» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Autor Treść
Kicia
Gość
OK SERVICE jest do bani, ponieważ sa nie słówni, maja niekompetentnych przwodnikow, ktorzy nie umieja poprowadzic grupy...gubia sie w Atenach, nie dbaja o klienta a na dodatek rezydenci uciakaja..Jednym slowem OK SERVICE to kompletne BAGNO!!
Mam same nieprzyjemne wspomnienia zwiazane z OK SERVICE!!!
IP: 77.113.159.166
mareal
Gość
5.08 olimpic beach, apartament ermis :) z katowic..

kto jeszcze ? :)
IP: 85.198.204.165
La Luna
Gość
Zawsze znajdzie się jakaś zołza,która jest niezadowolona.Tacy niech siedzą w domu,tam pewnie im najlepiej:)
IP: 80.55.222.138
JACK13
Gość
czy ktoś ma jakieś informacje na temat marietta palace w neseberze proszę o jakieś info na temat hotelu :D
IP: 94.229.84.10
Tomek
Gość
Witam
Wychodząc wam na przeciw waszym problemom, podaję wam sposób jak łatwo sprawdzić IP :) Czytając forum, człowiek ma nadzieje na rzetelne informacje, ale często zachodzi taka sytuacja małego fałszerstwa. Pracownicy biura podszywają się pod turystów i piszą w samych superlatywach o wycieczkach, czy też konkurencja brzydko mówiąc s...a Jak ktoś ma ochotę i chce sprawdzić IP niech wejdzie na tą stronę:
www.ripe.net/
W prawym górnym rogu jest napis : RIPE Database Search a pod nim miejsce na wpisanie numeru IP po naciśnięciu GO pokaże się wam dokładna informacja na temat IP :) Jakie miasto, jaki dostawca itp :) Pochodzę z Chełma i moim dostawca jest mul..... :) wiec możecie sprawdzić czy piszę prawdę :)
Sam zamierzam pojechać na jakieś wczasy i drażni mnie wypisywanie głupot na forum przez biura które chcą zachęcić ludzi na skorzystanie z ich ofert.
IP: 89.229.132.22
Administrator
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Tomek napisał
Sam zamierzam pojechać na jakieś wczasy i drażni mnie wypisywanie głupot na forum przez biura które chcą zachęcić ludzi na skorzystanie z ich ofert.


To jest jeden problem, drugim problemem jest podkładanie sobie świni przez niektóre biura i wypisywanie głupot na temat innych, aby odstraszyć im klientów.

Dlatego chyba najlepszym rozwiązaniem jest rejestracja na forum, wtedy widać co kto pisze, ile ma postów itp.
Z drugiej strony nie chcemy wymuszać na wszystkich rejestracji na forum, ponieważ to zniechęca część użytkowników do pisania. Zachęcam do rejestracji wszystkich!
IP: 79.191.250.83
do ubogich
Gość
w główkach wam się powywracało!!!za takie ceny oczekujecie że będą was nosić na rękach.jak ktoś z was chce się poczuć jak szejk to niech zapłaci jak szejk i nie będzie trzeba użalać się publicznie.za 500zł to ja jestem zdziwiony że was tam zawieźli.jest takie przysłowie że"tanie mięso to psy jedzą"więc LITOŚCI nie szczekajcie tyle
IP: 90.156.27.16
Izabela
Gość
Byłam z nimi w Gracji - Paralia w hotelu PORTO DALIANI 3*.
Powiem szczerze, że sam hotel super, dokładnie tak jak na zdjeciach.
Sama plaża ok, troche wodorostów ale woda ciepła jak zupa :)
Miasto ciekawe i wieczorkiem aż chce się spacerować :)
A samo biuro - po niektórych opiniach bałam się jechać, ale nie żałuję.
Kierowcy troszke za szybko jechali, poza tym postoje ok i napoje w autokarze dostępne i klimy nie żałowali.
Nie radzę kupować wycieczek fakultatywnych w autokarze, bo są droższe niż na miejscu (pilot ma z tego kasę), a na miejscu na pewno będą jeszcze miejsca i się zapiszecie.
A miejscu rezydenci byli super, zawsze pomocni.
Jak macie jakieś pytania to piszcie tu na forum, chętnie podzielę się wiedzą :)
Ogółem żałuję, że w tym roku tam nie jadę, bo to były najlepsze wakacje w moim życiu :)))
Izabela
IP: 79.188.171.142
basia
Gość
Nareszcie jakieś pozytywne informacje.Jedziemy do PORTO DALIANI 20.07 z dziecmi(razem 17 osób)i zaczęłąm sie bac,po wypowiedziach na forum .Mam nadzieje ze biuro tez bedzie ok.Interesuje mnie rzeczywista odległośc hotelu od morza i centrum,pozdrawiam
IP: 212.87.244.2
La Luna
Gość
Najlepiej wycieczki fakultatywne wykupić w Polsce.Raz - są tańsze,dwa - pewne,że się na nie załapiesz.Często bywa,że sprzedadzą więcej wycieczek niż jest miejsc w autokarze i wtedy zaczynają się schody.
IP: 80.55.222.138
lexxis
Gość
Był ktoś w Angelice na Thassos? Wybieram się tam 01.08.
IP: 80.238.64.20
tede
Gość
a może coś na temet hotelu Clio w Neos Marmaras
IP: 95.49.161.222
EWAK1717
Gość
Obiecałam że po powrocie napiszę więc jestem.Właśie wróciłam z olimpic beach-hotel rainbow,ponieważ nie jestem osobą zbyt wymagającą i świadomą ceny jaką płacę ,ogólnie z pobytu w hotelu jestem zadowolona,są oczywiście jakieś drobne mankamenty i niedociągnięcia które zdarzają się nawet najlepszym(do których ok oczywiście nie należy),jak brudne pokoje ,monotonne posiłki(którym daleko do formy bufetu),minimalna lodówka,rozsypująca się kabina prysznica,o tych drobnostkach w całokształcie można zapomnieć.ALE UPRZEJMOŚĆ,CIERPLIWOŚĆ,KOMPETENCJA,ŻETELNOŚĆ SĄ BEZCENNE I NIE ZALEŻĄ OD SUMY JAKĄ PŁACĘ ZA WCZASY,ALE OD PROFESJONALNEGO PODEJŚCIA DO PRACY ZA KTÓRĄ DOSTAJE SIĘ WYNAGRODZENIE Z NASZYCH PIENIĘDZY.Niestety tych cech pracownikom ok brakuje.Są oczywiście osoby które się starają ale są kroplą która tonie w morzu braku odpowiedzialności za swoją pracę.REASUMUJĄC NIE POLECAM TEGO BIURA ABY URLOP NA KTÓRY CZEKAMY CAŁY ROK MIŁO WSPOMINAĆ.
IP: 90.129.83.186
JACK13
Gość
proszę o info na temat Bułgarii a dokładnie marietta palace w neseberze nikt tam nie był ? wszyscy jakoś piszą o Grecji a nic nie ma o Bułgarii chciałbym wiedzieć co mnie czeka przynajmniej bym się nastawił odpowiednio pozdro
IP: 94.229.84.10
patrycja91
Gość
Mam pytanie do Marka... podobnie jak Ty wybieram się do Yakhintos w Paralii, ale dopiero 5 sierpnia. Nie znalazłam żadnych opinii na ten temat, dlatego kieruję swą prośbę do Ciebie, o zdanie relacji z pobytu po powrocie. Standard, posiłki itd.. Będę niezmiernie wdzieczna.
Życzę miłego wyjazdu :)
IP: 83.2.175.3
sandra
Gość
Witam!!! w czwartek wróciliśmy z wczasów w Chorwacji byliśmy w hotelu Lisanj park i napisze krotko: Hotel Lisanj jak na zdjęciach,jedzenie pyszne i dużo go było pokoje czyściutkie,dziennie wymieniane ręczniki,raz na tydzień zmieniana pościel pokoje bardzo funkcjonalne naprawdę super!!!!! to były najlepsze wakacje w moim życiu jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni a dzieci nie chciały wracać do Polski!!!! autokar do Chorwacji odjechał punktualnie o 18.00 z logo OK Services i był spoko tylko na tyle godzin jazdy to siedzenia mogły być wygodniejsze,kierowcy świetni i bardzo uprzejmi, mogła bym tak wypisywać bez końca....aaa pozdrowienia dla naszej rezydentki pani Danieli świetna babka choć czytałam o niej niepochlebne opinie!!! co do biura OK SERVICES nie mam żadnych zastrzeżeń i na pewno za rok wybiorę się z nimi na wczasy.A ci którzy piszą że to oszuści to niech siedzą w domu a nie wypisują bzdury na forum!!! Ok Services jest spoko i jak dla mnie to oszustwa nie widziałam takie wypisywanie to niektórym sprawia radość??? albo robią to złośliwie!!! tylko nie zdają sobie sprawy z tego że Ok Services może wystąpić na drogę prawną jeśli się okaże że to co psuje im opinie jest nie prawdą....tu widoczne są ip kompa.Na koniec jeszcze raz polecam to biuro bo było super!!! jak tu weszłam przed wczasami to włos zjeżył mi się na głowie....ale byłam z nimi i przekonałam się na własnej skórze że wszystko było ok.!!!!!! Pozdrawiam :P
IP: 87.205.136.158
sandra
Gość
Kicia napisał
OK SERVICE jest do bani, ponieważ sa nie słówni, maja niekompetentnych przwodnikow, ktorzy nie umieja poprowadzic grupy...gubia sie w Atenach, nie dbaja o klienta a na dodatek rezydenci uciakaja..Jednym slowem OK SERVICE to kompletne BAGNO!!
Mam same nieprzyjemne wspomnienia zwiazane z OK SERVICE!!!




kicia ile razy będziesz to jeszcze wypisywać??? daj sobie już spokój!!!! :twisted: a jak masz takie złe wspomnienia z OKS. to siedź w domu!!!!!! mniej marud takich jak ty i będzie ok!!!!
IP: 87.205.136.158
karola
Gość
cześć Sandra! widze że wczasy się udały ja też nie narzekam byłam w Choracji hotel Opatija okolica piękna, miła obsługa, na pewno za rok tez sie wybiore pozdrawiam!
IP: 83.19.110.246
sandra
Gość
karola napisał
cześć Sandra! widze że wczasy się udały ja też nie narzekam byłam w Choracji hotel Opatija okolica piękna, miła obsługa, na pewno za rok tez sie wybiore pozdrawiam!




Cześć Karola wczasy były super!!!!! my również za rok się tam znów wybieramy!!!!! aż do domu nie chciało się wracać...Pozdrawiam
IP: 87.205.138.74
Izabela
Gość
basia napisał
Nareszcie jakieś pozytywne informacje.Jedziemy do PORTO DALIANI 20.07 z dziecmi(razem 17 osób)i zaczęłąm sie bac,po wypowiedziach na forum .Mam nadzieje ze biuro tez bedzie ok.Interesuje mnie rzeczywista odległośc hotelu od morza i centrum,pozdrawiam


Wybacz, że tak późno odpowiadam. Odległość od morza to jakieś 300m myślę, ale idzie się miło i przyjemnie. Do centrum troszkę dalej niż z innych pensjonatów (może 600m), ale szczerze mówiąc to i lepiej. Wieczorem w centrum jest głośno, mnóstwo ludzi i zabawa do późnych godzin nocnych więc nie wiem jak tam ludzie wytrzymywali. Bliżej jest z kolei do samej kwatery rezydentów (70m), a spod niej wyjeżdżają autokary na wycieczki więc można sobie zając miejsca lepsze bo wsiada się na początku. A do supermarketu nie jest daleko i ceny przystępne. Jak podasz maila to Ci wyśle więcej szczegółów, spróbuje na mapce pokazać co jest gdzie :) Na pewno będziecie się świetnie bawić :)
IP: 79.188.171.142
basia
Gość
I ja mam nadzieje na dobrą zabawe,będę wdzięczna za mapke i wszelkie informacje,mój mail: tompol1@op.pl z góry dziękuje i pozdrawiam
IP: 212.87.244.2
Wojtek
Gość
Ludzie jedźcie na wyspy tam jest klimat...
IP: 83.5.34.123
sliweczka26
Gość
Hej Izabela. Wyczytałam na forum że byłaś w apartamencie PORTO DALIANI. Mam pewne wątpliwości co do tego apartamentu czy bedzie tam miejsce jak przyjedziemy. Wiąże się to z tym że tydzień szybciej przed nami przyjeżdza tam 17 osobowa rodzina (tak wyczytałam od autorki tekstu BASIA) a ten apartament nie wygląda na aż tak duży żeby pomieścić dwa turnusy. No i czy orientujesz się jak wyglądają pokoje na parterze. Ktoś napisał że własnie dostał ten pokój i czuli się jak by byli w piwnicy. Pozdrawiam.
IP: 95.48.52.82
inka
Gość
wybieram sie w sierpniu do hotelu Agnanti jesli ktoś może cos napisać o hotelu i okolicy to bardzo proszę o informacje !
IP: 83.14.71.242
basia
Gość
Hej Sliweczka
Z tego co wiem pokoi w Porto Daliani jest sporo , my jedziemy w cztery rodziny dlatego nas jest 17 osób i jak zamawialiśmy było jeszcze sporo wolnych pokoi czyli powinniśmy sie pomieścic wszyscy,nawet 2 turnusy ,pozdrawiam
IP: 212.87.244.2

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij