niepotrzebny:)
IP: 83.238.133.72
turystka
Gość
Iwona tak Stomio super też byłam w tym roku my do Kutsupii pierwszy raz do tej miejscowości :)ale w wiliii Gialos będziemy ,a w jakim terminie będziesz w Grecji ?
IP: 31.174.110.109
Iwona
Gość
Ze względu na dzieci - i szkołę - od 29 czerwca...wcześniejsze i późniejsze np. wrześniowe terminy nie wychodzą na razie w rachubę... ale co się odwlecze... :) Kochana Turystko Kutsupia to enklawa spokoju (przynajmniej poza weekendem)...i odwiedź Karitsę, koniecznie
IP: 81.219.59.60
Asia
Gość
Kaha mam pytanie. Planujemy wypad do Kokino Nero. Jaka jest Twoja opinia w temacie villi Adonis? Czy wiesz coś może na temat hotelu Hlidi? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
IP: 87.205.140.223
Dominik
Gość
turystka napisał
anng-my byliśmy w wilii Victoria tam koło apartamentów rośnie oregano i mięta w doniczce :P przynajmniej jak byliśmy w 2010 roku tak było,pokój dwu osobowy i dwa balkony na wschód i zachód słońca :P jeszcze kiedyś tam wrócimy :P


rzeczywiście największy powód do radości że mięta i oregano rośnie w doniczce hahahaha. U mojej mamy w kuchni też rośnie
IP: 83.10.32.148
Joanna
Gość
Kaha, w Kutsupii rzeczywiście nie ma nic i to jest atut! W ramach atrakcji dla dzieci i dorosłych można codziennie zrobić sobie spacer do Kokkino - plażą do końca, potem parę kroków wspinaczki (jest lina :) ) i dalej drogą ( fakt, nie ma chodnika, trzeba uważać na poboczu ). My chodziliśmy zwykle pod wieczór na obiadokolację, albo do SPA, upał już mniejszy, a powrotna droga po ciemku ( warto wziąć latarkę dla bezpieczeństwa na nieoświetlonych odcinkach). W ten sposób mamy jeszcze zdrową porcję ruchu na leniwych greckich wakacjach :) . My planowaliśmy większą aktywność i z góry wypożyczyliśmy rowery na cały pobyt. To był jednak nietrafiony pomysł z uwagi na pagórkowatość terenu i kiepską jakość rowerów. Te na pewno można wykorzystać w bardziej płaskim terenie, np. w Velice czy Stomio, ale w Kutsupii to temat tylko dla orłów. My mieszkaliśmy w Gialosie i bardzo nam się podobało. W ogóle dla mnie Kutsupia najlepsza, ale ja lubię wioski z jednym sklepem i świętym spokojem gratis. MoŻna odwiedzić Karitsę(jeździ autobus), jak ktoś lubi górskie spacerki to bardzo polecam wąwóz Calypso, autobus jeździ też do Stomio
IP: 91.192.2.200
turystka
Gość
Joanna byłaś w Gialosie ?napisz może czy jeszcze w tym piętrowym apartamencie ? no w sumie to już musztarda po obiedzie bo chcieliśmy większą grupą a teraz sami jedziemy za 116 dni ,wcześniej pytałam o ten obiekt w samym biurze ale do teraz mi nieodpisali ...ale jedziemy do Kutsupii pierwszy raz podobało nam się w Velice <cisza i spokój > więc Kutsupia pewnie będzie tak samo miejscem ulubionym :) a Ty w tym roku gdzie się wybierasz ?
IP: 31.174.0.243
Joanna
Gość
Turystko, byłam w Gialosie, ale nie w tym dwupoziomowym, pięcioosobowym. Spóźnilismy się z rezerwcją i były już tylko te 2(3) osobowe, więc wzięliśmy 2 dla naszej rodziny i w sumie dobrze wyszło. Te były jakby nowsze i bardziej zadbane w porównaniu z pietrowymi. Ale to było w 2014, więc może się pozmieniało. Z balkonu widok na morze, a balkony od wschodu, więc słońce z rana, a po południu można już siedzieć w przyjemnym cieniu. W ogóle ten kierunek okien na wschód jest super, bo w pokojach nie ma skwaru pod wieczór, tylko całkiem przyjemna temperatura. A gdzie byłaś w Velice? Ja w Janisie. Fajnie, ale Velika wygrywa - mniej betonu, więcej przyrody.
Ja jeszcze na etapie planów na tegoroczne wakacje. W zeszłym byłam w Albanii, a teraz znów do Grecji mnie ciągnie...:)
IP: 185.60.247.35
edyta317
Gość
Joanna napisał
A gdzie byłaś w Velice? Ja w Janisie. Fajnie, ale Velika wygrywa - mniej betonu, więcej przyrody.


Joanno , a nie miało być czasem , że w Velice fajnie , ale Kutsupia wygrywa? :)
IP: 37.190.227.252
Joanna
Gość
edyta317 napisał
Joanna napisał
A gdzie byłaś w Velice? Ja w Janisie. Fajnie, ale Velika wygrywa - mniej betonu, więcej przyrody.


Joanno , a nie miało być czasem , że w Velice fajnie , ale Kutsupia wygrywa? :)


Edyto, oczywiście, że tak miało być : Kutsupia wygrywa! Czuwaj! ;)
IP: 91.192.2.200
turystka
Gość
Joanno-dzięki za opis no widzisz jak to mówią niema tego złego z tymi pokojami my byliśmy w Velice w Viktorii pokój na 3 osoby we dwoje jedno okno na wschód słońca drugie za zachód super było teraz licze na powtórke tego błogiego wypoczynku :) my w tamtym roku....Szklarska poręba :)tak troche inaczej ale też było fajnie :) pozdrawiam i życze wyjazdu do Grecji :) ps Edyta317 a Ty gdzie w tym roku ?
IP: 31.174.26.109
edyta317
Gość
Dla mnie niestety jeszcze za wcześnie na konkretne plany. Pewnie decyzję podejmę gdzieś w terminie kwiecień/maj. W tamtym roku też miałam przerwę od Grecji, bo byłam w Bułgarii, a w tym zobaczę, co jeszcze zostanie z ofert, bo to będzie już dość późno. Jak już będę wiedziała, to napiszę.
Fajnie Ci , że już wiesz , że jedziesz do Kutsupii. Byłam tam w 2012 roku. Super spokojne miejsce do odpoczynku. Myślę, że będziesz zadowolona.
IP: 193.19.167.141
Kaha
Gość
Do turystka: A w jakim terminie jedzie Pani do Kutsupi ? My jedziemy 7sierpnia. Pozdrawiam
IP: 87.101.72.246
Kaha
Gość
A w jakim terminie się Pani wybiera (turystka]

Joanna byłaś w Gialosie ?napisz może czy jeszcze w tym piętrowym apartamencie ? no w sumie to już musztarda po obiedzie bo chcieliśmy większą grupą a teraz sami jedziemy za 116 dni ,wcześniej pytałam o ten obiekt w samym biurze ale do teraz mi nieodpisali ...ale jedziemy do Kutsupii pierwszy raz podobało nam się w Velice <cisza i spokój > więc Kutsupia pewnie będzie tak samo miejscem ulubionym :) a Ty w tym roku gdzie się wybierasz ?
IP: 87.101.72.246

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Velika

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij