» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Treść
annaw
Gość
Do Grazi Powiezd jak wygląda podróż powrotna, ile się czeka. Co wziąć na ten katamaran.
Myślę, że z pokojem nie będzie problemu, wykupiłam apartament z aneksem. Jeszcze raz , czy w elelni są ręczniki? Z góry dzięki za informacje.
IP: 81.210.70.79
gRAZIA
Gość
tak są ręczniki,pokój trzeba było opuścić do 12 bagaże dawaliśmy do drugiego o 15 był katamaran na Wolos tam już autokar czekał .Coś do picia oraz na podróż do jedzenia BO PRZERWA NA JAKIŚ POSIŁEK DOPIERO NA ŚŁOWACJI POZDRAWIAM
IP: 78.8.3.143
annaw
Gość
bardzo dziękuję za informacje
IP: 81.210.70.79
bea
Gość
prosze o info na temat novi vinodolski i apartamentów typu matylda. wyjezdzam za dwa tygodnie i mam lekkie obowy jak to wszystko czytam
IP: 95.48.105.114
annaw
Gość
Do Grazi i Ali. - Alonissos
Powiedzcie mi, czy warto wykupić posiłki w hotelu oazis. Czy są smaczne, bo mam bardzo wybrednego męża. A może lepiej wykupić je na miejscu.?
IP: 81.210.70.79
Grazia
Gość
Ponoć są bardzo dobre można posmakować kuchni greckiej żałuje że nie wykupiłam bo tam jest drogo na mieście -wiosce
IP: 78.8.240.180
zainteresowana
Gość
Czy jeszcze ktoś w ostatnim czasie wrócił z Alonissos z apartamentów Eleny. Proszę o bieżące informacje. Ceny w sklepach, wyżywienie w oazis. jak jest w ostatnim dniu, jakie plaże. itd
IP: 81.210.70.79
LUC
Gość
PROSZE O OPINIE O AUTOKARACH JADACYCH Z KATOWIC ALBO Z BIELSKA DO GRECJI ORAZ O OPINIE O HOTELU PRINCIPIAL W PARALII
IP: 80.51.9.111
Ala
Gość
Annaw - Wyżywienie w Oasisie - śniadania - standard sandwich do tego chlebek lub grzanki , plasterek serka i mielonki , maslo , dżem, miód ,kawa i szklanka mleka - obiadokolacje - zadługo by pisać - bardzo obfite i tylko przystawki się powtarzają tj. tzatziki, feta, sałatki, faszerowana papryka z grila - głowne dania codziennie inne , smaczne - nie do przejedzenia , tyko bardzo późno 20 -21.30
IP: 195.225.246.164
bartek
Gość
Chcę ponowić pytanie odnośnie wycieczek fakultatywnych czy opłaca się wykupic na miejscu czy też przez biuro?
IP: 212.244.52.167
ola
Gość
witam wszystkich, byłam z biurem ok service w Paralii - samolotem- po przeczytaniu tego forum nie wiedziałam czy dolecimy do saloników czy przypadkiem ok service nie zostawi nas gdzieś po drodze.... ludzie którzy pisza te bzdury powinni najpierw 3 raz się zastanowic co robią, nasze nastawienie było bardzo negatywne po tych wszystkich opiniach na forum lecz bardzo miło się rozczarowalismy, po przylocie do Grecji autokary wraz z rezydentami czekały na nas przed lotniskiem wszyscy zostali odwiezieni do swoich hoteli - było małe zamieszanie ale to tylko przez to że ludzie tak a nie inaczej się zachowują... Rezydenci bardzo mili lecz nie ma co się dziwic jesli komus czegoś nie załatwią bo takich właśnie niezadowolonych klientów maja już na miejscu gdzie komus np. klimatyzacja nie działa bo nie potrafi się nią obsługiwac (pozniej czytamy na tym forum że wszystko było nie tak... )Co do wycieczek to organizacja jest także ok, bylismy na kilku i polecam niesamowite przezycia i widoki wieczór grecki też wspaniały. Najgorsze jest to że ludzie sami robią taki a nie inny klimat na swoich wczasach kazdemu sie cos nie podoba bo oczekuje nie wiem jakich luksusów za swoje 500 zł które wydał na ten wyjazd - jesli wydacie 5000 to mozecie sie tego domagac!!!!!! Ogólnie biuro realizuje wszystko to co zapewnia czyli przejazd, hotel,posiłki, opiekę rezydenta, wycieczki - reszta zależy od nas jak się bedziemy bawić na swoich wczasach !!! Udanych urlopów.
IP: 83.19.91.210
dobika
Gość
właśnie wróciłam z Parali, jest tam bardzo tłoczno na plażach i w mieście. Olimpic jest mniejsze i bardziej kameralne. Dobrze jest jechać z grupą bo Grecy nie bawią się tak jak Polacy, a dokładnie to siedzą na tyłkach i słuchają muzyki, tak wygląda największa dyskoteka Habana, a małe piwo kosztuje tam 7 euro. Disco zaczyna się o 24.00. Polecam wycieczki do Aten. Meteory ale najbardziej mi się podobało na Shkiatos( tam kręcony był film Mamma Mia). Wieczór grecki jest raczej nudny chyba że ma się imprezowe towarzystwo bo głównie są tam starsi ludzie mało młodzieży.Jedzenie takie sobie ale wina można pić bez umiaru. Biuro Ok SERVICE okazało się rewelacyjne!!! Dbali o nas byli mili i we wszystkim pomagali. Muszę koniecznie napisać o kirowcach greckich autokarów. To jak manewrowali po wąskich uliczkach Olimpic jest niesamowite. Z Olimpic do Parali jest jakieś 20 minut spacerkiem deptakiem wzdłuż plaży ale polecam tylko spacery wieczorem bo w dzień to dramat. Obiad w restauracji kosztuje 7-8 euro, sałatka grecka 3 euro, gyros 2 euro. Jeszcze raz napiszę OK SERVICE - JEST SUPER!!!
IP: 89.74.138.105
gość
Gość
wybieram sie do Olimpic Beach 9 sierpnia czy wybiera się ktoś w tym terminie ???
IP: 79.163.240.21
gość1
Gość
czy byliśćie może w apartamencie Anna 3 w Olimpic Beach ??? możecie cos o nim powiedziec ???
IP: 79.163.240.21
Ja jechalem z Katowi
Gość
LUC napisał
PROSZE O OPINIE O AUTOKARACH JADACYCH Z KATOWIC ALBO Z BIELSKA DO GRECJI ORAZ O OPINIE O HOTELU PRINCIPIAL W PARALII
IP: 89.174.228.75
matahari
Gość
właśnie wróciłam z Grecji z OK Services. Fatalna organizacja. Pilotka nie wiedziała np.,w jakich hotelach śpimy. Największe wrażenie zrobiło na mnie zwiedzanie Aten (nie licząc Akropolu i Agory Rzymskiej) w ciągu ok. 40 minut w 40-o stopniowym upale. Na szczęście autokar zaczął się psuć dopiero pod koniec drogi powrotnej- w Polsce. Duże brawa dla kierowców z firmy "Pastuszak".
IP: 87.250.170.68
Henio
Gość
Ja jechalem z Katowic i autokary byly w porzadku.
IP: 89.174.228.75
Henio
Gość
lolek napisał
Apartamenty JOHN&EVE 3* czy mógłby mi ktoś napisać jaki jest standard tych apartamentów, jaka okolica, czy daleko do plaży
Z tego co slyszalem tote apartamenty maja dosc dobry standart ,okolica jeszcze slabo zagospodarowana ,do plazy ok.300 m.
IP: 89.174.228.75
matahari
Gość
Zapomniałam dodać, że w Salonikach nocowaliśmy w hotelu "Alexandria". Przyjął nas bardzo nieprzyjemny cieć, dopiero potem pojawił się w recepcji równie nieprzyjemny pan. Znajomi dostali pokój, który nie miał okien, oprócz szybki do tzw.łazienki, z której dochodziły "łazienkowe"zapachy. Klima została wyłączona o 6 rano, więc mieliśmy "grecką" saunę. W Agio Theodori zamieszkaliśmy co prawda w hotelu z basenem, ale za klimę trzeba było dodatkowo płacić; kobiety na stołówce były nieprzyjemne, wydzielały i ograniczały jedzenie (a nawet serwetki)- specjalny hotel dla Polaków. No i piękny Budapeszt...Jako deser pilotka zafundowała nam szukanie "węzła komunikacyjnego", bo nie wiedziała, czym, za ile i jak mamy dojechać do hotelu (na własny koszt, oczywiście, tylko zapomniała o tym wspomnieć wcześniej, a było to już na koniec wycieczki). W końcu jechaliśmy na gapę, bo stwierdziliśmy, że nie było o tym mowy w ofercie i to powinno się odbyć na koszt biura, z czym p. Ania i kierowniczka się nie zgodziły. Nawet do tej pory zadowolonym puściły nerwy. NIGDY WIĘCEJ Z OK SERVICES!
IP: 87.250.170.68
Ima
Gość
[quote=gość]
wybieram sie do Olimpic Beach 9 sierpnia czy wybiera się ktoś w tym terminie ???
[/quote
Z jakiej miejscowości wyjeżdżasz?[/quote=gość]
IP: 83.18.193.195
Janusz
Gość
Witam !!!
Chciałbym się podzielić wrażeniami z pobytu na urlopie na greckiej wyspie Alonissos , organizowanym przez biuro podróży „ OK. Serwices”.
Mam mieszane uczucia co do organizatora. Były plusy i minusy jak to często bywa. Dlatego chcę się z nimi podzielić , aby organizatorzy / jeżeli to czytają / ,wyciągnęli odpowiednie wnioski. Zacznę od spraw przykrych.
Podróż – jedna wielka tragedia!!! Wyjazd był z Katowic , ja mieszkam we Wrocławiu , więc do Katowic miałem się dostać tzw. „antenką”. Wyjazd do Katowic z dworca PKS o 3.00. Byliśmy o 2.30 już . O 2.45 podjechał autobus z firmy „OK. Serwices” , ale pani pilotka powiedziała , że to nie nasz i po nas przyjedzie drugi. O 3.15/ 15 minut po czasie pl. Wyjazdu / nadal nic , ponownie pytamy sę pilotki , czy aby na pewno nie mamy jechać z Nią. Nadal twierdzi , że nie. Jest nas trzy osoby , W autobusie są właśnie 3 miejsca wolne. Dopiero na nasze kategoryczne żądanie sprawdzenia , pani pilot po telefonicznej rozmowie z kimś powiedziała , że nas zabiera do Katowic. Po drodze były Gliwice tam parę osób doszło. W Katowicach pani pilot ze swoją grupą poszła w swoją stronę a pozostali zaczęli szukać swoich autobusów docelowych. I tu niespodzianka – PN kierowca znalazł „zagubioną „ listę z której wynikało , że to właśnie tym autobusem jedziemy do Grecji i są na tej liście nasze nazwiska!. Powrotem wnosiliśmy nasze bagaże do autobusu.
Następna niespodzianka!- kierowca nie zabrał wszystkich z Gliwic , musimy się wracać / 1 godzina opóźnienia /. W czasie podróży , która trwała 34 godziny mieliśmy tylko 2 kierowców!! Dlaczego!?. Pilota nie było ponoć z braku miejsc. Nieprawda były wolne. Z powodu opóźnienia nie zdążyliśmy na prom w Volos w Grecji o 11.00 i musieliśmy czekać do 19.00 na następny. Tu następny zgrzyt bo panowie kierowcy wysadzili nas w porcie i powiedzieli ,że przyjdzie przedstawiciel z biletami i wsadzi nas na prom. Przyszedł , ale nic nie zorganizował na czas oczekiwania. Byliśmy w porcie na gołej drodze z bagażami w pełnym słońcu / 36st.C / ludzie starsi i małe dzieci bez cienia , toalety i możliwości spoczęcia , a tu trzeba czekać 7 godzin!!!!.Dopiero na naszę kategoryczne żądania pan załatwił z szefem pobliskiej restauracji abyśmy mogli skorzystać ze stolików i toalety. Po dopłynięciu na wyspę mimo późnej pory było już dobrze. Czekał tam rezydent i nas rozwiózł dość sprawnie po hotelach. Jak na jedną podróż to chyba aż za dużo „wrażeń”. Dobrze , że powrót – mimo , że długi- był sprawniejszy i bez wpadek.Podejrzewam , że ten chaos organizacyjny w dużej mierze był spowodowany tym , że była to pierwsza oferta w Polsce na tę wyspę i tak w ogóle pierwszy sezon , gdyż wcześniej żadne biuro w Polsce nie organizowało nic na tę wyspę.
Aby nie być podejrzanym o jednostronność powiem teraz o plusach!!! Uważam , że ta oferta to strzał w 10-kę!!! Wyspa jest przepiękna. Krajobrazy cudowne!/ rzeczywiście takie jak ukazywały foldery!! / .Organizator ze strony greckiej porządku. Hotel z którym współpracuje biuro – „AGNANNTI’- bardzo dobry i godny polecenia. Czysty , nieduży. Prowadzony przez miłą grecką rodzinę. Wyżywienie – rewelacja!! Właścicielka sama gotowała – przepysznie. Co drugi dzień mogliśmy zjeść tradycyjne greckie potrawy , które były przesmaczne.Rezydent – pan Jakub Zarzeczny podobał się nam. Był do dyspozycji codziennie. Pomagał i nie mamy do niego zastrzeżeń.
Podsumowywując , jeżeli biuro poprawi logistykę i sprawy organizacyjne , to jest to wspaniała oferta i godna polecenia dla osób , które chcą wypocząć w ciszy i spokoju , delektując się słońcem , krystalicznie czystą i ciepłą wodą , podziwiając wspaniałe krajobrazy wyspy. Dziękuję
Janusz.
IP: 87.207.151.34
gosiaw
Gość
Do Janusza.
Napisz w jakiej miejscowości byłeś, jaka jest plaża, jakie ceny i jak wygląda dzień poworotny.
IP: 81.210.70.79
iwa
Gość
nie zgadzam się z tym co piszecie własnie wróciliśmy z Olimpic Beach było super pokoje dostalismy większe ,klima,kuchnia,telew,balkon bliski morza.Wycieczki rewelacja na Skiathos bardzo fajna,dzieciaki szalały na plażach,lekarz bez zatrzeżeń wszystko załatwił i bez problemu.Podróż bezpieczna kierowcy mili,pano Ola-pilot bardzo fajna.Czekamy na nowy sezon 2010 Pozdrawiamy naprawde polecam(za te pieniądze-super) :P
IP: 195.3.203.142
lili
Gość
Czy ktoś był w hotelu Rainbow w Olimpic Beach?? Proszę podzielcie się wrażeniami!
IP: 83.5.51.125
gość
Gość
do IMA : jeżeli zbierze się odpowiednia ilość osób to z Krakowa a jak nie to z Katowic :mrgreen:
IP: 79.163.195.80

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij