» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Treść
aleks
Gość
Ja także byłem w Grecji z tą grupą ponad 90-osobową. Byłem jednym z opiekunów grupy, i dla mnie kwestia organizacji biura OKServices miała znaczenie kluczowe. Nie brałem udziału we wcześniej organizowanych wyjazdach przez to biuro, więc był to mój z nimi „pierwszy raz”
Co roku uczestniczę w wyjazdach grupowych, w których uczestniczą studenci i zawsze są jakieś niedociągnięcia. Nie spotkałem jeszcze biura, które miałoby idealny wyjazd i idealnie przeprowadzony program. ALE! organizacja wyjazdu do Olimpic Beach w wydaniu OKservices to naprawdę była pomyłka i poważne braki ze strony biura.
Faktycznie było tak, że np. pilot na wycieczkach fakultatywnych był totalnie niekompetentny (prawie zero wiadomości nt miejsc zwiedzanych, zupełny brak kontaktu z grupą, brak organizacji, ciągłe zmiany planów, nieznajomość miasta – zwiedzanie Aten z osobą, która prowadzi Cię w inne miejsca, nawet nie wie gdzie idzie !!!!). Z kolei przewodnik to była zwykła fikcja, ponieważ nie odezwał się prawie słowem, chodził jak chciał nie zwracając w ogóle uwagi na grupę!!! Kierowcy na dystansie 200km całej trasy wycieczki fakultatywnej robili nam po 3-4 przerwy ok. 40 minutowe, na siusiu i lody ! gdzie jak wiadomo ceny były 2-3 razy wyższe niż normalnie. Rezydent był osobą bez żadnej wiedzy o sytuacji w biurze i bez władzy jakiegokolwiek działania. W przypadku konkretnego problemu nie zrobił praktycznie nic, nic nie wiedział. Trzeba było jemu mówić co powinien dla grupy uczynić. Proszę sobie wyobrazić sytuację, w której rezydent wystraszony zaczyna prawie płakać i dosłownie ucieka!!! przecież to jest żałosne. a tak niestety było
Nasz ostatni dzień pokazał jednak chyba szczyt arogancji i braku szacunku biura do swoich klientów. Zostaliśmy wykwaterowani z hoteli i zostawieni z tak dużą grupą dosłownie na ulicy ze wszystkimi bagażami!!! bujanie się przez cały dzień w upale z torbami, nie wiedząc kiedy nastąpi wyjazd (bo planowo autokary nie mogły wyjechać, o czym nas nie informowano). Rezydent podawał ciągle niejasne informacje, ciągle coś zmieniano, nikt nie wiedział kiedy pojedzie do Polski. Kierowcy rzeczywiście nie mieli nawet informacji o naszej grupie, mieli wolne cały następny dzień, więc gdyby nie nasze żądanie i kłótnie o dotrzymanie warunków umowy i realizację programu, nie wyjechalibyśmy przez dwa kolejne dni z Olimpic (siedzielibyśmy na walizkach na ulicy!!!)
Natomiast wspomniana wyżej p. Katarzyna wiedząc o całym problemie nie raczyła nawet się ruszyć aby podejść do nas i przynajmniej na koniec powiedzieć „przepraszam” lub jakkolwiek wyjaśnić całą sytuację. Atmosfera była tak napięta, że jako opiekunowie mieliśmy już wzywać policję. Gdyby nie wyrozumiałość grupy, ich dobre samopoczucie, skończyłoby się to bardzo nieciekawie.
Na koniec dodam jeszcze, że wracając do Polski, nasza grupa utknęła nagle na stacji benzynowej już w Polsce w nocy. Kierowcy zaproponowali nam, że nastąpiły problemy z opłatą za paliwo i jeśli chcemy dojechać do Warszawy, to powinniśmy zebrać kwotę prawie 1000zł aby opłacić paliwo, bo oni nie mają pieniędzy !!! Staliśmy tam w środku nocy i po kolejnej ostrej wymianie zdań dotarliśmy do celu
Tak więc to nie jest kwestia jakiejś tam pomyłki, ale problemu pracy biura i jego stosunku do klientów. Oczywiście, każdy jedzie jak i z kim chce. Dla mnie osobiście ryzyko jest jednak zbyt duże jak na takie spędzanie urlopu.
IP: 83.27.93.228
Sandra
Gość
Czy był ktoś w Hotelu Lisanj Park w Novi Vinodolski? Chorwacja proszę o opinie na temat tego Hotelu z góry dziękuję!!
IP: 87.205.131.39
henio
Gość
Czy ktoś był w ,,Porto Daliani''?Prosze o informacje na temat tego apartamentowca,pozdrawiam!
IP: 212.87.244.2
klientka
Gość
ODNOŚNIE OPINII Aleksa i wcześniejszej o grupie 90 osobowej!!!! NIESTETY WSZYSTKO TO JEST PRAWDĄ!!!!! Jeżeli ktoś nie wierzy, chętnie grupa podzieli sie zdjęciami i filmami, które nagraliśmy podczas pobytu w Olimpic. Nagrania i zdjęcia mówią same za siebie. Dużo podróżuję i jestem po raz pierwszy tak rozczarowana: oranizacją, warunkami, przekazem informacji, pilotem - jego totalnym brakiem wiedzy, autokarem, a przede wszystkim tą całą szopką związaną z powrotem!!!! Generalnie nie korzystałam i nigdy nie pisałam nic na forum internetowym, ale moje rozczarowanie sięgnęło zenitu - piszę dlatego, aby przestrzedz innych. Nie życzę nikomu tak nieprofesjonalnego podejścia biura do klienta. Mam nadzieję, że firma zmieni podejście do klientów, ale czy warto ryzykować??? Tą kwestie pozostawię państwu do własnej oceny!!! :?
IP: 89.167.64.131
Agusia
Gość
henio napisał
Czy ktoś był w ,,Porto Daliani''?Prosze o informacje na temat tego apartamentowca,pozdrawiam!


My mieliśmy być, ale okazało się na miejscu, że hotel ten jest zamknięty i zakwaterowano nas w innym :(( .
IP: 78.28.12.50
Agusia
Gość
Agusia napisał
henio napisał
Czy ktoś był w ,,Porto Daliani''?Prosze o informacje na temat tego apartamentowca,pozdrawiam!


My mieliśmy być, ale okazało się na miejscu, że hotel ten jest zamknięty i zakwaterowano nas w innym :(( .


Zapomniałam jeszcze dodać, że jest on bardzo daleko od centrum
IP: 78.28.12.50
San
Gość
Tak czytam i czytam i oczom nie wieże....to was załatwili nie ma co!!! my wybieramy się do Chorwacji czytałam na różnych forach internetowych opinie ale na szczęście nie znalazłam nic niepokojącego na temat podroży,hotelu lub powrotu i cale szczęście bo jedziemy z dziećmi!!! tylko dlaczego to biuro robi problemy z wyjazdami związanymi w Grecji?? ale tak czy siak mam nadzieję że wszystko będzie ok.a wam naprawdę współczuje! tyle nerwów stracić.... :'(
IP: 87.205.135.56
jawa
Gość
My mieliśmy być, ale okazało się na miejscu, że hotel ten jest zamknięty i zakwaterowano nas w innym :(( .


Zapomniałam jeszcze dodać, że jest on bardzo daleko od centrum


Agusia jak to zamknięty?? kiedy tam byłaś?? My jedziemy tam w lipcu. To co napisalaś az mnie przeraziło.
IP: 95.48.52.82
Agusia
Gość
Właśnie wczoraj wróciłam, na miejscu dopiero dowiedzieliśmy się że będziemy zakwaterowani w innych hotelach, ale nie było źle bo Poro Daliani jest bardzo daleko od centrum, ale za to ma aneks kuchenny, więc są i plusy i minusy tej zmiany
IP: 78.28.12.50
henio
Gość
Do Agusi!
Ale dlaczego zamknięty?Podobno jacyś turyści byli już wtym hotelu.To gdzie was w końcu zakwaterowali?My też jedziemy w lipcu i w dodatku więcej osób (i to z dziecmi)wiec mogą nas rozdzielic?





9i to z dziecmi wiec mogą nas porozdzielac?
IP: 212.87.244.2
henio
Gość
sorry,cos mi sie kliknęło
IP: 212.87.244.2
Agusia
Gość
Dlaczego zostaliśmy zakwaterowani w innym hotelu nie wiem, dowiedzieć się czegoś od rezydenta graniczy z cudem, po prostu czeski film, nikt nic tam nie wiem, nasz autokar rozdzielili chyba na 6 hoteli.
IP: 78.28.12.50
karola
Gość
San napisał
Tak czytam i czytam i oczom nie wieże....to was załatwili nie ma co!!! my wybieramy się do Chorwacji czytałam na różnych forach internetowych opinie ale na szczęście nie znalazłam nic niepokojącego na temat podroży,hotelu lub powrotu i cale szczęście bo jedziemy z dziećmi!!! tylko dlaczego to biuro robi problemy z wyjazdami związanymi w Grecji?? ale tak czy siak mam nadzieję że wszystko będzie ok.a wam naprawdę współczuje! tyle nerwów stracić.... :'(



Cześc a kiedy wy jedziecie do chorwacji ja jade z chłopakiem do hotelu Opatija
IP: 83.19.110.246
Beata
Gość
Gość napisał
Właściciele Giotisa mieszkają w Paralii i są cudownymi ludźmi, nie ma z nimi żadnych problemów , mają słowiańskie pochodzenie, życzę miłego pobytu. Apartamenty są na wysokim poziomie, przynajmniej dla mnie. Mam nadzieje że biuro nie zepsuje Wam miłych chwil.
Pozdrawiam


Ja też mam taką nadzieję, jesteśmy nastawieni na cool wypoczynek i tylko to się liczy
IP: 83.30.17.77
Beata
Gość
niestety wczasy w ok service są już wykupione więc trzeba liczyć tylko na szczęście, że takie wypadki się już nie powtórzą.
Ale czy moglibyście się podzielić aktualnymi informacjami co do cen w pięknej Grecji
IP: 83.30.17.77
gość
Gość
Ceny są takie jak w zeszłym roku, tylko euro droższe , za 5 - 6 euro można zjeść obiad, chleb około 2 euro Cola 1 nie jest tragicznie.
Pozdrawiam
IP: 89.76.84.142
Sandra
Gość
karola napisał
San napisał
Tak czytam i czytam i oczom nie wieże....to was załatwili nie ma co!!! my wybieramy się do Chorwacji czytałam na różnych forach internetowych opinie ale na szczęście nie znalazłam nic niepokojącego na temat podroży,hotelu lub powrotu i cale szczęście bo jedziemy z dziećmi!!! tylko dlaczego to biuro robi problemy z wyjazdami związanymi w Grecji?? ale tak czy siak mam nadzieję że wszystko będzie ok.a wam naprawdę współczuje! tyle nerwów stracić.... :'(



Cześc a kiedy wy jedziecie do chorwacji ja jade z chłopakiem do hotelu Opatija
Witam siostra pojechała z chłopakiem wczoraj...a my na wczasy jedziemy za tydzień ale do Hotelu Lisanj. 8)
IP: 87.205.143.21
Silver 28
Gość
Witam jedzie ktos w Lipcu 10.07.09 do Paralli Hotelu Stella ;-) moje gg 1568809 pozdrawiam
IP: 213.158.196.103
gosia
Gość
pracownicy biura ok services nie podszywajcie się za turystów!!! to nic nie pomoże. jedynie sami siebie oszukacie. wasza firma to totalne bagnooo!
potrafi zniszczyc najbardziej oczekiwany urlop! co za tandeta! WSTYD...
przestrzegam wszystkich nie korzystajcie z ofert tego biura!! bo czeka was wielkie rozczarowanie i strata pieniędzy!
IP: 89.108.239.137
Użytkownik
Posty: 13
IP: 89.108.239.137 jaa
IP: 89.108.239.137 kamil
IP: 89.108.239.137 jarek
IP: 89.108.239.137 YYY
IP: 89.108.239.137 stefan
IP: 89.108.239.137 Gosia
TO JEDEN I TEN SAM URZYTLOWNIK
IP: 83.29.246.132
jaa
Gość
i co z tego? pisalismy z jednego kompa, przeszkadza Ci to? zajmij się sobą lepiej..
i Zdania nie zmienimy!Banda oszustów!
IP: 188.33.43.1
gość
Gość
niestety też potwierdzam w/w informacje na temat wyjazdu do Grecji (20-30.05.2009). BIURO OK SERVICE JEST TOTALNIE NIEODPOWIEDZIALNE, A JEGO ORGANIZACJA ZEROWA... jedyne co mogę dobrego powiedzieć to to, że moi znajomi NA PEWNO nie pojada nigdzie z tym biurem:)

peace!
IP: 87.207.246.182
kristof
Gość
Bylem jedna z tych 98 osob i potwierdzam ze wszystko to prawda, a juz zupelnym szczytem arogancji i bezradnosci byla proba ucieczki rezydenta po ktorego podjechal samochod a on jak na filmie wskakiwal prawie w jezdzie na szczescie zablokowalismy kierowcy mozliwosc odjazdu rowniez nie obylo sie bez pogrozek(ze wezwie policje itd.) i mocnych slow. Ogolnie Grecja to piekny kraj gdzie naprawde mozna wypoczac i sie zrelaksowac, ceny calkiem przystepne, obsluga w lokalach gastronomicznych mila i naprawde starajaca sie o to zeby klient byl zadowolony. Nie liczac obslugi biura ktora byla na zenujacym poziomie bylo super.
IP: 83.28.154.23
gość
Gość
hehe zgadzam się w zupełności:) wszystko było by idealnie gdyby wycieczka była pod kierunkiem innego biura turystycznego:)

peace!
IP: 87.207.246.182
Agusia
Gość
gość napisał
hehe zgadzam się w zupełności:) wszystko było by idealnie gdyby wycieczka była pod kierunkiem innego biura turystycznego:)

peace!


Ja tez podpisuje sie pod ta opinia
IP: 78.28.14.191

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij