» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 123 124 125 126 127 128 129 130 131 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 22
Szczęściarze z was, jak byście jechali z OIS , GoFun , Czajka i byście przemarzli na mrozie z 4-5 godzin, to by wam sie odechciało wskakiwac do autokaru w którym nie było sprawnego WC :lol:

ja na hotel nie narzeka, ale mieliśmy najdroższą opcję więc tylko dlatego pokoje były super.
IP: 77.253.135.59
Użytkownik
Posty: 22
proponuję, by wysłać list otwarty do wszystkich samorządów studenckich tak by postarali się o zamieszczenie przy każdym z plakatu kilku opinii z forum :lol:

by ostrzec ludzi przed tego typu turnusami,
:oops: :oops: :oops: :oops:

by nasi koledzy nie wpakowali się na minę w wakacje.


Jestem z okolic Bydgoszczy, przyjmę redaktora po otrzymaniu odpowiedzi z OIS.
IP: 77.253.135.59
Użytkownik
Posty: 22
Są plusy moich postów zmienili regulamin reklamacje nie 7 dni a 30 dni

Reklamacje.

7.1. Biuro przyjmuje reklamacje w ciągu 30 dni od daty zakończenia imprezy. Podstawą do rozpatrzenia reklamacji dotyczącej ilości lub jakości świadczeń stanowi pisemna reklamacja wraz z uzasadnieniem.

7.2. Biuro ma obowiązek rozpatrzenia reklamacji w ciągu 30 dni od daty otrzymania, chyba że sprawa jest zawiła (np. dotyczy wielu Uczestników, została złożona na ręce rezydenta) – wtedy okres rozpatrzenia przedłuża się o kolejne 7 dni.
:P
IP: 77.253.135.59
Użytkownik
Posty: 24
Seba napisał
Są plusy moich postów zmienili regulamin reklamacje nie 7 dni a 30 dni

Reklamacje.

7.2. Biuro ma obowiązek rozpatrzenia reklamacji w ciągu 30 dni od daty otrzymania, chyba że sprawa jest zawiła (np. dotyczy wielu Uczestników, została złożona na ręce rezydenta) – wtedy okres rozpatrzenia przedłuża się o kolejne 7 dni.
:P


ten zapis jest absolutnie niezgodny z prawem konsumenckim .
Ois nie ustanawia prawa . I nie może na swoje widzimisie przedluzac rozpatrzenia reklamacji o 7 dni.
Ma 30 dni i ani dnia dluzej .
IP: 62.121.79.39
mrc
Gość
mam niezly ubaw :D ,czekam na relacje ludzi co wroca z lodowca :D o ile wroce bo szczerze w to watpie :P:P
IP: 79.187.46.106
Bartek
Gość
A ja ze znajomymi zlozylem pismo po tym jak sie okazalo ze "zniknal" hotel do ktorego mielismy jechac za tydzien i pieniadze dzisiaj wrocily na nasze konto wiec wystawiam im takiego allegrowego neutrala
IP: 212.76.37.170
Olka
Gość
a ten Janosikove dom?qwie ktos cos na jego temat?bo ja jade...i zaraz chyba sie poplacze jak Was czytam..
IP: 79.184.213.73
Agnieszka
Gość
Janosikove dom jest Ok pod warunkiem , że do niego trafisz.
IP: 62.121.122.43
Agnieszka
Gość
Możecie mi powiedzieć , który paragraf na polisie mówi , że muszę wziąć 100-200 euro zastawu na lekarza. Największą kwotę jaką znalazłam jest 20 euro (dotyczy franszyzy ). Proszę o pomoc we wskazaniu paragrafu.
IP: 62.121.122.43
Agnieszka
Gość
Moim zdaniem hotele robią w h.ja wszystkie biura podróży.
Tylko ,że dobre biuro podróży prowadzi swoją etyką biznesu i nie pozwoli na to żeby klient był traktowany jak towar do przetargu (tzn. spychany do jakiegoś zagrzybionego hotelu z konieczności)
Może IOS też zaczyna to pomału rozumieć , żeby przetrwać , tzn. że lepiej oddać ludziom pieniądze niż zarabiać jak dziad na siłę :twisted: .
IP: 62.121.122.43
gosc
Gość
Agnieszka, a w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym maja polise na uczestnikow? Jak mi powiesz, to Ci odpisze :))
IP: 83.238.109.68
Olka
Gość
Dzieki, Agnieszka!
IP: 79.184.200.243
Turysta
Gość
Agnieszka:
Jest coś takiego jak Ogólne Warunki Ubezpieczeń do każdej polisy. Każde OWU ubezpieczenia KL mają zawarte, że do pewnej kwoty płaci się z własnej kieszeni. Każde towarzystwo to stosuje. Jedynie faktycznie niektóre biura, które dbają o markę czasami takie rzeczy załatwia z pieniędzy awaryjnych pilota, ale nie jest to regułą. Przeważnie drobne wydatki na lekarza ponosi uczestnik.
IP: 89.77.180.243
gosc
Gość
ubezpieczenie jest w warcie :P

Janosikowy DOM jest zajebisty :) Fajna atmosfera i wogole :) Warto brać tam kwaterunek :P
IP: 89.76.189.2
zaczynam wątpić...
Gość
prosze o jakies wypowiedzi na temat ferii- chopok, liptovsky hradok.... kurcze-dopiero 15 wroci pierwszy turnus... ale moze zeszly rok..??? BLAGAM! bo nie wiem co robic... :|
IP: 83.24.44.184
Użytkownik
Posty: 24
gosc napisał
ubezpieczenie jest w warcie :P


owszem tylko dlaczego na umowach jest napisane Signal Iduna ?
I czemu jak jezdze z innymi biurami to potrafia dac odpis ubezpieczenia na kartce wielkosci wizytowki , a tutaj nic zero informacji .
Doszly mnie juz sluchy ze OIS zaczal negatywnie rozpatrywac reklamacje Sylwestrowe.
Pamietajcie jak OIS negatywnie rozptrzyl Wasza reklamacje.
To teraz idzcie z tym do rzecznika praw Konsumentow ktory przynalezy do Wasdzego miejsca zamieszkania. Sprawe mu trzeb zglosic i najlepiej dac cala dokumentacje. Dalsze kroki w Waszym imieniu podejmowac bedzie rzecznik , ktorego OIS tak łatwo sie spławi. Dalszym krokiem bedzie pozew zbiorowy.
IP: 62.121.79.39
Agnieszka
Gość
DO : IP: 83.24.44.184 - Jedź i przywieź zdjęcia . Taka podróż czegoś Cię nauczy , będziesz
miał/a wyostrzony wzrok na przyszłość.

Do :IP: 83.238.109.68 -
Po powrocie z ciężkiego turnusu dostałam książkę Ogólne Warunki Ubezpieczenia Warta Travel. Z tego co czytam na forach to jest Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA SKI.
No ale gdzie jest ten paragraf , nie wątpię, że go nie ma .
Czy tu chodzi o mnożenie franszyzy w zależności o od ilości grupy?
Wiem, że większość biur dysponuje pakietem pieniędzy do rozdysponowania , np dla chorych i w potrzebie.
Tak powinno być , bo biuro po to jest by klient w razie kryzysu mógł się czuć bezpiecznie.
A nie tylko wziąć pieniądze i powiedzieć - połam się mam Cię w dupie nurkuje w Egipcie
IP: 62.121.122.43
Agnieszka
Gość
Albo np nic nie powiedzieć biednemu studentowi , bo skąd on weźmie 100 Euro jak jego sama wycieczka prawie tyle kosztuje. Przecież oni nie muszą robić rozpoznania z jakimi klientami mają do czynienia , bo już to wiedzą i mają ich w nosie tłumacząc się że to nie kolonie .
Po prostu mają was dupie .
IP: 62.121.122.43
FuckOIS
Gość
zaczynam wątpić... napisał
prosze o jakies wypowiedzi na temat ferii- chopok, liptovsky hradok.... kurcze-dopiero 15 wroci pierwszy turnus... ale moze zeszly rok..??? BLAGAM! bo nie wiem co robic... :|

uzyj mocy Luck
mocy czytania forum
90% wypowiedzi dotyczy tego regionu slowacji
IP: 77.252.121.2
Agnieszka
Gość
He he he he he he he he he he
IP: 62.121.122.43
Sylwucha
Gość
zaczynam wątpić... napisał
prosze o jakies wypowiedzi na temat ferii- chopok, liptovsky hradok.... kurcze-dopiero 15 wroci pierwszy turnus... ale moze zeszly rok..??? BLAGAM! bo nie wiem co robic... :|

Ja jade na turnus 22.02-01.03.2009. Opinie jak widac rozne, ogolnie nazekaja na dojazd autokarem , brak zakwaterowania w danym hotelu i brak opieki pilota. Ale mimo to jestem dobrej myśli. Znam ludzi ktorzy mowli ze bylo fajnie. Fora sa po to aby pisac co jest nie tak .. no ale z drugiej strony sporo tych stron z narzekaniem :| A ty jedziesz na ktory turnus ? czy autokarem?? Pozdrawiam
IP: 89.74.240.215
gosc
Gość
zaczynam wątpić... napisał
prosze o jakies wypowiedzi na temat ferii- chopok, liptovsky hradok.... kurcze-dopiero 15 wroci pierwszy turnus... ale moze zeszly rok..??? BLAGAM! bo nie wiem co robic... :|


Liptovski Hradok jest ok. Hotele spoko nie ma na co narzekac :)
IP: 89.76.189.2
zaczynam wątpić...
Gość
sporo stron z narzekaniem??? jak dla mnie to praktycznie wszystie sa z narzekaniem...
Luck uzyl mocy-jak na razie plan zawieszony...
no fajnie,ze hotel spoko-ale co z cala reszta???

"Znam ludzi ktorzy mowli ze bylo fajnie. Fora sa po to aby pisac co jest nie tak .."--> i co bylo fajnie?
"A ty jedziesz na ktory turnus ? czy autokarem?? Pozdrawiam"--> autokarem,ale na razie na zaden :)
IP: 83.24.38.198
gosc
Gość
jesli chodzi o wyjazd na sylwka tam to moglo byc

Był dowóz na stoki, piloci jacys też się kręcili. Organizacyjnie to może na początku lekki chaos a później to juz nawet nawet :)
Jak poprosilismy to zjeżdżało się do Tesco w Mikulaszu by zrobić zakupy :D Wyzywienie no nie jest to hotel 5* W smreku z tego co wiem stołuje się jeszcze Hostel a Janosik ma u siebie ( od smreka ). minus Janosika że troszku daleko bo z jakies 2 lub 3 km na pewno od centrum Hradoku.
IP: 89.76.189.2
Agnieszka
Gość
Niech moc będzie z wami :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: amen
IP: 62.121.122.43

Strona: « < ... 123 124 125 126 127 128 129 130 131 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij