» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Treść
Asia
Gość
Powyższe miało być skierowane do Ali!!!!!
IP: 89.77.105.4
Ola
Gość
Ala! Powiedz, jechałaś autokarem czy leciałaś samolotem? Ja się wybieram samolotem i słyszałam ,ze podroż na wyspę z lotniska to jakaś wielka pomyłka, czy to jest prawda?
IP: 89.77.105.4
renatka
Gość
wróciłam z Paralii i jestem zachwycona bo mi do szczęścia dużo nie trzeba lot super obsługa też a poza tym piloci też są ludzmi i mają prawo mieć czasem zły humor a szczególnie kiedy widzą wiecznie nie zadowolonych ,,TAMBYLCÓW'' którzy wszędzie byli i wszystko widzieli...Biuro polecam wszystkim tym którzy chcą odpocząć życzę odpoczynku !!!!! :
IP: 83.5.12.217
Dawid
Gość
pojechaliśmy ekipa z do parali w hotelu warunki takie sobie trzeba było się o wszystko upominać. Radze najpierw się trochę dowiedzieć o hotelu w jakim przyjdzie wam mieszkać ( w jakiej okolicy, czy nie jest budowany obok jakieś inny hotel). Nasza ogólna ocena 3 na 5 tragedii niema i rewelacji tez nie...
IP: 94.231.10.194
gośc
Gość
apartamenty Eleni na wyspie super blisko morza ok
IP: 78.8.143.194
Grazia
Gość
Właśnie wróciłam z Alonnisos jechałam autokarem póżniej 5,5 godz płynęliśmy promem widoki piękne polecam
IP: 78.8.143.194
Grazia
Gość
Właśnie wróciłam z Alonnisos jechałam autokarem póżniej 5,5 godz płynęliśmy promem widoki piękne polecam
IP: 78.8.143.194
Ala
Gość
Jechałam autokarem , więc nic Ci nie powiem na temat dojazdu z lotniska ! Grazia skoro płynełaś 5,5h znaczy się zrezygnowali z katamaranu - bo on płynie 3h , czy w związku z tym podróż była tańsza ?
IP: 195.225.246.164
grazia
Gość
tak w jedną strone płynęliśmy promem kosztował 19 euro coś pięknego można było pochodzić i zrobić przepiękne zdjęcia powrót był katamaranem 3 godz ale to już nie to w sumie 52 euro ale teraz już ponoć tylko katamaranem.
IP: 78.8.14.38
Dana
Gość
dla kasiek - polacy to taki naród co ciągle muszą narzekać i chcą za 300 zł spędzić urlop w Mariocie - a co do biura i Bułgarii ja z mężem jedziemy trzeci raz z tego biura i co zauważyłam od kilku lat ciągle są ataki na to biuro przez niezadowolonych i nie splajtowało poza tym Bułgaria jest piękna jedno jest pewne że pogoda nie zawodzi, a na resztę trzeba patrzeć z przymrużeniem oka.Jedzonko bułgarskie wspaniałe - oczywiście w w knajpkach.
Jeszcze mam prośbę do tych którzy byli wtym roku już w Bułgarii o kurs dolara aby napisali
IP: 83.30.46.63
bartek
Gość
Proszę o informację który z hoteli na wyspie jest najlepszy i jak daleko leży od plaży( dotyczy wyspy alonnisos)
IP: 212.244.52.167
Grazia
Gość
Apartamenty Eleni 30m od plaży oraz Oazis
IP: 87.105.8.99
annaw
Gość
do Grazi i Ali napiszcie coś więcej o Alonissos. Jadę tam 15.08. jakie są apartamenty Eleni, jakie plaże, jakie ceny. Co niezbędnego zabrać. Jak przebiega podróż katamarane. Jeszcze jedno bardzo ważne pytanie jak wygląda przygotowanie do podróży powrotnej. Za wszystkie informacje bardzo dziekuję.
IP: 81.210.70.79
ala
Gość
Plaże kamieniste , ale woda kryształ . Nie dźwigajcie ręczników , sprzątają codziennie , pościel wymieniana co 3-4 dni . Ceny znośne , zresztą nie zabardzo jest na co tracić . Byłam w pierwszej turze w ostatni dzień pokoje mieliśmy do samego wyjazdu . Uwaga w apartamentach nie wszędzie jest kuchnia , dobrze się upewnijcie , że ja będziecie mieć , ale na ten temat więcej będzie wiedziała Grazia ja byłam w Oasisie.
IP: 195.225.246.164
Wiolik
Gość
Czy nikt nie podzieli sie swoja opinia o Toroni na Chalkidiki?
IP: 94.246.126.165
annaw
Gość
Do Grazia. Napisz coś o apartamenta Elena i o alonisos, ceny itd.
IP: 81.210.70.79
grazia
Gość
zgadza się nie we wszystkich apartamentach był aneks ale ponoć biuro informowało wcześniej.Ja miałam z aneksem pełne wyposażenie chyba że masz jedzenie wykupione to raczej nie będziesz miał.POkoje sprzątają ręczniki są.Ogólnie wszystko drogie chleb 2 e piwo 1e dobre gyrosy po 2,20e zaraz u góry jak pójdziesz do portu.warto wypożyczyć skuter lub auto można zwiedzić całą wyspę.Myśmy dużo chodzili ale upał nie kiepski .
IP: 62.87.242.185
:):):)
Gość
Czy był już ktoś może w hotelu Agnanti na wyspie Alonnisos? Bardzo proszę o informacje.
IP: 83.22.187.84
bartek
Gość
Mam jeszcze pytanie : jak wyglądają wycieczki fakultatywne i czy warto je wykupić na miejscu czy przez biuro?
IP: 212.244.52.167
bartek
Gość
Jak by ktoś był zainteresowany wyspą thassos to służę informacjami byłem tam w tamtym roku lecz z innego biura.
IP: 212.244.52.167
stokrotka19
Gość
wybieramy się z chłopakiem do Parali..06.07.2009 właśnie z
biura podróży ok service..czytając te wszystkie komentarze
jestem przerażona!!tak naprawdę to nie wiem co nas czeka
jest już za pózno ale gdybym wcześniej trafiła na to forum
napewno nie skorzystałabym z ich usług..
IP: 79.162.181.138
Użytkownik
Posty: 37
ja tez bylem w tym roku w czerwcu jestem zachwycony!!!!! podróz wiadomo cieszka 24-26h ale sam pobyt i pogoda wynagrodza ci to!! NIE CZYTAJ TYCH PIERDUL O TYM BIURZE.. WIADOMO ZDARZAJA SIE WPADKI ALE JAK W KAZDYM INNYM BIURZE!!! NAPRAWDE NIE PRZEJMUJ SIE AUTOBUSY SA REWELACJA ... WPISZ SOBIE W GOOGLACH --- PASTUSZAK... BO ZAPEWNE TAKIM POJEDZIECIE..POZDRO
IP: 93.176.200.177
Ona
Gość
stokrotka19 o każdym biurze są przeróżne komentarze. Wpisz sobie byle jakie biuro w googlach i sie przekonasz ;) ja jade z ok services 20 lipca do Parali ;) mam nadzieje ze bedzie wszystko ok :)
IP: 83.242.86.132
stokrotka19
Gość
Ja też mam taką nadzieje,ze będzie wszystko wporzatku ;) po powrocie na pewno podzielę się swoją opinią na temat biura jak i całego pobytu pozdrawiam!
IP: 79.162.181.138
Ima
Gość
Czy ktoś jedzie z tym biurem do Paralii 09.08.09r z Warszawy? Dowiedziałam się przed chwilą,że moze nie być wyjazdu antenowego z W-wy jak nie będzie odpowiedniej ilości osób. Jeżeli ktoś wyjeżdża z W-wy to proszę dać znać, będzie mi raźniej.
IP: 83.18.193.195

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij