» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 125 126 127 128 129 130 131 132 133 ... > »

Autor Treść
Bartek OIS
Gość
słuchaj łosiu brak ci na tyle odwagi żeby się przedstawić jak masz coś do mnie to przyjdz do biura to inaczej pogadamy, jak obrażasz mnie prywatnie to spotkaj się ze mną i zachowaj honor
Wasze reklamacje tak żałosne że aż szkoda o tym mówić Panie Michale opublikuj swoje wypociny, ten twój słynny prawnik tak ci pomógł w reklamacji że nic ci się nie należy!!!
wszystkich niezadowolonych z odpowiedzi na reklamacje zapraszam do sądu
IP: 62.233.164.66
FuckOIS
Gość
głupi łosiu "bartku" odwiedziłem ten bałagan oisowy i co ogony zawinęli pod siebie i rzeczowo nikt nie potrafił rozmawiać
jak już jednemu też łosiowi bartkowi miałem pacnąć w dzioba to się policją zaczął wymigiwać
więc nie kozacz bo dla mnie nie problem się z tobą ustawić
IP: 77.252.121.2
duszek
Gość
ale jaja
IP: 193.200.150.152
Lola
Gość
Dzizas Kristas, ludzie macie strasznie spiete podejscie. Bylam w Biograzie we wrzesniu i pomijajac fakt ze na 250 osob nie znalaz sie nikt luzny poza ekipa z ktora pojechalam, to nie mozna sie niczego czepiac. Apartament wypas, Chorwacja sliczna, wycieczki, rejsy, rakija. Jak natomiast masz spiety becik to siedz w domu, nie draznij tych co sie jada pobawic po prostu. Ja tam polecam i jak sie clowiek dobrze bawi to nie czyni problemow tam gdzie nie ma.
IP: 83.13.107.226
gosc antyoisowy
Gość
tak to jest jak sie nawala impreze a potem nie wezmie sie za to odpowiedzialnosci. powypisuje sie w ofertach tego i owego a potem w realizacji nie ma przynajmniej polowy. negatywna odpowiedz na reklamacje nie sztuka wyskrobac wiec wasze zaproszenie do sadu wydaje sie jak najbardziej stosowne. z tego co wiem macie juz troche spraw w sadzie, to bedziecie mieli kolejne. pewnie sie wywiniecie bo macie dobrych prawnikow ale klientow na pewno stracicie a to najlepsza chyba kara
IP: 83.238.109.68
Agnieszka
Gość
www.mazowsze.uw.gov.pl/mail.php

Znam niezłego prawnika , słynie z obrony studentów - w różnych sprawach.
Kiedyś mieliśmy z nim do czynienia ,nazywa się Szufel i takie sprawy bierze za darmo bo mu bardziej na rozgłosie zależy niż na kasie , ale bierze sprawy tylko nie do wygrania.
Najlepiej -takie jak u Wajsa w radio ZET.
IP: 62.121.122.43
Agnieszka
Gość
Bartek dostaniesz po premii jak będziesz się tak dawał prowokować na forum.
:mrgreen: -tak się zaciska zęby
:lol: - tak się uśmiecha do klienta
IP: 62.121.122.43
Użytkownik
Posty: 24
Bartek OIS napisał
Michale opublikuj swoje wypociny, ten twój słynny prawnik tak ci pomógł w reklamacji że nic ci się nie należy!!!
wszystkich niezadowolonych z odpowiedzi na reklamacje zapraszam do sądu

Nie zna Pan nawet oferty własnego biura. W ofercie ( kopia strony WWW) jest wyraznie napisane ze dowóz na stoki dotyczy całej oferty , więc także pensjonatu San Andre i to , że leżał on w odległości 400 metrów od oślej łączki z wyciągiem orczykowym nie ma nic do rzeczy . A podając taki argumentem tylko się pan ośmiesza . a w sadzie oczywiscie sie zobaczymy i ois jeszcze odda mi duzo wiecej nic chialem . CHCIWY 2 razy traci.
A i jeszcze oddzielny pozew bedzie na Pana Panie Bartku za pomowienie mnie w ostatnim akapicie za uzywanie sily fizycznej i wymuszenie sila odjazdu innym autokarem. Do Pana wiadomosci:
Aurat ja autokarem jechalem w zamian za pare ktora zrezygnowala z jazdy tym autobusem i wrocila samochodem z innymi osobami. I ja za zgoda pilota zostalem wpisany na liste zamiast tej dwójki. Wiec zanim sie cos chlapnie radze 2 razy pomyslec .
Nie macie zadnych dowodow wasze odpowiedzi sa zenujace.
Tak sie sklada ze mam czas i pieniadze i jeszcze obsmaruje was w niejednej gazecie . Przed sądem tez stracicie sporo cennego czasu
IP: 62.121.79.39
Pablo
Gość
Bartek OIS napisał
słuchaj łosiu brak ci na tyle odwagi żeby się przedstawić jak masz coś do mnie to przyjdz do biura to inaczej pogadamy, jak obrażasz mnie prywatnie to spotkaj się ze mną i zachowaj honor
Wasze reklamacje tak żałosne że aż szkoda o tym mówić Panie Michale opublikuj swoje wypociny, ten twój słynny prawnik tak ci pomógł w reklamacji że nic ci się nie należy!!!
wszystkich niezadowolonych z odpowiedzi na reklamacje zapraszam do sądu



To się dopiero okaże czy nic nam się nie należy. Nasze reklamacje to wypociny!!!! :P Dobre sobie , przeczytaj więc sobie jeszcze raz to co odesłaliście Michałowi, to dopiero są wypociny!!! I tak na koniec podaj mi głupcze bez szkoły kto był naszym rezydentem??Bo do dziś dzień nie wiem. W uzasadnieniu napisałeś że był w naszej okolicy kilka razy, ciekawe kiedy??Dobrze że w odpowiedzi na nasza reklamacje nie napisaliście ,że jesteśmy sobie sami winni bo po prostu pojechaliśmy.Zastanów się wiec koleś co piszesz ,bo za mądry to ty nie jesteś.
IP: 77.254.78.108
dojna
Gość
Pablo napisał
Bartek OIS napisał
słuchaj łosiu brak ci na tyle odwagi żeby się przedstawić jak masz coś do mnie to przyjdz do biura to inaczej pogadamy, jak obrażasz mnie prywatnie to spotkaj się ze mną i zachowaj honor
Wasze reklamacje tak żałosne że aż szkoda o tym mówić Panie Michale opublikuj swoje wypociny, ten twój słynny prawnik tak ci pomógł w reklamacji że nic ci się nie należy!!!
wszystkich niezadowolonych z odpowiedzi na reklamacje zapraszam do sądu



To się dopiero okaże czy nic nam się nie należy. Nasze reklamacje to wypociny!!!! :P Dobre sobie , przeczytaj więc sobie jeszcze raz to co odesłaliście Michałowi, to dopiero są wypociny!!! I tak na koniec podaj mi głupcze bez szkoły kto był naszym rezydentem??Bo do dziś dzień nie wiem. W uzasadnieniu napisałeś że był w naszej okolicy kilka razy, ciekawe kiedy??Dobrze że w odpowiedzi na nasza reklamacje nie napisaliście ,że jesteśmy sobie sami winni bo po prostu pojechaliśmy.Zastanów się wiec koleś co piszesz ,bo za mądry to ty nie jesteś.

bidulek łoś "bartek" heheh
jest tak mało pojętny, że nawet nie potrafił wykładać towaru w super markecie jako "magazynier sprzedawca", że postanowił oszukiwać ludzi żeby zarobić
oczywiście oszukuje studentów bo najłatwiej kolejny dowód matołkowatości ów "wykładacza na półeczki łosia"
IP: 193.200.150.152
martyna
Gość
ja tez dostałam odmowna decyzje, zle nie mam zamiaru sie z tym zgodzic, ich odpowiedz jest nie konkretna i nie odnosi sie do moich żądań, zakwestionowano, że 2 gwiazdki na słowacji nie musza sie zgadzac z ogólnie pojetymi gwiazdkami... kur... gdzie my żyjemy, czy dwa łóżka za które zapłaciłam, a jedno które dostałma to juz może pzekroczenie standartu hotelu 2 gwazdkowego....
IP: 83.3.58.226
naiwni piloci
Gość
Do pilotów!!!

Ludzie nie jedźcie z nimi. To oszuści, kasę wypłacają 1,5 miesiąca po imprezie i to jeszcze po wielkich trudach i setkach telefonów do biura. Żenada!!! Przedstawiając biling za rozmowy, np. na kwotę 100 złotych i tak otrzymacie 40 zeta mniej, bo niby do "domu dzwoniłeś"- takie uzasadnienie.
Że sami są oszustami to nie znaczy, ze inni też nimi są. Mierzą innych swoją miarą!!! Porażka!!! Szkoda zdrowia. Odradzam wszystkim.
IP: 79.191.17.193
Agnieszka
Gość
Do Ip IP: 193.200.150.152 Nik Dojna Ludzie trochę kultury.
IP: 62.121.122.43
Użytkownik
Posty: 2
Witam

Poszukuję osób, które mimo wykupienia usługi turystycznej w OIS ( Sylwester 08 ), w ogóle nie wyjechały, a biuro odrzuciło ich reklamację, nota bene robiąc z nich oszustów.

Proponuje złożnie pozwu zbiorowego:
Pozew zbiorowy będzie można złożyć, jeżeli podstawa prawna roszczenia oraz stan faktyczny dla każdego z powodów są identyczne. Sąd wyda jeden wyrok, który dotyczyć będzie wszystkich osób. Jeżeli zasądzi odszkodowanie, to w tej samej wysokości dla każdego powoda. Także wszyscy powodowie uiszczą wspólnie jedną opłatę sądową.

Potrzeba co najmniej 10 osób. Proszę o kontakt na gg: 6919826
IP: 156.17.234.101
nieważne
Gość
Moi drodzy. Nie Urząd Wojewódzki należy informować, a Marszałkowskii. To on odpowiedzialny jest za sekcję turystyki. Także działajcie! Trzymam kciuki.
IP: 95.41.231.164
nieważne
Gość
Konkretniej:
tu link: www.mazovia.pl/?a=bdept_inf&id=134&gm=22&sm=25
IP: 95.41.231.164
anyois
Gość
link do profilu magazyniera : 209.85.129.132/search?q=cache:bM05ehRT-foJ:www.goldenline.pl/bartosz-olszewski2+www.goldenline.pl/bartosz-olszewski2

widze ze jestes z bialegostoku. Wydaje mi sie ze chyba jestes z rodziny Krzysztofa Kononowicza pochodzacego z tamtych rejonow bo blyskotliwosc ta sama :)
IP: 193.200.150.45
hahaha
Gość
niezla beka :P zalosni jestescy jesli myslicie ze to prawdziwy bartek :P az tak glupi to nie sa .Jakis dzieciak robi marna prowokacje :]
IP: 79.187.46.106
Agnieszka
Gość
Do IP: 95.41.231.164 -dzwoniłaś/eś tam ?
IP: 62.121.122.43
Konrad
Gość
Byłem na jednej z imprez sylwestrowych na Słowacji. To co wyprawiałi niektórzy pożal sie Boże turysci wołało o pomste do nieba. Totalne chamstwo i prostactwo. Po prostu żenada.
IP: 79.139.9.203
Agnieszka
Gość
To złóż sobie reklamacje na turystów. He he
IP: 62.121.122.43
Agnieszka
Gość
Bartek zlikwidował swój profil .
IP: 62.121.122.43
ois_to_złodzieje
Gość
Tak czy inaczej OIS to złodzieje i oszuści!!!!!!!
IP: 83.21.97.226
pilot
Gość
Pilotowałem grupę na Słowację. Wypłacili mi w terminie, bez żadnych problemów.
IP: 79.139.9.203
Maciek
Gość
Witam!

A może jest ktoś kto wrócił już z wyjazdu na ferie zimowe z OIS. Jestem bardzo ciekaw czy tylko Sylwester im nie wyszedł? Jestem prawie pewien że na feriach też nie było "odjazdowo" Jak ktoś był to piszcie.
IP: 80.52.182.22

Strona: « < ... 125 126 127 128 129 130 131 132 133 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij