» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Treść
basia
Gość
Do Anny
również jedziemy do Poryo Daliani ,i też pierwszy raz z ok services.Z tego co wiem jest trochę daleko od centrum ale dla nas to dobrze biorąc pod uwage życie nocne w Paralii(jedziemy z dziecmi)Informacji na temat apartamentowca jest mało,bo to dośc nowy budynek.Osoba ,która była tam na sylwestrze pisała ,ze czysto i przyjemnie.My jedziemy 20.07 może ten sam termin? Pozdrawiam
IP: 212.87.244.2
wicia
Gość
Witam ja jadę do Olimpic Beach.5 sierpnia z Ok services do apartamentów. Czy może mi ktoś napisać jakie są warunki mieszkaniowe. Czytałam o karaluchach czy to prawda. Bardzo proszę o odpowiedz :mrgreen:
IP: 91.189.18.95
defi
Gość
Jadę w tym roku do Paralii do hotelu LUIZA, słyszłem że jest ok. Czy może mi ktos opowiedzieć coś o warunkach panujących w tym hotelu?
IP: 89.79.49.195
anna
Gość
do Basi
Ja niestety jadę 05.08, to poproszę o jakieś wrażenia po przyjeżdzie , dzięki za informacje
IP: 83.15.199.66
Marcelina
Gość
Witam,
Ja byłam z OK Services w zeszłym roku w Bułgarii, w Rawdzie w hotelu Copacabana. Na pobyt nie mam co narzekac nam sie naprawdę podobało. Hotel czyściutki, zaciszny, młoda i bardzo miła obsługa. Jedynie sniadania (serwowane) były monotonne i regionalne wędliny nie za bardzo ale przecież to inny kraj i inny obyczaj. Z Polski też przecież wożą kiełbase do Londynu i Niemiec bo mamy najlepsza hehehe (widzę po znajomych).
Jeśli chodz o podróż i autobus to też nie mam zastrzeżeń. Kierowców mieliśmy trzech którzy sie wymieniali, dojechaliśmy szybko ale z postojami tez nie robili problemów. Puszczali nam filmy (same nowości ;)) a autobus miał miesiąc(!!!) a wiemy to bo ktoś był na tyle cwany (pewnie po tych wszystkich komentarzach tutaj) że dał znać policji i sprawdzili nas w Bielsku, policjant jak zobaczył dowód rejestracyjny i datę produkcji autobusy to go zatkało i kazał jechać dalej, nawet nie brał go na przegląd. To była firma Śladkowski czy Śladowski-jakoś tak.
A apropo hotelu to obsługa wymieniła nam ręczniki chyba ze 2 razy a jak wracaliśmy to zawsze było posprzątane i nowy papier w toalecie ;]
Nie należymy do ludzi wymagających nie wiem co ale nawet pozwolili nam do 2 w nocy "drinkować" przy basenie ;)
A gratuluje rozumu ludziom którzy płacą 500zł za apartament i wymagaja żeby ich może masowali jeszcze codziennie-żenada.
Ja jechałam za 1099zł/os. co też było niedrogo i obawiałam sie jak bedzie po przeczytaniu różnych opinii ale mogę powiedziec ze warunki były super jak na taka cene, bo nie czarujmy sie ale nad polskim morzem wcale nie jest taniej.
W tym roku jadę do Grecji-hotel Principal-we wrześniu z OK Services i znów napiszę jak było ;)
Pozdrawiam
marcelina1983@poczta.onet.pl w razie pytań pisac chętnie odpowiem ;)
IP: 217.98.12.197
Beata
Gość
mareal napisał
5 sierpnia jedziemy z mężem do Grecji do Olipic Beach :) Mam nadzieje że będzie ok, pomimo niektórych negatywnych wypowiedzi. Myślę że nie ma co się nimi sugerować, najlepiej samemu sprawdzić :) Pozdrawiam wszystkich tych zadowolonych i tych mniej ;)


Ja byłam z tym biurem 4 razy...i powiem tak..ludzie się czepiają pierduł...niech jadą z Neckermanem za 3-4 tys. jesli mają ponadstandardowe oczekiwania,a nie góra za 1000zł.Czytam i czasami nie dowierzam co czytam...DO WSZYSTKICH!!!jESLI CHCECIE SPĘDZIC FAJNIE I TANIO WAKACJE,TO POLECAM BIURO OK SERWICES,A WCZEŚNIEJ TRAM TRAVEL...ALE JEŚLI KTOŚ MA WYMAGANIA KRÓLEWSKIE,TO NIECH WYBIERZE OFERTY Z BIURA NP:J.W...i WTEDY KAŻDY BĘDZIE ZADOWOLONY.pOZDRAWIAM:)
IP: 80.50.236.66
mareal
Gość
do [wicia]
my tez jedziemy 5 sierpnia i tez do apartamentów.. do jakiego ty jedziesz ?
IP: 85.198.204.165
KRISU
Gość
Witam wszystkich wybieram sie z OKservis do Chalkidiki Sithonia hotel Clio czy ktoś wie jak tam jest i czy warto jachać byłem rok temy w Parali i było ok pozdrawiam wszystkich
IP: 195.26.23.209
wicia
Gość
do(mareal) Ja jadę do ANNA 3, a wy do którego? i z jakiego miasta bo ja z Krakowa. Byliście już w Olimpic Beach.
IP: 91.189.18.95
mareal
Gość
hej ;) My jedziemy do Ermis, wyjezdzamy z Katowic o 7 rano :)
Nie byliśmy jeszcze nigdy i jesteśmy ciekawi jak będzie..
IP: 85.198.204.165
wicia
Gość
Jak nie potwierdzi się połączenie z Krakowa to też jadę z Katowic o 7, też myślałam o tych apartamentach tylko są dalej od morza Pozdrawiam
IP: 91.189.18.95
tede
Gość
jadę 05 07 do clio może ktoś ma ciekawe informacje :
IP: 79.185.132.234
martha
Gość
Witam, ja byłam z ok services już 3 razy, naprawdę było ok mimo niskiej ceny wczasów, w tym roku wybieram się 06.07 do apartamentów john i eva w Paralii, wczasy rezerwowałam już w listopadzie i ceny uległy zmianie na stronie tego biura, zmartwiło mnie to i mam nadzieje ze nie bede musiała dopłacać i również że kurs euro nie zmienia tu ceny wczasów <--- do pracownika Naprawdę polecam !
IP: 80.54.0.150
Miki
Gość
Ja jade do hotelu Rainbow w Olimpic beach 26 lipca.Może ktoś był w zeszłym roku i podzieli sie info. na temat hotelu. Parę lat temu byłam jeszcze wtedy z Trampem też w Grecji (Leptokari) i było extra. Podzielam opinie Beaty że niektórzy sie czepiaja ŻE ZA TAKĄ KASE chcą luksusów. Pozdrawiam!
IP: 83.5.7.194
maja
Gość
Czytam tu i ówdzie, że niewygodne dla biura ok services posty są usuwane. Tak się stało również z moim.
Podsumuję teraz krótko- makabra, brak poszanowania klienta,wprowadzanie w błąd, co do położenia hotelu. Apeluję-ludzie nie jedźcie do Rawdy- do żadnego hotelu. Przecież tam nie ma mozliwości wypocząć. Kurz, brud, smród, ciężarówki wożące materiały na wszechobecne budowy-brak chodników, promanady nadmorskiej, woda w morzu-śmierdzący ściek. W drodze powrotnej może was spotkać niespodzianka- wysadzenie z autobusu w Cieszynie i oczekiwanie ok. 5 godz. na dowóz do miejsc zamieszkania.
IP: 87.205.187.169
sonia
Gość
maja napisał
Czytam tu i ówdzie, że niewygodne dla biura ok services posty są usuwane. Tak się stało również z moim.

Twój post Maju nie został usunięty tylko jest w innym wątku ;)
Ja też byłam w Rawdzie z tym biurem i było SUPER. W tym roku też pojadę. Opinie takie jak Twoja rok temu mnie przerażały, teraz po prostu śmieszą.
IP: 89.25.234.191
gaskao
Gość
Wybieram się na wakacje do Olimpic Beach do apartamentów SMILE (16.07) Ktoś był może w tym hotelu?? Pilnie poszukuje jakichkolwiek informacji ;/;/
IP: 82.160.18.130
mariusz
Gość
HEJ WYBIERAM SIE W TERMINIE 6.06-18.06 DO PARALI Hotel LUIZA 3*.. 8) BIURO OK.SERVIS WYJAZD Z KATOWIC MACIE JAKIES INFO CO DO HOTELU I SAMEJ MIEJSCOWOSCI. GDZIE MOZNA ZJESC COS DOBREGO ,ZABAWIC SIE ITP..;) JAK MONA TO PRZELIJCIE FOTKI NEO.17@INTERIA.PL POZDRAWIAM :D
IP: 93.176.200.177
mariusz
Gość
NIE WIECIE MOZE JAKA POGODA PANUJE W CZERWCU TZN 1 POŁOWA???
IP: 93.176.200.177
Mana
Gość
Witam. A był ktoś może w Chorwacji w Hotelu Opatija ???
IP: 89.174.226.151
orzel85
Gość
hmm ja chciałem sie wybrać do Parali apartament Yakinthos. Czy może ktoś cos słyszał o tym lub był??
IP: 83.22.89.244
MISIA
Gość
JAK TAK JEST ŻLE NA WCZASACH Z OK SERVICES TO CZEMU TYLE LUDZI Z ICH WYJAZDÓW KORZYSTA TO JEST DZIWNIE JEŚLI BYŁO BY TAK ŻLE TO BY Z NIMI NIE JEŻDZIŁO
ZAOPSERWOWAŁAM ZE NEGATYWNE OPINIE SA NAJCZĘSCIEJ UMIESZCZANE Z WYJAZDÓW Z GRECJI MAŁO Z BUŁGARJI I CHORWACJI CIEKAWE TO JEST
IP: 83.29.227.247
Marzena
Gość
hej jade we wrezśniu do pansjinatu Toronto w parali jeżeli mozecie powiedzcie jak tam mniej wiecej jest buzka :)
IP: 78.31.136.250
Anetka
Gość
Witam

w tym roku po raz pierwszy wybieram się z całą rodziną i chłopakiem na wakacje za granice a mianowicie do
Grecji z OK Services -> Riwiera Olimpijska -> Paralia -> Hotel Stella. (przełom lipca i sierpnia)

Czytając te wszystkie komentarze zaczynam się obawiać co tak naprawdę tam zastaniemy. Bo opinie są różne począwszy od dobrych a skończywszy na złych, co uważam za normalne, każdy w końcu ma swoje zdanie, jednym może się podobać, drugim nie, no i moim zdaniem niekoniecznie każdy post musi być 100 % prawdą, ale byłabym wdzięczna jeśli ktoś, kto tam był napisałby jak tam jest, czy warto jechać... (chodź mam cichą nadzieję, że tak...),
jaki jest hotel, jaka okolica i jaka obsługa??? (inne informacje również mile widziane :) )
z góry dziękuje za szczerą odp :)
IP: 85.89.175.77
annaw
Gość
Proszę o radę - jadę z ok service na wyspę Allonisos czy może ktoś już tam był i może mi coś podpowiedzieć. Jeśli chodzi o biuro to jadę z nimi drugi raz i w zeszłym roku z Olimpic Beach byłam bardzo zadowolona. Miejscowość i obsługę biura polecam.
IP: 83.22.29.182

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij