» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Autor Treść
pola
Gość
Jeżli uważasz za tanie wczasy samolotem na 11 dni do gecji HB za ponad 2000 tyś złotych to jestes szczęśliwcem!!!! Wczasy tzn organizacja transportu na wyspę Aloniosso to jakiś prawdziwy koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 89.77.106.168
Użytkownik
Posty: 26
wczasowicz napisał
To co napisał Grabos to SZCZERA PRAWDA,od siebie dodam jeszcze że:
-z zakwaterowaniem są zawsze jakieś problemy np.dziecko rodziny
5 osobowej mieszkało w innym hotelu oddalonym o 150m.
-wycieczki fakultywne z przewodnikami OK to totalne dno;
było zaplanowane zwiedzanie klasztorów na Meteorach (co głosił
przewodnik przez przeszło pół drogi)po przyjeździe na miejsce
na zamkniętej bramie wisi tablica z napisem (w przetłumaczeniu)
w poniedziałki nieczynne,on o tym nie wiedział???
-gdyby grupa zorganizowałaby sobie wyjazd sama koszt od osoby
byłby 7 euro a nie 14 i autokar robiłby przystanki tam gdzie
ludzie chcą a nie przewodnik z OK (a jest różnica)
-tempo jest takie że nie zdążycie zdjęć porobić itd.
Ostatni dzień (oczekiwanie na wyjazd do domu to już jest totalna porażka) kierowca dosłownie wyrzuca bagaże z autokaru na ziemię bo rzekomo śpieszy się do innego wyjazdu.
Obiad za 7 euro to 2 szaszłyki, kilka frytek, odrobina sałatki i dzbanek wody na 4 osoby.
Godzina wyjazdu ustalona na 22 a wyjazd o 21 (i kłótnia kierowców z pilotką kto się pomylił) szukanie wczasowiczów itd.
W drodze tam i z powrotem przystanki są tylko w tych miejscach gdzie pilot z kierowcami zaplanował bo oni, czy to obiad w Słowacji czy zakupy (rzekomo taniego alkoholu) w Bułgarii (podróby i bez akcyzy) otrzymują darmowe posiłki bądz prezenty w sklepie (czy oni tak mało zarabiają żeby Rodaków kantować)???
Jedynie co jest zadowalające to to że słońce jest gwarantowane i życzliwość Greków się przydaje,czego życzę całej firmie OK Serwis!!!

Jestem Żoną kierowcy i nie zgodzę sie z tym co napisałeśo postojach... wiedz jedno Oni nie mogą innaczej sie zatrzymywać jak o zaplanowanych godzinach bo maja wyznaczony czas pracy a jak go przekroczą to muszą odpoczywac conajmniej 9 godzin.. nie życzę żadnemu z wczasowiczów odstojki 9 godzin w szczerym polu bo obu kierowcom sie czas pracy skończył.. a swoją drogą ja jade w tym roku z biurem OK pomimo tego ,że mój mą pracuje w innej firmie i gorąco wierzę w to , że bedzie Ok. pozdrawiam
IP: 83.6.9.140
heniek 1962
Gość
pozdrowienia dla Pani Oli pilotki ,która na wycieczkach fakultatywnych okradła mnie na 2 euro a moją znajomą;rąbneła ;tylko na 32 euro bo podobna tylko ona miała monopol na sprzedaż tych imprez.
IP: 88.156.97.83
heniek 1962
Gość
Bardzo słaba organizacja biura ,odczułem ,że dla nich liczy się tylko zysk .Na statku na Skiatos był taki tłok ,że ludzie kłócili się o miejsce do siedzenia.A kapitan łajby bo trudno nazwać to statkiem kłócił się z pilotem o pieniądze widząc przeładowany do granic możliwości swój statek.Jednym słowem nie polecam tej imprezy.
IP: 88.156.97.83
bea
Gość
heniek 1962 napisał
Bardzo słaba organizacja biura ,odczułem ,że dla nich liczy się tylko zysk .Na statku na Skiatos był taki tłok ,że ludzie kłócili się o miejsce do siedzenia.A kapitan łajby bo trudno nazwać to statkiem kłócił się z pilotem o pieniądze widząc przeładowany do granic możliwości swój statek.Jednym słowem nie polecam tej imprezy.

A jak sama wyspa?Do Paralii lecę na początku września.Myślę,że wtedy już tłoku takiego nie będzie bo to po sezonie urlopowym właściwie.Jesli chodzi o wycieczki fakultatywne,planuję właśnie Skiatos i Meteory.Możesz coś więcej napisać o tym co warto zobaczyć na Riwierze Olimpijskiej?Dziękuję już teraz.
Ktoś jeszcze we wrześniu w Paralii odpoczywa?
IP: 83.13.222.250
gość
Gość
Witam ! Ja niedawno wróciłam z Olimpic Beach. Wyjazd organizowało biuro OK SERVICES. Chcę ostrzec każdego, kto pojedzie z tego biura przed nieuczciwymi chwytami stosowanymi przez niektórych pilotów autokarów transferowych. Piloci sugerują kupowanie wycieczek w pakietach 3-4 za niższą kwotę, jeśli ktoś chce wykupić 1-2 wycieczki ceny są u nich o 2-3 euro droższe, a po przyjeździe na miejsce na spotkaniu organizacyjnym mozna kupić te same wycieczki za cenę tych oferowanych w pakietach. Pilotka nie raczyła nam nawet wstawić KP. Rezydenci sprzedający wycieczki na miejscu-wystawiali. Nie kupujcie wycieczek fakultatywnych w Polsce bo są dużo droższe niż na miejscu. Uwaga tez na stan techniczny autokarów i liczbę miejsc, zdarza się, że ludzie nie mają gdzie siedzieć. Nasza pilotka i jeden kierowca siedzieli na schodach co jest niedopuszczalne i grozi odebraniem licencji, a na tylniej kanapie przez 28 godz. siedziało 5 osób!W większości kursują nowe autokary , ale w sezonie kursuje biała Scania z rejstracją KTA, Jazda tym autokarem to prawdziwy horror zwłaszcza na siedzeniach od strony pilota za drzwiami środkowymi. Ma więcej miejsc niż powinien mieć, przez to było tak ciasno, ze ja mierząc 1,70 wzrostu dotykałam kolanami poprzedni fotel. Nie było co marzyć o rozłożeniu fotela, by nie zgieść nóg osobie siedzącej z tyłu. Mężczyźni, siedzieli bokiem bo nie byli w tanie usiąść prosto. Autokar ten był już parokrotnie naprawiany. Nam się zepsuł 150 km przed Paralią. Czekaliśmy 2 h w upale na autostradzie w samo południe na autokar greckich linii, który dowiózł nas na miejsce. Po przyjeździe do Paralii okazało sie ze nie ma rezydentów, czekaliśmy na nich 45 min. w upale nie wiedząc co jest grane. Do apartamentu dotarlismy o 16 tej i od razu zaproszono nas na spotkanie organizacyjne, którego nie dało się rzekomo przesunąć lub zrobic dodatkowego dla tych którzy nie mięli szczęścia dotrzec na miejsce jak pozostali o godz. 11.00... Apartament spełniał moje oczekiwania. Nie był nasłoneczniony w związku z czym klimatyzacja nie była konieczna. Do wycieczek fakultatywnyc nie mam zastrzerzeń, do rezydentów w zasadzie też nie, poza incydentem w dniu przyjazdu.
IP: 78.131.206.41
wczasowicz
Gość
Do użytkownika domiii ,kierowców było czterech więc bajanie o dziewięciu godzinach postoju jest nie na miejscu. Życzę powodzenia z OK!!!
IP: 88.199.103.207
zainteresowany
Gość
Do Poli!
Dlaczego podróż na wyspę Allonisos to horror. Napisz coś więcej, np. ile kosztuje wodolot, jakie ceny na wyspie, jakie plaże. A w jwkiej miejscowości byłaś?
IP: 81.210.70.79
Pola
Gość
Horror dlatego, że wczasy wykupione z przelotem samolotem trwa prawie 15 godzin!!!!! na katamaran oczekuje się ponad 3 godziny!! z powrotem zbiórka miała być o 15:30 a była o 05:00!!! Katamaran kosztuje 80 euro a nie około 65 euro
IP: 89.77.106.168
Pola
Gość
Sama wyspa jest przepiękna
IP: 89.77.106.168
zainteresowany
Gość
Do Poli.
Pola jeśli masz chwilkę czasu to padaj jakieś ceny w sklepach? Będę wdzięczny.
IP: 81.210.70.79
Kasia
Gość
W lipcu wróciłam z meżem z wyspy Alonnisos, miejscowość Kalamaki, hotel Agnanti. Piękne i cudowne miejsce, każdy skrawek wart zapamiętania. Bardzo profesjonalny, zaangażowany i sympatyczny rezydent - pan Jakub Zaryczny. Warte polecenia są całodniowe rejsy - szczególnie miło wspominamy rejs pt. Mamma Mia na wyspę Skopelos.
W sąsiedniej miejscowości Steni Vala jest bardzo ładny port a w nim kilka tawern gdzie bardzo miło spędza się czas przy szklanicy frape (2,5 - 3euro) lub świeżego soku z pomarańczy (3euro). W tawernach pracują także Polki.
Całości obrazu dopełnia bardzo doborowe towarzystwo z hotelu Agnanti, turnus 06-16 lipca, samolot i autokar. Mieliśmy okazję uczyć się zorby od samego mistrza Manolisa i jego córek.
IP: 89.76.168.31
Ula
Gość
Wróciłam z Parali 1 sierpnia byliśmy z mężem w apartamentach Yakinthos,pokoje funkcjinalne,z balkonem,kuchnią,łazienką ,ale tylko z ciśnieniem wody był problem ale dało się przeżyć.Piękny widok na morze,do plaży bliziutki spacerek nie ma źle,jedzenie wyśmienite tzn mielieśmy obiadokolacje wykupione w restauracji Maiami.Do lidl'a ok 800-900m więc wieczorny spacerek na zakupy i później na miasto bardzo wskazany po obiadokolacji ale było też dużo minisupermarketów jeden zaraz odok boiska jakieś 300-400m od Yakinthos'a gdzie można było kupić taniej czasem nawet niż w lidl'u.Rezydentki zajmowały się nami gdy był jakiś problem zaraz się rozwiązywał szli na rękę każdemu oczywiście z umirem i zdrowym rozsądkiem,postoje co 3 lub 4 godziny i zawsze toalety bezpłatne czyli widać że im zależało,a nie wysadzali nas tam gdzie tżeba płacić za wc to też jest ważne.Przykładowe ceny chleb 0,8e,coca-cola 1l 1,5e,pepsi 1l 0,8e,frape 1,5-2e,gyros 1,8-2e polecam!!!!!,piwo od 0,8-1,5e,wino od 2-8e.Warto zobaczyć Meteory,Masyw Olimpu. W przyszłym roku jadę z mężem ale tylko z biura OK SERVICE POLECA ZA TE PIENIĄDZE NAPRAWDE WSPANIAŁE 10 DNI!!!!!! WSPOMNIENIA TEŻ SUPER NIC ZŁEGO NIE BYŁOL.K ażdy kto jedzie na wczasy powinien wyluzować troszkę i napewno będzie OK
IP: 78.8.105.106
KACPER
Gość
Właśnie wcczoraj wrociłem z Bułgarii z BP OK ... piszę dlatego żeby ludzie przestali przejmować się DURNYMI OPISAMI GŁUPICH LUDZI lub KONKURENCYJNYHC BIUR . Bylem w hotelu COPACABANA ,hotel super jedzenie też 2 kroki do plaży wszystko jak w katalogu .Autokar przyjehcal punktualnie za to jedna rodzinana się spóźniła 15 min w Katowicach za co napewno jest winne biuro podroży lub rezydent. Autokar firmy Śladowski SCANIA IRIZAR 69+2 niebieski taki jak na stronie ww firmy ,roczny bez dospawanych siedzien,przeciekajacego dachu,zaparowanych szyd itp. Kierowców było trzech od samego poczatku do końca ,podróż 24h do BG 23 z BG do K-c,przerwy co 3,5-4h po 15 - 20 min. BARDZO POLECAM BIURO OK i poraz kolejny przekonałem się że posty na forum to totalna lipa i nie ma w co wierzyć. Jeszcze jedno piszę z domu i moje IP moze się różnić od poprzedniego postu który pisałem w pracy. Pytania proszę kierować na adres TOMEK_KAS@interia.pl postaram się odpisać na wszystkie pytania
IP: 83.13.21.250
Kamila
Gość
Witam:) w sobote wieczorkiem wrociłam z moim chłopakiem z Grecji a dokładnie z Paralii;) pojechaliśmy tam oczywiście z biura OK SERVICES, byliśmy zakwaterowani w hotelu PRINCIPAL. Najpierw powiem o hotelu...naszym zdaniem był super. Wszystko dokładnie tak jak na zdjęciach. Naprawde bardzo ładny i czysty. Elegancko urządzony, śniadanka pyszne, obsługa bardzo fajna (jedna pani mówiła po angielsku a druga po niemiecku). Można sie do nich zwrócić z kazdym problemem i z kazdą prośbą:) do plaży blisko, niedaleko był również LIDL. Jeśli chodzi o biuro OK SERVICES to również uważamy że wszystko było wporządku. Raz mieliśmy problem z klimatyzacją... powiedzieliśmy o tym rezydentowi i została ona naprawiona w ciągu 2godzinek:) o wszystkim zawsze byliśmy informowani, wszyscy rezydenci,piloci/pilotki byli naprawde fajni:) jedynie pani Ania troszke zadużo gadała;) jesli chodzi o wycieczki to byliśmy w Atenach (strasznie męcząco ale warto), na meteorach, w Skiathos i na wieczorze greckim;) wykupiliśmy rownież obiadokolacje w MAIAMI...pyszne jedzonko i super obsługa:) jedynie ostatni dzień był nieciekawy ponieważ wywieźli nas o 10 na Olimpic Beach a nasz autokar był dopiero o 22:30. Ale oczywiście można było przejść sobie do Paralii, siedzieć pod parasolami...ogólnie robić co sie chce;) a i autokar był wporządku:) jednym zdaniem POLECAM to biuro:) w przyszłym roku na pewno skorzystamy z ich oferty:) a Grecja, Paralia...piękna:) naprawde cudnie tam jest:)
pozdrawiam:)
IP: 83.242.86.132
KACPER
Gość
Witam wszystkich ciekawi mnie jedno że od kiedy zaczęły się powroty z urlopów większość opini jest pozytywna ,ciekawe gdzie są teraz Ci pesymiści ,niezadowoleni klienci i odradzacze których to żekomo biuro wykiwało i poskładali pozwy zbiorowe .Wiem jedno że zawsze z igly można zrobić widły.Byłem już z innymi biurami takimi jak : SUN&FUN 2x,ALFA STAR,TRAVEL TIME no i OK ,i jak narazie wedlug mnie najniżej oceniam TT co nie oznacza że wczasy się nie udały .ŻYCZĘ WSZYSTKIM UDANEGO URLOPU bo mój już się skończył,ale było super z OK... .
IP: 83.13.21.250
karolajna
Gość
Byłam w czerwcu w Paralii z biurem OK SERVICES i nie mam żadnych zastrzeżeń :) Podróż bez komplikacji, miejsce urokliwe, ludzie w porządku. Bałam się podróży, ale nawet szybko minęła. Pani pilotka Ola bardzo sympatyczna, dużo nam opowiedziała w trakcie drogi do Grecji. Hotel Toronto naprawdę super - u nas w Polsce za takie warunki trzeba zapłacić dużą sumkę. Pokoje dwuosobowe przestronne z dużymi łóżkami ;) Ja mieszkałam na piętrze i miałam pokój z balkonem, natomiast osoby na dole miały do dyspozycji taras. Łazienki czyste i zadbane. Właściciel to typowy, bardzo miły Grek, z którym można dogadać się w każdej kwestii. Było lepiej niż się tego spodziewałam czytając opinie innych osób :) spędziłam fantastyczne dwa tygodnie za małe pieniądze, a wspomnienia mam piękne. Z wycieczek fakultatywnych polecam Skiathos. A i jeszcze dodam odnośnie opieki medycznej - podczas wycieczki na Akropol zasłabł mężczyzna. Pani pilotka Grażynka od razu odtransportowała go do szpitala gdzie zrobiono mu komplet badań. Także o opiekę nie ma co się martwić. Oczywiście istnieją ludzie, którzy zawsze znajdą jakiś szkopuł... Ale zamiast się stresować na zapas lepiej spokojnie odpocząć w boskiej Grecji. Dla wtajemniczonych napiszę tylko "siga siga" ;) Pozdrawiam! :mrgreen:
IP: 83.9.0.86
Użytkownik
Posty: 1
Witam
Wróciłem w piątek z hotelu Agnanti na Alonnisos.Czego nie ma w ofercie a jest bardzo istotne:
1.hotel połozony na całkowitym odludziu
-brak jakiegokolwiek sklepu(prosze nie argumentowac że można bułki i ser kupic u właścicieli hotelu)
- brak jakiegokolwiek połączenia komunikacyjnego z resztą wyspy.
- brak dostępu do telefoni komórkowej
- brak zagospodarowanej plaży
2.Wszystkie wymienione braki (oprócz telefonów) znajdują sie ok 4km pieszo od hotelu.
3.Bardzo ubogi,monotematyczny ( przez 10 dni bufet śniadaniowy)
jako deser na kolacje podawano greckie brzoskwinie z puszki !!!
4.Hotel położony na 5-ciu pozomach ,bez windy,wzdłuż hotelu prowadzą strome schody.
A teraz zalety:
1.Hotel położony wspaniale widokowo
2.Uprzejmy i operatywny pan Kuba(rezydent)
3.Możliwość wczesnego pójścia spać
4.Przyjemna podróż
Ogólnie można powiedzieć : skromny hotel dwugwiazdkowy ,przeznaczony dla pasjonatów samotności.
ALE O TYM TRZEBA NAPISAĆ!!!!
Pozdrawiam
IP: 83.29.103.180
luc
Gość
jaka walute najlepiej zabrac do grecji euro,zlotowki czy moze karte
IP: 80.51.9.111
gacek
Gość
Witam.
Kilka godzin temu wróciłem z Bułgarii (Hotel Copacabana).Szczerze mówiąc po czytaniu od kilku miesięcy wielu wpisów na różnych forach obawiałem sie tych wczasów. Powiem tak: myslę że część z nich moze być wytworem fantazji na zlecenie konkurencji, część nieprzyjemności mogła spotkac podróżujący,Ale przy takiej ilości podróznych cos może sie przydażyć.Przecież tylko wczoraj z samej okolicy Rawda/Słoneczny Brzeg odjezdżały 3 autokary.Nie ukrywam tez ze trafiaja sie też totalne marudy, który przeszkadzał nawet skład oferowanych sniadań w hotelu Copacabana (komentarze w stylu: tylko raz wysilili się na jajko były żenujące).Podsumowując: jestem bardzo zadowolony z wykorzystanej oferty biura OKServices.Hotel bardzo fajny,obsługa niekonfliktowa,bradzo pomocna.Jako chyba jedyny w Rawdzie oferuje kąpiel w basenie całodobowo.Jeżeli ktoś ma zastrzeżenie do cen wycieczek fakultatywnych kupowanych u p.Roberta to można samemu wykupić u innego touroperatora w miasteczku.Polecam Aquapark.Rewelacja-najlepiej w ostatnim dniu.Szybko mija czas do odjazdu.Chyba za rok do nich powrócę.
IP: 195.117.221.1
monia
Gość
jacek napisał
Witam
Wróciłem w piątek z hotelu Agnanti na Alonnisos.Czego nie ma w ofercie a jest bardzo istotne:
1.hotel połozony na całkowitym odludziu
-brak jakiegokolwiek sklepu(prosze nie argumentowac że można bułki i ser kupic u właścicieli hotelu)
- brak jakiegokolwiek połączenia komunikacyjnego z resztą wyspy.
- brak dostępu do telefoni komórkowej
- brak zagospodarowanej plaży
2.Wszystkie wymienione braki (oprócz telefonów) znajdują sie ok 4km pieszo od hotelu.
3.Bardzo ubogi,monotematyczny ( przez 10 dni bufet śniadaniowy)
jako deser na kolacje podawano greckie brzoskwinie z puszki !!!
4.Hotel położony na 5-ciu pozomach ,bez windy,wzdłuż hotelu prowadzą strome schody.
A teraz zalety:
1.Hotel położony wspaniale widokowo
2.Uprzejmy i operatywny pan Kuba(rezydent)
3.Możliwość wczesnego pójścia spać
4.Przyjemna podróż
Ogólnie można powiedzieć : skromny hotel dwugwiazdkowy ,przeznaczony dla pasjonatów samotności.
ALE O TYM TRZEBA NAPISAĆ!!!!
Pozdrawiam


Hej !

To ciekawe co piszesz Jacku, jeżeli wybór : wędlina, ser żółty, jaja na twardo,mleko, płatki kukurydziane, dżem,2 soki do wyboru, kawa, herbata, białe pieczywo to dla Ciebie monotonne śniadania hmmm zastanawiajace ????
A nie odkryłeś cudownej ławeczki przed hotelem na której spotykali się współuczestnicy i korzystali do woli ze swoich komórek ???
W ofercie musiałeś źle odczytać info o dostępie do plaży. Ja wyczytałam, że MORZE jest 30 m, a nie plaża :)
Masz racje, że chodzenie ( 117 stopni do portu )po schodach w takim upale to bardzo męcząca sprawa, ale po pobycie w tawernach ( 3 sztuki w porcie w Kalamaki ) i ochłodzeniu się piwkiem, lub frape, albo lodzikiem było do przeżycia :)
pozdrawiam
IP: 89.75.165.110
laura
Gość
Ludzie jakie pieniądze takie i biuro podróży beznadziejne i cały urlop jak ktoś jedzie z tego biura to idiota i jak go nie stać na dobre wczasy to niech w domu siedzi lepiej a nie jedzie z ok serwis i to jeszcze na raty żeby się póżniej na naszej klasie pochwalić zdjęciami.Jak wykupicie wczasy za 3000 od osoby oferte all to na pewno bedziecie zadowoleni. Byłam teraz w Keni i gorąco polecam. pomijajac wszystko to takie biura jak ok serwis to powinni pozamykać i wtedy naiwni ludzie unikną rozczarowań.POZDRAWIAM.
IP: 213.158.196.67
gość
Gość
No cóż nie każdego z pewnością stać na wyjazd do Kenii. Jeśli ktoś uczciwie pracuje to na pewno tak jak Ty wypoczywać nie może, bo go nie stać. Jak ktoś narzeka to pewnie lubi i nawet gdyby pojechał za 5000 to też by coś znalazł. Ciekawa Tylko jestem po co ktoś taki jak Ty czyta informacje dla jak myślę chciałaś lauro napisać biedaków. Poza tym każdy ma takie samo prawo do wypoczynku. Nie tlko Ty jesteś ,, wybrańcem Bogów" i możesz wypoczywać. Tylko nowobogaccy bez wrodzonej inteligencji moglby tak jak Ty wypowiedzieć się na tym forum.
Pozdrawiam Cię i twoich kenijskich krewnych , żyjących z na drzewach.
IP: 81.210.70.79
wczasowiczka
Gość
Brawo ,,gośc,,
Nie tylko ludziom takim jak Laura należy się odpoczynek po ciężkiej pracy.Niedawno wróciliśmy ze znajomymi z Paralii w której byliśmy z Ok services.Nawet stac by mnie było na Kenie,ale wybraliśmy urlop z ,,biedniejszymi,, przyjaciółmi i ,,biedniejszym,, biurem.Były to nasze najlepsze wakacje.Biuro w pełni wywiązało się z umowy.Owszem ,podróż autokarem męcząca ale i tak było lepiej niż sądziliśmy.Apartamenty nowe (2008r)i czyste a na pomoc rezydenta raczej nie liczyliśmy,wycieczki super zwłaszcza Meteory . Więc Lauro ,wypowiadaj sie na forach,,lepszych'' i droższych biur na które ,a propos, jest najwięcej skarg a nie rób ludziom wody z mózgu.A z biurem Ok services wybieramy się również w przyszłym roku ,pozdrawiam
IP: 212.87.244.2
monia
Gość
Gość gratulacje za trafne poglądy :)
pozdrawiam !
IP: 89.75.165.110

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij