» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

Dodaj opinię Opinie o hotelu Zora

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Treść
yO!
Gość
a ile godzin sie jedzie do złotych piasków autokarem? jade 1.08 i tez jestem ciekaw jakim autokarem pojedziemy
IP: 83.10.116.19
lolka
Gość
08.07.2010 wróciłam z mężem z Bułagarii, mieszkaliśmy w hotelu Zora!Ekipa była super ale wszyscy piszemy reklamcję i chcemy częściowy zwrot kasy!Okazało się że nie jedziemy z OIS tylko z jakiegoś biura Gamma mimo że umowę podpisałam z OIS, braki organizacyjne były miażdżące!Jeżdziłam z tym biurem nie raz ale to zrobili w Bułgarii jest nie do pomyślenia i każdy kto był w tym terminie powie Wam to samo,więc powodzenia może po naszej awanturze postarją się żebyście spokojnie i godnie spędzili wakacje :)
IP: 83.13.76.106
pablo
Gość
lolka mogłabyś napisać jakieś szczegóły? co było nie tak?
IP: 83.10.111.206
Monia
Gość
Właśnie bardzo proszę o podanie więcej informacji, ja wybieram się 28.08 i zaczynam się poważnie zastanawiać po takich właśnie opiniach. Z góry dziękuje:)
IP: 91.197.155.10
Użytkownik
Posty: 3
Szukamy młodych osób na wakacje z OIS do Bułgarii - Złote Piaski, hotel Zora, 23 lipiec.
Dokładny opis znajduje się tutaj http://www.twoja-podroz.pl/podroz/83411/Bulgaria+-+Zlote+Piaski
IP: 212.49.38.65
lolka
Gość
Jedzenie było niedobre ale po awanturze trochę się poprawiło!Obiady były od 12-tej do 14-tej z tym że jak przyszliśmy o 13.30 to nie było już co jeść,zostawały tylko ogórki i pomidory!Rezydentka była tylko dwa razy kiedy trzeba było wziąść kasę na wycieczki a potem wszyscy zniknęli łącznie z pewną Polką panią Magdą która była w hotelu obok i nas przyjmowała!Ale ona już za swoje dostała chyba jeszcze nikt tak jej nie nawtykał jak nasza ekipa!Wycieczki fakultatywne nie są warte tych pieniędzy lepiej samemu zwiedzać!A miażdżącą sprawą było to że wymeldowali nas o 12-tej w południe i nikt nie był łaskaw powiedzieć nam o której wyjeżżamy i tak w niewiedzy na walikach z dwoma kiblami i jednym prysznice na 4 autokary czekaliśmy na odjazd do...24!!!!!!!!Całe 12 godzin bez kolacji bo nam się nie należała(tak naprawdę się należała tylko nam nie pozwolili jeść) i dwa autokary bez obiadu.Pilotka kiedy przyjechała z Polski po nas (Agnieszka,też jej się grubo oberwało)nawet nie raczyła poinformować że już jest i o której wyjeżdżamy tylko pojechała spać do innego hotelu!Poza tym przez nią mieliśmy opóżnienia bo uwielbiała wzywać policję bo koleś był pijany w autobusie (ale był grzeczny)!A w autobusie jechaliśmy z kolonią i tu był problem bo wycieczka nie jest z OIS-u!
IP: 83.13.76.106
lolka
Gość
Ogólnie proponuję jedzcie na Krym!Byliśmy z mężem w tamtym roku jest przepięknie,tanio i pilotka z OIS była zawsze kiedy ktoś jej potrzebował!Gorąco polecam!Bułgaria to ich niewypał!Może to wszystko nie brzmi tak dramatycznie ale uwierzcie mi że wszyscy mieli nerwy na wyczerpaniu poza tym 7,07 mieliśmy być w Polsce a wyjechaliśmy dopiero 7 o 24 więc jak wiecie nie było możliwości zdążyć!
IP: 83.13.76.106
Mesiaczek
Gość
Hej,

Wybieram się do Złotych Piasków, wycieczka z rainbowtours 30.07-06.08 wylot Warszawa, czy ktoś się może wybiera w tym terminie?

Pozdrawiam
IP: 213.25.25.50
Użytkownik
Posty: 3
Lolka, jak u nas 23 lipca będzie to samo to spale im ten hotel ;D A jak pójdę na obiad i nie będzie nic do jedzenia to trzeba będzie zabrać portfel rezydentowi i iść na miasto :) Najwyżej przyjdzie mi spędzić wakacje w bułgarskim areszcie :) Trochę przesadzam, ale jak będą mnie chcieli "wyruchać" to będę bardzo zły i nie wiem co zrobię.
Czyli nie można pić alkoholu w ogóle w autokarze ? To zależy od pilota ? Ile godzin jechaliście ? WC było otwarte normalnie całą drogę i klimatyzacja działała ?
Ile autokarów was jechało i w jakim wieku ludzie ? Bo się reklamują, że niby dla młodych, odjazdowe lato akademickie itd. a tu czytam, że sobie jeżdżą wszyscy i jak mnie zakwaterują z braku osób z kimś dokładnie 2x starszym w pokoju ... ciekawe.
IP: 212.49.38.65
ola
Gość
wlasnie, my tez planujemy studencki wyjazd od 18.08 do Bulgarii. Jedzie ktos tez w tym terminie?
IP: 77.255.42.177
herc
Gość
czy jedzie ktos z dziecmi 1.08
IP: 93.105.214.73
lolka
Gość
Jechaliśmy 30 godzin z Krakowa!Kibel był otwarty chociaż pilotka wciąż powtarzała żeby do niego nie chodzić ale przecież od czegoś on tam jest!Klimatyzacja w autokarze w porządku!Jechały 4 autobusy!
IP: 83.13.76.106
bns
Gość
Jedzie ktos 1.08 z wroclawia do bulgari?? hotel zloty róg ew hotel zora?? gg:5674522
IP: 87.207.233.146
Beata
Gość
witam ja jadę 1.08 z mężem synem i koleżanką hotel Zora i po tych opiniach zaczynam się martwić , oby pogoda dopisała :))
IP: 78.8.61.51
marta
Gość
jade z corka 23 lipca..i zaczyna mi sie robic slabo jak to wszystko czytam...i zatanawiam sie co mnie podkusilo aeby z tym biurem jechac!!!!!!! mam iskierke nadzieij..ze nie bedzie tak zle jak piszecie..ale ona ledwo sie tli...
IP: 83.31.244.7
bns
Gość
A ja mysle ze nie ma sie co az tak zamartwiac.
W gruncie rzeczy chodzi o dach nad glowa, jedzenie i transport.
Za taka cene naprawde ciezko wiecej wymagac ;)
IP: 217.153.72.70
marta
Gość
trudo sie nie zamartwiac,czytajac..lolka...i wlasnie czytasz ze..jedzenie..transpotr jest do dupy...pojedziemy zobaczymy...najwyzej bedzie to ostani raz..
IP: 83.31.244.7
bns
Gość
Ja w zeszłym roku byłem z Gandalfem w chorwacji (Polecam - opieka itp wszystko spoko) natomiast w trakcie drogi tez nie wolno bylo korzystac z ubikacji... powod byl rzekomo prosty... nikt nie wytrzymal by w autobusie z tym kiblem, gdyby wszsyscy nagle zaczeli sie tam zalatwiac ;)

Co do opoznien... miejmy nadzieje ze to nie jest reguła... Zobaczymy - trzeba być dobrej mysli ;)
Jak nie to bunt!
IP: 217.153.72.70
GOść
Gość
Też jadę 23 lipca ale po Waszych opiniach zaczynam się martwić. Co prawda byłam już z tym biurem w Chorwacji i nie było aż tak źle tyle ze tam bez jedzenia... Słyszałam, że właściciel hotelu Zora się zmienił i że bardziej o wszystyko dbają a tu takie opinie :P
IP: 62.87.242.142
sylwia
Gość
ja jadę z dwoma koleżankami 19-30 sierpnia hotel Złoty róg, wybiera się ktoś jeszcze? my studentki ;)
IP: 109.243.253.210
MArrciiinnn
Gość
Jedzie ktoś do hotelu Zora 28 sierpnia? Wrocław?
IP: 188.47.164.105
Gość
Gość
Jade 23 lipca z OIS do Zory ale hotelem ani jedzeniem bym się aż tak nie martwiła tylko pogodą od poniedziałku do czwartku na być kicha, deszcze, całkowite zachmurzenie.... sami popatrzcie... :(
IP: 62.87.129.181
Anija
Gość
Hej. ;)
Szukam jakies singielki ktora rowniez jedzie sama od 28.08 do Bułgarii. Jest ktos taki?
IP: 83.9.70.16
Anija
Gość
MArrciiinnn napisał
Jedzie ktoś do hotelu Zora 28 sierpnia? Wrocław?


ja jade ale jestem z poznania
IP: 83.9.70.16
Mati
Gość
Ja tez jade 01.08 z wrocka
IP: 89.73.23.243

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Forum turystyczne » Bułgaria » OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij