» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 126 127 128 129 130 131 132 133 134 ... > »

Autor Treść
naiwni piloci
Gość
Widocznie masz znajomos :D :mrgreen: ci!!!
IP: 83.6.43.98
naiwni piloci
Gość
Pilotowałem grupę na Słowację. Wypłacili mi w terminie, bez żadnych problemów.


naiwni piloci napisał
Widocznie masz znajomos :D :mrgreen: ci!!!
IP: 83.6.43.98
gość
Gość
ferie na słowacji były okej. Organizacja też dobra :D Nie ma na co narzekać :P Autokary były podstawiane codziennie pod hotele.
IP: 89.76.189.2
Kuba
Gość
Byłem w Liptovkim Hradoku. Po przeczytaniu opinii na forum miałem trochę wątpliwości, poza tym nie bardzo chciało mi się wierzyć aby biuro za 500 zł mogło dobrze zorganizować wyjazd z wyżywieniem. A jednak miło mnie zaskoczyli. Hostel co prawda nie był rewelacją, ale i tak warunki były dobre - czysta pościel, posprzątane, blisko centrum. Obiadki pierwsza klasa. Codziennie dowóz na stok, wszystko punktualnie. Pilot (Paweł) trochę zakręcony, ale bardzo uprzejmy i generalnie we wszystkim zorientowany. Ogólnie polecam - fajny wypoczynek za naprawdę niewielkie pieniądze. Napewno jeszcze z nimi gdzieś pojadę
IP: 87.206.218.104
gość
Gość
Obiadki były spoko :)Kuchnia hotelu Smrek sie postarała :P
IP: 89.76.189.2
Sylwucha
Gość
A jeżeli chodz o ceny jedzenia na miesie to czy bardzo drogo jest. Ile wzieliscie ze soba euro i czy starczylo ??? Dzieki za info Pozdr
IP: 89.74.240.215
Sylwucha
Gość
chodzi mi o jedzenie na mieście :)
IP: 89.74.240.215
gosc
Gość
Mi wyzywienie w hotelu wystarczylo nie wiem jak reszcie... Ale szczerze cenowo nie jest tak zle :P :D
IP: 89.76.189.2
Andy
Gość
jedzenie jest tak jak u nas , za ok 14-18zł zje się normalny obiad, taniej pewnie można ale oceniliśmy ze nie ma co ryzykować.
Co do śniadań to nie liczcie że się da podjeść , są za skromne, obiady w hotelu- hm, powiem że dla zbudowanego faceta który poszalał na stoku to za mało, ale na stokach można sobie podjeść bo tam też są jakieś jadłodajnie.
IP: 77.254.69.219
Sylwucha
Gość
Czyli rozumiem że za 3-4eur można zjeść obiad na mieście? Hm... a możecie napisać ile eur wydaliście na te 7 dni... Zastanawiam się ile mam ze sobą wziąść... dzięki za odp. Pozdr
IP: 195.85.249.110
FuckOIS
Gość
Sylwucha ile Ty masz lat ?
to jakas podpucha.
Weź ze sobą 500euro wystarczy Ci ja tyle właśnie wydałem.
IP: 77.252.121.2
lola
Gość
Fuckois - ty byles, a miales ze soba rekawiczki, bo je sie wlasnie tak zastanawiam czy wziac. I jeszcze, jak tam byles to w czym tam sie chodzi w bieli czerni czy różu.
Powiedz róż prosze bo moje sa różowe.
IP: 193.200.150.152
FuckOIS
Gość
nie zapomnij o różowym wibratorku żeby nie tylko ois cie dymał
IP: 77.252.121.2
patyna
Gość
krotko zwiezle i na temat- wykupilem w tym biurze sylwestra na Slowacji zajechalem na miejsce i nie bylo dla mnie pokoju poniewaz biuro nie zaplacilo hotelowi-zostalem oszukany , zlozylem reklamacje w biurze i zostala odrzucona, a osoba z ktora rozmawialem przez tel odlozyla sluchawke-nie polecam
IP: 79.97.114.202
patyna
Gość
ps takze oddaje sprawe do sadu-Pan Bartosz okazuje sie troszke nikopetentna osoba do powaznej rozmowy-wiec jesli ktos lanuje sie przylaczyc-sprawa dotyczy sylwestra na slowacji- moj mail robertpatynski@yahoo.co.uk
IP: 79.97.114.202
Bartek
Gość
Panie Patyński do zobaczenia w sądzie, Biuro jest w posiadaniu pańskiego oświadczenia, w którym sam Pan napisał, że pieniądze już Pan otrzymał

Biuro OIS będzie ścigać każdego oszusta takiego jak Pan Patyński!!!
IP: 62.233.164.66
Dorota
Gość
BIURO OIS NIE TRAKTUJE POWAŻNIE KLIENTÓW

Byłam w tym roku na sylwetrze z OIS - porażka. Biuro podróży nie wywiązało się z umowy. Uzgadaniałam z przedstawicielem, że jadę z Kielc, a poza tym miala być zapewniona opieka pilota i rezydenta. Okazało się, ze w systemie nikt nie zarejestrował faktu, że jadę z Kielc w związku z czym autokar "specjalnie przeze mnie" musiał jechać z Warszawy przez Kielce. Później jak rozmawiałam z organizatorem na ten temat stwierdził, że "pewnie jakaś głupia zołza wyrzuciła moją umowę do kosza". W autokarze nie mieliśmy pilota, a w hotelu resydenta. Po przyjeździe napisałam reklamację do tego biura, jednocześnie wysłałam skargę do Urzędę Marszałkowskiego. Biuro odpisało mi, że: umawialiśmy się na wyjazd z Warszawykłamstwo, pilot był w druim autokarze, natomiast rezydent podobno był i mieliśmy telefon do niego (kłamstwo). Na koniec napisali, że mogę skorzystać z 5% zniżki jak będę się wybierała na wycieczke :)
IP: 85.222.86.82
Paula
Gość
nieważne napisał
Konkretniej:
tu link: www.mazovia.pl/?a=bdept_inf&id=134&gm=22&sm=25


Tak to prawda, że właściwym organem jest Urząd Marszałkowski. Zachęcam do pisania reklamacji do tej instytucji. Bezpośredni adres e-mail do Pani, która się tym zajmuje to: e.kownacka@mazovia.pl . Bardzo miła i kompetentna osoba.

Inne instytucje gdzie można zgłaszać reklamacje, jeśli były naruszone interesy konsumentów to:
- Powiatowy (Miejski) Rzecznik Konsumentów
- Klub federacji konsumentów
- Urząd ochrony Konkurecnji i Konsumentów- ale tylko wówczas gdy został naruszony zbiorowy interesu konsumentów

Pozdrawiam
IP: 85.222.86.82
Ciekawy
Gość
|Mam pytanie czy ktoś był w Kaprun w ty roku z OIS ?
Pierwsze turnusy już wróciły. A ja chciałbym się wybrać na zakończenie sezonu.
Jak wygląda pensjonat Austria Holidays ?
Jak wyglądają tam posiłki ?
Pozdrawiam i dziekuje z aodpowiedź :)
IP: 62.233.164.66
Ciekawy
Gość
Aha i jeszcze jedno pytanie czy na zakończenie sa zniżki na karnety ?
A jak tak to jakie ?
Może jest jakiś Free Skipass
aha i jeszcze jedno czy ktoś był w Kaprun ?
Jak tam warunki śniegowe pod koniec marca ?
Da sie jeździć bo niby lodowiec :P ale niechciałbym sie
rozczarować.
Jak ktoś tam był prośba o odpowiedź na forum
bede wdzieczny aha jeszcze jedno wybieram sie dojazdem własnym jakby ktoś chciał mam 2 miejsca wolne

Pozdrawiam Wszystkich którzy moga mi pomóc
IP: 62.233.164.66
Ciekawy
Gość
Lub kontakt na maila

aha cena do dogadania za 1 osobe mniej niż w Oisie lub podobnie
ale zawsze autem wygodnie wyjazd z Warszawy
Katowic
ewentulanie łódź i Kraków
mam 2 miejsca wolne


Pozdrawiam i Zapraszam


:D
IP: 62.233.164.66
Ciekawy
Gość
8) Nie podałem maila


flem22@o2.pl

prośba o pisanie w sprawie dojadu autem i
jakies odpowiedzi na moje pytania


Dzieki 8)
IP: 62.233.164.66
Sylwucha
Gość
FuckOIS napisał
Sylwucha ile Ty masz lat ?
to jakas podpucha.
Weź ze sobą 500euro wystarczy Ci ja tyle właśnie wydałem.

Nie rozumiem Twojego pytania???? Wiesz różnie ludzie wydają więc nie wiem w czym problem, że się zapytałam??? Pytanie nie było do Ciebie więc nie musisz głupio odpowiadać. Ja jak narazie jestem zadowolona z tego biura mimo że jeszcze nie wyjechałam. Sam pracownik OISu do mnie zadzwonił z dodatkowymi informacjami. Na maila dostałam mapkę dojazdu do hotelu, imę i telefony do pilota, informacje o zakwaterowanu. Co najlepsze nie prosiłam o to tylko pracownik biura zadzwonił i zaproponował. Więc jak narazie jest ok. Nie mówie może się to zmienić ale narazie mi się podoba. Pozdrawiam 8)
IP: 89.74.240.215
Doroti
Gość
Sylwucha z tego co piszesz to jak VIP jesteś traktowana. Ja jak wyjeżdżałam na sylwestrowy wyjazd to telefonu do pilota nie dostałam... a przydałby się... :)
IP: 85.222.86.82
Sylwucha
Gość
Doroti napisał
Sylwucha z tego co piszesz to jak VIP jesteś traktowana. Ja jak wyjeżdżałam na sylwestrowy wyjazd to telefonu do pilota nie dostałam... a przydałby się... :)


Czytając to forum wydawały mi sę takie rzeczy nie możliwe, a jednak. Jak kobitka się przedstawiła, myślałam, że chce mnie poinformowac o odwołanym wyjeździe albo coś takiego. A tu wręcz odwrotnie. Byłam w szoku, miła niespodzianka. Zobaczymy co będzie dalej... Napewno napisze po powrocie czy dalej traktowali mnie jak "Vipa" ;)
IP: 89.74.240.215

Strona: « < ... 126 127 128 129 130 131 132 133 134 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij