» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Velika

Grecja Velika

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 5
Cześć wszystkim :)

Czytałam chyba wszystkie posty w tym temacie i nie znalazłam jednego nurtującego mnie pytania.
Czy jeżdżą jakiekolwiek autobusy do Larisy we wrześniu ?
Na wakację do Veliki wybieram się na początku września (30.0.8-10.09) z biura Rainbow, w raz z osobą towarzyszącą jestem fanką ciszy i spokoju (stąd ten wybór) oraz natury. Jednak lubię też zobaczyć nowe miejsca, a pomóc by mi w tym mogły autobusy.
Czy wiecie czy we wrześniu jeszcze jakiekolwiek krążą ? Jak to wychodzi cenowo za przejazd do Larisy ( z tego co się orientowałam nie ma bezpośredniego do Kokino Nero ;( )
IP: 31.182.208.171
Użytkownik
Posty: 19
dzialus napisał
Wybieram się w czerwcu do Velika z moja 4 osobową rodziną . Chcielibyśmy skorzystać z wycieczki na Skiathos i Meteora ale kosztowaloby nas to 1200zł ! Orientujecie sie może czy w Velika lub pobliskich miejscowościach można znaleźc lokalne biuro podróży w którym za rozsądne pieniądze można naqbyc te wycieczki ?


Lokalne biuro "Touristiki Larissas" w Velice. Zapraszamy na wycieczki m.in. do Skiathos, Meteory, Ateny. Atrakcyjne niskie ceny.
Velika Beach 18 (idąc w kierunku amfiteatru, niedaleko numeru 18 umieszczonego na latarnii ulicznej)
IP: 80.106.18.6
Użytkownik
Posty: 19
karcia9542 napisał
Cześć wszystkim :)

Czytałam chyba wszystkie posty w tym temacie i nie znalazłam jednego nurtującego mnie pytania.
Czy jeżdżą jakiekolwiek autobusy do Larisy we wrześniu ?
Na wakację do Veliki wybieram się na początku września (30.0.8-10.09) z biura Rainbow, w raz z osobą towarzyszącą jestem fanką ciszy i spokoju (stąd ten wybór) oraz natury. Jednak lubię też zobaczyć nowe miejsca, a pomóc by mi w tym mogły autobusy.
Czy wiecie czy we wrześniu jeszcze jakiekolwiek krążą ? Jak to wychodzi cenowo za przejazd do Larisy ( z tego co się orientowałam nie ma bezpośredniego do Kokino Nero ;( )


Witam
Autobusy jeżdża do Larisy, jednak w sezonie powakacyjnym są to tylko dwa autobusy dziennie, przy czym tylko jeden przed godziną 7:00 rano tak aby można było "złapać" autobus powrotny.
Zapraszam do naszego biura w Velice, Velika Beach 18. Poza wycieczkami objazdowymi: Skiathos, Meteory, Ateny... również mają Państwo możliwość pojechać z nami do Larisy.
Szczegóły w biurze. Zapraszamy
IP: 80.106.18.6
Użytkownik
Posty: 5
Pytanie do Touristiki Larissas .
Byłem z rodziną w Velice na początku czerwca i skorzystałem niestety tylko z jednej wycieczki na skathos . Powód 45E za osobę , bo niestety byliśmy skazani tylko na biuro Rainbow . Jak w waszym biurze wygląda cennik ?
IP: 85.14.110.157
Użytkownik
Posty: 19
dzialus napisał
Pytanie do Touristiki Larissas .
Byłem z rodziną w Velice na początku czerwca i skorzystałem niestety tylko z jednej wycieczki na skathos . Powód 45E za osobę , bo niestety byliśmy skazani tylko na biuro Rainbow . Jak w waszym biurze wygląda cennik ?


Witam
Wycieczka do Skiathos to koszt 30Euro za osobę (dzieci poniżej 5 lat bez opłaty)
Meteory 20 Euro/os.
Ateny 30 Euro/os
Olimp 20 Euro/os
Larissa 9 Euro/os.
Poza tym oferujemy dodatkowe zniżki przy zakupie trzeciej wycieczki.
Także zniżki dla większej grupy osób.

Pozdrawiam


P.S.
To jest standardowy cennik biur podróży/ biur turystycznych grecckich.
Ceny moga się różnic tylko w zależności od odległości do miejsca docelowego.
IP: 87.202.144.227
Użytkownik
Posty: 15
Bardzo ciekawa oferta :)
Liczę, że w przyszłym roku będziemy mogli skorzystać z oferty :)
IP: 83.238.133.72
Użytkownik
Posty: 72
Fajnie, że w Velice jest biuro z wycieczkami, bo jak byłam 3 lata temu, to nic nie było. Zawsze będzie konkurencja dla wycieczek proponowanych przez rezydentów.
Mam jeszcze pytanie do TouristikiLarissa : czy te wycieczki organizujecie sami , czy zbieracie zamówienia i dokoptowujecie zapisanych klientów do wycieczek organizowanych przez inne biura w innych miejscowościach?
IP: 193.19.167.140
Użytkownik
Posty: 19
Witma ponownie
do edyta317:

Wycieczki organizujemy sami, mamy własnych przewodników i autobusy.
Autobus wyjeżdża sprzed biura w Velice i jeśli ktoś mieszka daleko to zatrzymujemy sie po drodze w kierunku Agiokampos. Jeśli ktoś mieszka daleko w przeciwnym kierunku, to podjeżdżamy samochodem aby dowieźć do przystanku początkowego.
IP: 80.106.141.116
Użytkownik
Posty: 15
Naprawdę bardzo ciekawa opcja. Już się cieszę na przyszłość :)
IP: 83.238.133.72
Użytkownik
Posty: 72
Ja też. :) Jeszcze fajnie byłoby, gdyby oferta wycieczek została zwiększona np. o rejs na Skopelos.
IP: 193.19.167.140
Użytkownik
Posty: 19
Jest opcja Skiathos+Skopelos za jedyne 45 Euro jako nowość.
Niestety jeszcze nie rozkręcone aby uzyskać minimum do wypłynięcia statku.
IP: 80.106.141.116
Użytkownik
Posty: 5
Bomba z tym biurem :) Bardzo mi to pomogło zaplanować wyjazd. Jedyne jeszcze pytanie, czy cena tych wycieczek obejmuje ubezpieczenie ?
IP: 94.254.134.1
Użytkownik
Posty: 19
O jakie dokładnie ubezpieczenie Pani pyta?
IP: 80.106.141.116
Użytkownik
Posty: 5
Chodzi o ubezpieczenie NW. Słyszałam po prostu plotki, że przy zakupie wycieczek od lokalnych biur, a nie od organizatora wczasów takowe nie obejmuje. Jednak wydaje mi się to nie zgodne z prawdą, stąd też to pytanie.
IP: 94.254.134.1
Użytkownik
Posty: 19
Jeżeli ma Pani ubezpieczenie, które jest wykupowane do wycieczki z Polski do Grecji i na pobyt w Grecji, to tam należy doszukać się szczegółowo co one obejmuja a czego nie.
Co do ubezpieczenia naszego biura jako przewoźnika, to dopytam sie dzisiaj szefa i odpowiem wieczorem lub jutro rano.
IP: 80.106.141.116
Użytkownik
Posty: 3
Witam!

Byłam w Kutsupii w 2010r w apartamencie Nikos, w tym roku we wrześniu tam wracamy :)
Przy poprzednim pobycie zdecydowaliśmy się na dwie (moim zdaniem obowiązkowe) wycieczki - Meteory i rejs na Skiathos. W tym roku nie chcemy powielać tego samego tylko raczej nastawiamy się na zobaczenie czegoś nowego.
Myślimy o rejsie na Skopelos i to moje pierwsze pytanie: czy ktoś z Was tam był? Czy warto? Czy w swoim charakterze rejs ten zbliżony jest do tego na Skiathos - disco, metaxa, tańce itp?
Druga sprawa, widziałam w poprzednich postach, że w Kokkino działa już wypożyczalnia aut - byłaby to fajna alternatywa dla wycieczki z biura. Czy macie jakieś sprawdzone trasy na taki objazd? Zastanawiam się czy nad tym by wziąć auto i jechać w stronę Salonik, mijając po drodzę Nei Pori, Leptokarię, Paralię itd. Wg google maps trasa ta prowadzi przez autostradę (brak widoków bezpośrednio z niej), jak jest ze zjazdami, opłatami? Może ktoś z Was ma jakąś inną drogę żeby można było zobaczyć jak najwięcej?


Przy ostatnim pobycie na Rodos wypożyczyliśmy auto i koniec końców okazało się to być najlepszą formą wycieczki, jeździliśmy dzikimi trasami, co chwilę zatrzymując się w miejsach do których standardowe wycieczki nie dojeżdżają, zobaczyliśmy bardzo dużą część wyspy wydając przy tym dużo mniej pieniędzy. Szukam podobnego rozwiązania.

Liczę na jakieś rady:) ja ze swojej strony mogę co nieco powiedzieć o Kokkino/Kutsupii itp ale dane z przed 7 lat :)

Pozdrawiam
IP: 195.114.160.134
Użytkownik
Posty: 2
Witajcie,
na początku września wybieram się z narzeczoną w podróż poślubną do Veliki i chciałbym dowiedzieć się czy wiecie coś o hoteliku Studia Tolis. Przetrząsnąłem internet w poszukiwaniu informacji i zdjęć o tym "ośrodku" jednak niestety nigdzie nie natrafiłem się na żadne info ani zdjęcia inne niż jakieś 5 podstawowych z zewnatrz, które się wszędzie powtarzają. Lekko niepokoi mnie również, że nie mogę znależć adresu tego przybytku ani żadnej strony internetowej. Wakacje organizuje mi biuro rainbowtour także mam nadzieje, że nie zostałem przypadkiem oszukany bo jednak nie jest to chyba firma krzak;) Z góry dziękuję za odpowiedź po powrocie na pewno również zdam szeroką relacje. Pozdrawiam Darek. (Jeśli ktoś życzliwy miałby jakieś zdjęcia albo chociaż adres to bardzo proszę o podanie lub przesłanie na maila krysiakdarek@gmail.com)
IP: 37.7.17.162
Użytkownik
Posty: 29
Ja w tym roku byłam z mężem z biura rainbow tours w Agiokampos więc niemasz się co martwić jedyne wykłuć się o lepszą miejscówke jakby ta wam z żoną nieodpowiadała :) biuro jak ma napewno wam lepsze po interwencji przydzieli :)
IP: 94.254.185.208
Użytkownik
Posty: 5
Byłem z rodziną w czerwcu w Velika . Studia tolis to w rzeczywistości Studia Vranas . Najładniejsze studia w Velice . Na kilku scenach w moim filmiku są widoczne : https://www.youtube.com/watch?v=Txqw76rl0zk
Daras88 napisał
Witajcie,
na początku września wybieram się z narzeczoną w podróż poślubną do Veliki i chciałbym dowiedzieć się czy wiecie coś o hoteliku Studia Tolis. Przetrząsnąłem internet w poszukiwaniu informacji i zdjęć o tym "ośrodku" jednak niestety nigdzie nie natrafiłem się na żadne info ani zdjęcia inne niż jakieś 5 podstawowych z zewnatrz, które się wszędzie powtarzają. Lekko niepokoi mnie również, że nie mogę znależć adresu tego przybytku ani żadnej strony internetowej. Wakacje organizuje mi biuro rainbowtour także mam nadzieje, że nie zostałem przypadkiem oszukany bo jednak nie jest to chyba firma krzak;) Z góry dziękuję za odpowiedź po powrocie na pewno również zdam szeroką relacje. Pozdrawiam Darek. (Jeśli ktoś życzliwy miałby jakieś zdjęcia albo chociaż adres to bardzo proszę o podanie lub przesłanie na maila krysiakdarek@gmail.com)
IP: 85.14.110.157
Użytkownik
Posty: 29
tak to nawet niewiedziałam że vranas to tolis też potwierdzam że jak do Veliki to z oferty Rainbow najładniejsze właśne te apartamenty Vranas
IP: 94.254.185.10
Użytkownik
Posty: 1
Do Daras88
Witam
Mieszkam w Velice i potwierdzam: tu nie ma adresów ;).
Tzn. nie ma ulic nie ma numerów. Listonosz zna mieszkańców a adresy na przesyłkach z poza Grecji wyglądają tak:

Imię Nazwisko
Velika
40003 AGIA LARISAS
Greece

Jesli chodzi o Studio Tolis ( i kazde inne Studio) to w większości sa nazywane/wymyślane na potrzeby Biura X i dlatego jest trudno je znależć w internecie, chyba że ktoś akurat był tam i miał coś ważnego do powiedzenia i podzielił się w internecie.
Jesli Pan przyjezdża dopiero we wrzesniu, to postaram się dowiedzieć, które to miejsce i prześlę zdjecia zrobione przez siebie. :)
Hania
IP: 2.85.65.151
Użytkownik
Posty: 3
Cześć wszystkim :)
Wybieramy się w tym miesiącu do Veliki i zastanawiam się czy na pobliską górę Ossa jest szansa dojść pieszo z Veliki właśnie? Wydaje się to niedaleko ale google pokazuje jednak ok 40km :/ więc jak na jeden dzień w tą i z powrotem trochę za daleko. Albo może można podjechać gdzieś bliżej rowerem/autobusem/stopem i ruszyć tam? Ktoś z Was był? Poleca? Odradza?
IP: 89.69.116.145
Użytkownik
Posty: 5
Polecam ruiny zamku w Velika . 30 min pieszo na górę a widok przepiekny na cala Velike i morze
IP: 85.14.110.157
Użytkownik
Posty: 5
Orientujecie się może, czy w Velice można wypożyczyć rowery ? I ile to kosztuje ?
IP: 94.254.133.214
Użytkownik
Posty: 5
Tak jest wypożyczalnia rowerów . Niestety znajduje się w biurze Rainbow Tours w Velice . cena chyba 6euro za dzień . Myśmy nie skorzystali . 4 osobowa rodzina koszt na jeden dzień ponad 100zl , więc chyba nie tak tanio
IP: 85.14.110.157

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Velika

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij