» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

grecja parga

Strona: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... > »

Autor Treść
sonia50
Gość
Czy ktos był w Pardze w willi Thomas.Ja jadę 1 czerwca z FunClub i jestem ciekawa Waszych opinii.
IP: 83.5.99.175
bibetka
Gość
cześć. jade we wrzesniu też do willi thomas do pargi z funclubem ;) jestem pozytywnie nastawiona bo juz bylam z nimi dwa razy w grecji. Życzę udanego wypoczynku i poprosze o opinie po powrocie. pozdrawiam
IP: 89.230.16.64
bibetka
Gość
coś mało chętnych do dzielenia się wrażeniami ;(
IP: 89.230.16.64
Lilinka
Gość
Witam
Wybieramy sie z mezem w polowie sierpnia do Pargi z Oscarem,prawdopodobnie,czy ktos sie wybiera w tym terminie?
IP: 31.182.85.25
sonia50
Gość
Coś tu cicho na tym forum,czy nikt tu nie zagląda.Jadę 1 czerwca do Pargi do willi Thomas i chciałabym sie dowiedzieć czy są w pokojach ręczniki bo na zdjęciach niby są , żeby nie brać bez potrzeby i jak wygląda podroz.Czy jedzie się tym samym autokarem całą droge czy są jakieś przesiadki.
IP: 83.30.58.142
bozenaa62
Gość
Witam
My też się wybieramy do tej willi z parą przyjaciół, tylko że od 8 września. Zaglądam tu od dawna, ale rzeczywiście mało wpisów. Bardzo proszę osoby, które pojadą na wcześniejsze turnusy, aby coś napisały po powrocie -:) Interesuje mnie zakwaterowanie i dostępność wycieczek fakultatywnych i nie tylko-:)
IP: 95.160.156.254
sonia50
Gość
Witam.Obiecuję opisać wszystko po powrocie tj.12 czerwca.Interesuje mnie jeszcze czy w Pardze jest dużo bezpańskich psów.Kocham Grecje ale nie jeżdżę za czesto z powodu psów.Jestem straszą psiarą i serce mi pęka na widok tych bidoków. W tym roku jednak nabralam ochoty na wyjazd do Pargi,po obejrzeniu przepięknych zdjęc i filmików.Najwyżej będę znowu latać z karmą i dokarmiać psiaki.
IP: 217.99.77.171
bozenaa62
Gość
Witam ponownie, myślę, że w temacie organizacji samej podróży to można zasięgnąć informacji w samym biurze Fun Club -:), a przynajmniej spróbować. Ja mimo tego, że od kilku lat kupuję wczasy u tego samego agenta, to jeśli ciekawią mnie jakieś kwestie, to dzwonię do nich. Pracują tam sympatyczne Panie i zawsze coś podpowiedzą -:)
IP: 95.160.156.112
bibetka
Gość
myśle, że podstawowe wyposażenie ( w tym ręczniki) będa. jeszcze nie trafiło mi się, żeby nie było ;) ja jade do willi thomas w połowie września ;)
IP: 89.230.16.32
bibetka
Gość
chętnie zapoznam sie z waszymi opiniami ;) bo Parga pierwszy raz zawsze było do tej pory Kokkino Nero
IP: 89.230.16.32
Sil
Gość
Ja się wybieram z Funclubem do villi Thomas 03.08. Też poproszę o opinię :)
IP: 79.175.252.213
Użytkownik
Posty: 2
sonia50 napisał
Witam.Obiecuję opisać wszystko po powrocie tj.12 czerwca.Interesuje mnie jeszcze czy w Pardze jest dużo bezpańskich psów.Kocham Grecje ale nie jeżdżę za czesto z powodu psów.Jestem straszą psiarą i serce mi pęka na widok tych bidoków. W tym roku jednak nabralam ochoty na wyjazd do Pargi,po obejrzeniu przepięknych zdjęc i filmików.Najwyżej będę znowu latać z karmą i dokarmiać psiaki.


Sonia50 czekam na relację z niecierpliwością! Do Grecji chcę się wybrać w sierpniu i zastanawiam się czy mogę zdecydować się na rejsy http://www.bluewaterclub.pl/rejsy_grecja_rejsy_morskie.html Chciałbym jak najwiecej zobaczyć, w tym Pargę :D
IP: 89.71.205.182
bibetka
Gość
no i cisza ;( w takim razie poczekam cierpliwie na obiecaną relację od Sonii
IP: 37.47.141.177
sonia50
Gość
Moja relacja będzie trochę pózniej niż obiecywałam ,poniewa z, nie wyjechałam 1 06 .Dwa tygodnie przed wyjazdem zadzwoniła pani z Funclub i poinformowała ,ze wyjazd do Pargi w tym terminie nie doszedł do skutku z powodu małej ilosci chętnych w tym terminie. Tak więc wyjeżdzam 10.06.Po powrocie się odezwę.
IP: 83.26.46.123
bibetka
Gość
Heeej. oki. To , zyczę spokojnej podróży! I proszę pomachać do kamerki internetowej przy hotelu sol ;) Udanego wypoczynku.....
IP: 37.47.171.134
sonia50
Gość
Dziękuję i postaram się machać za każdym razem jak będziemy przechodzić koło kamerki
IP: 83.29.31.142
karolajn
Gość
Witam, czy wybiera się ktoś do Pargi z bp Oskar 26 sierpnia ?
IP: 109.95.204.21
bibetka
Gość
ja jade z funclubem ;)
IP: 89.230.17.11
bibetka
Gość
Sonia50 jak tam po urlopie???
IP: 89.230.18.15
sonia50
Gość
Hej jestem juz w domku.Moze zacznę od początku. Podróż w obie strony przeszła bardzo dobrze poniewaz jechało tylko 38 osob więc mieliśmy miejsca leżące.Podroż trwała w jedną stronę 26 godzin od granicy. Willa Thomas bardzo fajna.skromne pokoje ale czyste,codziennie sprzatane.pościel i ręczniki 1 raz wymienione.Papier toaletowy wyrzuca się do kosza.Doradzam zabrac ze sobą urzą dzenie takie włączane do prądu na komary bo w nocy strasznie kąsają.Thomas wcale nie taki miły jak go ktoś opisywał,żalował nam każdej lezącej pod drzewem pomaranczy czy cytryny.przychodziły do nas kotki to je karmiliśmy a on potrafił przyjść i wylać im wodę a było 37 stopni.Trzyma te ż w klatkach głodne psy ,które jak ktoś z wczasowiczów chcial nakarmic to aż siatkę gryzly.Parga przepiękna. Do plaży 700m, do miasta około 2 km troche pod górkę trochę z górki ogolnie ok.Ceny wysokie,wyższe niż w innych rejonach grecji.
IP: 83.10.226.27
Sil
Gość
Czy można płacić kartą w sklepach, czy tylko gotówka? Szkoda, że Thomas jednak nie taki miły. A klimatyzacja działa ok?
IP: 79.175.252.213
Bibetka
Gość
sonia50 napisał
Hej jestem juz w domku.Moze zacznę od początku. Podróż w obie strony przeszła bardzo dobrze poniewaz jechało tylko 38 osob więc mieliśmy miejsca leżące.Podroż trwała w jedną stronę 26 godzin od granicy. Willa Thomas bardzo fajna.skromne pokoje ale czyste,codziennie sprzatane.pościel i ręczniki 1 raz wymienione.Papier toaletowy wyrzuca się do kosza.Doradzam zabrac ze sobą urzą dzenie takie włączane do prądu na komary bo w nocy strasznie kąsają.Thomas wcale nie taki miły jak go ktoś opisywał,żalował nam każdej lezącej pod drzewem pomaranczy czy cytryny.przychodziły do nas kotki to je karmiliśmy a on potrafił przyjść i wylać im wodę a było 37 stopni.Trzyma te ż w klatkach głodne psy ,które jak ktoś z wczasowiczów chcial nakarmic to aż siatkę gryzly.Parga przepiękna. Do plaży 700m, do miasta około 2 km troche pod górkę trochę z górki ogolnie ok.Ceny wysokie,wyższe niż w innych rejonach grecji.








Soniu a wycieczki? Korzystałaś??? a podobno są taverny że za 5e można zjesc jakiś obiad to prawda??
IP: 89.230.18.175
sonia50
Gość
Można płacić kartą ,klima działa.Co do jedzenia w knajpkach to jedzonko bardzo dobre. Koło Kerfura jest knajpka Krionerii i tam codziennie jest inne danie dnia za 5 e.W innych np.musaka od 5,80 do nawet 9e.Suflaki pół porcji 4.40 bo całej porcji nie da się zjeść.W Stefano ,to jest na drodze do miasta pizza na 2 osoby plus micha sałatki 9e.Piwo w tawernie 3,5e.Wycieczki na miescie są tansze ale z pilotem anglojęzycznym,np.Meteory w funclub 60e a w biurze miejscowym koło cerkwi widzieliśmy po 40e.Meteory kto nie był już kiedyś bardzo polecam.Korfu nie polecam bo plynie sie tam 2,5 g a potem tylko samemu się zwiedza miasto.W taki upał to si e chodzić nie chce.Wyspy jonskie mogę też polecic,chociaż sama nie bylam ,ale dużo ludzi z naszego turnusu byłoi byli zadowoleni.polecam też Sekretny Epir.Plaża bardzo ładna ,paszczysta,piasek bardzo gorący więc dobrze mieć buty do wody.
IP: 83.10.105.126
bozenaa62
Gość
Witaj Soniu, cieszę się bardzo, że wycieczki fakultatywne się odbyły, mam nadzieję że we wrześniu też będzie na tyle chętnych, żeby zebrać jakąś grupę:) Jeśli możesz to napisz kilka słów na temat Sekretnego Epiru, czy podczas tej wycieczki rzeczywiście trzeba część Acheronu przepłynąć, czy tylko brodzi się brzegiem rzeki? Czy wiesz może ile czasu jest na zwiedzanie miasta Korfu? Interesuje mnie też rejs statkiem na Kefalonię, czy tam tez można coś zwiedzić na własną rękę, ile jest czasu własnego ? W ubiegłym roku byliśmy na Kos, popłynęliśmy sporą grupą na Kalymnos i do dziś żałuję, że dałam się namówić na obiad w cenie wycieczki, zanim nas wszystkich obsłużyli w knajpie, to czas przeznaczony na tę wyspę przeleciał, a po obiedzie mieliśmy czasu własnego 15 min. Drugi raz nie popełnię takiego błędu, lepiej coś zjeść jeśli jest taka potrzeba na własną rękę. Widziałaś może w porcie, czy jest możliwość kupienia wycieczki na Paxos i Antipaxos? Napisz proszę jeszcze w jaki sposób suszyłaś bieliznę, czy kostiumy kąpielowe, ręczniki itd...Na tarasie nie ma suszarek , a i w pokoju ich nie widać, czy można powiesić linkę do prania między tralkami na tarasie? Interesuje mnie jeszcze odległość z willi do miasta, którą drogą chodziłaś: górą, czy dołem przez plażę? Przepraszam za moją dociekliwość, ale ja z tych, co to nie lubią niespodzianek na miejscu:). Z góry dziękuję i niecierpliwie czekam na odpowiedź:), aha i jeszcze jedno pytanie: łóżka są wygodne i w co wyposażony jest aneks kuchenny, czego można nie targać ze sobą z domu:) ? Sorry za tyle pytań na raz, jeszcze raz z góry dziękuję za odpowiedź, która myślę zaspokoi nie tylko moją ciekawość :)
IP: 95.160.156.145
bibetka
Gość
ja sie nastawiłam na trzy fakultety właśnie Korfu, Wyspy Jońskie i Zagorie ;) na Meteorach byłam ale jak coś mi strzeli to może i kolejny raz pojade ;) myśle,że się odbede nawet w połowie września ;) jak do Kokkino jechałam w tym terminie to chętni na wycieczke zawsze sie znależli ;). Ciesze sie, że Parga ładna. Już nie mogę doczekać się urlopu
IP: 89.230.17.57

Strona: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » grecja parga

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij