» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Treść
martha
Gość
ja jadę 06.07 do 18.07 ale do Paralii, 2 km od Olimpic
IP: 84.10.86.170
karola
Gość
do Sandry, jadę z chłopakiem 09.06 z Katowic a ty już byłaś w tym hotelu?
IP: 83.19.110.246
Sandra
Gość
Cześć Karola właśnie że nie...oby nas tylko nie przydzielili do tego budynku obok hotelu głównego Dependance chyba się nazywa...bo tam podobno warunki nie są dobre no ale zobaczymy, życzę udanego wypoczynku i dużo słoneczka!!!! ach gdzie tam 13 Czerwiec.....
IP: 87.205.130.185
mareal
Gość
do tych którzy już byli w grecji.. bardziej opłaca się wykup wycieczek w biurze czy na miejscu? Jest jakas roznica w cenie?

Jest jeszcze ktos kto jedzie do Olimpic Beach 5 sierpnia?

Pozdrawiam!
IP: 77.253.67.140
pietro
Gość
do Mareala , byłem rok temu w Olimpic Beach i wykupiłem na miejscu wycieczki w pakiecie , bardziej się opłaca , zaoszczędzasz ok. 20 Euro od osoby. Osobiście wykupiłem pakiet
Meteory , Skiathos,Saloniki za 55 euro , gdzie normalnie za 3 wycieczki trzeba było zapłacić 74 euro. Pozdrawiam.
IP: 79.162.183.245
ewak1717
Gość
Jedziemy z mężem i 7-letnią córką 16 06-28 06 do grecji olimpic beach hotel rainbow.
Może ktoś tam był i podzieli się wrażeniami,a może ktoś też się tam wybiera:)
Proszę o kontakt.
IP: 90.129.113.109
Ania
Gość
My jedziemy z mężem 20 lipca z Rybnika jedzie ktoś jeszcze w tym terminie . Jedziemy do Olimpc Beach apartament Giotis
IP: 93.157.118.64
Duch
Gość
My jedziemy 08.06.2009 do Principal w Paralii.
Na początku po przeczytaniu opinii włos się jeżył na plecach, ale jestem świadomy faktu, że wypowiedzi zazwyczaj się pojawiają, gdy coś jest albo bardzo źle, albo jakaś kontra. A gdy jest po prostu OK, to nikt nic nie napisze. Dlatego wypośrodkowując liczę na to, że będzie co najmniej zadowalająco :)
Ktoś się tam wybiera w tym terminie? Jestem ciekawy opinii o samym hotelu, jak się mieszka, bo o nim wypowiedziało się niewiele osób -> może to dobrze o nim świadczy? :)

Pozdrawiam i do ew. zobaczenia :)
IP: 217.172.224.116
Duch
Gość
Duch napisał
My jedziemy 08.06.2009 do Principal w Paralii.

Tfu, miało być 10.06 :)
IP: 217.172.224.116
Marcelina
Gość
Duch napisał
Duch napisał
My jedziemy 08.06.2009 do Principal w Paralii.

Tfu, miało być 10.06 :)


Hej,my jedziemy z meżem do tego hotelu 08.09. byłabym wdzięczna za wszelkie porady i opinie o tym miejscu... marcelina1983@poczta.onet.pl
P.S. Jakieś namiary na fajne knajpki i wszelkie atrakcje (no i fotki okolicy :)) mile widziane, z góry wieeelkie dzieki, pozdr :*
IP: 79.185.131.156
gość
Gość
45,Wróciłam dziś o 8 45 rano z Olimpik, miałam wrócić w piątek przed północą, 13 godzin z grupą 52 osób na ulicy w deszczu (dzięki uprzejmości właściciela hotelu Rainbow część osób mogła się schować przed deszczem)czekaliśmy na autokar który miał być najpierw o 18, potem o 21, potem o 21 22 , w końcu o 1 30 w nocy a wyjechaliśmy o 2 w nocy z pilotem dla którego firma nawet noclegu nie załatwiła. Dużo by pisać , ale jako stała klientka która raz w roku dawała grupę przynajmniej 50 osób, w tym roku 98 liczyłam na lepsze traktowanie, a przynajmniej rzetelną informację. Dwa razy korzystałam z biura najpierw tramp travel, potem ok services, i nie mogłam narzekać, były niewielkie niedociągnięcia, ale przy dobrej woli dwóch stron można było je zlikwidować. To co mnie w tym roku spotkało trudno opisać, nie wyobrażałam sobie że Pani Katarzyna z Paralii okaże się osobą nieodpowiedzialna, tylko tak mogę wytłumaczyć krzyki na mnie i mojego męża gdy oczekiwaliśmy rzetelnej informacji o naszym wyjeździe z Olimpic, najpierw z hoteli między 9-10 wykwaterowani zostaliśmy na ulicę, i tylko dzięki uprzejmości właścicieli hotelu Giotis, dostaliśmy dostęp do dwóch pokoi gdzie 98 osób mogło złożyć bagaże, nie firma tylko my to załatwialiśmy. Pierwotnie tak jak w zeszłym roku bagaże miały być złożone w tawernie Faros gdzie miał być dostęp do prysznica , taka informacje telefoniczna miałam tez od drugiej Pani Katarzyny Maj w Polsce, później się tego wypierała. Krzycząc Pani Katarzyna z Paralii tłumaczyła że kierowcy się spóźnili i muszą mieć 9 godzin przerwy, rozmawialiśmy z kierowcami, Ci którzy nas wieźli mieli do soboty być w Olimpic i nic o tym że mają nas wieźć nie wiedzieli dopiero o 15 30 powiedziano im ze mają nas wieźć, a ci którzy nas mieli wieźć wieźli docelowo wycieczkę na jakąś wyspę gdzie spóźnili się na prom i gdyby zdążyli na prom około 17 mieli być w Olimpic a o 21 mieli nas wieźć do Polski, gdzie tu 9 godzin przerwy o której Pani Katarzyna mówiła że są konieczne. Czyli jedni muszą mieć przepisowe 9 godzin (bo maja elektroniczne karty) , a drudzy mający inne tachometry mogą nie mieć tych 9 godzin, śmierdzi to na odległość. Był to mój ostatni wyjazd z tą firma i przestrzegam, to że ktoś jeden albo dwa razy jest zadowolony o niczym nie świadczy. Proszę o kontakt ludzi którzy mieli podobne doświadczenia. maik@nadzieja.pl
Jest mi bardzo przykro i nigdy nie zrozumiem zachowania właścicieli biura, którzy kłamią i nie potrafią powiedzieć zwykłego przepraszam. Kierowcy z którymi jechaliśmy o 15 30 wiedzieli że jadą z nami o 1 30 , my o tym dowiedzieliśmy się po 23 , myślę że komentarza nie trzeba.
IP: 89.76.84.142
xxxS
Gość
Ha!!! tyle czasu spędziłaś w autokarze w podroży i o godz.23.09 chciało ci się jeszcze pisać???? wybacz ale gdybym była na twoim miejscu nie chciało by mi się ręką ruszyć!!!! a wpadki zdarzają się każdemu.... nie ma biur idealnych raz jest super a raz bagno....na szczęście ja jadę w całkiem innym kierunku bo z tą Grecją albo przesadzacie,albo faktycznie coś tam jest nie tak!!! :evil:
IP: 87.205.142.217
Gość
Gość
Grecja jest jak najbardziej Ok , ale biuro to jedno wielkie bagno, szkoda z się tak późno zorientowałam oszczędziłabym 98 osobom stresów,myślę ze w każdym kierunku z tym biurem jest to wielka loteria, ja już próbować nie będę. Trudno to nazwać wpadką, tylko brakiem profesjonalizmu i pokory, ale po spotkaniu z Panią Katarzyna z Paralii nie mam cienia wątpliwości z kim mam do czynienia. Współczuje rezydentom i pilotom tego biura, miałam okazje zobaczyć jak są traktowani, ale w dobie bezrobocia ludzie dają się niestety wykorzystywać.
IP: 89.76.84.142
xxxxS
Gość
czegoś tu nie rozumiem,podobno dwa razy korzystałaś z tego biura i było ok. a teraz piszesz że tak późno się zorientowałaś....i żałujesz, że biuro to bagno to już nie wiem.....jedni piszą że jest ok inni narzekają
IP: 87.205.142.217
Gość
Gość
Jakoś czuję że jesteś albo pilotem albo rezydentem, bo wiem że komentowanie wpisów niezadowolonych klientów jest ich stałą pracą. A jak było 98 osób może tom potwierdzić i mają co do tego zgodną opinię.
IP: 89.76.84.142
xxxxS
Gość
No i tu się grubo mylisz nie pracuję w tym biurze ani żadnym innym, dwa- raz jakaś pani Kasia wydarła się na ciebie i od razu obraza majestatu...daj spokój!!!! a może to ty pracujesz w konkurencyjnym biurze co?? i chcesz zepsuć temu Ok Services opinię??? ale obiecuję ci jak wrócę z wczasów w Chorwacji to ci napiszę jak to biuro się spisało!!!
IP: 87.205.142.217
Gość
Gość
Życzę udanych wczasów i miłych wspomnień.
IP: 89.76.84.142
xxxxS
Gość
Dziękuję jak napisałam po powrocie napiszę jak było i czy to biuro to faktycznie jest do kitu.Pozdrawiam
IP: 87.205.132.19
Beata
Gość
Witam Wszystkich. My jedziemy 6 lipca autokarem z Katowic do GIOTIS. Interesuje mnie jak wygląda sprawa z gospodarzami, czy robią jakieś problemy z późnymi powrotami, czy są uciążliwi?
IP: 83.22.67.137
Gość
Gość
Właściciele Giotisa mieszkają w Paralii i są cudownymi ludźmi, nie ma z nimi żadnych problemów , mają słowiańskie pochodzenie, życzę miłego pobytu. Apartamenty są na wysokim poziomie, przynajmniej dla mnie. Mam nadzieje że biuro nie zepsuje Wam miłych chwil.
Pozdrawiam
IP: 89.76.84.142
Gość
Gość
Słowa które tutaj cytuje i które są wycięte z oferty Ok services to niestety nieprawda :evil: W zeszłym roku o tej samej porze co w tym roku korzystaliśmy z tej oferty, w tym roku niestety powiedziano nam w dniu wyjazdu, że umowa jest od 2 czerwca (nie ma tego zaznaczonego w ofercie) My zarówno w zeszłym jak i w tym roku wyjeżdżaliśmy o tej samej porze tzn. 29-30 maja :"Aby w maksymalny sposób uprzyjemnić Państwa wakacje oraz zaoszczędzić stresu związanego z dniem wyjazdu przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle atrakcyjną propozycję. W dniu wyjazdu wykwaterowanie z pokoi nastąpi o godz. 09.00, od godz. 09.00 (zgodnie z rozkładem jazdy wiszącym w każdym hotelu i budynku apartamentowym) przyjedzie po Państwa autokar wraz z pilotem, który zawiezie Was z bagażami do klubu plażowego, gdzie spędzicie w miłej atmosferze, wśród przyjaciół ten ostatni dzień.Czas pobytu umili Wam animator organizując różnego rodzaju gry i zabawy.
Klub usytuowany jest na plaży w odległości 1 km od Olimpic Beach, 1,5 km od Paralii, składa się z części plażowej gdzie znajdziecie Państwo: barek, leżaki i parasole (bezpłatne - za wyjątkiem soboty i niedzieli, lecz w dobrym tonie jest zamówienie napoi) oraz części restauracyjnej, gdzie znajduje się zamykane miejsce na bagaże, prysznice z ciepłą wodą oraz toalety, restauracja oraz barek, plac zabaw dla dzieci oraz internet wireless.
W restauracji serwowany będzie przed wyjazdem posiłek składający się z (przykładowe menu): dania głównego (ziemniaczki, kotlet schabowy, sałatka) oraz deseru (owoc sezonowy lub słodkość)
W restauracji możecie Państwo zamówić potrawy z menu w języku polskim z dokładnie opisanymi potrawami oraz napoje według własnego uznania.
Wszyscy klienci firmy OK SERVICES otrzymają specjalne identyfikatory uprawniające, do skorzystania z wykupionego posiłku, bezpłatnego korzystania z leżaków i parasoli (za wyjątkiem soboty i niedzieli), zniżkowych cen w barze plażowym(zniżki jeśli zakupicie napoje osobiście w barze, prezentując identyfikator)
Natomiast, jeżeli zechcecie się udać do centrum miejscowości nie stanowi to żadnego problemu, wystarczy przyjemny spacer deptakiem nadmorskim.
Spędź ostatni dzień bez stresu, wykorzystaj pogodę, piękną plażę i baw się do końca!
Twój wypoczynek będzie NIE OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Ps: Mój ostatni dzień przyćmił miłe chwile spędzone w cudownym miejscu i w cudownym Giotisie
Nie życzę nikomu takiego ostatniego dnia :roll:
Życzę wszystkim udanego urlopu i naprawdę cudownego ostatniego dnia.
IP: 89.76.84.142
Agusia
Gość
Właśnie wróciłam z objazdówki Aleksander Wielki Paralia Porto Daliani, jeśli macie pytania piszcie: aaggaabb@wp.pl
IP: 78.28.12.50
Agusia
Gość
Mati napisał
witam czy ktos sie wybiera 09.08 do Parali Hotel Porto Daliani ? I czy ktos moze cos na temat tego hotelu i okolicy powiedziec ? Z gory Dziekuje :D


Ja moe powiedzieć , że hotel ten znajduje się w nowej części Paralii, troszkę na uboczu jest więc cisza i spokój, ale daleko do centrum:)
IP: 78.28.12.50
Agusia
Gość
mareal napisał
do tych którzy już byli w grecji.. bardziej opłaca się wykup wycieczek w biurze czy na miejscu? Jest jakas roznica w cenie?

Jest jeszcze ktos kto jedzie do Olimpic Beach 5 sierpnia?

Pozdrawiam!


Wycieczki kupujcie w Polsce, tam są dużo wyższe ceny, my np. za wycieczkę do Aten zapłaciliśmy w Paralii 150zł w Polsce było 120zł.
IP: 78.28.12.50
Paralityk
Gość
Wszedłem tu z ciekawości bo właśnie wróciłem z Paralii i wiem że to forum pęknie w szwach jak wróci kolejna grupa wczasowiczów. Sam mam mieszane uczucia choć urlop się udał i jestem zadowolony to nie obyło się bez przygód i potknięć biura OK serwices.
IP: 78.28.12.50

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij