» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

Dodaj opinię Opinie o hotelu Zora

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Treść
Katia
Gość
Hey a czy wybeira się któs w terminie 28 sierpnia do bulgarii do Hotelu grand hotel??;) A czy orientujecie się jaka pogoda jes pod koniec sierpnia/ początek września, czy można się trochę posmażyć na slońcu??;)
IP: 83.7.207.67
kaska
Gość
posmazyc to napewno sie mozna :)
IP: 195.128.30.33
Diana
Gość
Hej!
Jadę z dwiema koleżankami 28.08. Do zobaczenia! :)
IP: 178.42.220.227
magda
Gość
pytania do tych, którzy już byli:
1. czy jest tam w hotelu jakaś szansa na skorzystanie z lodówki?
2. czy po drodze jest jakiś dłuższy postój np na obiad?
3. czy autokar(y) jedzie przez całą Polskę czy np. jeden zbiera polnoc drugi poludnie kraju? orientujecie się?
IP: 91.206.64.107
Adam
Gość
MONIA JAK BĘDZIESZ W MIECHOWIE TO DAJ JAKOS ZNAC BO PASOWAŁOBY SIE SPOTKAC PRZED WYJAZDEM :) POZDRO
IP: 83.10.197.13
Peter
Gość
Widzę że sporo cześć ludzi jedzie do Zory. My ( 3 studentów z Łodzi ) jedziemy do hotelu Zdravec z Gandalftravel w terminie 22.08 - 02.09. Jakby ktoś chciał się zgadać na wspólne imprezy to niech się kontaktuje ;) gg: 1372025. Oczywiście to tyczy się też osób z Zory. Pozdrawiam :)
IP: 80.53.182.202
herc
Gość
ja przyjechalem wczoraj z BG hotelu Z ORA PODAJE Nr tel 668 842 821 bo nie mam sily pisac w tej chwili
IP: 93.105.211.174
kas
Gość
Witam wszystkich! dzis wrociłam ze złotych piaskow z hotelu dana palace. Złote piaski zawsze kojazyc mi sie beda ze strasznym natrectwem, nie da sie przejsc kilku metrów aby nie dostac ulotki z jakiejs "zajebistej" dyskoteki, a tak czy siak zwiedzajac je wszystkie masz deja vu:) ta sama muzyka, ten sam wystroj:O srednia wieku 16-17 ahh no i spedaleni niemcy:D Jesli chodzi o organizacje wyjazdu wszystko ok nie mam zadnych zastrzezen, podroz w obie strony przebiegła spokojnie. hmm co do hotelu... pokoj naprawde super jak za takie pieniadze, lodowka, działajaca klima, balkon, wygodne łozka:P codziennie sprzatnie pokoji:) o jedzeniu w hotelu najchetniej bym sie nie wypowiadała, ale nie da sie tego tak zostawic:O to był jakis skandal:O śniadanie, obiad, kolacja bez mała ciagle to samo tylko inaczej podane, zimne, bez smaku, po 3 dniach zrezygnowałam z chodzenia na stołowke, a sam zapach( czyt. smrod) dochodzacy stamtad doprowadzał mnie do zawrotów głowy i nudnosci:O:O codziennie dochodizły nas głosy o kolejnych zatruciach! takze ostrzegam przed jedzeniem w hotelu zreszta nie tylko tym bo w pozostałych sytuacja była podobna;)
IP: 85.202.156.69
Monia
Gość
Adaś szczerze mówiąc to będzie problem z przyjazdem no chyba że się wyrwę po pracy ale to tylko na parę godzin. Jak coś to się zdzwonimy i ugadamy się co do wyjazdu. Pozdrawiam
IP: 91.197.155.10
leo
Gość
Jade z kumplem 28 z Wrocka, ktos z Was bedzie na peronie 4? ;)
IP: 84.10.77.216
bns
Gość
Siemanko.
Wlasnie wrocilismy ze zlotych piaskow - danna palace. Hotel spoko - duzy basen, lodowka, klima czyli wszsystko co potrzebne. Natomiast jezeli chodzi o jedzenie to zapomnijcie o tym. W zadnym z hoteli (zora, dana palace, zloty rog) jedzenie nie nadaje sie do niczego. Jedynie sniadania sa ok. Obiady(obiadokolacje) po 2-3 dniach zaczniecie jesc na miescie. Organizacja wyjazdu - bez problemu. Po opisach i komentarzach obawialem sie ze bedzie duzo gorzej. Nie ma sie co martwic. Smialo polecam
IP: 83.30.9.163
beata
Gość
my również dziś wróciliśmy i niestety potwierdzam słowa mojego poprzednika jeśli chodzi o jedzenie masakra ...po paru dniach zatrucia murowane ...a my mieszkaliśmy w hotelu Zora to chyba najgorsze miejsce na Złotych Piaskach bez kilimy, ochroniarz przejęty rolą , 270 schodów do plaży masakra tak ze trzy razy dziennie to idzie płuca wypluć. po za tym hotel nie dla osób dorosłych którzy chcą wypocząć jest to hotel kolonijno-obozowy, oraz dla młodzieży która lubi się zabawić i nie zależy jej na warunkach , Uwaga starajcie się nie jeść w tym hotelu ponieważ lekarz prawie z niego nie wychodził bo tyle było zatruć, dziś zgłosiłam już to do biura i będę pisać na 100% reklamacje ponieważ jak bym chciała jechać na wczasy odchudzające lub sportowe to bym takich szukała . osobiście nie polecam tego hotelu jetem zawiedziona
IP: 87.105.51.164
fiszer
Gość
witam
wybieram sie 18-28 wrzesien na złote piaski oczywiscie myslle mocno imprezować czy jedzie ktos jeszcze w tym czasie sie wybiera ? jak cos to pisać na gg407092 jade z oisu o 10 z rzeszowa autokarem pozdrawiam a jeszcze jak z pogodą :P ?
IP: 86.159.100.123
ziom
Gość
Ostrzegam wszystkich przed hotelem Zora!! ja stamtąd wróciłem przedwczoraj i żałuje że w ogóle sie skusiłem na takie tanie wczasy. Jedzienie tragiczne !!! nie zjadłem ani jednego posiłku w hotelu!! ani jednego podczas całego pobytu!!! Poprostu na te żarcie nie da sie patrzeć a co dopiero jeść... było tyle zatruć że lekarz cały czas przyjezdzał... w pokojach gorąco bez klimy, bez zadnej lodówki... z jedzenia tam robią recykling... to co zostanie z obiadu jest podawane na drugi dzień tylko że w innej postaci! skandal!!!!

p.s przejazd odbył sie bez żadnych problemów
IP: 83.26.73.187
turysta
Gość
witam wszystkich. wróciłem właśnie z wyjazdu 01.08-12.08 a przynajmniej tak było napisane w biurze podróży OIS jednak okazało się że w Polsce będziemy w dniu 13.08 co dość komplikowało nam (urlop mieliśmy do 12). Co do hotelu , tragedii nie było ale jeśli chodzi o wyżywienie to większej ohydy nie jadłem, nie było dnia żeby ktoś nie chorował, po 5 dniach jedliśmy na mieście. Co do pani rezydent. widzieliśmy ją raz w dniu przyjazdu później już jej nie spotkaliśmy aż do dnia wyjazdu, gdzie poinformowała nas tylko o godzinie odjazdu. Miała być z nami do samego wyjazdu ale jednak wolała opowiadać nowej grupie piękne opowieści o złotych piaskach. jednym słowem nie polecam , ja już z OIS-u nie pojadę. ORGANIZACJA TRAGEDIA!!! a wycieczki na miejscu są wykupywane u miejscowych ludzi którzy organizują takie wycieczki i tak oto 25 euro (4 osoby 100 euro) wycieczka do delfinarium zorganizowana na własną rękę przez 4 osoby wynosi łącznie ok 15 euro razem z obiadem na mieście jadąc taksówką lub autobusem.
IP: 89.76.25.64
gosc
Gość
my rowniez wrocili 13.08 z hotelu Zora bylismy w delfinarium bilety byly 20 lev osoba dorosla dziecko 14 leva a za taxi chcial 25 leva to nie wiem jak zescie placili 4 osoby 15 euro te bilety mamy ze soba jakby ktos nie wierzyl
IP: 93.105.211.174
jada
Gość
gosc napisał
a jada jakies singielki 28 sierpnia <:P:Pdo zory tak z ciekawosci pytam


Jadą
IP: 83.26.77.25
Gość
Gość
Anija napisał
MArrciiinnn napisał
Jedzie ktoś do hotelu Zora 28 sierpnia? Wrocław?


ja jade ale jestem z poznania


Ja też jade
IP: 83.26.77.25
Patrycja
Gość
Ja też jadę ,ale z Warszawy.
IP: 194.126.238.132
Alaaa
Gość
ziom napisał
Ostrzegam wszystkich przed hotelem Zora!! ja stamtąd wróciłem przedwczoraj i żałuje że w ogóle sie skusiłem na takie tanie wczasy. Jedzienie tragiczne !!! nie zjadłem ani jednego posiłku w hotelu!! ani jednego podczas całego pobytu!!! Poprostu na te żarcie nie da sie patrzeć a co dopiero jeść... było tyle zatruć że lekarz cały czas przyjezdzał... w pokojach gorąco bez klimy, bez zadnej lodówki... z jedzenia tam robią recykling... to co zostanie z obiadu jest podawane na drugi dzień tylko że w innej postaci! skandal!!!!




Dobrze,a mozesz konkretnie podać co było do jedzenia,jakie potrawy,produkty itp.?
IP: 194.126.238.132
karola
Gość
to chyba szału nie będzie tego 28:/
IP: 83.238.188.167
Diana
Gość
Bądźmy dobrej myśli ;) przecież 28 może być tym szczęśliwym turnusem ;P
IP: 178.42.221.208
sylwia
Gość
no właśnie a czy w czasie jazdy autokarem jest jakiś dłuższy postój?
IP: 109.243.149.172
beata
Gość
jeśli chodzi o dojazd to bez problemów jest to wynajęty przewoźnik firma Gama i naprawdę są profesjonalni w tym co robią przystanków jest kilka podróż trwa od29-34h .
a jedzenie w hotelu zora to mają wiele do życzenia to wszystko wygląda jak jedna wielka bryja, mamałyga, po za tym to co nie zejdzie w obiad podawane jest na kolacje lub na drugi dzień na obiad tak było z rybą ohyda oraz z bigosem i leczo w którym można było naleźć nawet ość ma zdjęcia z tego wszystkiego najlepszy był arbuz i ogórki i pomidory. w pokojach nie mam lodówki ani klimatyzacji a nawet w tym hotelu to papier toaletowy jest problemem . naprawdę jestem zawiedziona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 78.8.59.90
Ert
Gość
Byly przypadki w tym roku, ze kogos okradli w hotelu?
Napiszcie czy brac jedzenie do autokaru, czy sa przystanki na zarcie?
IP: 94.246.127.107

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Forum turystyczne » Bułgaria » OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij