» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 122 123 124 125 126 127 128 129 130 ... > »

Autor Treść
Michał
Gość
Paw ty chyba nie masz co z życiem zrobić takie smety na tym forum wypisujesz że tego nie da sie nawet czytać

Droga Agnieszko polece ci inne biuro z którym pojedziesz na idealne wakacje: Almatur rewelacyjne oferty - świetne warunki mieszkaniowe, doskonałe wyżywienie, przystępne ceny fachową opiekę pilotów i WYCHOWAWCÓW KOLONIJNYCH, bo na kolonie i zimowiska powinnaś jeździć tam się ODNAJDZIESZ. Nie jeździj z OISem bo swoją obecnością psujesz atmosferę i wyjazd normalnym studentom!!!! To nie tylko do Ciebie agnieszko ale i do pozostałych ciężkich turystów, zawsze z problemami, którzy trafiają się na każdym wyjeżdzie

apropo wyjazdu już nie mogę się doczekać 8.02 Benango Mengusovce znów bedzie świetna impreza z OISem, na feriach zawsze jest ekstra.
IP: 212.76.37.180
Agnieszka
Gość
O Michaś nerwy Ci puściły -w końcu he he . Pozdrawiam OIS.
Widzę ,że reklamacja doszła. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
IP: 62.121.122.43
Agnieszka
Gość
Tylko czekać, aż Ci notowania sprzedaży na dzień 8.02.09 do Benango Mengusovce skoczą.
A tu mamy jeszcze drugiego konfidenta, który za wszelką cenę chce się dowiedzieć skąd ludzie wiedzą o regulaminie OIS. Ludzie nie męczcie się z tymi tekstami -"oszustwo to oszustwo".
Czy to hasło nie przypomina Ci kampanii reklamowej jednej z gazet?
IP: 62.121.122.43
Agnieszka
Gość
Biuro znalazło sobie nisze na rynku "biedny student".
Pokazało mi ofertę za 1200zł a dało mi za 700zł.
Właśnie Michaś usiłuję odnaleźć w swoim życiu drogę ,bo w jakieś gówno chyba wdepnęłam .
Myślisz, że tu chodzi o kasę, ależ nie .
Gówno to gówno i śmierdzi.
Ty też patrz czasem pod nogi, bo w nim utoniesz.
IP: 62.121.122.43
Użytkownik
Posty: 24
Michał napisał
Nie jeździj z OISem bo swoją obecnością psujesz atmosferę i wyjazd normalnym studentom!!!! To nie tylko do Ciebie agnieszko ale i do pozostałych ciężkich turystów, zawsze z problemami, którzy trafiają się na każdym wyjeżdzie

apropo wyjazdu już nie mogę się doczekać 8.02 Benango Mengusovce znów bedzie świetna impreza z OISem, na feriach zawsze jest ekstra.


chodzi o atmosfere jechania zdezelowanym autokarem przez 16 godzin z 1 kierowca ? A może o ten niesamowity klimat przy zakwaterowaniu - czyli tak zwane koło fortuny ?
czy na tej świetnej imprezie z OISem znow bedzie brakowac dowozow na stoki ? Czy znów przewidywana jest pseudo polisa ubezpieczeniowa?-na umowach napisane jest jak Byk Signal Iduna , a potem na miejscu rzucany jest 1 numer polisy z Warty , ktorej nikt przez caly wyjazd nie jest w stanie zweryfikować. czy tym razem sa przygotowywane zupelnie nowe atrakcje , o ktorych Wyborcza jeszcze nie napisala ?
IP: 62.121.79.39
Użytkownik
Posty: 24
Acha i jeszcze jedno.Jeżeli ktoś z okolic Bydgoszczy był na wyjezdzie i również było nie tak jak być powinno to prosze o kontakt na skarginaois@prokonto.pl . - Dziennikarz jednej z Bydgoskich gazet tez chce zrobic artykul o OIS tylko potrzebje relacji osob jadacych z tego regionu
IP: 62.121.79.39
lib
Gość
ja jechalem z Bydgoszczy do Czarnogory (Budva) i nie mam wiekszych zastrzerzen.
Moze podroz trwala dlugo, ale autokary byly w porzadku. Z reszta trudno spodziewac sie komfortowej podrozy jadac autokarem przez pol Europy...
Warunki jak za taka cene bez zarzutu (Villa Montenegro, P.S. spoko wlasciciel ;) )
Podobnie z rezydentem (o ile pamietam- p. Krzysztof), byl dobrze przygotowany, takze wycieczki fakultatywne byly atrakcyjne (o ile dobrze pamietam odbyly sie wszystkie- minusem bylo to, ze kilka z nich okazalo sie o 5 euro drozszych niz mialy byc).
Dziwi mnie to, ze wiekszosc opinii jest tak negatywna. Trudno spodziewac sie za 900 zl w szczycie sezonu (12 dni) 5-cio gwiazdkowego hotelu... , niektorzy chyba tego nie rozumieja.
Ciekawostka bylo to, ze wycieczke obslugiwalo wlasciwie biuro Gandalf, ale nic to w rezultacie nie zmienilo.
Zamierzam jeszcze skorzystac z uslug tego biura, nie zostalem przez nikogo oszukany, zadna katostrofa sie nie wydarzyla, wiec male wpadki nie wplynely zle na caloksztalt.
Jestem zadowolony i ze swojej strony polecam.
Jakby co, czekam na pytania :)
Pozdrawiam!
IP: 212.122.207.114
RADAREX
Gość
Witam
czytam i się zastanawiam na doferta OIS "
ALPY AUSTRIACKIE-ZELL AM SEE, KAPRUN, BRUCK, LODOWIEC KITZSTEINHORN 3029 m.n.p.m.!!!!!"
Przejazd, spanie i jedzonka w super cenie - może ktoś już był w tym roku z tym biurem i mógłby się podzielić opinią ?
IP: 195.222.112.229
Michał
Gość
Droga Agnieszko powinnaś skontaktować się ze specjalistą, jesteś jedną z tych osób, które wiecznie otaczają spiski, ktoś cały czas oszukuje ..... żal mi ciebie, musisz mieć naprawde spieprzone życie. Prawda jest taka, że jeśli chociaż polowa tego o czym tu mówicie jest prawdą to OIS powinno być zamknięte. Rok temu jak pierwszy raz jechałem na ferie też sprawdziłem fora i naczytałem się dużo strasznych historii, bałem sie jechać, a na wyjeździe przeżyłem szok - wszystko było tak jak być powinno, więc teraz jadę bez obaw.

Aha Panie MIchale82 postaram sie po wyjezdzie zdac relacje pozdrawiam
IP: 212.76.37.180
Agnieszka
Gość
Daj mi namiary na swojego specjalistę.
IP: 62.121.122.43
PAw
Gość
No i ois sie odezwalo . Zwykle beszczelne typy.
Jak Ois odwraca kota ogonem
Michal- powiedzial ze dla ois turysci sa ciezarem zawsze z problemami .
A to jest niestety odwrotnie to turysci maja problemy z biurem OIs.Przez ich niekompetencje , brak umiejetnoci organizowania czegokolwiek i sklonnosci do oszustwa .
Co mozna zauwazyc, jedyne co umieja to podszywac sie na forach pod turystow i powtazac ze za takie pieniadze nie spodziewali sie wiecej.
A tam u gory biuro pisze "Wiadomo ze slowacja to kraj gdzie sie zyje na zupkach knora"
A kto to wie. Sugerujesz ze tam wszyscy jedza zupki knor .
Ja jadac z waszego biura wykupilem wszystko: dojazd,hotel, wyzywienie,ubezpieczenie w sumie 900zl
Co otrzymuje faktcznie :dojazd nie bylo latwo ale w naszym przypadku jakos poszlo.Hotelu nie ma. W zamian zostajemy w chacie w ktorej panuja straszne warunki. A co bylo zrobic.Pan Bartek ucieka, mial cos zalatwic porownywalnego do tego za co zaplacilismy ale olal to. Powiedzial rowniez zeby po przyjezdzie zlozyc skarge(no to o co chodzi ludzie skladaja a tu obaza sie ich) .Wyzywienie :tego nie mozna bylo nazwac wyzywieniem, zabrac zupy knor bo kazdy wie za w slowacji sie je je, co.Ubezpieczenia nie ma, pilot rezygnuje.
To za co sie wam placi.Tak najlepiej wam zaplacic i samemu sobie dojechac,zabrac jedzenie, pieniadze na dojazdy bo zadupie straszne, ubezpieczyc sie samemu.A wode nawet w ekskluzywnych lokalach podaja za darmo. Ale nie w Bacse. "Obiad" bez picia czegokolwien. Kupno 2L Cocacoli kosztowalo 110 Sk a kufel piwa 25 sk.I tysiace innych niedociagniec.
Ja jestem ciezkim turysta z problemami czy raczej dla mnie jest to problematyczne biuro z nieuczciwymi zasadami prowadzenia go.
Bylem na roznych wycieczkach i w roznych krajach ale takiej nedzy jak z OIS to nigdy nie widzialem i nigdy wiecej .
IP: 195.116.125.125
PAw
Gość
gosc napisał
Szczerze nie wiem co maja piloci w regulaminach bo nie grzebie im po dokumentach .

A kto grzebie Wam po dokumentach.
Sami opublikowaliscie to w internecie ,nikt was nie lubi.
IP: 195.116.125.125
Agnieszka
Gość
Las Maquinas de la Muerte ma swój nowy produkt "Proszek do prania mózgu" .
Gówno to gówno - czy go poruszysz ,czy go zostawisz zawsze będzie śmierdzieć.
OIS ta psychoanaliza to do Ciebie mnie nie zbliża.
IP: 62.121.122.43
....
Gość
nie ruszaj gówna nie będzie śmierdziało
IP: 81.219.148.5
gosc
Gość
po pieerwsze nie jestem pracownika biura wiec nie zwracaj sie do mnie jak do pracownika :/

Po drugie ubezpieczenie bylo grupowe. Wystarczylo zapytac pilota ktorego nei miales :P jednakze bylo jeszcze duzo autokarow innych tam mogles sie dowiedziec :) Ja sie zapytalam jak jest z ubezpieczeniem i pani pilot mi powiedziala :)

Po 3 w styuacji kiedy nie masz zagwarantowanego swiadczenia zastepczego o rownowartosci tamtego to masz prawo zlozyc skarge :) i chciec zwrotu kasy :) ak mowia przepisy poczytaj sobie ustawe :)

a co do jedzenia to slowacja jest z tego znana ze za bardzo nie ma co jesc :P Ja juz bylam ktorys raz na slowacji wiec sie przyzwyczailam ze bierzesz swoje zarcie :)

Co do Baski nie wiem nie bylam w Basce wiec nie mam pojecia jak wygladala.
IP: 89.76.38.81
Agnieszka
Gość
Chcesz srać pod nogi to sraj.
IP: 62.121.122.43
ilona
Gość
to... można OISowi zaufa ć czy nie?
IP: 89.76.88.17
...
Gość
Ilona poczytaj sobie relacje ludzi co pisali duzo wczesniej na tym forum.Co gazeta opisala.
Jak dziewczyna tam zostala w szpitalu i tu na forum kolega pyta sie o nr ubezpieczenia.Czy tak sie zalatwia takie rzeczy . Poczytaj sobie a zrobisz jak chcesz.
IP: 85.195.123.24
Agnieszka
Gość
Ilonko kup sobie wycieczkę .
IP: 62.121.122.43
Użytkownik
Posty: 24
@Michał

a co Ty myślisz , że np ja tu sobie tak pisze z zamiłowania, że OIS nie wywiązał się z oferowanych świadczeń? Byłem na wielu wyjazdach i moge przymnac oko na niektore rzeczy...Np w wakacje trafiło się że na wycieczce z biura X(nazwe pomine zeby nie bylo ze kogos reklamuje) czekaliśmy na samolot od 13 do 21 , ale biuro potrafiło się zachować i potem cały wyjazd był ok i skargi skladac nie musialem . w przypadku ois nie ma czegos takiego, na wytkniety blad , masz arogancka odpowiedz albo 100% olania.
Ktos tutaj pisze ze ubezpieczenie jest zbiorowe.Kolego chyba nie masz pojecia o tym ze certyfikat polisy powinien sie znajdowac w hotelu w ktorym przebywa grupa. Oczywiscie nic takiego nie ma miejsca, a poza tym na umowach jest napisane co innego niz jest w rzeczywistosci. Podejście OIS widać chociżby w rozpatrywaniu reklamacji która złożyłem 8.1.2009. Od tego czasu cisza. Specjalnie mnie to nie martwi bo za 7 dni zgodnie z ustawa moje roszczenia uwzglednione w reklamacji zgodnie z ustawą zostaną zaakceptowane z automatu. Ktos tu jeszcze napisał , że wyjazdy z OIS są tanie i nie mozna oczekiwac Bog wie czego. Sorry ale jezdze dosc sporo i na rozne wyjazdy na te tansze jak i rownie bardzo drogie i umiem ocenic za co zaplacilem . I nie uwazam ze 1200 zl za Sylwestra na Slowacji to są grosze tym bardziej , że rok wczesniej wyjechlem z innym biurem Studenckim za polowe tej kwoty i codziennie dojezdzalem na stok i warunki mialem podobne . Nie mialem tez problemu z zakwaerowaniem i ubezpieczeniem. Nie wspone juz o takiej drobnostce jak Dj zamiast kapeli 40latkow... Na Sylwestrze na Slowacji bylem juz chyba z 5 razy. W tym roku 1 raz z OIS i nigdy nie mialem takiej zenady . I jak bedzie trzeba to pójde do sądu i pomoge też tym którzy będa chcieli wziąć udział w pozwie zbiorowym.
do informacji tych ktorzy jeszcze nie czytali artykulu o OIS: http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,90134,6140791,Wypad_czy_wpadka__czyli_studenci_ostrzegaja.html

mail kontaktowy: skarginaois@prokonto.pl
IP: 62.121.79.39
Agnieszka
Gość
I weź jeszcze 100 euro na lekarza (Ois Ci powie dlaczego).
A jak Ci nie powiedzą dlaczego i nie wskażą tej informacji na polisie to sama sobie odpowiesz na pytanie "to... można OISowi zaufać czy nie?" .
IP: 62.121.122.43
agatka
Gość
RADAREX napisał
Witam
czytam i się zastanawiam na doferta OIS "
ALPY AUSTRIACKIE-ZELL AM SEE, KAPRUN, BRUCK, LODOWIEC KITZSTEINHORN 3029 m.n.p.m.!!!!!"
Przejazd, spanie i jedzonka w super cenie - może ktoś już był w tym roku z tym biurem i mógłby się podzielić opinią ?


ja się wybieram 28.02. i jestem dobrej myśli, mimo bardzo wielu negatywnych opinii
IP: 83.30.222.72
gosc
Gość
100-200 eur na opieke medyczna prawie w przypadku kazdego wyjazdu trzeba zabrac ze soba. takie warunki sa w polisie ubezpieczenia (trzeba sprawdzic warunki polisy grupowej jaka ma OIS), ze do jakiejstam kwoty uczestnik placi we wlasnym zakresie a po przyjezdzie, na podstawie odpowiedniej dokumentacji lekarskiej, faktur, ... ubezpieczyciel zwraca poniesione wydatki. czesto tez jest, ze do kwoty 100 zł ubezpieczyciel nie zwraca zadnych wydatkow (po prostu nie bawia sie w drobne). Jezeli chodzi o Alpy - zdecydowanie polecam, jezeli o wyjazd z OIS - tylko dla ludzi o naprawde mocnych nerwach... OIS jest organizatorem i agentem. Czesc wycieczek sam organizauje, czesc tylko sprzedaje a realizuja je inne biura podrozy. Tak wiec, proponuje bezposrednio sie dowiedziec w OIS ktore biuro jest organizatorem Twojego wyjazdu i sprawdzic opinie i informacje n/t tego biura (m.in. takze polise ubezpieczenia, bo moze byc inna niz ma OIS. takze mozesz sprawdzic na stronie takiego biura, czy posiada aktualne dokumenty niezbedne tj. zezwolenie oraz aktualna polise OC biura)
IP: 83.238.109.68
klient ois
Gość
Są F A T A L N I !!!!!

absolutnie odradzam! Ze znajomymi się skusiliśmy na niskie ceny, mimo, że widzieliśmy wszystkie złe opinie! Odwołali nam wyjazd 4 dni przed jego rozpoczęciem! Złamali przy tym swój regulamin!
Kłopoty z komunikacją, nie podpisane nazwiskiem maile. Każda osoba mówi co innego.

Strach się bać, cyrk na kółkach i śmietnik!
IP: 94.254.232.104
czarek
Gość
lib napisał
ja jechalem z Bydgoszczy do Czarnogory (Budva) i nie mam wiekszych zastrzerzen.
Moze podroz trwala dlugo, ale autokary byly w porzadku. Z reszta trudno spodziewac sie komfortowej podrozy jadac autokarem przez pol Europy...
Warunki jak za taka cene bez zarzutu (Villa Montenegro, P.S. spoko wlasciciel ;) )
Podobnie z rezydentem (o ile pamietam- p. Krzysztof), byl dobrze przygotowany, takze wycieczki fakultatywne byly atrakcyjne (o ile dobrze pamietam odbyly sie wszystkie- minusem bylo to, ze kilka z nich okazalo sie o 5 euro drozszych niz mialy byc).
Dziwi mnie to, ze wiekszosc opinii jest tak negatywna. Trudno spodziewac sie za 900 zl w szczycie sezonu (12 dni) 5-cio gwiazdkowego hotelu... , niektorzy chyba tego nie rozumieja.
Ciekawostka bylo to, ze wycieczke obslugiwalo wlasciwie biuro Gandalf, ale nic to w rezultacie nie zmienilo.
Zamierzam jeszcze skorzystac z uslug tego biura, nie zostalem przez nikogo oszukany, zadna katostrofa sie nie wydarzyla, wiec male wpadki nie wplynely zle na caloksztalt.
Jestem zadowolony i ze swojej strony polecam.
Jakby co, czekam na pytania :)
Pozdrawiam!


organizatorem tego wyjazdu było biuro Gandalf Travel z Łodzi - byłem na tej imprezie - właściciel Lubo naprawde ok:)
IP: 77.112.173.130

Strona: « < ... 122 123 124 125 126 127 128 129 130 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij