» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 211 212 213 214 215 216 217 218 219 > »

Autor Treść
wystraszony
Gość
Wybieram się z OIS na Krym w sierpniu b.r co o tym sądzicie
IP: 95.50.142.242
ania
Gość
Maccarone, kiedy jedziecie? ja wybieram się ze znajomymi 20 lipca. Fakt, opinie porażają, ale jesteśmy dobrej myśli:) Liczymy na dobre towarzystwo i udany pobyt, a na resztę można przymknąc oko:D
IP: 46.170.160.170
Maccorane
Gość
Jedziemy wlasnie 20 lipca. Duzo Was osob jedzie?
IP: 82.139.43.18
ania
Gość
jedziemy we trójke;) a Wy?
IP: 46.170.160.170
Maccarone
Gość
w 5 osób. Trójka dziewczyn? :)
IP: 82.139.43.18
agata
Gość
Byłam z nimi na krymie w 2010 - w Jałcie. Najlepsze wakacje mojego zycia jak dotad. Polecam gorąco :)
IP: 91.200.105.70
aneczka0919
Gość
wybiera się ktoś do hiszpanii w tym roku z OIS-em?
IP: 83.5.150.240
Paweł 71
Gość
Ja wybieram się z kolega 20 lipca do Chorwacji Biograd ale czytam te forum i nie wiem jedni są bardzo zadowoleni a drudzy piszą jaka to była tragedia może ważne jakie towarzystwo jedzie ...pozdrawiam i może na miejscu się poznamy...
IP: 109.243.207.215
Paweł 71
Gość
OLA napisał
Hej czy ktoś wybiera się może do Biogradu 20-29
Z jakiego miasta jedziesz ;)
IP: 109.243.207.215
Paweł 71
Gość
Maccarone napisał
Wybieram się ze znajomymi w kilka osób do Biogradu właśnie. Biorę ze sobą bazookę i niezawodnego AK-47. Jak nie spełnią żądań (a żądamy tylko by wyjazd był zgodny z ofertą) to będziemy wymuszać to siłą:). Tak serio, trochę martwi mnie tyle opinii na temat tego biura (chyba żadne inne tylko negatywów nie ma), ale jako studenci przeżyliśmy już waunrki, w których nawet karaluchy by się przekręciły, a my bawiliśmy się przednio, także myślę, że za tą cenę nie będzie lipy. Oby nie było:)
No może nie będzie tak tragicznie i AK nie będzie potrzebny ale opinie masz racje nie za ciekawe :( ale są osoby co z tego biura korzystają już po raz nie pierwszy ...
IP: 46.112.197.157
aneczka0919
Gość
ja już byłam z nimi 2 razy,raz na Chorwacji, raz w Czarnogórze- i mimo tego, ze moze nie wszystko bylo tak jakbym sobie to wyobrazala- to mimo wszystko znow decyduje sie na wyjazd z OIS-em bo zawsze te wakacje sa bardzo udane- teraz Hiszpania- ktos jeszcze jedzie 23,07 ?
IP: 83.27.52.55
Maccarone
Gość
My się nie spodziewamy willi z Basenem i 12 osobowej służby. Szczerze mówiąc to nawet rezydent to jest mi potrzebny tylko do pokazania nam gdzie mieszkamy i do zapakowania nas do autokaru powrotnego. Mamy nadzieję, że ekipa będzie w porządku. Nawet trenujemy już na chorwackich piosenkach karaoke, choć nie mam pojęcia o czym śpiewamy.
IP: 82.139.43.18
Paweł 71
Gość
Spotkaliśmy kobietę co kilka razy była z tym biurem i jedzie teraz 20Lipca do Chorwacji i jakoś nie mówiła że było tragicznie to może trzeba być dobrej myśli ... 8)
IP: 46.113.71.217
Maccarone
Gość
Niech jedzie jak najwięcej kobiet :) - u nas jest dysproporcja - 3 facetów - 2 kobiety. My zamierzamy zrobić sobie małe zwiedzanie podczas pobytu. W razie czego namawiajcie ludzi - 15 osobowa grupa ma spore zniżki :). Tak czy inaczej jesteśmy dobrej myśli i pytanie - jedzie ktoś z Radomia?
IP: 82.139.43.18
paulina
Gość
Ja byłam w zeszłym roku z nimi w Biogradzie i było zajebiscie :) jedzie ktos moze z nimi w tym roku do Portugalii?
IP: 62.121.135.97
ROMI
Gość
wystraszony napisał
Wybieram się z OIS na Krym w sierpniu b.r co o tym sądzicie

Wakacje fajne,dzieki super zangażowaniu rezydenta Aleksandra S.Jest jedem problem!Jak narazie nie można odzyskać pieniędzy za dojazd na miejsce zbiórki./3 dni przed odjazdem poinformowano,że musimy sami dojechać do Warszawy .
IP: 82.146.224.12
Paweł 71
Gość
ROMI napisał
wystraszony napisał
Wybieram się z OIS na Krym w sierpniu b.r co o tym sądzicie

Wakacje fajne,dzieki super zangażowaniu rezydenta Aleksandra S.Jest jedem problem!Jak narazie nie można odzyskać pieniędzy za dojazd na miejsce zbiórki./3 dni przed odjazdem poinformowano,że musimy sami dojechać do Warszawawy.
A gdzie byłeś..z nimi tak zawsze jest albo skracają czas pobytu...
IP: 46.112.209.12
ROMI
Gość
My byliśmy w Jałcie hotel Kirova
IP: 82.146.224.12
Paweł 71
Gość
A jest ktoś kto wrócił w tym roku z Chorwacji z OIS i może opisze jak tam było ..
IP: 109.243.211.183
kokopeli
Gość
my rownież jedziemy 20 do Biogradu ale nie ma miejsc w autokarze, czy ktos z was wybiera się może autem ??
IP: 195.242.252.138
Anonim
Gość
Byliśmy z nimi na Krymie w Jałcie w 2009 i było nieźle. Należy pamiętać, że to nie są wakacje w stylu piękni, młodzi i bogaci.... Ale turysta będzie czuł się dobrze na wyjazdach z OIS.
Czy był ktoś w Albanii z nimi w tym roku??
Ja wybieram się w sierpniu...
IP: 164.127.129.213
naat
Gość
Hej hej, czy kto jedzie do Makarskiej 10 sierpnia?
IP: 83.9.103.20
moni
Gość
Ja byłam w zeszłym roku w sierpniu z 2 dzieci w Bułgarii, Złote Piaski, Hotel Briz i bardzo sobie chwaliliśmy. Jechaliśmy z Warszawy bez żadnych przesiadek, zakwaterowanie było b. dobre (pokój z darmową klimatyzacją, lodówką, tv, wielkim balkonem, łazienką, sprzątany codziennie). Jedzenie pyszne 3 razy dziennie, a dzieci zapraszano jeszcze na dodatkowe posiłki, ale nie chciały. Przy hotelu basen, do morza trochę schodów, ale co z tego? Koło hotelu tanie autobusy do Warny, zatrzymujące się pod polskim kościołem...
W tym roku chciałam jechać do Budvy, z wyżywieniem, ale aż się boję, gdyż trafiłam na te forum i czytam o przesiadkach, przechodzeniu granicy pieszo z bagażami, nie mieszczeniu się w autokarach, nie dojeżdżaniu na miejsce przeznaczenia, przenoszeniu ludzi na inne kwatery... Jak ja sobie dam radę z dziećmi i czy to wszystko nam się przydarzy?
IP: 46.31.32.32
ehhh
Gość
my sie wybieramy ze znajomymi do Budvy 1 sierpnia, szkoda ze wczensiej nie poczytalam forum o ois, bo chyba bym sie nie zdecydowala jechac, a teraz pozostaje tylko miec nadzieje ze nie bedzie tak zle
IP: 89.74.226.126
Andziara
Gość
Byłam w tamtym roku w Chorwacji, w tym wybieram się do PORTUGALII. i MAM NADZIEJĘ,ŻE WARTO :)
IP: 83.11.164.100

Strona: « < ... 211 212 213 214 215 216 217 218 219 > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij