» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Autor Treść
gregor
Gość
jakie macie opinie o apartamencie Toronto w Parali? Chcemy tam wybrać się latem
IP: 91.123.212.236
mania
Gość
pozdrowienia dla Ani i Waldka są super
IP: 88.156.94.253
mania
Gość
trzeci raz jadę z ok,byłam w olimpic i w parali i nie mam nic do zarzucenia w lipcu jadę do Rawdy- ok jest super a rezydenci wspaniali,to Ania i Waldek
IP: 88.156.94.253
jetix
Gość
ja też jade do Rawdy hotel Copacobana
IP: 83.5.49.68
niunia
Gość
:D WITAM SERDECZNIE KTO WYBIERA SIE NA SYLWESTRA 2009/10 DO GRECJI OLIMPIC BEACH HOTEL RAINBOW WYJAZD 27.12.09 WYJAZD Z WROCŁAWIA POZDRAWIAM :P
IP: 83.26.120.40
Żanet
Gość
Hej w tym roku byliśmy na wakacjach w Toroni i wiem że ciężko znaleźc jakieś opinie na temat tego miasteczka. Dobre miejsce żeby wypocząc bo nie ma tam wiele atrakcji. ruiny i port rybacki w pobliskim miasteczku. autobus kursuje 3 razy dziennie spóźnia sie do 45 min ale tak to spoko. Jedzenie w knajpach drogie i mało dają. nie pamietam ile w euro ale przeliczajac na zlotowki (1e =4 zl) 120 zl za 2 szaszłyki x 4 + maleńki chlebek i wada której nie chcieliśmy a kazali nam za nie płacic ale to tylko w porto k. bo tak to woda i chleb sa darmo. 7 euro za kawalek mieska i 5 frytek ;/ ceny kosmiczne jak na takie male cuś. Pewnie przesadzam ale ja lubie miec jakąś rozrywkę coś zwiedzac a nie tylko siedziec na plazy. Jedna ulica z jednej strony plaza z drugiej domy i to akurat plus bo było bliziutko a plaza i woda cudne jeśli chodzi o widok( plaża żwirek). Polecam neo marmaras jesli bedzie jeszcze tam wyjazd - wieksze miasto, wiecej atrakcji, wiecej autobusów, niższe ceny za to gorsza plaża. Jeśli będą jakieś pytania proszę na meila napewno odpisze : koniusquad@interia.pl aha woda z kranu nie nadaje sie do picia i gotowania trzeba kupowac mineralna a papieru toaletowego nie wrzucamy do toalety lecz kosz na śmieci ;/ co kraj to obyczaj :) Byłam też w Rawdzie z tym biurem chętnie podziele sie moimi wspomnieniami.
IP: 87.99.106.147
ania
Gość
Krzysiek1 napisał
W tym roku wybieram sie z tym biurem do Rawdy w hotelu Elwira czy ktoś już tam był jak tam jest bo czytając te wszystkie opinie to sam już nie wiem czy wogóle gdziekolwiek jechac czy może zostać w domu??? prosze o opinie na temat tego hotelu jakiekolwiek są pozdrawiam
Witam. ja byłam w Rawdzie w lipcu z ok servis w innym hotelu ale wiem duzo o hotelu Elwira i POLECAM. tam jest super , mozna odpoczac ,jedzonko tanie i dobre! byłam tam z córka 4 latka i mezem . Podróz autokarem tez była niezla. Teraz juz wykupilam Grecje - Paralia.za takie pieniadze to warto.
IP: 188.33.152.110
robek
Gość
proszę o opinię na temat wyjazdu na wczsy z biurem ok service na Thassos hotel Janis
IP: 93.159.0.40
Marula78
Gość
Witam wszystkich .W ubiegłym roku roku byłem z żoną i dziecmi w Bułgari (Rawda)i jesteśmy zadowoleni , naprawdę nie należy za ta cenę wymagać zbyt wiele .Rezydent pan Robert był bardzo miły zawsze oferował swoją pomoc.W tym roku jedziemu do Grecji .Wybraliśmy Apartamenty YAKINTHOS i myslę że będzie wszystko ok.Turnus od 10.06.2010 wyjeżdzamy z Cieszyna , jeżeli ktoś jedzie w tym samym terminie lub ma jakies pytania odnośnie Bułgari podaje e-mail:marula071@wp.pl
IP: 83.4.160.117
jarek
Gość
Marula ja tez jade do YAKINTHOSA w tym roku <6.06.10 wyjazd z rybnika,jade z zona i 2 dzieci i mam nadzieje ze bedzie super bo to nasze 1 wakacje zagraniczne.pozdrawiam i moze do zobaczenia
IP: 89.200.231.186
monia
Gość
Witam wybieram się z rodziną i znajomymi do Parali do hotelu PRINCIPAL 20 czerwca mam nadzieje że będzie to udany wyjazd i naszym rezydentem nie będzie nieszczęsny pan Marcin.Jest to mój pierwszy wyjazd zagraniczny i mam nadzieje że będzie fajnie .Pozdrawiam
IP: 89.74.249.71
SIECHY
Gość
:):):) napisał
W lipcu lecę z tym biurem na wyspę Alonissos, Kalamaki, hotel Agnanti. Bardzo proszę o jakieś informacje jeśli ktoś już tam z OK Services był.

ALONISOS JEST ŚLICZNE , CO DO KALAMAKI JEST NA SAMYM KOŃCU WYSPY BEZ AUTA SIĘ NIE WYDOSTANIESZ, JA BYŁEM W PATITIRII PRZY PLAŻY, kielnia1@o2.pl
IP: 193.238.200.4
SIECHY
Gość
SIECHY napisał
:):):) napisał
W lipcu lecę z tym biurem na wyspę Alonissos, Kalamaki, hotel Agnanti. Bardzo proszę o jakieś informacje jeśli ktoś już tam z OK Services był.

ALONISOS JEST ŚLICZNE , CO DO KALAMAKI JEST NA SAMYM KOŃCU WYSPY BEZ AUTA SIĘ NIE WYDOSTANIESZ, JA BYŁEM W PATITIRII PRZY PLAŻY, kielnia1@o2.pl


do najbliższego sklepu masz 4,3km ale jest on drogi lepszy jest koło przystanku w patitiri tam jest zawsze świeżo i tanioo
IP: 193.238.200.4
BOG
Gość
Proszę Was o informację na temat Bułgarii samolotem - Hotel Amaris Słoneczny Brzeg.
Byłamw 2002 w Grecji z TT i za taką cenę było super. Owszem były małe wpadki ale generalnie pobyt bardzo udany.
Teraz mam zamiar jechać do Bułgarii i mam chwilę zwątpienia czytając posty.
IP: 89.77.93.185
marula78
Gość
jarek napisał
Marula ja tez jade do YAKINTHOSA w tym roku <6.06.10 wyjazd z rybnika,jade z zona i 2 dzieci i mam nadzieje ze bedzie super bo to nasze 1 wakacje zagraniczne.pozdrawiam i moze do zobaczenia
My w zeszłym roku byliśmy po raz pierwszy zagranicą i bardzo się nam podobało, a najbardziej to były zadowolone dzieci 3 i 6 lat :lol:
IP: 83.27.114.137
bartek
Gość
Wszystkim zainteresowanym wyjazdem na Alonisos odradzam ofertę w hotelu w miejscowości Kalamaki.Nie ze względu że jest coś z nią nie tak tylko że jest bardzo daleko od jakichkolwiek atrakcji sklepów tawern chyba że ktoś chce być sam w ciszy .Osobiście polecam Patitiri lub rousamo gialo.Byłem w zeszłym roku i wiem co piszę reszta należy do zainteresowanych
IP: 212.244.52.167
Ronald Cybulski
Gość
Powiem Tak: POLECAM Bułgarię z OK SERVICES wszystkim tym którzy chcą poznać kraj gościnnych ludzi, dobrego wina i świetnej pogody. Wszystko co zawiera Katalog jest miarodajne i rzeczywiste. Malkontenci i KONKURENCJA plota jakieś bzdury które wyssali z brudnego palca. W Ravdzie spotkacie ceny takie same albo niższe niz nad polskim morzem. NIE PORÓWNUJCIE RAVDY Z LAZUROWYM WYBRZEŻEM! To miejscowość porównywalna z Naszymi REWALEM! Dużo Kafejek, dwie plażę /darmowe/ sklepy i blisko do NESEBARU I SLONECZNEGO Brzegu. Obiad w restauracji w przeliczeniu na 1/os na złotówki to koszt ok 12 zł. Butelka dobrego wina to 5 do 8 zł. Pytajcie odpowiem na każde pytanie. elzynor@neostrada.pl 8)
IP: 83.30.233.91
ALISZA
Gość
Wybieram się w czerwcu na Alonnissos do apartamentu Kalithea . Bardzo proszę o jakieś informacje o tym miejscu .
IP: 87.105.188.68
ALISZA
Gość
Będę tez wdzięczna za informacje z których wycieczek warto skorzystać .
IP: 87.105.188.68
bartek
Gość
w zeszłym roku nie było w ofercie KALITHEA więc trudno odpowiedzieć co to za apartament.Co do wycieczek to odsyłam do poprzednich stron tam kiedyś opisywałem po powrocie z Alonissos.Jak będą jakieś wątpliwości i będę w stanie odpisać to pomogę
IP: 212.244.52.167
-kasia123
Gość
Witam serdecznie,
Właśnie zarezerwowałam wakcje w czerwcu w Grecji w Parali, wybrałam apartemnt John&Eve. Jestem ciekawa czy ktoś może podzielić się wrażeniami z tej miejscowości i co ważne z tego apartamentu. Oferta wyglądała zachęcająco, ale czytając niektóre komentarze na forum zaczynam się obawiać tego wyjazdu.
Będę wdzićzna za wszytskie szczere opinie.
A może ktoś też jedzie w czerwcu tam ?
Pozdrawiam
IP: 195.20.110.66
LUC
Gość
BYŁAM W ZESZŁYM ROKU W HOTELU PRINCIPAL W PARALII,WCZASY UDANE ALE OSTRZEGAM ,NIE KUPUJCIE OBIADOKOLACJI W YAKINTOSIE NA NASZYM TURNUSIE KULKA OSÓB SIE ZATRUŁO.ZWRÓCILISMY SIE DO BIURA I ZMIENIONO NAM LOKAL,POLECAM RESTAURACJE MAYAMIJ,JEDZENIE WYBORNE OBSŁUGA NA SZÓSTKE W SKALI 1DO 6.W TYM ROKU LECE DO SŁONECZNEGO BRZEGU,UWAŻAM ŻE ZA PIENIĄDZE KTORE PŁACIMY W TYM BIURZE JEST OK.KORZYSTAŁAM W SWOIM CZASIE Z WIELU BIUR PODRÓZY ,ZAWSZE SA JAKIES NIEDOCIAGNIECIA.Z OK SERWIS JAK SIE TYLKO CHCE POSTAWIC NA SWOIM OCZYWISCIE W GRANICACH ROZSADKU MOZNA SIE DOGADAC.POZDRAWIAM ZYCZE WSZYSTKIM UDANEGO WYPOCZYNKU .
IP: 80.51.9.111
markopolo374
Gość
Byliśmy koniec maja 2009 wszystko było super ,z innych turnusów trochę narzekali że trzeba było czekać na powrót. My byliśmy zadowoleni z Pani rezydent i Pani Ani pilota naszych wycieczek.Pozdrawiamy i dziękujemy. :D
IP: 213.77.0.126
markopolo374
Gość
HOTEL "LUIZA" przemili właściciele ( LUIZA i JÓZEK), POLECAM WSZYSTKIM.
IP: 213.77.0.126
markopolo374
Gość
Miasto PARALIIA
IP: 213.77.0.126

Strona: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij