» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Autor Treść
ewa40
Gość
Witam, wczoraj wróciłam z wyspy Thassos gdzie byłam z biurem Okservis. Wyspa jest przepiękna i wakacje zaliczam do jak najbardziej udanych, cudowny wypoczynek każdy tu znajdzie coś dla siebie. Byłam w malutkiej miejscowości Pachis, cicho tam i spokojnie, plaża fajna a morze cieplutkie. Miałam apartament bez wyżywienia i tu jest pierwsza niespodzianka, o której biuro nie informuje, mianowicie nie ma tam możliwości zakupienia czegokolwiek bo nie ma sklepu, do najbliższego jest ok. 3 km a to 45 min. spacer
Biuro Okservis to biuro na jeden raz, do skorzystania raz i nie więcej. Nasza rezydentka (ja widziałam ją tylko w dniu przyjazdu) to osoba niestety niekompetentna i nie sprawiająca wrażenia zainteresowanej turystami a przynajmniej tymi, którzy nie wykupili proponowanych wycieczek.
Pokój z aneksem kuchennym aneksu nie posiada a jedynie dopchnięty do zwykłego pokoiku "mebel" zawierający lodówkę, szafkę z naczyniami i kuchenkę elektryczną.
Łazienka malutka a jak bierzesz prysznic to cała woda jest w pokoju.
W dniu wyjazdu bagaże stoją na podwórku, z właścicielami trzeba się dogadywać samemu w każdej sprawie bo rezydentki nie ma, a oni nie znają innego języka poza greckim. ogólnie mówiąc nie warto się dokładać do pensji tej Pani skoro i tak o wszystko trzeba się zatroszczyć samemu.
Podróż to autokary firmy Pastuszak z Krakowa. Do Grecji jechaliśmy fajnym autokarem, nie było na co narzekać natomiast z powrotem to była masakra. Autokar, który nadaje się najwyżej na szkolną wycieczkę do Pragi ale nie na taką trasę. Był ciasny i śmierdziało w nim niewyczyszczoną ubikacją :shock: tak że zbierało się na wymioty nawet mnie choć nie mam choroby lokomocyjnej. Przerwy po 15 minut kolejka do toalety na pół godziny, nie mówię już o umyciu choćby zębów a to w takiej podrózy nie wydaje mi się zbytecznym luksusem.
Wyspa jednak wynagradza wszystkie minusy biura, jest przepiękna i wakacje były przecudne. żeby coś kupić czy zjeść dobry obiad najlepiej pojechać do Limenass. Jeśli ktoś się wybiera, podajcie maila chętnie odpowiem na pytania i podpowiem na co zwrócić uwagę. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających Thassos.
IP: 95.160.134.93
Użytkownik
Posty: 6
Witam serdecznie :)
Również tak jak Ewa40 13 sierpnia wróciłam z Thassos i jestem bardzo zadowolona. To był już mój drugi wyjazd z tym biurem (2008- Paralia) i zdecydowanie je polecam. Ewa40 opisuje to biuro dośc krytycznie i na ten opis odpowiem tak: jak pragniesz luksusów to zapłać 3500zł i jedź do super hotelu. Osobiście od kilkunastu lat podróżuję zawsze wynajmując apartamenty, mieszkania, kawalerki itp. i wiem jak wyglądają ANEKSY kuchenne a nie kuchnie. Na Thassos mieszkałam w apartamentowcu Panorama. Bardzo miły gospodarz, czyściutko w pokojach i co najważniejsze pełna zgodność z opisem prezentowanym przez biuro podróży. Aneks identyczny jak ten na obrazku na stronie biura. Jeśli chodzi o autokar to fakt kilka razy w drodze powrotnej czuć było ubikację ale były to sytuacje, w których ktoś właśnie korzystał z tej ubikacji. Co do 15 minutowych przerw to zgodzę się, że wystarczyły tylko na to by dojść do toalety, postać w kolejce, skorzystać i wrócić. Należy jednak popatrzeć na to z innej strony - zarówno Ty Ewo40 jak i ja zdecydowałyśmy się na dojazd autokarem, który trwał 29h do Grecji - było ok 6 przerw ( nie liczyłam dokładnie) jeśli wydłużyć każdą z nich o 15 minut tak aby miały po 30min tak jak piszesz to jak myślę wychodzi dodatkowe 1,5h. Osobiście wolę skrócić czas drogi, który i tak jest już dość długi.
Natomiast pani Asia będąca naszą rezydentką jest rewelacyjną osobą, miła, pomocna - jak poprosiłam o informacje na temat wyspy to 8 razy próbowała się do mnie dodzwonić w momencie gdy zapomniałam zabrać ze sobą komórkę :))) heh wytrwała kobieta i jak najbardziej właściwa osoba na właściwym miejscu :)
Co do Ewy40 - wyjazd kosztował 855 zł dla tych co kupili wcześniej i 1044 dla tych co kupili w normalnej ofercie bez promocji.
Biorąc pod uwagę, że w cenie jest dojazd autokarem i 10 noclegów w apartamencie, w którym:
- jest łazienka na wyższym poziomie niż w apartamentach w Gdańsku, w których doba kosztuje min. 60zł/os (wiem bo jestem w Gdańsku co roku)
- w łazience są dwa ręczniki kąpielowe i dwa małe
- w kuchni jest lodówka, dwupalnikowa płyta elektryczna, wszystkie naczynia, sztućce, szklanki itd.
- w pokoiku jest telewizja, porządne mebelki, klimatyzacja wliczona w cenę pobytu
- w czasie turnusu pokoje były sprzątane: wymieniono pościel i ręczniki na nowe, pozmywano podłogi, wyniesiono śmieci
- siedząc na balkonie widok miałam na całą miejscowość Skala Potamias, góry i plażę
zapytam teraz: czy płacąc za to wszystko 855zł przepłaciłam?????

Aha polecam wszystkim aby przed wykupieniem wczasów poczytali troszkę o miejscowości do której jadą, ja poczytałam na forach internetowych, na stronach greckich i wiedziałam, że mam nie wybierać miejscowości Pachis bo jest to bardzo malutka wioska, w której nic nie ma - wystarczyło wejść na byle jaką stronę wyspy Thassos gdzie jest klasyfikacja poszczególnych miejscowości na miasto lub wieś.

Podsumowując:
1) nie wymagajmy nie wiem jakich luksusów od biura, które oferuje wakacje po naprawdę niskich cenach - jeśli kupujemy wakacje tanio to trzeba się liczyć z tym, że nie będzie to hotel 5 gwiazdkowy
2) zanim gdzieś się wybierzemy poczytajmy o tym miejscu w internecie i innych dostępnych źródłach w końcu tyle sie mówi o ostrożności i sprawdzaniu na własną rękę - to nie zajmuje wiele czasu a pomaga uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji

to tyle na ten temat.....
pozdrawiam zarówno wszystkich, którzy już wrócili z Thassos jak i tych, którzy dopiero tam się wybierają :) w razie pytań służę pomocą ....
IP: 77.87.137.67
Użytkownik
Posty: 2
Witam
Właśnie wróciłem z Thassos apartamenty Andoniadis. Wczasy zaliczam do udanych, lecz chcę się podzielić swoimi spostrzeżeniami.
Droga w str Thassos ok. pani pilot rzeczowa, miła, postoje planowane ok. (pozdrawiam Panią Aleksandrę).
Przyjazd i rozczarowanie, może człowiek bierze wczasy bez wyżywienia, ale jeśli biuro takowe organizuje to może wcześniej powiadomić klientów, że najbliższy sklep to około 3-4 km, bo chyba nikt nie bierze z sobą chleba, picia, owoców i innych rzeczy ogólnie potrzebnych do życia.
Autobusy jeżdżą średnio co 1,5 godz bilet w każdą str to 1,4 euro, lub pieszo spacer tak jak pisze pani Ewa ok 45 min.
Pani rezydent to może była, ale ja ją widziałem w dniu przyjazdu i odjazdu coś jednak mi się wydaje, że to jej pierwszy rok pracy w charakterze rezydenta, bo zawsze na pierwszym spotkaniu zostałem poczęstowany czymkolwiek choćby wodą z lodem.
Z wycieczek fakultatywnych oferowanych przez biuro na str. http://www.okservices.pl/offer_54_5922.html zostały przedstawione tylko nieliczne i w innych cenach.
1 Dookoła wyspy 32 euro
2 Rejs Statkiem 38 euro dorośli 25 dzieci w Limenas można samemu wykupić koszt 25-30 euro
3 Jeep Safari 59 euro i tu jajo Jeepa prowadzić miał ktoś z wycieczki, (czy ja mam swoje zdrowie lub życie powierzyć jakiemuś niezawodowemu kierowcy)
4 wieczór grecki 30 euro i też jajo pierwsza lampka wina gratis a za resztę trzeba płacić. (nikt się nie chce upijać, ale siedząc cały wieczór w restauracji wypijamy średnio od 2-4 lampek wina).
Innych wycieczek biuro nie realizuje i trzeba to podkreślić, że np. Istambuł to wg pani rezydent to jakieś marzenia za 65 euro to nie jest to możliwe.
Co do apartamentów: w pokojach są aneksy kuchenne, ale standard różny,
w jednych są czajniki a w innych brak, może jeden garnek to jakieś standard, a jeśli tak należy także informować, że jest aneks kuchenny bez wyposażenia.
Poza tym same plusy. Piękna plaża miejsce ciche i spokojne ogólnie naprawdę można wypocząć.
Polecam wypożyczenie skutera lub samochodu, bo wyspę można zwiedzić samemu.
W sklepach były darmowe przewodniki z opisanymi miejscami na wyspie http://www.summerthassos.gr/.
Koszt wypożyczenia skutera to około 100-110 euro za 10 dni 50-60 euro za 4-5 dni + paliwo oczywiście, samochód to koszt około 30- 35 euro za dzień przy dłuższym wypożyczeniu zniżki.
Pozdrawiam wszystkich udających się na Thassos.
IP: 83.175.181.161
Użytkownik
Posty: 6
Do wczasowicz lato 2009

Ja również chciałam się wybrac na wycieczkę, która była proponowana na stronie biura a nie było jej na liście tych przedstawionych już na miejscu - mianowicie do Kawvali i Alistrati. Zapytałam się czemu nie organizują tej wycieczki - uzyskałam odpowiedź konkretną, sensowną tzn. w tym roku mniej osób decyduje się na wykupienie jakichkolwiek wycieczek (może dlatego, że za euro przyszło nam zapłacic więcej w tym roku), jeśli jakieś osoby się decydują to jest ich za mało żeby wypożyczac autokar, natomiast wypożyczenie aut bardzo podnosi cenę - wiem bo sama chciałam na własną rękę tak zrobic i z kalkulacji wyszło mi:
- wypożyczenie auta tak jak pisałeś ok 30-35E
- koszt zużytej benzyny
- prom do Kavali (16E/samochód + 4,60E/os) w jedną stronę - sprawdziłam sobie to na stronie internetowej tamtejszych promów zanim pojechałam na wakacje
więc niestety wychodziło to bardzo drogo :(

Drogi wczasowiczu lato 2009 jeśli chciałeś wybrac się na tą wycieczkę to Cię pocieszę - nic straconego. Z moją drugą połową wybraliśmy się do Kavali na własną rękę jadąc najpierw do Limenas (1,5E) a potem wodolotem do Kavali (10E) czyli w obie strony 23E a wycieczka proponowana na stronie internetowej biura kosztowała jak pamiętam 24E czyli wyszło na to samo. Jeżeli ktoś chce się wybrac na taką wycieczkę uprzedzam - jest tam tylko akwedukt w centrum miasta, ruiny zamku (nic specjalnego) i praktycznie nic więcej. No chyba że ktoś wybiera się na zakupy (ciuchy, jedzenie, AGD, RTV itd.)
Jedyne czego można żałowac to, że wycofali wycieczkę do tych jaskiń.

Jeżeli chodzi o wycieczkę jeepami to miałam przyjemnośc w niej uczestniczyc :)
Wczasowiczu cztrając Twoją wypowiedź miałam wrażenie, że piszesz o jakimś morderczym rajdzie samochodowym gdzie należy bac się o życie :) Otóż nie wycieczka była bardzo przyjemna i jeżeli miałabym wybrac jeszcze raz wycieczkę wybrałabym tą samą - niesamowite widoki, wioski w górach, w których życie toczy się bez turystów, śliczne wodospady, stada kóz, liczne pasieki przy drodze.... klimat prawdziwej Grecji. Jadąc pani Asia cały czas na wszystko uważała - przyhamuj troszkę, zwolnij, tu możesz przyśpieszyc, tu możesz poszalec bo jest bezpiecznie. Poza tym nie robiła problemów jeśli chcieliśmy się gdzieś na dłużej zatrzymac, zrobic zdjęcia, coś pooglądac. W czasie wycieczki mineliśmy grupę Niemców będących też na takiej wycieczce, na samym szczycie góry spotkaliśmy Polaków, którzy sami się wybrali na taką wycieczkę. Dodatkowo powiem, że prawo jazdy mam od 3 lat więc nie mam dużego doświadczenia. Mimo to wycieczka nie sprawiła mi trudności bo jak już napisałam to nie jet RAJD SAMOCHODOWY tylko WYCIECZKA. Poza tym samochodzik miał silnik 1,4 a nie 2,4 turbo :) :) :) tak więc w 100% polecam wycieczkę.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie Skala Potamias, wycieczek do Kavali i w góry to służę zdjęciami i pomocą :)

Pozdrawiam
IP: 77.87.137.67
ewa40
Gość
Jessi to co piszesz potwierdza moje stwierdzenie, że rezydentka zajmowała się tylko klientami którzy wykupili wycieczki dla reszty zabrakło czasu. Miejscowość Skala Potamia rzeczywiście była lepszym wyborem tyle, że ja czytałam informacje na temat Pachis (nie jest mi obca obsługa internetu) i świadomie wybrałam to miejsce bo nie lubię zgiełku ale sęk w tym, że biuro informuje iż sklep jest 600 m od apartamentów a to już nieprofesjonalne. Nie jestem nowicjuszką w wyjazdach i nigdy nie wybieram wysokiego standardu ale wierz mi, że ten w Andoniadis nie był zupełnie zgodny z tym co było w folderze i ustnych informacjach biura. Cieszę się, że miałaś u siebie ok. ale nie podoba mi się, że odbierasz mi prawo do własnego zdania sugerując wykupienie wczasów za 3500 bo to poprostu niegrzeczne, ja nie pouczam nikogo za to że ma własne zdanie. Ja swojego nie zamierzam zmieniać, dla mnie to były udane wakacje tyle, że wszystko musiałam sobie sama zorganizować bo rezydenta poprostu nie było. Większość informacji jakie nam podała w dniu przyjazdu dotyczące miejscowości, plaży itp. okazała się nieprawdziwa. Poprostu była tam pierwszy rok i na temat Pachis nie wiedzieła nic, podawała informacje z Limenas bo tam mieszkała.
Co do ceny wycieczki .... bywałam już za takie pieniądze w różnych miejscach i zawsze to co zastałam na miejscu było zgodne z opisem a rezydent wiedział co mówi, jeśli nie to sie dowiadywał a nie udawał wszechwiedzącego i tylko tyle. Dla mnie to biuro nie jest do polecenia ale szanuję zdanie innych, jeśli inni mieli ok to wypada się tylko cieszyć.
IP: 95.160.134.93
Beata
Gość
Czy ktoś,będąc w Paralii z biurem Ok serices zdecydował się na wycieczkę na Olimp? Bardzo mi zalezy na Waszej opinii.Warto wykupić tę wycieczkę?
IP: 83.13.222.250
Użytkownik
Posty: 6
Ewo możliwe, że nam w apartamentach Panorama i z tego co słyszałam również w apartamentach Angelika bardziej się poszczęściło, bo faktycznie u nas wszystko się zgadzało z opisem, jeżeli rzeczywiście rezydentka troszczyła się tylko o tych co wykupili wycieczki to niefajnie :( chociaż ja muszę stwierdzic, że co do mnie to zapłaciłam, wymagałam, otrzymałam dlatego uważam, że było tak jak byc powinno. Jeżeli zaś chodzi o warunki i moją wypowiedź na temat 3500zł to była ona spowodowana tym, że wiele osób chce płacic minimum a otrzymac maksimium... niestety wszystko kosztuje i trzeba się z tym liczyc. Nie zabraniam nikomu miec własnego zdania, jeżeli Cie raziłam to przepraszam. Mi to biuro poleciła koleżanka, która była na wakacjach w Parali, a jej z kolei poleciła jej koleżanka. Po powrocie z zeszłorocznych wakacji dowiedziałam się przypadkiem, że moja inna znajoma już 3 raz była na wakacjach z tym biurem. Wszystkie osoby, które znam są zadowolone z usług tego biura. Na podstawie ich ocen oraz mojej własnej polecam innym to biuro.
Prawda jest taka, że czytając to forum nie ma chyba biura podróży, z którego wszyscy są zadowoleni, w każdym zdarzają się niedociągnięcia i wygląda na to, że Ty miałaś pecha i trafiłaś na jedno z tych niedociągniec. Ja miałam to szczęście, że wszystko było super, nawet nasz gospodarz wykazał się znajomością zarówno angielskiego jak i niemieckiego języka, dlatego też wiem, że w przyszłym roku również wybiorę się na wakacje z tym biurem.
Pozdrawiam
IP: 77.87.137.67
ewa40
Gość
Jessii nie gniewam się tylko bronię swojego zdania ;) sama wiele razy wygłaszam sąd, że płacąc 1000 zł. nie można żądać prezydenckiego apartamentu i wybierając tą ofertę przeczytałam wiele negatywnych opinii na temat biura w które nie chciałam wierzyć na tej właśnie zasadzie. Profesjonalne biuro a za takie ma się Okservices sprawdza warunki na miejscu bo po to płaci rezydentowi i zgodzisz się chyba ze mną, że ja płacąc więcej niż Ty napisalaś mam prawo żądać tego co jest w ofercie a jak przeczytałam u Ciebie jak była wyposażona Panorama to mi opadła szczęka bo w naszych sie zdarzało, że wyposażenie kuchni to był jeden garnek i dwie szklanki.
Nie twierdzę też, że wakacje z tym biurem to totalna porażka a drobne niedociągnięcia zdarzają się zawsze i byłam na to przygotowana. Wyspa jest przepiękna i polecam wszystkim pobyt tam. I nie napisałabym złego słowa gdybym nie dzwoniła do biura do Bielska i nie uzyskała informacji wziętych z sufitu.
Wakacje na Thassos to jednak były jedne z lepszych wakacji, wyjeżdżającym jednak radzę sprawdzać dokładnie warunki bo można za wyższą cenę zostać zakwaterowanym w gorszym miejscu. I jeszcze jedno .... już wiem dlaczego te apartamenty miały tak mało zdjęć w internecie, jeśli ktoś nie zamieszcza zdjęć chociażby łazienki to znaczy że ma coś do ukrycia a to już świadome działanie biura dlatego na Thassos wybiorę się na pewno ale z innym biurem. Pozdrawiam i być może do zobaczenia w Panoramie :D
IP: 95.160.134.93
Użytkownik
Posty: 2
Droga jessii
Mam wrażenie, że sama nie wiesz, co piszesz nie chodzi o umiejętności, jakie posiadasz tylko fakt powierzenia odpowiedzialności. Może trzeba było zapytać czy ktoś z jadących od Grecji nie ma uprawnień do prowadzenia autobusu i zmieni kierowców(ciekawiłaby mnie reakcja pasażerów). Chodzi podkreślam jeszcze raz o fakt a nie o skalę trudności, bo jak sama piszesz można sobie samemu wypożyczyć jeepa i nie sądzę, że w 4 osoby koszt przekroczy150 euro a nie wspomniane 4*59= 236.
Ja tylko opisuję fakty, bo chodzi o to, że płacąc podobnie jak inni uczestnicy chciałbym podobnego standardu jak sąsiedzi, którzy płacili tyle samo, co ja, bo po to jest pani rezydent, że jeśli jej się zgłasza jakieś braki i Pani coś niby zapisuje to powinna tego dopilnować.
Pozdrawiam.
IP: 83.175.181.161
ala778@op.pl
Gość
napiszcie, prosze ,czy ktos byl w mediteranian princes .Jade 27.08
IP: 85.89.185.59
BEA
Gość
dla wszystkich, którzy czytają te głupie posty i zastanawiają się czy czasem zrezygnowac!!!!!!!!!!! WIĘC MÓWIĘ spokojnie bez obaw jest ekstra a ludzie którzy wipisują tu te wszystkie głupoty jakie to biuro niby beznadziejne niech już lepiej się nie wypowiadają!!!!!!!!!!!!!!!!!! bylam w chorwacji za niecałe 800 zł. bylo super wszystko dopięte na ostatni guzik apartamenty czyściutkie, Pani rezydent super babka , autokar też nie najgorszy!!!! wszystko było OK
IP: 95.48.105.114
wczasowicz
Gość
Niedawno wrócilismy z wycieczki objazdowej pt Antyczna Grecja z biura OK services i chcemy ta droga przestrzec wszystkich wybierajacych sie z tym biurem aby sie wiele razy zastanowili i sprawdzili opinie zanim pojada gdziekolwiek z OK services. Organizacja byla tragiczna, pilot absolutnie niekompetentny, czesto majacy problemy z porozumieniem sie w obcym jezyku z czego wynikaly dodatkowe problemy, a rezydenci majacy wspolpracowac ignorowali zarówno pilota jak i nas - turystów. Niech przykladem tu bedzie, ze o zajeciach w nastepnym dniu dowiadywalismy sie póznym wieczorem (kolo 23.00) dnia poprzedniego, pomimo programu reklamowanego w broszurze biura podrózy. Rowniez regularnie nie mielismy miejscowych przewodników (oszczednosc ?), a jak sie juz jakis trafil to wystepowal w roli marionetki, a oprowadzac musial pilot robiac to najczesciej bardzo niekompetentnie. Wspolczuje Tym, ktorzy w przyszlosci zaufaja biuru i wybiora sie z nim na öbjzdowke".
IP: 83.4.53.251
bea
Gość
nie prawda jest w porządku tylko przepraszam bardzo ale jak ktoś chce za 1000 zł miec luksusy to niestety w żadnym biurze ich nie będzie miał !!! taka prawda
IP: 95.48.105.114
wczasowiczka
Gość
Myślę ,że zależy jak kto trafi,my np.mieliśmy szczęście i to były nasze najlepsze wakacje za tak mała kasę ,oczywiście z ok services.Hotel nowy i czysty,jedliśmy na mieście co kto chciał,autokar dojechał bez awarii,fakultety też się udały a na pomoc rezydentów nie liczyliśmy, nie była nam potrzebna.Więc w zasadzie nie mamy sie do czego przyczepic ale zdaję sobie sprawe że innym szczęście nie dopisało,też się zdarza.Prawda jest taka ,że inne biura tez mają niedociągnięcia i to za dużo większe pieniądze!!!Dlatego w przyszłym roku też jedziemy z ok services bo było ok,pozdrawiam
IP: 212.87.244.2
ania
Gość
W zupełności zgadzam się z Panią wczasowiczką. Ja również bardzo mile wspominam tegoroczny urlop z ok services i również w przyszłym roku, wiem to już na pewno, spędzę z nimi wakacje. Zawsze najlepiej na własnej skórze sprawdzić stan faktyczny prezentowanych ofert, bo t5ak jak my można świetnie wypocząć za naprawdę malutkie pieniądze :)
IP: 91.193.185.4
ansk
Gość
Ja również zgadzam się z pozytywnymi opiniami poprzedników. Urlop spędziłam w Toroni hotel Flora. Wszystko zgadzało sie z ofertą w katalogu. Miejscowość mała, plaże czyste, woda również. Podróz równiez przebiegała bez problemów.
IP: 93.157.119.210
anna
Gość
chcę we wrześniu wyjechać do Bułgarii-RAWDA ale mam obawy....czy ktoś tam był w sierpniu ?
IP: 95.48.196.122
gość
Gość
cześć , byłam w sierpniu w Opatiji, wszystko tak jak w ofercie, którą trzeba po prostu czytać, masz to za co i ile płacisz, ja jestem bardzo zadowolona, WSZYSTO! było w porządku, super, obsługa, jedzenie, pokoje. Polecam to biuro, był nowy autokar, świetni kierowcy, przewodniczki Lidka i Daniela kompetentne, krótka, jak na odległość podróż (14godz.), sprawnie zorganizowana w obie strony, napewno w przyszłym roku skorzystam.
IP: 83.30.216.57
anna
Gość
ja wyjeżdżam do bułgarii 29.08-10.09 do rawdy
IP: 83.10.122.212
xyz
Gość
Mam wrazenie, ze czesc tych pozytywnych opinii na temat biura ok services to opinie osob podstawionych przez w/wym biuro. Uwazam ze nie jest to mozliwe, aby biuro wykazujace sie tak drastyczna beznadziejnoscia w organizacji jednych wycieczek ( w tym mojej) bylo bez zarzutu w innych przypadkach, co oznacza, ze nagle nie wiadomo skad mieliby pojawic sie kompetentni piloci, lepsze autokary, zupelnie inni rezydenci ( o innym nastawienu do obowiazkow), lub owi rezydenci doznaliby naglego oswiecenia np w znajomosci jezyka. A wszystko to po to, zeby na kolejnej wycieczce wrocic do normy czyli do beznadziejnosci!!! Wnioski nasuwaja sie same...
IP: 83.4.110.152
wczasowiczka
Gość
my byliśmy w tym roku w Paralii i to większą grupą ,wszyscy są b.zadowoleni i nie jestem osobą podstawioną przez biuro.Naszym rezydentem był chłopak o imieniu Marcin,wcale nie był nam potrzebny,autokar pewnie że niewygodny ale taki rodzaj podróży sami sobie wybraliśmy a wycieczki-najmniej jestem zadowolna z Skiatos,widoki piękne ale nic poza tym,zero atrakcji.Znajomi byli tą wyspą zachwyceni ale jechali z innego biura i mieli lepiej zorganizowane wycieczki ale płacili dużo dużo drożej.Więc nie przesadzajmy,najpierw chcemy wydac jak najmniej a wymagamy jak najwięcej.My mieliśmy super wakacje i polecamy ,pozdrawiam
IP: 212.87.244.2
ania
Gość
A z drugiej strony można by pomyśleć, że te wszystkie negatywne opinie wyrażane są przez osoby pracujące w konkurencyjnych biurach. Także radzę nie zastanawiać się kto pisze te opinie, bo ja też pisałam o swoich wrażeniach na tym forum i czuję się urażona opinią "xyz",. gdyż jestem osobą bezstronną i całkowicie nie związaną z tym biurem, oprócz tego, że korzystałam z ich oferty, z której wywiązali się bez zarzutu. Ponadto mam wrażenie, że jak komuś się wakacje udały a innemu nie to należy zepsuć temu pierwszemu wspomnienia, bo czemu ja mam mieć gorzej niż inni. Żenada. Pozdrawiam i zapraszam nad polskie morze-brud, zimno i kosztuje fortunę
IP: 91.193.185.4
bea
Gość
Mam pytanie dotyczące obuwia.Wiem oczywiscie,że na plażę klapki itd ;) Chciałabym wiedzieć czy na taką wycieczkę np.na Meteory trzeba mieć jakieś specjalne obuwie tj,adidasy czy trampki czy można tam się dostać równiez w japonkach.Wielu moje pytanie wyda się smieszne,zdaje sobie4 z tego sprawę,o ile chodziłoby o wyjazd w Tatry czy Bieszczady nie pytałabym o taką durnotę ale zupełnie nie wiem na czym polega zwiedzanie klasztorów wiszących na skałach i jak się tam dostają turyści.Kobietki które byłyście na takich wycieczkach,poradzcie, proszę.
IP: 83.13.222.250
ania
Gość
Ja byłam w tym roku na Meteorach w czerwcu i miałam założone japonki w wersji sandałka, ale na cieniutkich paseczkach i nie było problemu, zwłaszcza że autokary praktycznie podjeżdżają pod same klasztory, a jak nie to jest króciutki odcinek do przejścia. A co do samego wejścia do klasztoru to należy, w zależności do którego klasztoru się udacie, pokonać ok.100 schodów, szerokich, wcale nie stromych, za to widoki z nich są piękne. Także spokojnie japonki w dodatku leciutkie, żeby nie obciążać i nie grzać stóp, bo wycieczka jest męczaca, zwłaszcza podróż autokarem, natomiast widoki zapierające dech w piersiach. Pozdrawiam i zazdroszczę
IP: 91.193.185.4
bea
Gość
ania,bardzo Ci dziękuję za informacje.
IP: 83.13.222.250

Strona: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij