» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Treść
Ona
Gość
Jade w lipcu z chłopakiem do Grecji-Paralia wlaśnie z Ok services;) jedzie też ktoś?:) czytałam wiele różnych opini ale mam nadzieje że bedzie wszystko wporządku
IP: 93.175.87.102
Ania
Gość
My jedziemy z mężem 20 lipca do Olimpic Beach do apartamentu Giotis z Rybnika . Jestem przerażona czytając te wszystkie opienie. Pani z biura powiedziała że od dwóch lat bardzo poprawiwły się warunki organizacji w i ludzie przyjeżdzają zadowoleni. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć czy jedzie ktoś jeszcze w tym samym terminie co my? Jednocześnie prosimy o jakiekolwiek opienie i zdjęcia z olompic na maila aniascisel@op.pl za wszystkie z góry dziękuje>
IP: 93.157.118.64
ania
Gość
Ja też jadę do Olimpic i do Giotisa nieco wcześniej bo już w czerwcu, i również słyszałam od zaprzyjaźnionej właścicielki biura podróży, że wiele się zmieniło w organizacji wczasów i że za tak małe pieniążki można spokojnie wypocząć, oczywiście nie mówiąc o luksusach rzędu 5*. Zdjęcia plaży i samego olimpic widziałam w biurze, były to zdj innych wczasowiczów i zrobiły na mnie bardzo fajne wrażenie.A co do samego apartamentu to podobno jest dobrze wyposażone w aneks kuchenny, co powoduje że nie trzeba ciągnąć ze sobą niepotrzebnych bibelotów. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku
IP: 91.193.184.25
Ona
Gość
Nie przekonamy sie poki nie pojedziemy...;) pozdrawiam:)
IP: 93.175.87.102
miki
Gość
spedzilam w tym roku świeta wilkenocne z biurem ok . bylo rewelacyjnie. super organizacja , dbali o nas , podwozili autokarem wszedzie zeby bylo jak najbliżej. a hotel rainbow super. zarowno wlasciciel jak i pracownicy bardzo mili. pozdrwaiam wsystkich uczesnikow tej wycieczki i jezeli chodzi o wyjazy z ok do grecji goraco polecam. niezapomniany wyjzd .
IP: 77.253.226.19
Ona
Gość
Miki o to super:) a gdzie dokladnie w Grecji bylas?
IP: 93.175.87.102
Mati
Gość
witam czy ktos sie wybiera 09.08 do Parali Hotel Porto Daliani ? I czy ktos moze cos na temat tego hotelu i okolicy powiedziec ? Z gory Dziekuje :D
IP: 79.163.193.59
twisty
Gość
Witam :)
Ja wybieram sie własnie 9,08 do olimpic beach , do apartamentu Anastasia. sama juz nie wiem co o tym myslec? ale czego mozna sie spodziewac za 900 zl? bylam juz kilka razy w grecji i zawsze mimo różnych warunków bylo fajnie. Jedziemy tam przeciez sie opalać i bawić, a nie po to by siedzieć w pokoju! moze ktos jedzie w tym samym termiie do olimpic?

beatys@wp.pl
IP: 83.17.158.210
annaw
Gość
do twisty
Ja byłam w zeszłym roku w Anastsii było super, pokoje spoko, właściciele też. Miasteczko rewelacyjne.Do morza blisko.
IP: 83.22.38.106
Mati
Gość
do twisty Ja wlasnie jade z Dziewczyna w tym terminie ale do parali wsumie to 2km od Ciebie :) a skad jestes ? wyjezdzasz z Bielska ?
IP: 79.163.204.91
twisty
Gość
;) Dziękuje bardzo za odpowiedź annaw i mati :)ulzyło mi nieco :)
Ja jade z chłopakiem :) jestem z Jastrzebia, wyjeżdzamy jak sie uda to od nas a jak nie to chyba z rybnika . :)
A Ty Mati skad jestes?
IP: 83.17.158.210
Mati
Gość
O jak milo a my jestesmy z Bielska :D to Gzies moze sie spotkamy na miejscu ? na piwku ? :D Pozdrawiam :D
IP: 79.163.212.103
twisty
Gość
No pewnie, czemu nie w koncu lepiej jechac z kims znajomym :)
IP: 83.18.27.102
nanusia
Gość
Witam,
Czy ktoś wybiera się od 30.07.2009 do Neseberu Hotel Marietta?
IP: 89.74.80.152
Wielkanocna
Gość
Ja byłam w tym roku na Wielkanoc z ok services!! I polecam z żadnym biurem tak dobrze się nie bawiłam. wszystko było zapiętę na ostatni guzik a pani Ania była świetną pioltką:) Hotel Princess w Paralii był ekstra a przede wszystkim niska cena! Polecam gorąco :)
IP: 90.129.115.228
paralia jest piekna
Gość
Anetka napisał
Witam

w tym roku po raz pierwszy wybieram się z całą rodziną i chłopakiem na wakacje za granice a mianowicie do
Grecji z OK Services -> Riwiera Olimpijska -> Paralia -> Hotel Stella. (przełom lipca i sierpnia)

Czytając te wszystkie komentarze zaczynam się obawiać co tak naprawdę tam zastaniemy. Bo opinie są różne począwszy od dobrych a skończywszy na złych, co uważam za normalne, każdy w końcu ma swoje zdanie, jednym może się podobać, drugim nie, no i moim zdaniem niekoniecznie każdy post musi być 100 % prawdą, ale byłabym wdzięczna jeśli ktoś, kto tam był napisałby jak tam jest, czy warto jechać... (chodź mam cichą nadzieję, że tak...),
jaki jest hotel, jaka okolica i jaka obsługa??? (inne informacje również mile widziane :) )
z góry dziękuje za szczerą odp :)
Paralia jest piekna rozrywkowa ludzie bardzo mili bylismy tam i wLeptokari tesz bylismy tesz jest pieknie gury i morze razem wspanialy widok zparali do leptokari jest kolo 30 km piekny deptak tawerny grecy umia sie bawic polecam
IP: 91.146.224.12
paralia jest piekna
Gość
Anetka napisał
Witam

w tym roku po raz pierwszy wybieram się z całą rodziną i chłopakiem na wakacje za granice a mianowicie do
Grecji z OK Services -> Riwiera Olimpijska -> Paralia -> Hotel Stella. (przełom lipca i sierpnia)

Czytając te wszystkie komentarze zaczynam się obawiać co tak naprawdę tam zastaniemy. Bo opinie są różne począwszy od dobrych a skończywszy na złych, co uważam za normalne, każdy w końcu ma swoje zdanie, jednym może się podobać, drugim nie, no i moim zdaniem niekoniecznie każdy post musi być 100 % prawdą, ale byłabym wdzięczna jeśli ktoś, kto tam był napisałby jak tam jest, czy warto jechać... (chodź mam cichą nadzieję, że tak...),
jaki jest hotel, jaka okolica i jaka obsługa??? (inne informacje również mile widziane :) )
z góry dziękuje za szczerą odp :)
Zapomialem wyceczki fakukaltywne meteory wyspa skiatos ateny gura olimp i inne morze na drugi rok znowu tam poiedzemy 8)
IP: 91.146.224.12
Daniel
Gość
ajpierw odwołali nam wczasy ze wzgledu na zbyt mala liczbe uczestnikow(2 tygodnie przed wczasami gdzie kazdy juz mial zaklepany urlop) ,nastepnie pilot podczas wycieczki fakultatywniej (na lad i z powrotem) za ktora wzieli 27 euro(na wlasna reke kosztowalo to 10 euro) zgubil kilku uczestnikow wycieczki , pozatym jak wracalismy po raz pierwszy udalo nam sie dogadac z ok services(dawnymtrampem, zmienili nazwe bo mieli zbyd duzo wpadek) i zostalismy 2 tygodnie pozniej bo mamy rodzine w Grecji i mielismy wrocic bez doplat z innym autokarem wszytsko bylo zaklepane, jak sie okazalo nie bylo nas na liscie i tylko dzieki temu ze bylo miejsce i udalo nam sie wrocic , tak nam miejsca zalatwili . Jesli juz jedziecie z trampem przygotujcie sie na niespodzianki , a juz pod zadnym pozorem nie jezdzijcie na wycieczki fakultatywne ktore kosztuja 3 razy drozej niz oferuja to organizatorzy na miejscu
IP: 90.156.62.68
miki
Gość
bylam w olimpic beach w hotelu raibow. bylo naprawde super do dzis wspominam ten wyjazd . polecam wogole miejscowosc olimpic . napewno sie tam jeszcze wybiore
IP: 83.27.110.199
Waki
Gość
Jeszcze raz ponawiam temat: Alonnisos. Był ktoś. A jeśli nie, to czy ktoś kto wybiera się w niedalekiej przyszłości może się zadeklarować, że po powrocie napisze to i owo.
IP: 87.239.76.67
karola
Gość
Witam, był już ktoś w Chorwacji hotelu Opatija, proszę o relacje z pobytu- ja wybieram się na początku czerwca.
IP: 83.19.110.246
ppp :)
Gość
Ja jade do Olimpic Beach do hotelu rainbow od 6 lipca do 18 z bielska, kto tez jedzie wtedy?:)
IP: 83.22.189.62
Sandra
Gość
Witam serdecznie jedziemy 13 Czerwca do Chorwacji Novi Vinodolski może ktoś coś napisać o Hotelu Lisanaj Park??aha 13.06.09 z Katowic Plac Sejmu Śląskiego autokarem wybiera się ktoś jeszcze??


Do Daniela na każdym forum piszesz to samo......To jak odwołali wczasy to jakim cudem znalazłeś się na miejscu??? skończ z tymi bredniami bo łatwo komuś zszargać opinię!!!!!!! no chyba że pracujesz w innym biurze podroży czyli konkurencja.
IP: 87.205.136.73
Sandra
Gość
Zapomniałam dopisać po przeczytaniu tych komentarzy pofatygowałam się osobiście z Katowic do Bielska biura Ok.Services i zostałam poinformowana że wszystko jest ok!!!!! fakt Pani w biurze potwierdziła że wcześniej były jakieś problemy ale na dzień dzisiejszy jest wszystko w jak najlepszym porządku i aby niczego się nie obawiać!!!!! a ludzie którzy narzekają znajdą się wszędzie!!!!!
IP: 87.205.136.73
Sandra
Gość
karola napisał
Witam, był już ktoś w Chorwacji hotelu Opatija, proszę o relacje z pobytu- ja wybieram się na początku czerwca.


Witam Karola a którego jedziecie?? Pozdrawiam.
« Ostatnio edytowane przez Neta, 11:18, 14.05.2009. »
IP: 87.205.136.73

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij