» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Treść
TiM
Gość
My też byliśmy na Sylwestrze w Grecji, oganizacja bardzo dobra, super kierowcy autobusu nr 3, super autobus. Piloci Pani Ania i Pan Waldek wspaniali. Mieszkaliśmy w hotelu Amor. Malutkie, czyste i przytulne pokoje. Pani Ania to wulkan wiedzy o Grecji. Wspaniałe wycieczki na któych przewodnikiem była Pani Ania zostaną niezapomniane.Kierowcy naszego autobusu zawsze mili , autobus czysty i wygodny. Posiłki jedliśmy w hotelu Stella, dobre chociarz śniadania nie urozmajcone.Pozdrawiamy Panią Anie, Pana Waldka oraz wspaniałych kierowców autobusu nr 3.
Dla pragnących więcej wiadomości: teresa.kmita@xl.wp.pl
IP: 83.26.51.214
Przyszły może turysta
Gość
Jedziemy do Olympic Beach, czy ktoś coś może na ten temat powiedzieć? Jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem, jaka jest opieka rezydenta i czy rzeczywiście jest wszystko zgodne z opisami i zdjęciami... :)
IP: 83.4.234.91
Gość p
Gość
Jedziemy 9-tego czerwca do Chorwacji z OK SERVICES (HOTEL OPATIJA) , czy ktoś może mi udzielić informacji na temat zakwaterowania , opieki rezydenta , wycieczek fakultatywnych i transportu ?
IP: 79.163.171.162
mariusz
Gość
wybieram sie do grecji RIWIERA OLIMPIJSKA - PARALIA- CZY TO JEST TOBRA MIEJSCOWOSC I JAKIE CENY DO JAKIEGO HPOTELU WARTO JECHAC ZEBY BYŁO FAJNIE ADEKWATNIE DO CENY.. DZIEKI Z GORY
IP: 93.176.206.98
mareal
Gość
5 sierpnia jedziemy z mężem do Grecji do Olipic Beach :) Mam nadzieje że będzie ok, pomimo niektórych negatywnych wypowiedzi. Myślę że nie ma co się nimi sugerować, najlepiej samemu sprawdzić :) Pozdrawiam wszystkich tych zadowolonych i tych mniej ;)
IP: 77.253.70.102
anonim
Gość
Jak widze powyzsze opisy(monia,elana) to smiac mi sie chce. od razu widac ze to osoby z biura pisaly.Bylismy na sylwku w paralii. Jako mlodzi ludzie myslelismy wczesniej ze to tylko osoby starsze maja pretensje i nic im nie pasuje, ale sami przekonalismy sie ze nawet my mlodzi widzimy jak zle wyglada organizacja tego biura. Sniadania wporzadku ale obiadokalacje porazka , niedosc ze niedobre to na dodatek malo i kazdy z kelnerow z laska donosil nawet salatki , ktore skladaly sie tylko z salaty. Zarezerwowalismy hotel **** a trafilismy do ***, malo tego te gwiazdki sa przyznawane prze biuro podrozy a faktycznie to hotele *** i **. Pzdr
IP: 62.87.244.122
Pilotka
Gość
NIE !! DNO!! Jestem pilotem wycieczek, który został zatrudniony przez OK SERVICES. Właścicielkami firmy są Katarzyna Ketikoglou (dawniej Kasperek) oraz Katarzyna Maj. Biuro reprezentuje najniższy poziom świadczonych usług. Przepełnione autokary - zdarzyło się że pilot musiał siedzieć na schodach ponieważ nie było dla niego już miejsca, wielokrotnie biuro przez oszczędności wypuszczało autokar bez pilota. Poza tym Korzysta ono z usług kilku firm przewozowych Raf -Trans / Pastuszak - co do których nie mam żadnych zastrzeżeń wypuszcza również swój autokar, który nie przestrzega czasu pracy kierowców wg przepisów AETR - sądzę że policja powinna się tym zainteresować. Na trasie do Grecji powinno jechać dwóch kierowców którzy jadą od około słowacji a do słowacji auto powinno być przywiezione przez 3-ego kierowcę, jednak OK SERVICES w ramach oszczędności zatrudnia tylko dwóch którzy się zmieniają - PRZEMĘCZENI KIEROWCY - jeśli zdecydują się państwo z nimi jechać narażacie własne bezpieczeństwo!
Pilot już w autokarze ma namówić klientów na zakup wycieczek fakultatywnych które są 2 razy droższe niż te oferowane w biurze na miejscu. Pracownicy - piloci nie są wypłacani - wszystko w czasie wycieczki gra po czym po powrocie do Polski biuro zapomina o pracowniku - jak się człowiek upomni to znajdują absurdalne powody dla których nie wypłacą.
Jeszcze jedno wciskanie ludziom kitu w stylu wycieczka którą państwo mają opłaconą w cenie wyjazdu nie odbędzie sie ponieważ np na Meteorach panują złe warunki atmosferyczne. Guzik prawda cytując panią Kasię Kasperek-Ketikoglou : "Powiedzcie tak swoim pasażerom to nie będą chcieli jechać, w sumie tam i tak nic ciekawego nie ma" Skoro nie ma to po co pisać w katalogu.
OK SERVICES to biuro które za wszelką cene chce zarobić nie licząc się z klientem! Pracowałam dla wielu biur, bywało lepiej gorzej z oferowanymi świadczeniami, wiele razy oferta odbiegała od rzeczywistości ale to co prezentuje OK SERVICES to na prawdę DNO!!
OK Services to NIEudane wakacje!!

Pozdrawiam
Pilotka
IP: 83.29.40.34
uczastnik imprezy
Gość
Pilotko!
Jeżeli posiadasz takie informacje o nadużyciach tego biura to zgłoś to do prokuratury albo na policję, bo tak samo ponosisz odpowiedzialność za bezpieczeństwo turystów jak panie o których piszesz. Zwłaszcza jak wiesz, że autokary są niesprawne lub kierowcy przemęczeni.
Ja korzystałam z usług tego biura i nie mogę nic złego napisać. Kierowców było trzech i jechali bardzo sprawnie i bezpiecznie. Cała oferta imprezy była zrealizowana. I mimo tak licznej grupy - 7 autokarów organizacja była sprawna.No może jedyne zastrzeżenia to do pilota-ki. Troche zagubiona w tym wszystkim i mało zorientowana. Ale z natury jestem pozytywnie nastawiona do ludzi i myślę, ze pani mimo wszystko starała się . Pozdrawiam i na pewno skorzystam jeszcze z oferty tego biura. uczestnik
IP: 83.27.117.64
Rezydent - Krzysztof
Gość
Na początku chciałem serdecznie pozdrowic wszystkich turystów których mialem przyjemnośc poznać w Paralii i Olimpic Beach.
W szczególnosci chłopaków z Rawy.
Właśnie przeczytałem ostatni post pani Pilot i chce powiedziec ze to wszystko to naprawdę g......... prawda. Moja opinia jest o tyle bezstronna, iż nie jestem zatrudniony w OK Services i juz nie będę więc naprawdę nie mam tutaj żadnego interesu zeby pisać jakieś pierdoly i kłamstwa.
Ogólnie rzecz ujmując biuro jest ok i przedstawia zróżnicowane cenowo oferty "wakacyjne", adekwatne do tego za co płacą turyści.
Jeżeli mogę coś polecić to na pewno w centrum Paralii: hotele Stella i Apollon, Zoi (centrum miasta za dobrą cenę), poza centrum (ok 15 min do centrum na piechotę wzdłuż linii brzegowej): Toronto !!!, Principal !!!, Sotiris!!!, Olimpic Beach: Rainbow i jeszcze 2 obok ale przepraszam bo nie pamiętam nazw reszty. Omijać z daleka hotel Janis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ponieważ niestety to był niewypał ale pragnę podkreslić iż z winy samego właściciela który po prostu wszystko olewał, nawet mnie i właścicieli biura.
Jesli chodzi o rezydentów to Waldek jak najbardziej na tak i to samo Ania. A ja to nie wiem.
Pragnę tutaj podkreślić iż oferta z tego biura jest naprawdę dobra lecz czasami zdarzają sie jakies nieporozumienia nawet z winy rezydentów czy właścicieli. Takie jest życie.
Trzeba jednak podkreślić iż niektórzy z turystów wydają na wycieczkę 500 zł i wymagają Bóg wie czego, obrażając nas rezydentów i wszystkich dookola.
w razie jakichkolwiek pytań proszę napisać pytanie na tym forum a ja postaram się coś doradzić z zakresu Paralia i Olimpic Beach.
P.S. Do Pani Zawiedziona
Proszę mnie nie obrażać na tym forum ze piszę jakieś pierdoły bo mi ktoś z biura kazał to robić. Panią akurat pamiętam doskonale z pani.........córką. Miała Pani aluzję odnośnie pokoju i proponowałem Pani zamianę pokoju na opcję segmentową (tzn. 2 pokoje ze wspólną łazienką) - jedyną wtedy dostępną - z bardzo miłą parą lecz Pani odmówiła w trosce o córkę...........zresztą Bóg wie co to miało wtedy znaczyć.........I nie chce wiedzieć. To samo jeśli chodzi o obrazanie kogos w autokarze poprzez podanie woreczka. Jakoś tamta osoba nie miała o to do mnie pretensji. Ogólnie pisze Pani pierdoły. Prosze pamietac że to nie czas i miejsce na Pani kłamstwa.
tak czy inaczej biuro oceniam na 4-. Minus daję za to ze mnie tam nie ma :D
Jeszcze raz pozdrawiam
IP: 82.113.121.8
Rezydent - Krzysztof
Gość
Do Mariusz
Zdecydowanie hotele jak wyżej. Jeśli chcesz tanio a fajnie to Toronto lub Sotiris (z aneksem kuchennym) lub Principal (nie wiem jak cenowo). jeśli chcesz centrum Paralii to Stella (klima gratis) lub Apollon (klima gratis) ale ceny są dużo wyższe a standardy podobne z tym że w centrum drożej i duzo większy hałas. Jesli chodzi o olimpic beach to Rainbow i sofia ale ceny wyjazdu większe a miasteczko mniejsze
pozdrawiam
IP: 82.113.121.8
zniesmaczona
Gość
Do "pilota" Krzysztofa :

Pomylił Pan turnusy, osoby.
W mojej wypowiedzi, bardzo malo poświęciłam Panu "uwagi" i teraz też nie mam na to ochoty.
Jeżeli dla Pana podstawowe wymagania turysty dot. pokoju sa pierdołami, to wcale się nie dziwię, że Pan już nie pracuje w tym biurze i mam nadzieję, że wogóle żaden turysta nie będzie musiał mieć z Panem do czynienia.
Zresztą to co napisał Pan po "P.S." świadczy o tym jak niski poziom Pan reprezentuje. Nie będę się do niego zniżała.
IP: 89.74.113.198
zniesmaczona
Gość
Oczywiście, poprzednia wiadomość była kierowana do "Rezydenta" Krzysztofa.
IP: 89.74.113.198
gość
Gość
Mam zamiar wyjechać z dziećmi do Olimpic Beach.Martwię się szczególnie o nie-o warunki w podróży,jedzenie na miejscu.A po przeczytaniu tych negatywnych opinii tym bardziej się obawiam.Może wypowie się ktos ,kto był z tego biura z dziećmi.Ile wziąć kieszonkowego by mi tam głodne nie chodziły?Bo ponoć jedzenie to tez loteria... Dziękuję.
IP: 89.174.238.3
sonia
Gość
Ja jechałam w zeszłym sezonie do bułgarii. Dzieci ( 4 i 7 lat ) przejechały podróż lepiej niż nie jeden dorosły. Bardzo się obawiałam drogi ale naprawdę było ok. O jedzeniu nie mogę nic napisać prócz tego że w Rawdzie było tanio i smacznie ;-). I najważniejsze:nie przejmuj się negatywnymi opiniami, nie warto. Cały wypoczynek wspominam SUPER. A też jak czytałam wcześniej negatywne wypowiedzi to byłam przerażona.
IP: 89.25.234.191
gość
Gość
dziękuję Soniu
o dzieci się martwię ,o mnie nie ...
IP: 89.174.238.3
dominika
Gość
Ja też jadę w sierpniu do Olimpic Beach z 6 letnim dzieckiem,apartament ANNA 3. I teraz nie wiem co mam myśleć,jak to naprawdę jest. Proszę o jakąś opinie
IP: 91.189.18.95
annaw
Gość
Może ktoś wybiera się w sierpniu na wyspę Alonissos, a może już kotoś był i podzieli się swoimi uwagami.Bardzo proszę.
W zeszłym roku byłam w z tym biurem w Olimpic Beach w apartamencie Anastazja. Z podróży, warunków i opieki rezydentów jestem bardzo zadowolona. to co pisze rezydent - Krzysztof jest całą prawdą. Serdecznie pozdrawiam wszystkich. W tym biurze można nawet korzystać z opieki lekarz, wiem to na własnym przykładzie ponieważ mój mąż cierpi na uczulenie słoneczne, a ja od kilku lat męczę go wyjazdami w ciepłe kraje i w zeszłym roku grecki lekarz mu pomógł, dał odpowiednie leki i maści. Bardzo wszystkim dziękuję. Jadę z Nimi jeszcze raz bo za takie pieniądze nigdzie tak bym nie wypoczęła. Nie wierzcie wszystkim, bo niektórzy to malkontenci.
IP: 62.233.185.126
annaw
Gość
Służę radą potrzebującym na temat Olimpic Beach. Proszę pisać,odpowiem.
IP: 62.233.185.126
bibi
Gość
do Annaw
Mogłabym prosić o kilka fotek z Olimpic Beach na maila mikosia4@wp.pl ? I jeszcze kilka przykładowych cen: soki, woda, alkohol, owoce, jakieś przekąski typu gyros.
do Krzysztofa
czy w hotelu Rainbow jest dostęp do internetu, najlepiej WiFi?
IP: 77.254.131.208
ania
Gość
Do Krzysztofa-rezydenta
Opisał Pan w jakich hotelach i apartamentach w parali i Olimpic beach warto spędzić urlop, a ja bym prosiła o opinie na temat apartamentów Giotis w Olimpic Beach bo tam właśnie się wybieram a w internecie znalazlam jedynie lakoniczne informacje
Pozdrawiam
IP: 91.193.184.25
anna
Gość
Jestem w szoku czytając tak różne opinie o ok service, ja wybieram się z tym biurem pierwszy raz i już nie wiem czy powinnam się martwic , moze ktoś byl w Parali w Porto Daliani i moze mi coś powiedzieć na temat warunków tam panujących i ile trzeba liczyć kasy na jedzenie od osoby na miejscu wykupując , dzieki i pozdrawiam
IP: 83.15.199.66
Rezydent - Krzysztof
Gość
Do zniesmaczona
"Proszę mnie nie obrażać na tym forum ze piszę jakieś pierdoły" - to właśnie określiłem mianem pierdół.
Sugeruje nauczyć się czytać ze zrozumieniem.
Pozdrawiam
IP: 82.113.121.8
Rezydent - Krzysztof
Gość
do Bibi
Jest sygnał ale znając życie któryś z rezydentów wam powie ze nie ma kodu dostepu. Najlepiej zapytać właściciela lub jego syna w recepcji ale moze byc problem bo ostatnio mieliśmy zakaz dawania kodu dostępu.
Pozdro
IP: 82.113.121.8
Rezydent - Krzysztof
Gość
Do Ania
Opisałem hotele w Olimpic które mają najlepszy standard a nie gdzie warto spędzić urlop. Hotel giotis prezentuje fajne warunki za fajną cenę ale jeśli chodzi np o klimatyzację liczymy się z dopłatą 5 euro dziennie. chyba że się cos zmienilo. Ogólnie hotel jak wiekszosc jest bardzo blisko deptaka gdzie mozna np wypozyczyć quada czy rower, sklepów, knajpek no i oczywiście plaży :-) Ogólnie dobry wybór chyba że sie coś zmieniło w tym roku
pozdrawiam
IP: 82.113.121.8
piotr
Gość
Ja jechałem w zeszłym roku w połowie czerwca do Olimpic Beach. Podróż z Bielska Białej trwa ok. 28 - 30 godzin. Jechałem autobusem firmowym BOVA OK Serices . W trakcie przejazdu było 3 kierowców , w tym jeden pełnił funkcje pilota. Postoje były ok. co 3 godziny, w tym dłuższy postój w Słowacji ok. godziny w restauracji . Co do przejazdu nie miałem żadnych zastrzeżeń , w trakcie przejazdu obsługa puszczała filmy DVD żeby czas szybciej zleciał. Część podróżujących turystów narzekała na obolałe opuchnięte nogi i zmęczenie. Po przyjechaniu na miejsce rezydenci rozwożą autokarem pod wskazane miejsce zakwaterowania. Mieszkaliśmy w apartamentach GIOTIS w Olimpich Beach . Budynek położony jest bardzo blisko deptaka w spokojnym miejscu. Apartamenty są wyposażone w aneks kuchenny z kilkoma naczyniami i sztućcami , łazienka z umywalką i prysznicem , w pokoju jest także telewizor z jednym polskim kanałem TV Polonia i bezpłatna klimatyzacja. Bardzo blisko są położone sklepy spożywcze, a także piekarnia z obsługą mówiącą po polsku. Jeżeli chodzi o wycieczki to byłem i polecam Meteory i rejs na wyspe Schiatos z p. Anią , która posiada bardzo dużą wiedzę. Znajomi byli na Wieczorze Greckim i byli niezadowoleni . Prowadzący Grecy wypatrzyli sobie 3 panienki , je zabawiali , a reszte osób mieli gdzieś. Jeśli chodzi o wyżywienie to w tawernie można zjeść dobry obiad za ok. 5 - 7 Euro z polskim menu , owoce kupowaliśmy od rolników , którzy sprzedają w rejonie plaży za niższe ceny niż w sklepach. Plaże są piaszczyste szerokie i czyste, leżaki są bezpłatne , ale trzeba coś zamówić. Ogólnie uważam wczasy za udane. Jeżeli ktoś by miał jakieś pytania odnośnie Olimpic to proszę pisać to spróbuję odpowiedzieć.
Pozdrawiam
IP: 79.163.178.179

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij