» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

Dodaj opinię Opinie o hotelu Zora

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Treść
Dudek
Gość
No to ile kasy masz mniec zależy od tego jak chcesz szaleć , myśle że 100 euro to napewno za malo :) a w aqaparku bylem ale nie wszedłem do srodka bo bardziej opłaca się isc przed 12 bo jest taniej , a potem juz nie bylo okazji ... ceny w klubach porównywalne jak w polsce . ale wódka tania :)
IP: 109.95.168.83
vitek
Gość
a autokar którym jechaliście był jakiś stary czy coś nowszego?
IP: 83.30.189.43
yyy
Gość
ile pieniędzy bierzecie na wyjazd 10- dniowy??
IP: 83.29.137.245
Sven
Gość
Ja się zastanawiam ile zabrać na 12 dniowy hmm / aha a jeszcze nie pytałem (choć to może banalne pytania a odpowiedź będzie oczywista) czy w Złotych Piaskach są jakieś supermarkety, jakieś bułgarskie biedronki ? : )
ja myslę tak że jak zapłaciłem za wyjazd lekko ponad 1000 zł to jest okazja. i taki wyjazd mógłby kosztować z 1500/1600 zł 9no bo sniadania obiad kolacja o gwiazdkach w hotelu nie myślę za bardzo ; ) to tą różnicę chyba zabiorę w Euro. Jeszcze myślę i liczę : )
IP: 90.156.89.116
dudek
Gość
Autokar nie był az taki stary , normalny był :) a co do bułgarskich biedronek to moze nie ma ale supermarkety są i wszystko można kupić . Co do kasy proponował bym ok. 150 euro ale to bedzie bez szaleństw :)
IP: 109.95.168.83
pablo
Gość
Ja jade z Gliwic 1.08 o 6 rano z OISU ale autokarem firmy Daniel Tourist. Myślałem że autokar też bedzie z oisu
IP: 83.26.72.121
elo
Gość
A gdzie wymienić najlepiej euro na lewa? w banku, czy w kantorze?
IP: 83.5.59.27
Kuba
Gość
ja radze mieć pieniądze na karcie jeżeli ma się np. Mbank to nie płaci się prowizji za bankomaty za granicą a że w Bułgarii lewa jest zamrożona to kurs się zbytnio nie zmieni . Kase bardziej opłaca wymieniać się w banku .


btw kto jedzie z warszawy 1.08 :) ?
IP: 89.78.46.194
klara
Gość
Witam :)
Ja też byłam z OIS-u w hotleu Zora na drugim turnusie. Poniekąd potwirdze przedmówców: jedzenie średnie, mało przyprawione i monotonne, ale żołądek dało się czymś zawsze napchac. Nie ma co się spodziewac cudów jeżeli cały wyjazd kosztuje w granicach 1000 zł, jeżeli ktoś chce kraby i kawior na obiad to niech jedzie za 3000 zł, także nie bądźmy wylewni. Jeżeli chodzi o hotel to bardzo miło się zaskoczyłam jak na 2 gwiazdki to ekstra. Pokoje czyściutkie i zadbane, codziennie przychodziły sprzątaczki wynieśc śmieci, dac papier toaletowy, poukładac pościel itd. W barze ceny niższe niż w nie jednym sklepie przy plaży np. Fanta 2 l= 2,80 lewa a na Złotych Piaskach 3,50 lewa. Butelka wina w barze 4 lewa a piwo 2 lewa, także przy niepogodzie warto siedziec w hotelowym barze niż gdzies w knajpach. W hotelu również do dyspozycji bilard, sauna, siłownia, ping-pong. Basen mały ale codziennie czyszczony i filtrowany. Jeżeli chodzi o kase, to warto zabrac ze sobą euro bo za złotówki mało się dostanie i wymieniac najlepiej w banku bo w katorach oszukują, w hotelu również można wymienic w recepcji kurs 1,90. Jednak najlepiej jak wypłaca sie z bankomatu bo nalicza najwyższy kurs 2,00 czasami 2,05 ( Raiffaisen Bank) Jak ktos ma pko to prowizja 10 zł. Na zakupy warto wybrac się do Warny można się tam dostac autobusem nr 109 prosto z pod hotelu koszt 3 lewa w jedną stronę. Przykładowo w Warnie 1 litr wódki Flirt to 11 lewa a w złotych piaskach 0,5 litra to 11 lewa. Dużo straganów z podróbkami Lacosty, Armanieniego, Dolce Gabbany itd praktycznie za bezcen. Ogólnie w złotych piaskach ceny podobne do polskich np. kebab 6 lewa to na nasze 12 zł. Jest ale dużo knajpek gdzie są promocje typu płacisz za 1 masz 2. Np za dwie pizze dosyc duze płaciło sie 12 lewa czyli 24 zł, albo drinki za dwa 8 lewa i to wszelkie: mojito, sex on the beach, krwawa mery, martini itd Ogólnie jak za tą kase to wypad super, wystarczy dac na luz i przymknąc oko na niektóre niedogodności, bo za taka kasę to ciężko nad polskim morzem poszalec. A złote piaski są pieknę i zamiast marudzic ze to nie dobre, a to złe to cieszyc się urokami plazy i pięknymi widokami. Udanych wakacji, dla tych którzy się tam wybierają :):):)
IP: 87.206.87.87
maja
Gość
Ja mam konto w mBanku to najlepiej mam sobie wypłacić z bankomatu w Złotych Piaskach tak? czy tak wychodzi korzystniej niż w kantorze? czy w pobliżu hotelu Zora jest jakiś bankomat?
IP: 83.5.59.27
klara
Gość
Tak najlepiej wypłacac z bankomatu w Złotych Piaskach bo jest kurs 2,00 a w kantorach maksymalnie dają 1,85 albo 1,90 i jest duzo oszustów. W pobliżu hotelu jako tako nie ma bankomatu, trzeba zejsc po schodach na deptak przy plazy i tam są 3 bankomaty, jakies 10 min spacerkiem od Zory.
IP: 87.206.87.87
gosc
Gość
KLARA piwo 2 lewa a to wycodzi 2.80gr zy w pokoju jest czajnik szklanki
IP: 93.105.214.73
gosc
Gość
KLARA sory ale piwo to jest ok4.80
IP: 93.105.214.73
neo
Gość
A jak przebiega przejazd przez granice? są jakieś problemy? długo sie czeka? w Rumuni przeszukują autokary albo cos?
IP: 83.5.59.27
max
Gość
kto jedzie jutro do zory
IP: 93.105.214.73
pablo
Gość
Ja z Gliwic o 6:00
IP: 95.49.159.138
vertii
Gość
My jedziemy 4wrzesnia 12 studentek z warszawy:d
IP: 89.78.158.120
pablo
Gość
no własnie jak wygląda sprawa z granicami? dlugo trzymają na granicach?
IP: 95.49.159.138
max
Gość
trzepali was w jedna albo w druga strone ??
IP: 89.73.23.243
ArmaQ
Gość
Praktycznie trzepać mogą tylko w Rumunii na Węgrzech to na prawdę rzadkość a potem już tylko słupki się mija ;)
IP: 83.24.132.133
klara
Gość
Lewy należy liczyc średnio razy 2. Czyli 1 lew to na nasze 2 zł, więc jak piwko tam kosztuje 2 lewa to na nasze wychodzi 4 zł :)) w pokoju są dwie szklanki ale czajnika brak, więc o popołudniowej kawie można zapomniec, ewentualnie zakupic w barze koszt 1,5 lewa małe ecspresso. Na granicach jest luzik, nikt nic nie przegląda, nie trzebią bagaży, ani nic z tych rzeczy. W drodze powrotnej nawet na granicy rumuńsko-węgierskiej nie musieliśmy dowodów pokazywac, więc bez obaw :)
IP: 87.206.87.87
Monia
Gość
Ja mam takie pytanko, w umowie doliczają ubezpieczenie a wie ktoś jakie są sumy ubezpieczenia i warunki, bo z tego co wiem firma musi przekazać ubezpieczonemu na piśmie szczegółową informacją o wariancie ubezpieczenia jakie wliczyło w cenę oraz o sumach ubezpieczenia dla poszczególnych ryzyk, jakie wchodzą w skład określonego wariantu a oni jakoś nie są chętni żeby wysyłać takie informację, Czy dostaliście coś takiego od OIS?
IP: 91.197.155.10
kaska
Gość
Ja mam zamiar jechac 28.08 do hotelu zora mam zamiar jechac sama i nie wiem czy to dobry pomysl :Pale czytam i widze ze jest wuiecej takich ludzi ja chce jechac z Rzeszowa
IP: 195.128.30.33
kaska
Gość
Anija napisał
Hej. ;)
Szukam jakies singielki ktora rowniez jedzie sama od 28.08 do Bułgarii. Jest ktos taki?


ja tez kogos takiego szukam:P
IP: 195.128.30.33
kaska
Gość
i jednak nie jade :P miejsc juz nie ma ehhhhhhhhh
IP: 195.128.30.33

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Forum turystyczne » Bułgaria » OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij