» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 124 125 126 127 128 129 130 131 132 ... > »

Autor Treść
Sylwucha
Gość
co bylo fajnie hm... podobniez jedzenie ok, fajne stoki, ludzie. Nie wszystkie te opinie dotycza słowacji wiec nie ma co przeliczac na strony. Trzeba umiec tez samemu zorganizowac sobie czas. napewno podziele sie wrazeniami jak wroce :) Widze tez ze na forum wypowiadaja sie tez ludzie dla ktorych bylo spoko. Tylko ze nie kazdy zadowolony albo neutralny klient zaglada na fora!!!
Agnieszka: i z Tobą też ;)
IP: 195.85.249.110
Sylwucha
Gość
AAA jeszcze apropo ubezpoeczenia. Ja jeszcze dodatkowo kupuję sobię tą kartę Euro 26 tak na wszelki wypadek ;)
IP: 195.85.249.110
Agnieszka
Gość
Nie kupuj dodatkowego ubezpieczenia- idź do biura , niech Ci dadzą telefon do babki od ich ubezpieczeń . Ona Ci powie co masz robić wazie wypadku . Lepiej mieć bezpośredni kontakt z Nią niż z pilotem albo rezydentem widmo.
IP: 62.121.122.43
Agnieszka
Gość
Albo kup ,bo Ona może nie odbierać -he he
IP: 62.121.122.43
Agnieszka
Gość
I nie myśl o wypadku , i sprawdź na www.narty.onet.pl/kamery.html czy masz śnieg na stoku -he he . Słyszałam że w Tatrzańskiej Łomnicy nie mieli go już w styczniu.
IP: 62.121.122.43
Agnieszka
Gość
W Białce Tatrzańskiej jest 1 metr śniegu
IP: 62.121.122.43
gosc
Gość
na chopoku jest snieg :)
IP: 89.76.189.2
Agnieszka
Gość
A hotelu jest ogrzewanie ?:mrgreen:
IP: 62.121.122.43
gosc
Gość
pojedz i sprawdz :D Ja jestem w Warszawie wiec Ci nie powiem....

Na stronie jasna.sk można sprawdziź warunki pogodowe na Chopoku :)
IP: 89.76.189.2
....
Gość
i jak wasze reklamacje , rozpatrzyli je ?
IP: 81.219.148.5
Użytkownik
Posty: 24
termin rozpatrzenia mojej reklamacji minal wczoraj , wiec poczekam jeszcze 2 dni bo tyle idzie list polecony , a rządałem pisemnej odpowiedzi i jak nic nie dostane to i ide zlozyc Wezwanie do oddania mi rzadanej w reklamacji kwoty, bo moja reklamacja z automatu staje sie rozpatrzona pozytywnie skoro brak jest odpowiedzi. przy okazji w srode powiadomie rzecznika prawk konsumentow .
Ale zdaje sobie sprawe ze pieniedzy szybko nie zobacze , ale dzwonilem juz dzis do swojego prawnika i przygotowuje mi juz pozew. Zgodnie z prawem na takie wezwanie do zaplaty Ois ma 14 dni , wiec pozew (jesli bedzie koniecznosc) zloze dopiero na poczatku marca.
IP: 62.121.79.39
dochodzący praw
Gość
jezeli OIS domaga sie wpłat kary za rezygnacje z wyjazdu (tak jak w moim wypadku) to nie wpłacajcie im żadnych pieniedzy tylko żadajcie rzeczywistego kosztów strat jakie ponieśli z tytułu Waszej rezygnacji a nie przysyłają wezwanie tylko kwotą wziętą z "kosmosu". W tej chwili kieruje sprawe do Urzedu Praw Konsumenta i Konkurencji w celu ustaleniu czy w regulaminie są niedozwolone klauzule jeżeli tak są one nie ważne i nie będą mogli żadać tak wysokich kar.
IP: 83.20.160.220
Agnieszka
Gość
Jeśli nie kolonie to co -obóz przetrwania ? Bezczelni są.
IP: 62.121.122.43
Użytkownik
Posty: 24
Tak jak podejrzewalem ois to jest bezczelne biuro jeszcze odpowiedzi na reklamacje po prostu klamia w zywe oczy piszac np o starym autokarze ze sa wysokiej klasy , lub ze rezydent byl w hotelu kilkakrotnie. NAPISALI TEZ ZE WCALE NIE OBIECYWALI DOWOZOW NA STOKI. hehe no nic w takim razie jedyne rozwiazanie to powodztwo cywilne .
A najlepszy tekst w calym pismie:AUTOKAR ZEPSUL SIE Z POWODU KIEPSKIEJ JAKOSCI SLOWACKIEGO PALIWA HAHAHAHAHAH
« Ostatnio edytowane przez Michal82, 01:52, 11.02.2009. »
IP: 62.121.79.39
Użytkownik
Posty: 24
WIDAC PAN BARTOSZ MUSIAL UKONCZYC JAKIS KIERUNEK MECHANICZNY NA POLITECHNICE :d
IP: 62.121.79.39
Użytkownik
Posty: 24

tak wyglada odpowiedz na reklamacje odeslana przez biuro OIS. To jest jawna kpina


User posted image
IP: 62.121.79.39
Jacek - ratownik
Gość
Tak jak mówiłem. Poczekajcie z wyjawianiem na tym forum naszych działań.
Ja nadal czekam na odpowiedz - pewnie bedzie identyczna. I wtedy poczynie odpowiednie kroki o ktorych zostana powiadomieni uczestnicy i osoby zainteresowane przez Nasz adres korespondencyjny skarginaois@prokonto.pl Mysle ze rzeczowe argumenty, świadkowie, notatka policyjna oraz rzeczowe argumenty spowoduja ze doznana przez Nas strata i krzywda dostanie zadośćuczynienie. Pozdrawiam jacek
IP: 89.174.104.230
Użytkownik
Posty: 2
ladnie ladnie michal ,jeszcze z ciebie zrobili tego zlego :D:D:D zadziwiaja mnie :D
IP: 83.24.192.107
Agnieszka
Gość
Ale jak to nie obiecywali dowozu na stoki, przecież w umowie napisane jest drobnym drukiem ""integralna część"" , prawnie to sprawdzałam jest to ---umowa+ regulamin+ oferta = całość umowy .
W ofercie jest jak wół napisane "dowóz na stoki (oprócz pierwszego dnia - dojazd na stok we własnym zakresie)".
Sami się wpakowali umieszczając ""integralna część"",ale chyba nie wiedzą do czego to służy
IP: 62.121.122.43
Użytkownik
Posty: 24
oczywiscie ze tak jest , moj prawnik juz to wstepnie przeanalizowal , ja mam na dysku cala oferte ktora byla na stronie i jest tam napisane zze dowoz na stoki i nie ma nic ze nie dotyczy san andrea :P. argument ze niedaleko hotelu byla osla laczka z orczykiem jest zenujacy :)
IP: 62.121.79.39
Turysta
Gość
Michal82: Moglbys zamiescic tresc swojej reklamacji?
IP: 89.77.180.243
marlena
Gość
byliśmy na sylwestrze we włoszech-porażka, zero organizacji,ciągle zmiany cen wycieczek fakultatywnych, tragiczna impreza sylwestrowa w zimnej remizie-miała by restauracja,przewodnik jedynie fajny ale stwierdzili ze już nigdy z tą firma nie pojadą! ja również - fakt jest tanio-to nas skusiło-ale bez przesady,pokój hotelowy klustrofobicznie mały-ale czysty,sasiedzi mieli karaluchy!!!!
IP: 153.19.102.13
FuckOIS
Gość
heheh niezły bełkot w tej odpowiedzi
rozumiem, że żadnego załącznika potwierdzającego informacje zawarte w odpowiedzi na reklamacje nie było
ujebać ich w sądzie i na dodatek poniosą koszty postępowania sądowego jak i po Twojej stronie prawnika czyli wybierz sobie kosztownego ;)
Nie będę tutaj rozpisywał konkretów żeby nie psuć postępowania sądowego.
IP: 77.252.121.2
marta234545
Gość
a może by zebrać materiały i do Faktu się zgłosić ?? ja akurat nie mam zdjęć jako dowodó ale inni mają :>
IP: 79.175.192.11
FuckOIS
Gość
do Drzyzgi "kompetencje magazyniera sprzedawcy w turystyce"
:mrgreen:
IP: 77.252.121.2

Strona: « < ... 124 125 126 127 128 129 130 131 132 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij