» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 120 121 122 123 124 125 126 127 128 ... > »

Autor Treść
Agnieszka
Gość
Tydzień się nie chce bzykać po takiej imprezie :evil:
IP: 62.121.122.43
Użytkownik
Posty: 22
Termin reklamacji 30 dni
http://www.tur-info.pl/p/ak_id,18634,,termin_skladania_reklamacji_wycieczki,reklamacja_do_biura_podrozy,przepisy.html

http://www.rp.pl/artykul/4,246110_Termin_reklamacji_wycieczki_nie_powinien_byc_zbyt_krotki.html
IP: 77.253.198.228
Agnieszka
Gość
Reklamacja30 dni ; Skarga 2 lata
IP: 62.121.122.43
marc_in
Gość
mam dziwne wrazenie ze oleja reklamacje .Nawet jesli w swietle prawa jest ona "zasadna" to i tak trzeba by isc do sadu ktory dopiero ew. by to egzekwowal.Obawiam sie tego... jeszcze pewnie zalezy kto ile chce od nich ,bo my chcielismy sporo ;p
IP: 79.187.46.106
FuckOIS
Gość
marc_in napisał
mam dziwne wrazenie ze oleja reklamacje .Nawet jesli w swietle prawa jest ona "zasadna" to i tak trzeba by isc do sadu ktory dopiero ew. by to egzekwowal.Obawiam sie tego... jeszcze pewnie zalezy kto ile chce od nich ,bo my chcielismy sporo ;p

prosta rzecz wybierasz drogiego adwokata w pozwie wpisujesz ze obarczasz ich kosztami sadowymi i po zawodach 100% wygrasz
beda bulili koszty pozwu + koszty prowadzenia przez Ciebie sprawy sadowej
IP: 77.252.121.2
Sylwucha
Gość
WITAM, Razem ze znajomymi wybieramy się od 22.02-1.03.2009r na
Słowację do miejscowości LIPTOVSKY HRADOK do hotelu Smerk i Hostel - SŁOWACJA. Czy może ktoś tam był??? Jedziemy samochodem więc myśle
że problem z autokarem dzięki Bogu nie będzie nas dotyczył :)Natomiast czy w tych hotelach jest ciepło czy będziemy zmuszeni do spania w ubraniach tak jak niektórzy??? Jak daleko jest do stoków? No i jeszcze jedno pytanie ile kosztuje wykupienie karnetu na wjazd na stok???
IP: 195.85.249.110
gosc
Gość
karnet na stok sprawdz sobie na stronie www.jasna.sk :)

Hotel smrek jest ok tak samo jak i Hostel. Wyżywienie dla osób w hostelu jest w smreku bo ten hostel podlega smrekowi :) Dosyć ciepło jest w pokojach więc nie zamarzniecie :) jak chcesz wiedziec jak dojechac na chopok to tez ci moge poweidziec :)
IP: 89.76.189.2
Sylwucha
Gość
Pewnie że chce jak możesz to napsz bo raczej się nie dogadam ze słowakami a rezydenta moge nie spotkać :)) Dzięki
IP: 89.74.240.215
olaboga
Gość
Sylwucha
Az smiac mi sie chce prez lzy, widze ze lugisz grac w totolotka albo trafisz albo nie a malo kto trafia.Dojazd to pol biedy Do hostelu ja tez tam mialem byc ale organizacja biura byla zadna i nie bylo juz tam miejsc dla nas bo nie chodzilo tylko o mnie. Ze slowakami normalnie sie dogadasz w hotelach i wszedzie. Oni nas bardziej rozumieja, nie ma problemu. Nawet nie ma po co mowic po angielsku.Jedziecie samochodem to sami wynajmijce hotel pod samym stokiem.Wyjdzie i tak taniej i duzo lepsze warunki.
IP: 195.116.125.125
PAW
Gość
Cytuj
:twisted: Jeśli chcecie zobaczyć ile wasze "ośrodki wczasowe" kosztowały wejdźcie na spanie.pl
i sami zaplanujcie sobie wycieczkę . Ceny są prawdziwe,sprawdzałam.

:twisted: Jasna.sk - są bezpośrednie autobusy z Krakowa na Słowacje tanio

:twisted: TO BIURO JEST ŻENUJĄCE JAKBY Z CZASÓW PRL :P

Wyjdzie wam taniej i przyjemniej
IP: 195.116.125.125
Sylwucha
Gość
olaboga napisał
Sylwucha
Az smiac mi sie chce prez lzy, widze ze lugisz grac w totolotka albo trafisz albo nie a malo kto trafia.Dojazd to pol biedy Do hostelu ja tez tam mialem byc ale organizacja biura byla zadna i nie bylo juz tam miejsc dla nas bo nie chodzilo tylko o mnie. Ze slowakami normalnie sie dogadasz w hotelach i wszedzie. Oni nas bardziej rozumieja, nie ma problemu. Nawet nie ma po co mowic po angielsku.Jedziecie samochodem to sami wynajmijce hotel pod samym stokiem.Wyjdzie i tak taniej i duzo lepsze warunki.

Hm.. nie chodzi o gre w toto-lotka. Moi znajomi byli z tym biurem i co dzwne "zachwalali" wyjazd. Dlatego już zapłaciłam... i później luknełam na fora i co się okazało... fatalne opinie... ale co zrobic juz zaplacone :( no ale z drugiej strony po co są fora... żeby się wyżalić. Mało kto zadowolony opisuje jaki miał super wyjazd. Więcej ludzi pisze o tym jak było beznadziejnie... Jedziemy w kilka osób więc myśle że sami fajnie sobie zorganizujemy czas. Ważne żeby warunki były normalne (nie spodzewam się pałacu za 500zł)...
IP: 89.74.240.215
Agnieszka
Gość
Za 500 zł będziesz mieszkała pod postem. Jak wrócisz to opowiesz. Na to wygląda ,że wykupiłaś tą samą wycieczkę.
Weź aparat i nagrywaj wszystkie niedociągnięcia , zbieraj wszystkie rachunki i lepiej przygotuj się na najgorsze .
Nie jedź tam bez telefonu i dużej kasy. Weź telefon na wszelki wypadek do placówki dyplomatycznej , Urzędu Mazowieckiego . Ja Cię tylko ostrzegam to biuro jest nieobliczalne a tym bardziej za 500zł. Na pewno musisz mieć 100 euro na lekarza -bo takie ubezpieczenie wykupiłaś. Dowiedz się o nr polisy. Zapamiętaj nr tel do pilotów.
Nie chce Cię straszyc ,po prostu Cię ostrzegam - Nie pojechałaby z tym biurem tym bardziej za 500zł.
To Forum, które ma 124 strony i należy do czołówki. Zobacz na statystyki. Nie chwal dnia przed zachodem słońca.
IP: 62.121.122.43
PAW
Gość
Sylwucha, A ja cos ci nie wierze nie bede ci mowil z jakich powodow .
Pracownicy Biura OIS MAJA W UMOWACH PISAC DOBRZE NA FORACH O TYM PRZYKRYM BIURZE. Oni dzialaja duzo przez internet .Maja umowe z O2.pl

Piszesz ze nie spodziewasz sie palacow za 500 zl to sobie zobacz jakie wlasnie palace sa za te 500zl na tej stronce
spanie.pl
A ja ci umieszcze foty gdzie mieszkali my a mialy byc piekne pokoje 2 osobowe a byla czworka w 6m"
Sylwucha a moze chcesz sie spotkac to bym Ci osobiscie opowiedzial o zagrozeniach jakie na ciebie czekaja.Co ty na to
IP: 195.116.125.125
kupagowna
Gość
Gdy by to biuro mnie prosilo i zaplacilo by mi za wyjazd to bym nie pojechal.Przewodnicy z nimi nie chca nawet jezdzic .

Reklamujcie sie na dworcach moze jakis bezdomny sie nabierze, jak mu sie spodoba wowszas ladnie wam napisa"bylo fajnie za takie pieniadze"
A zlodziej zawsze znajdzie frajera.
IP: 193.200.150.189
monika
Gość
to co mowicie jest smieszne. nie ma co sie zrazac od razu do oisu czytajac forum. sama jechalam do chorwacji w 2008 z oisu i zaczelam czytac forum na 2 dni przed. nie powiem bylam przerazona po tym co przeczytalam, ale pomyslalam sobie ze przeciez na forum pisza TYLKO niezadowolone osoby!! czyli pare %, cala reszta zadowolonych z roznych wycieczek po prostu nie pisze, bo po co ? gdy teraz zobaczylam, ze na forum jest tyle zlych opinii postanowilam napisac, ze autokar byl roczny w swietnym stanie, apartament na miejscu po prostu idealny!! za takie pieniadze nie spodziewalam sie nawet az tak fajnego. bylo wszystko- 3 duze pokoje, wielka kuchnia z wielkim stolem, calym wyposarzeniem kuchennym i telewizorem, taras, bardzo blisko do morza. i dojazd i powrot raczej bez komplikacji. na 50 wycieczek jakas sie nie uda i juz mamy 30 niezadowolonych postowiczow, wiec wg mnie nie ma co sie zrazac od razu po przeczytaniu forum.
IP: 81.190.213.94
kupagowna
Gość
A dla mnie to co Ty mowisz jest smieszne.
Z nami jechal kierowca i opowiadal jak bylo w tej Chorwacja.
Jak krew sie lala w bijatykach a ludzie nie mogli sie doczekiac kiedy wyjada.(choc ja tam nie bylem wiec nie wiem)
Ale za to bylem w slowacji i bardzo ale to bardzo tego żałuję.
Potraktowali nas jak smieci ja placilem 900zl Mieszkalem wsrod jakis przemyslowych budynkow i fabryki z dala od czegokolwiek.Ponieslismy dodatkowo spore koszty na dojazdy, taxowka zeby cokolwiek sobie zorganizowac. Koszty na telefony do jakis koordynatorow calego tego balaganu gdyz nie bylo dla nas i wielu innych ludzi miejsc .Caly dzien stracony w nerwach.
Nic nie bylo zgodne z umowa. Mieszkalismy w pokojach malych smierdzacych 4 osobowych z grzybem a miala byc dwojka i bez grzyba.Ja juz nie moge pisac to koszmar.To jedzenie,traktowanie tej wlascicielki o pseudonimie "Katka".A u nas ponoc jeszcze nie bylo najgorzej jak ktos zaczol opowiadac jak inni maja,mi juz nie chcialo sie tego sluchac.Bylo cos fajnego to stok i jazda na desce choc tez krotki czas na stoku i ludzie.Teraz wiem ze nastepnym razem to ekipa wybiore sie bez tego zalosnego biura.

PODSTAWA BIURA OIS JEST NICZYM SIE NIE PRZEJMOWAC.SKARGI KIEROWAC PO POWROCIE DO BIURA .ZAPEWNE EMOCIE OPADNA CZESC SIE WYCOFA.
PRACOWNICY PODSZYWAJAC SIE POD TURYSTOW MAJA PISAC DOBRE OPINIE O BIURZE I WYCIECZKACH (w zwiazku z tym nie wiem jaki ma pan(i) w tym interesinteres)

Na jakiej podstawie pani twierdzi ze tylko 30 ludzi bylo niezadowolonych Ja twierdze ze to pani 1 jest zadowolona "za takie pieniadze nie spodziewalam sie" a cala reszta ma przykre doswiadczenia z biurem ois

A jak tam panowie w Egipcie bylo bo ja w slowacji bylem na waszej wycieczce to nie ma co mowic no chyba ze gowno
IP: 193.200.150.167
gosc
Gość
skad wiecie co pracownicy maja w regulaminach

do sylwucha

wyjazd ze smreka jest latwy na chopok. jak wychodzisz ze smreka to jedziesz na lewo :) Wyjezdzasz na liptovski mikulasz. Mozesz pojechac autoastrada badz droga krajowa. o ile dobrze pamitam to 18 :) dojedziesz do mikulasza tam caly czas prsoto a potem to juz wielkie znaki z napisem JASNA.
IP: 89.76.189.2
zniesmaczona
Gość
Cóż, koleżanka z którą jechałam też tak stwierdziła, a ja się z tym zgodziłam... Bo też na to forum trafiłam zanim podjęłam decyzję - mail na o2.pl wyglądał zachęcająco.

I gorzko żałuję.

Po 24-godzinnej podróży z Warszawy na Słowację pochorowałam się, co nie było miłe w obskurnym pensjonacie (który pracownicy biura zachwalali jako "góralską chatę" - a to była szkoła, byle jak przerobiona!

I jak ktoś napisał, wydałam na telefony 240 zł - bo inaczej chyba jeszcze byśmy tam tkwiły, nie mówiąc o tym, że nigdzie byśmy nosa nie wytknęły poza ten "cudny" pensjonat.
ZEROWA organizacja, zupełnie niezorientowani piloci i kierowcy.
I wiecie co - to najlepiej świadczy o biurze, które jedzie na Słowację n-ty raz - NIKT nie da się drugi raz nabrać, ani pilot, ani kierowca...

A jak wszystkich w Polsce pilotów "przerobią", to zmienią nazwę...i ... "opiat' na oborot"...

Ci panowie powinni siedzieć, a przynajmniej być na "czarnej liście" i nigdy nie mieć prawa więcej organizować czegokolwiek dla ludzi.

Gdyby wywozili szambo, to szalałaby epidemia...



A ja naprawdę nie jestem marudna, i raczej uspokajałam współtowarzyszy podróży, bo najbardziej zależało mi na miłym spędzeniu czasu - więc nie chciałam do tego dodawać nerwów i awantury z pilotem, równie zaskoczonym "organizacją" biura co ja.

Uwierz, dziecko (pewnie różnica wieku pozwala mi tak pisać), że tysiąckroć wolałabym tu peany wypisywać, a nie tracić czas na takie wpisy jak ten, miesiąc po wyjeździe!

Ale nie życzę nikomu tego co my przeżyliśmy, i może ktoś po lekturze tych wpisów jednak nie da pieniędzy oszustom....


monika napisał
to co mowicie jest smieszne. nie ma co sie zrazac od razu do oisu czytajac forum. sama jechalam do chorwacji w 2008 z oisu i zaczelam czytac forum na 2 dni przed. nie powiem bylam przerazona po tym co przeczytalam, ale pomyslalam sobie ze przeciez na forum pisza TYLKO niezadowolone osoby!! czyli pare %, cala reszta zadowolonych z roznych wycieczek po prostu nie pisze, bo po co ? gdy teraz zobaczylam, ze na forum jest tyle zlych opinii postanowilam napisac, ze autokar byl roczny w swietnym stanie, apartament na miejscu po prostu idealny!! za takie pieniadze nie spodziewalam sie nawet az tak fajnego. bylo wszystko- 3 duze pokoje, wielka kuchnia z wielkim stolem, calym wyposarzeniem kuchennym i telewizorem, taras, bardzo blisko do morza. i dojazd i powrot raczej bez komplikacji. na 50 wycieczek jakas sie nie uda i juz mamy 30 niezadowolonych postowiczow, wiec wg mnie nie ma co sie zrazac od razu po przeczytaniu forum.
IP: 83.5.166.87
Użytkownik
Posty: 24
ja tylko przypomne , że mail skarginaois@prokonto.pl jest caly czas aktywny i po powrocie z ferii pewnie znowu zacznie sie zapelniac :) . Fajnie ze juz niedlugo mija termin do kiedy ma ois czas na odpowiedz na reklamacje. a jak ją zaneguje z przyjemnoscia pojde do sądu , a za odrzucenie podstawnej reklamacji zazycze sobie np w pozwie by ois troche wplacil na jakis dom dziecka , oraz umiescil przeprosiny w dzienniku ogolnopolskim :P , a z prawnikiem rozmawialem i po tym jakimi dysponuje zdjeciami , relacjami i innymi dowodami taki pozew zbiorowy bardzo latwy do wygrania , tak samo rzecznik praw konsumentow powiedzial . OIS jest na przegranej pozycji jesli beda odrzucac rekalmacje gorzko tego pożałują
IP: 62.121.79.39
FuckOIS
Gość
monika napisał
to co mowicie jest smieszne. nie ma co sie zrazac od razu do oisu czytajac forum. sama jechalam do chorwacji w 2008 z oisu i zaczelam czytac forum na 2 dni przed. nie powiem bylam przerazona po tym co przeczytalam, ale pomyslalam sobie ze przeciez na forum pisza TYLKO niezadowolone osoby!! czyli pare %, cala reszta zadowolonych z roznych wycieczek po prostu nie pisze, bo po co ? gdy teraz zobaczylam, ze na forum jest tyle zlych opinii postanowilam napisac, ze autokar byl roczny w swietnym stanie, apartament na miejscu po prostu idealny!! za takie pieniadze nie spodziewalam sie nawet az tak fajnego. bylo wszystko- 3 duze pokoje, wielka kuchnia z wielkim stolem, calym wyposarzeniem kuchennym i telewizorem, taras, bardzo blisko do morza. i dojazd i powrot raczej bez komplikacji. na 50 wycieczek jakas sie nie uda i juz mamy 30 niezadowolonych postowiczow, wiec wg mnie nie ma co sie zrazac od razu po przeczytaniu forum.

wypisujesz niezłe banialuki dziwnie ten mail jest znajomy kilka stron/dni temu identyczny mail został wysmarowany
co do chorwacji to...
w sylwestra jadąc na słowacje milem okazje jechać z kierowcą który właśnie dowoził ludzi na chorwacje z oisu i co ??? zapytacie...
i opowiadał jak to było na chorwacji konkretna katastrofa wywieźli ludzi podobnie jak na słowacji w jakieś wypizdowie, w hotelach hmmm przepraszam w noclegowniach identyczna organizacji czyli brak miejsc, brak zamówionych pokoi syf i zgnilizna...
to żeby całkowicie nie popaść w depreche ludzie zaczęli pić wódzie bo nic tam nie było do roboty taka katastrofalna dziura najfajniej jak kierowca opowiadał o tym jak wczasowicze postanowili zobaczyć piękne chorwackie plaże (a fakt faktem są piękne) i tutaj niezła wtopa idą na plaże a tam kur... kamienie stanęli wryci ręczniki jedynie pod dupę i na kuckach lub na siedząco plażowali
takie fajne miejsca wybiera ois oczywiście klify są fajne ale ale ... !
co ludzie dalej robili skoro nie mogli się cieszyć plażowaniem kąpaniem widokami miejscem ? pili i jeszcze raz pili po tygodniu tak wszyscy byli zmęczeni że na siebie naskakiwali i dochodziło do bójek. Kierowca jak to opowiadał właśnie wysadzał ludzi do Bociana na słowacji nie lada zakątek ale mówił że to co widział na chorwacji było gorsze. Zmiękł dopiero jak dojechał na koniec swojej wyznaczonej trasy i przyszło mu nocować w Baśce oczywiście po całogodzinnych nerwach i dyskusjach bo okazało się że dla pilotów i kierowców nie ma miejsc noclegowych... oczywiście dla wycieczkowiczów-sylwestrowiczów też nie było gdzie miejsca do spania ale akurat ois wycieczkowiczami się nie przejmuje i nie zorganizowali godziwego noclegu. Przyszło nam cały sylwester nocować w pokoju 2x2m w 4 osoby z łóżkiem piętrowym i grzybem na ścianie i całym domu.
Wspomnę tylko że ze znajomymi wykupiliśmy dwa pokoje dwu osobowe o podwyższonym standardzie z łazienką.
Oczywistym jest że łazienka w ów Baśka House DeLux Plus była jedna na cały dom.
Polecam ois jak ktoś grzyba chce sobie załapać lub choroby skóry dermatolog twoim przyjacielem.
Wspomnę jeszcze że ubezpieczenia nie było oczywiście co daje rozkosz spędzenia miłego czasu w słowackich szpitalach na dodatek za własną kasę.

taki post już był wstawiony tutaj moniko !
IP: 77.252.121.2
gosc
Gość
FuckOIS napisał
monika napisał
to co mowicie jest smieszne. nie ma co sie zrazac od razu do oisu czytajac forum. sama jechalam do chorwacji w 2008 z oisu i zaczelam czytac forum na 2 dni przed. nie powiem bylam przerazona po tym co przeczytalam, ale pomyslalam sobie ze przeciez na forum pisza TYLKO niezadowolone osoby!! czyli pare %, cala reszta zadowolonych z roznych wycieczek po prostu nie pisze, bo po co ? gdy teraz zobaczylam, ze na forum jest tyle zlych opinii postanowilam napisac, ze autokar byl roczny w swietnym stanie, apartament na miejscu po prostu idealny!! za takie pieniadze nie spodziewalam sie nawet az tak fajnego. bylo wszystko- 3 duze pokoje, wielka kuchnia z wielkim stolem, calym wyposarzeniem kuchennym i telewizorem, taras, bardzo blisko do morza. i dojazd i powrot raczej bez komplikacji. na 50 wycieczek jakas sie nie uda i juz mamy 30 niezadowolonych postowiczow, wiec wg mnie nie ma co sie zrazac od razu po przeczytaniu forum.

wypisujesz niezłe banialuki dziwnie ten mail jest znajomy kilka stron/dni temu identyczny mail został wysmarowany
co do chorwacji to...
w sylwestra jadąc na słowacje milem okazje jechać z kierowcą który właśnie dowoził ludzi na chorwacje z oisu i co ??? zapytacie...
i opowiadał jak to było na chorwacji konkretna katastrofa wywieźli ludzi podobnie jak na słowacji w jakieś wypizdowie, w hotelach hmmm przepraszam w noclegowniach identyczna organizacji czyli brak miejsc, brak zamówionych pokoi syf i zgnilizna...
to żeby całkowicie nie popaść w depreche ludzie zaczęli pić wódzie bo nic tam nie było do roboty taka katastrofalna dziura najfajniej jak kierowca opowiadał o tym jak wczasowicze postanowili zobaczyć piękne chorwackie plaże (a fakt faktem są piękne) i tutaj niezła wtopa idą na plaże a tam kur... kamienie stanęli wryci ręczniki jedynie pod dupę i na kuckach lub na siedząco plażowali
takie fajne miejsca wybiera ois oczywiście klify są fajne ale ale ... !
co ludzie dalej robili skoro nie mogli się cieszyć plażowaniem kąpaniem widokami miejscem ? pili i jeszcze raz pili po tygodniu tak wszyscy byli zmęczeni że na siebie naskakiwali i dochodziło do bójek. Kierowca jak to opowiadał właśnie wysadzał ludzi do Bociana na słowacji nie lada zakątek ale mówił że to co widział na chorwacji było gorsze. Zmiękł dopiero jak dojechał na koniec swojej wyznaczonej trasy i przyszło mu nocować w Baśce oczywiście po całogodzinnych nerwach i dyskusjach bo okazało się że dla pilotów i kierowców nie ma miejsc noclegowych... oczywiście dla wycieczkowiczów-sylwestrowiczów też nie było gdzie miejsca do spania ale akurat ois wycieczkowiczami się nie przejmuje i nie zorganizowali godziwego noclegu. Przyszło nam cały sylwester nocować w pokoju 2x2m w 4 osoby z łóżkiem piętrowym i grzybem na ścianie i całym domu.
Wspomnę tylko że ze znajomymi wykupiliśmy dwa pokoje dwu osobowe o podwyższonym standardzie z łazienką.
Oczywistym jest że łazienka w ów Baśka House DeLux Plus była jedna na cały dom.
Polecam ois jak ktoś grzyba chce sobie załapać lub choroby skóry dermatolog twoim przyjacielem.
Wspomnę jeszcze że ubezpieczenia nie było oczywiście co daje rozkosz spędzenia miłego czasu w słowackich szpitalach na dodatek za własną kasę.

taki post już był wstawiony tutaj moniko !


ee tam ubezpieczenie bylo :) Ale to prawda ze piloci i kierowcy nie mieli gdzie spac... Jechali do Polski albo szukali na wlasna reke.Tylko im wpolczuc :P

Szczerze hotel smrek i bocian byly chyba najlepsze w nizkich tatrach :P Janosik tez był super ;) miła obsluga :)
IP: 89.76.189.2
biedronka
Gość
Tak czysto teoretycznie ktos moze mi powiedziec co mi grozi za.
Idziesz w bialy dzien i wypier...asz szyby nie w biurze ois tylko takim innym.
Bez zadnych uszkoden cial. Zlapia takiego gostka czy nie co mu za to grozi grzywna (jaka duza)czy co .A czy po pijaku mniej bedzie (taka niepoczytalnosc).

Bron boziu zebym o tym myslal albo namawial albo cos szerzyl.
Pisze ksiazke i chce zeby byla autentyczna.
(moze ten gosc z gory wie bo duzo widac wie)
IP: 193.200.150.23
gosc
Gość
grzywna to Ci na pewno grozi :P Nie wiem czy cos nie wiecej bo to zdemolowanie czyjegos mienia. :)
IP: 89.76.189.2
Sylwucha
Gość
kupagowna napisał
Gdy by to biuro mnie prosilo i zaplacilo by mi za wyjazd to bym nie pojechal.Przewodnicy z nimi nie chca nawet jezdzic .

Reklamujcie sie na dworcach moze jakis bezdomny sie nabierze, jak mu sie spodoba wowszas ladnie wam napisa"bylo fajnie za takie pieniadze"
A zlodziej zawsze znajdzie frajera.

hahahahaha uważasz ze jestem pracownikiem OIS?????? hahah śmeszne, dziwi mnie to że większość z Was jak ktoś napisze coś ok o tym biurze to myślicie że jest pracownikiem... Dziwne, chcialam się tylko dopytać... Napewno podziele się wrażeniami po powrocie :) aparat tez wezmę więc zdjęcia zrobie (jak coś) rachunki będe zbierać -dzięki za ostrzezenie :) Dzięki też za info jak dojechać na stok...
IP: 89.74.240.215
Sylwucha
Gość
PAW napisał
Sylwucha, A ja cos ci nie wierze nie bede ci mowil z jakich powodow .
Pracownicy Biura OIS MAJA W UMOWACH PISAC DOBRZE NA FORACH O TYM PRZYKRYM BIURZE. Oni dzialaja duzo przez internet .Maja umowe z O2.pl

Piszesz ze nie spodziewasz sie palacow za 500 zl to sobie zobacz jakie wlasnie palace sa za te 500zl na tej stronce
spanie.pl
A ja ci umieszcze foty gdzie mieszkali my a mialy byc piekne pokoje 2 osobowe a byla czworka w 6m"
Sylwucha a moze chcesz sie spotkac to bym Ci osobiscie opowiedzial o zagrozeniach jakie na ciebie czekaja.Co ty na to



wyżej za cytowałam nie tą osobę ;)
IP: 89.74.240.215

Strona: « < ... 120 121 122 123 124 125 126 127 128 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij