» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Treść
kasiulek
Gość
witam ja jade z tym biurem do grecji hotel clio moze ktos cos wie bo na forum nic nie mozna znalezsc a po tych ostatnich komentarzach to krew mi troche sie podgrzała czy ktos moze był w tym hotelu :)
IP: 89.77.115.23
Andrzej
Gość
pozdrawiam i na wstępie informuję ,że nie jestem żadnym pracownikiem lub osobą związaną zawodowo z OK Serrvices i nie obchodzi mnie to czy ktoś uwierzy czy nie. Do napisania kilku słów skłoniło mnie pewna analogia z mojej pracy (tj,jeżeli ktoś konklurencyjnie nie potrafi le[piej biegnąc to podkłada biegnącemu obok nogi -tak robią osoby z kionkurencji turystucznej na tym forum o ograniczonym umyśle tzw.głęby kapuściane). Wczoraj wróciłem z rodziną z wyspy Alionisos od 27.05 do 08.06.09 i było wspaniale. Były pewne "drobne " np. prom uciekł z Volos bo autobus z nami przyjechał o ok.15 min.po czasie z winy BIURA , ale właścicielka z tego co wiem to działała ostro w Polsce i załatwiła inną łajbę z Volos po 2 godzinach i to się liczy ! To co ,że przujechaliśmy po ciemku do wyspy . Trochę optymizmu . Jedzenie było na ful. Kierowcy robili przerwy. Mało Polaków -tylko nasza grupa , co drugi samochód na wyspie otwarte okna ,ludzie się pozdrawiają, super piękne widoki .Gospodarz Manolis z żoną i pomagierem naprawdę ok. Hotelik na skale i faktycznie 30 m. od morza .Piękna stara stolica Hora , plaża niebieska Agos Dymitros ok.3 klm. skrótem ,plaża Agos Petros ok.4 km -super, woda kryształ .o tyle bo mógłbym pisać dłużej , a zakończę tak - jeżeli ktoś chce rumor i bębnienie to polecam Paralię lub Mielno z budami do połowy ulicy i chodzenie wśród trąbiących samochodów . Ludzie trochę optymizmu. Chciałbym dodać ,że u nas rezydentem był mło9dy gość Kuba i naprawdę był ok i załatwiał każdą sprawę . Kierowców na Słowacji ,bo tam się zmieniali pożegnaliśmu brawami . Piszę seri bez bajeru i rozumiem ,że ktoś miał ,coś tam gdzieś żle ,ale takich co piszą pierdy ,że go komar ugryzł lub podobnie to maja chyba problem innego typu .Zegnam narzekające "stare baby".
IP: 83.22.200.194
marras
Gość
Witam!
Gdzie Państwo byliście na tej wyspie, jaka miejscowość.
mam jeszcze pytanie jakie są plaże kamieniste czy piaskowe, proszę mi równiez napisać czy to 65 euro to jest w jedna czy w dwie strony?
IP: 78.133.205.201
Waki
Gość
Andrzej jak odeśpisz podróż to napisz coś więcej. Bardzo Cię proszę.
Z tego co dotychczas napisałeś wynika, że byłeś w miejscowości Kalamakia, w hotelu Agnanti. Interesuje mnie czy w pobliżu hotelu jest jakaś plaża, czy trzeba dymać na Agios Dymitrios. Poza tym czy są jakieś sklepy (sklep) w tej Kalamakii. Tak żebym jakiegoś browarka mógł sobie kupić. A żarcie hotelowe jakieś wymyślate (typu homary, tak jak na zdjęciach - czy raczej gyrosik? O właśnie! Czy można gdzieś kupić gyrosa w Kalamakii albo innej miejscowości? Kurcze, no pytań mam mnóstwo, więc może podałbyś coś na maila? Gdyby Ci się chciało, to mój adres jest taki: wakantanka@buziaczek.pl Pozdrawiam.
IP: 87.239.76.67
rob
Gość
Prosiłbym o opinię na temat miejscowości Paralia i Hotelu Stella. Wybieram się tam w sierpniu i bardzo zależy mi na szczerej opinii.
IP: 217.96.110.15
JACK13
Gość
Mam pytanko wybieram się do Bułgarii z tym biurem w sierpniu czy był już ktoś w hotelu MARIETTA PALACE w NESSEBERZE PROSZĘ o jakiś komentarz na temat tego hotelu i wyjazu POZDRO
IP: 94.229.84.10
XXX
Gość
Witam wybieram się do olimpic w terminie 10 lipca z ok services czy jedzie ktos jeszcze z nami?:)))
IP: 77.253.146.85
XXX
Gość
do hotelu Reinbow zapomniałam dodać:):)
IP: 77.253.146.85
Użytkownik
Posty: 13
Kiedy jedziesz do tego hotelu JACK13 bo my jedziemy 5.08.09 morze sie spodkamy pozdrawiam
IP: 83.29.245.152
ewak1717
Gość
jadę do hotelu rainbow 16.06,jak wrócę opiszę swoje(mam nadzieję pozytywne)wrażenia;]
IP: 90.129.72.202
sandra
Gość
dziwne...znikł post od Kaii....był i nie ma....
IP: 87.205.141.41
sandra
Gość
coś tu nie gra,,,Kaja napisała o P aralii że złoży reklamację w biurze,przeżyła podobno koszmar napisałam jej żeby napisała więcej bo jutro z tym biurem jedziemy do Chorwacji....i nie ma gdzie to znikło!!!???
IP: 87.205.141.41
Administrator
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
sandra napisał
dziwne...znikł post od Kaii....był i nie ma....


Usunelismy tego posta, ponieważ od jakiegoś czasu jedna i ta sama osoba pisze tutaj takie posty w różnych miejscach (przekleja to samo). Jak zauważyła Panii brak w nich jakiejkolwiek rzeczowej treści, tylko ataki. Biuro OK Services kontaktowało się z nami w tej sprawie jakiś czas temu, ponieważ wiele postów było pisanych z tego samego adresu IP i podpisywane były różnymi imionami.

Ponieważ forum jest dobrze pozycjonowane, otrzymujemy wiele informacji o nadużyciach od organizatorów, jeśli posty są rzeczowe tzn. ktoś pisze co było konkretnie nie tak oczywiście ich nie ruszamy. Adres IP i data dodania posta jest oficjalnie już widoczny dla wszystkich więc jeśli jest to prawdziwe pomówienie organizator może sam podejmować odpowiednie kroki prawne.
IP: 79.191.252.238
Gość
Gość
Prosze podac maila to opowiem swoją historie obiecałam sobie że na tym forum już się nie będę wypowiadała
(Zawiedziona)

sandra napisał
coś tu nie gra,,,Kaja napisała o P aralii że złoży reklamację w biurze,przeżyła podobno koszmar napisałam jej żeby napisała więcej bo jutro z tym biurem jedziemy do Chorwacji....i nie ma gdzie to znikło!!!???
IP: 89.76.84.142
sandra
Gość
Neta napisał
sandra napisał
dziwne...znikł post od Kaii....był i nie ma....


Usunelismy tego posta, ponieważ od jakiegoś czasu jedna i ta sama osoba pisze tutaj takie posty w różnych miejscach (przekleja to samo). Jak zauważyła Panii brak w nich jakiejkolwiek rzeczowej treści, tylko ataki. Biuro OK Services kontaktowało się z nami w tej sprawie jakiś czas temu, ponieważ wiele postów było pisanych z tego samego adresu IP i podpisywane były różnymi imionami.

Ponieważ forum jest dobrze pozycjonowane, otrzymujemy wiele informacji o nadużyciach od organizatorów, jeśli posty są rzeczowe tzn. ktoś pisze co było konkretnie nie tak oczywiście ich nie ruszamy. Adres IP i data dodania posta jest oficjalnie już widoczny dla wszystkich więc jeśli jest to prawdziwe pomówienie organizator może sam podejmować odpowiednie kroki prawne.



Witam serdecznie,no jeśli to prawda to ktoś chce popsuć opinię OK. Services!!!! a tego robić nie wolno tylu ludzi tu zagląda i czyta opinie i naprawdę można się wystraszyć czytając niektóre posty!!!! sama zauważyłam takie same wypowiedzi na rożnych forach internetowych o OK Services , dlatego dopóki sama się nie przekonam jak było bzdur nie wypisuje.Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Pozdrawiam serdecznie.
IP: 87.205.134.37
łukasz
Gość
byłem z tymi 98 osobami :d było super mi sie najbardzoej podobało oczekiwanie na autokar i to jak spałem na tekturach pod hotelem bo nie było innego miejsca a i dlaczego sie dowiaduje dzisiaj ze mogliśmy zosta 2 dni dłuzej ja chetnie bym został na zawsze a relacja dla tvn nagrana naszą kamerą była kozak
IP: 77.254.229.211
maskotka
Gość
Hm... Może zacznę od pozytywów.... Zacznę od ceny jaką zapłaciłam za 10 dniowy pobyt w Grecji (Paralia, hotel Yakintos)- była wyjątkowo niska i jak na nią to jestem bardzo zadowolona z wczasów... ;) Jeśli natomiast wziąć pod uwagę opieke rezydenta, to OK Services wypada wyjątkowo blado. Rezydenta nie widziałam na oczy. Na spotkanie informacyjne przyszły dwie pilotki... Następnego dnia rano wycieczka... (dobrze, że nie do Aten;) Nie ma to jak odespać po 27 godzinnej podróży, zwłaszcza gdy w hotelowej restauracji do późna trwa wieczór Grecki... :mrgreen: Do tego 3 dni musiałam prosić się o koce, a noce nie były zbyt gorące... Już pierwszego dnia zgłosiłam fakt, że drzwi balkonowe nie mają zamka, przez co nasz pokój stał otworem dla każdego, kto był choć odrobinę sprawny, by przejść z balkonu na balkon... (nie było to trudne). Podsumowująć... Cena i hotel ok- w Polsce za tą cenę dostaniesz pokój w komunistycznym stylu ze wspólną łazienką. Jednak jeśli lubisz mieć dopięte wszystko na ostatni guzik i być poważne (i w ogóle) traktowanym przez rezydenta, to lepiej nie wybieraj tego biura podróży. Ja osobiście polecam osobom mało wymagającym, zwłaszcza młodym, którzy jadą ze swoją paczką i wszędzie będą się dobrze bawić :)
IP: 87.101.32.7
gość
Gość
jadę do olimpic beach 9 sierpnia 2009 z ok services jedzie ktoś w tym terminie ??? i czy był ktoś z Was w apartamencie anna 3 - jakie tam są warunki ???
IP: 79.163.240.9
Diana
Gość
Sandra napisał
Czy był ktoś w Hotelu Lisanj Park w Novi Vinodolski? Chorwacja proszę o opinie na temat tego Hotelu z góry dziękuję!!


Byłam w Opatija w hotelu Opatija tam spotkałam dwie pary małżeńskie które we wcześniejszych latach były w Hotelu Lisanj Park w Novi Vinodolski i opowiadały bardzo pozytywnie o wyżej wymienionym Hotelu.Zresztą ja też z Hotelu Opatija jestem zadowolona.Pyszne jedzonko a pokoje czyste choć mają swoje lata.
Pozdrawiam Diana :)
IP: 83.13.18.147
twisty
Gość
9 sierpnia jade z chłopakiemdo olimpic beach do apartamentu anastasia. Wyjeżdżamy w Rybnika.

Byłam tam już kiedyś i było super! teraz też będzie extra.
Najwazniejsze jest słońce , plaża i atomosfera miasta.
A nie tylko hotel , rezydent i w kołko to samo. Ludzie dajcie już spokój czego wy chcecie za 1000 zł?
IP: 83.17.158.210
Beata
Gość
Twisty - popieram Cię - wyjęłaś mi te słowa z ust.
Ja jadę 6 lipca i po prostu cieszę się na odpoczynek, plażowanie, piękną pogodę i ciepłe morze. A reszta - co nas nie zabije to nas wzmocni hahaha
IP: 83.30.41.229
mareal
Gość
hejj ;) Ja jadę 5 sierpnia do Olimpic Beach do apartamentu Ermis, wyjazd z Katowic :) Już nie umiem się doczekać i nie zwracam uwagi na te negaywne posty dopóki sama tego nie sprawdzę :)
IP: 85.198.204.165
marras
Gość
Ja byłam z rodziną w zeszłym roku w apartamentach ermis, było super!!!
IP: 78.133.205.201
Ona
Gość
A jak z dowodem? Bo żeby przejechać przez Serbię potrzebny jest paszport więc czy dowód wogóle brać? Pani z biura powiedziała mi żeby nie brać ponieważ można zgubić. A jeden dokument wystarczy
IP: 93.175.87.102
maskotka
Gość
Dowód może Ci być potrzebny, jeśli będziesz chciał wypożyczyć samochód, skuterek, quady itp./
Co zaś tyczy się plaż... w Olimpic Beach i Parali są naprawdę bardzo ładne...
Udanego wypoczynku wszystkim życzę i żadnych problemów, tak by nie było potrzeby sprawdzania, jak wygląda "opieka rezydenta" ;)
IP: 87.101.32.7

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij