» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Treść
Ima
Gość
Właśnie wróciłam z córką z wczasów w Paralii z OK Service. Biuro nie do końca zorganizowane, wiele niedociągnięć, gdzie wczasowicze potem wyżywają się na pilotce w autokarze, która jest pracownikiem biura. Ale wczasy udane ze względu na cudowne morze. Na miejscu też pomyłki, nie chcę o tym wspominać, bo już mnie nerw szarpie. Nie wiem czy skorzystam z tego biura, bo wczasy z 2 wycieczkami wyniosły mnie po 1400zł, nie po 1000 jak niektórzy piszą. Chyba,że mi przejdą przez rok nerwy i zapomnę o tych błędach biura. Co mogę pochwalić to autokary I klasa, nic nie popsuło się, kierowcy i pilotka bardzo uprzejmi, rezydenci też. Ale biuro "klasę" pokazało w Polsce i potem w Grecji.
IP: 83.18.193.195
zainteresowana
Gość
wczoraj wróciłam z Alonissos, jesli ktoś chce informacji prosę pytać
IP: 81.210.70.79
Ravda Bułgaria
Gość
Wczoraj wróciłem z wczasów z Ravdy w Bułgarii. Miejscowosc była mała ale nie najmniejsza. Wszystko co ważne do przezycia było. masa straganow z pamiatkami, restauracje, bary. Kurs w bułbarii to 1,91 lewa za jedno euro. Owoce i warzywa były drogie ale smaczne. na miescie jedzenie było pyszne ale to zalezy gdzie sie poszlo. tam gdzie jest tanie jedzenie to mozna narzekac ale znalazlem taka restauracje dosc duza gdzie podawali pyszne jedzenie i za 16 lewów mozna było pojesc w dwie osoby. kebab duzy kosztowal 4 lewy. lody 1,39/100 gram, wiec ja wziołem trzy gałki i miałem prawie 700 gram lodów i moj brzuch pekał. mieszkałem w apartamentach radka i pokoje były sprzatane codziennie a w informatorze pisało ze trzeba samemu sprzatac. aneks kuchenny wogóle mi sie nieprzydał, nie jechałem na wakacje by gotowac. w pokoju był czajnik lodów kubkki, sztucce. łazienka ok nie narzekałem. AHA w bułgarii nie robia kabin prysznicowych i prysznic to jest cała łazienka!!. A teraz plaże. w ravdzie sa dwie plaze strzezone. Centralna plaza jest waska i tłochno tam jest<parasol na cały dzien to koszt 5 lewów>, południowa plaza jest szeroka<parasol 6 lewów>, na plazach oczywiscie sa takie restauracje gdzie mozna cos przegryźć. Do neseberu jest blisko i mozna w 40 minut spacerkiem tam zajsc lub zaplacic jeden lew za autobus z centrum. Rezydent Pan Robert jest ok, bardzo pomocny i organizuje rozne wieczorki lub wyjazdy ale wiekszosc osob nie decyduje sie na wyjazdy i wychodzi dupa z wyjadów! z centrum ravdy do aqua parku w neseberze jezdza darmowe busy. koszt dla dorosłych to 30 lewów za cały dzien, dzieci chyba od 0,9m-1,3 16 lewów ale nie jestem pewny bo ich nie posiadam. W bułgarii moge to stwierdzic ze angielski sie nie prsydaje chyba ze do czytania menu, predzej po polsku sie dogadacie. Uciażliwe jest chyba ich alfabet<nie uczyłem sie rosyjskiego>, bo nic nie rozumiałem.
IP: 83.10.114.216
Ravda Bułgaria
Gość
aha autokary którymi podrózowalismy były najlepszej klasy, firmy Sladowski. przystanki w kazdym kraju na toalete, papierosa itp. Do bułgarii jechalismy z bielska 26 godzin a z bułgarii 22 godziny. w autokarze pilotem był kierowca ale nie potrzebny mi był pilot zeby mi nudzil w podrózy. ogólnie za cene 935 zł jestem zadowolony z biura ok services, nie były to moze wakacje all inclusive ale dla studentów liczy sie kazda grosz i mozliwosc spedzenia milo wakacji.
IP: 83.10.114.216
verde
Gość
Ile trwa podroz autokarem do Grecji (chyba do Volos) w przypadku wczasow na Alonnisos? prom to jak zrozumialam kilka dodatkowych godzin plus oczekiwanie?
IP: 91.94.240.222
zainteresowana
Gość
podróż na Volos z Katowic z przystankami trwa ok 28 -29 godzin i później wodolotem na Alonissos 3,5,godz bądź promem 5,5 godziny
IP: 81.210.70.79
LUADRIAN99
Gość
PERYKLES JEST NA LEWO STOJĄC NA WPROST KOŚCIOŁA.NAPRAWDĘ DUŻO I TANIO MOŻNA TAM ZJEŚĆ. MAJĄ POLSKIE MENU ZRESZTĄ JAK WIEKSZOŚĆ TAWERN.POLECAM MUSAKĘ I PASTICIO.POZDRAWIAM
IP: 80.50.131.218
verde
Gość
Zainteresowana, podaj prosze prywatnego maila albo napisz jak wrazenia z pobytu na Alonnisos:)
IP: 91.94.159.181
Turysta NW
Gość
:( :( :( Jestem bardzo a to bardzo rozczarowany wyjazdem na Chorwację Novi Vindolski 18-30.08 z tym Biurem to jest OK Serwis .Już sam wyjazd i zbieranie ludzi z ulicy to wielkie nieporozumienie Brak pilota w dwie strony to kpina z turystów i nikt nawet na ten temat nic nie usprawiedliwiał . A same zakwaterowanie turystów nad pomieszczeniami kuchennymi to istna kpina. NIGDY Więcej Tragedia
IP: 89.25.156.212
aga
Gość
To rzeczywiście nie ciekawie... :? Zawsze przed wyjazdem przesiaduję na necie aby dowiedzieć się jak najwiecej o miejscu do którego się wybieram (urlop tuż tuż :))No i wczoraj trafiłam na ciekawą stronkę wakacyjnaporażka.pl i aż mi się włos na głowie zjeżył!! To co ludzie czasem przeżywają na wakacjach to koszmar!! Oby mój urlop byl udany!! No i może warto umieścić tą historię ku przestrodze na innych stronach!!
IP: 93.105.126.23
bartek
Gość
27.08 wróciłem z alonnisos.Ogólnie polecam wyspa piękna .Co do organizacji to trochę biuro musi się jeszcze uczyć a w szczególności wyeliminowałbym własny autokar bova a korzystał z naprawdę wygodnego autokaru a nie żeby w najdłuższą droga wysyłać taki ciasny sprzęt droga powrotna nawet nawet szybko i innym autokarem setrą 315 .jak ma ktoś pytanko to odpowiem
IP: 89.171.198.150
wing
Gość
Wiem ze pytano o to wczesniej ale ile kosztowal rejs katamaranem albo promem na Alonnisos, a ile zajela Ci podroz i z jakiej miejscowosci? w jakich cenach sa na miejscu wycieczki fakultatywne - ewentualnie czy jest mozliwosc korzystania z lokalnych (tanszych) biur podrozy? Z gory dzieki za odpowiedz!
IP: 79.162.57.74
Ika
Gość
Nie chciałam nic pisać na forum. Wiadomo, że zawsze z organizowanych wyjazdów są plusy i minusy, mamy inne oczekiwania, itp. Jednakże postanowiłam podzielić się wrażeniami z wyjazdu do Toroni, w sierpniu. Autobusy były w porządku, kierowcy jechali ostrożnie, co 5 godzin była 45-min przerwa (za długo). Pani pilot, która wsiadła na Węgrzech trochę przypominała typ dawnego KO. Na miejsce dotarliśmy zmęczeni, parę godzin oczekiwania na pokoje. Pokoje w gorszym standardzie, aniżeli oczekiwałam. W Grecji byłam już wiele razy i zawsze było czysto. Natomiast w Toroni apartament brudny, w szufladach brudno itp. W łazience również nieprzyjemnie, w kranie leci słona woda. Ale za to rekompensatą jest widok z balkonu wprost na plaże, tuż za drogą. Woda w morzu czyściuteńka. Pal licho standart apartamentów, morze i plaże wyrównują inne rzeczy.
Niestety, nie wszyscy mieli pokoje z balkonami, tak, jak obiecywałał OK SErvice. Pierwsza rozmowa, później awantura z rezydentką o pokój, który nie miał okna, drzwi wychodziły na schody, itp. Pani rezydent dokonała wymyślonej przez siebie selekcji i jednej parze załatwiła pokój w innym hotelu, a z drugimi. Wcześniej , po przyjeździe zapewniała, że mamy się nie martwić, wszystkie pokoje są z balkonami z widokiem na morze. Kłamstwo!!! Tłumaczyła się różnie, unikała spotkań, zarzucała brak kultury itp. Ponadto na następny dzień na spotkaniu podała zupełnie inne ceny wycieczek, jakie oferowało w internecie OK Serwice. I tak np. Meteory miały kosztować 30 euro, a rezydentka Barbara Mikuła podała cenę 50 euro od osoby. Duża różnica? Owszem. Rezydentka tłumaczyła się , że ona właściwie nie jest pracownikiem OK Serwice, jej wyjaśnienia były upokarzające i śmieszne. Wychodziło na to, że płacąc może i niewiele za wczasy, nie mamy prawa oczekiwać tego, co w ofercie oferowało biuro. P. Mikula nie potrafiła pomóc i nie wykazywała zrozumienia ani chęci pomocy, jej rola ograniczała się do przydziału lokali i unikania wczasowiczów. Dostęp do lekarza raz w tygodniu. W dniu wyjazdu pokoje opuściliśmy o 9.00 rano i czekając na rezydentkę godzinę mieliśmy nadzieję, że poinformuje nas, gdzie można złożyć bagaże, gdzie wykąpać się przed wyjazdem wieczornym,, gdzie korzystać cały dzień z toalety. Niestety P. rezydent poinformowała nas, że to nasza sprawa, co zrobimy z naszymi potrzebami, powiedziała, że z nami już skończyła i zajęła się nową grupą. Czy jej opieka, jako rezydenta nie kończy się wraz z wyjazdem poprzedniej grupy? Chyba nie. Nie dostaliśmy pokoju z dostępną toaletą i prysznicem (poprzednia grupa miała takie udogodnienie). Rozpętała się prawdziwa wojna i bombardowanie rezydentki o udostępnienie nam podstawowych i potrzebnych w/w rzeczy. Niestety, potraktowano nas jak bydło w towarowym wagonie. Po raz kolejny wspomnę o nieuprzejmości Pani Barbary Mikuły i traktowania nas jak jak rzecz, a nie ludzi i to rzecz niższej kategorii. Przyjazd do domu wygodnymi autokarami, bezpiecznie i o 4 godziny krócek. Poza tym było super, miasteczko małe , ciche, z uroczymi plażami, w pobliżu naprawdę przepiękne zakątki. Brak bankomatu, autobusy 3 x dziennie, żeby gdzieś dojechać. Można wypożyczyć samochód, skuter, łódź motorową. Pozdrawiam wszystkich.
IP: 79.188.241.114
bartek
Gość
podróż z Katowic od godziny 4 rano do godziny 10.00 dnia następnego czyli do miejscowości Volos.Do katowic przywiózł nas bus bo było 12 osób z wrocławia wyjazd busu z wrocławia ok 12.oo w nocy.rejs katamaranem kosztował 65 euro w dwie strony od osoby wycieczki kasztowały :rejs na skopelos tzw."mamma mia " 40 euro od osoby.obejmował całodzienny rejs na pokładzie był obiad oraz podwieczorek .Rejs po parku morskim też kosztuje 40 euro od osoby ,tylko proszę nie liczyć że się foki zobaczy bo to jest nie możliwe ze wzgledu na to że żaden statek nie ma prawa podpływać bliżej niż na określoną odległość od wysp gdzie mniszki mają swoje siedziby.Lokalne biura są może o 5 euro tańsze .
IP: 89.171.198.150
wing
Gość
Dzieki Bartku:) a w ktorej miejscowosci byles? co warto kupic na miejscu, aby przywiezc jako pamiatke i jak ksztaltuja sie ceny? jak wyglada dzien powrotny? czy wyjazd jest wczesnie rano czy wieczorny?
IP: 79.162.110.63
bartek
Gość
Miejscowość ROUSOUM GIALO Ceny? nie są takie straszne piwo w sklepie 0,95 e, pomidory 1,2 e.pita gyros 2,3e w sklepie ceny też nie są aż takie straszne .Dzien wyjazdu : opóściliśmy pokoje o godz 12.Walizki były złożone na recepcji. o godz 15.10 przyjechał bus aby nas przetransportować do portu w Patitiri ok 2 km.O godz 16 mieliśmy wodolot do Volos 18,30 byliśmy już w autokerze.Co do pamiątek to zależy kto co lubi .
IP: 89.171.198.150
wing
Gość
Bartku, jade do tej samej miejscowosci:) dziekuje za informacje! co do pamiatek, to oprocz jakichs malych bibelotow dla rodzinki, zawsze przywoze jakis lokalny alkohol - zapewne warto przywiezc ouzo, metaxe lub cos innego? a czy gdzies na trasie kierowcy zatrzymuja sie na zakupy? jedzie sie przez Bulgarie czy Macedonie?
IP: 79.162.111.254
bartek
Gość
Jedzie się przez Bułgarię zatrzymują się na słowacji przy "widelcu" knajpa żeby coś zjeść to standard tam wszyscy się zatrzymują serbia na dużej stacji benzynowej w bułgarii przy sklepiku na rogu to takie gdzie coś można kupić a tak to co 3-4 godz.Z greckich to polecam Tzipuro ,oprócz metaxy i uzo .
IP: 89.171.198.150
wing
Gość
Dzieki serdeczne Bartku za wszystkie informacje! pozdrawiam:)
IP: 79.162.122.213
gosc
Gość
do wing - a w jakim terminie jedziesz??
IP: 81.210.70.79
Pati
Gość
witam,wybieram się do Rawdy w drugiej połowie września z ok services. Chciałabym się dowiedzieć jakie wycieczki oferuje rezydent i w jakich cenach?
Tak swoją drogą:wybiera się tam ktoś o tym czasie?
Pozdrawiam
Pati
IP: 79.186.248.110
wing
Gość
Do Goscia - jade 14 wrzesnia:) a Ty?
IP: 81.168.215.104
gosc
Gość
Ja też jadę w tym samym terminie Mam nadzieję,że pogoda nam dopisze. Przepraszam, że pytam, a w jakim przedziale wiekowym jesteś ?
IP: 81.210.70.79
wing
Gość
Gosciu, mam 28 lat:) a Ty? podasz mi moze nr gg?
IP: 79.162.85.15
wing
Gość
A do ktorej miejscowosci jedziesz? i skad jestes? jedziesz w wiekszym gronie? Tez mam nadzieje, ze pogoda dopisze:) teraz tam jest lekko pochmurnie, ale od 12tego sloneczko zapowiadaja:) zoover.pl/grecja/sporady/alonissos/pogoda
IP: 79.162.85.15

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij