» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Strona: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Autor Treść
Ruda
Gość
I poszukuję kompanki do pokoju! :)
IP: 178.36.238.19
Monia
Gość
Jedziee ktos na turnus od 14 maja ?
o to prosimy turnus kwietniowy-majowy o relacje
pogodowe, cenowe i o ogolne wrazenia ? :P
milego pobytu zycze wam:-)
IP: 77.255.122.220
magda
Gość
jak wrócicie to dajcie znać co trzeba koniecznie zabrać, z czym można się wstrzymać i jak ogólne wrażenia :)
IP: 83.10.82.194
timmy54
Gość
Witam z deszczowego i lodowatego Thassos. Organizacja wyjazdu ze strony biura Olimp bez zastrzezen, autokar komfortowy, podroz znosna. Pokoje czyste i ladne, aneks kuchenny bardzo dobrze wyposazony, wlascicielka polka. Wszystko ok, poza pogoda, polecam zabrac cieple rzeczy do ubrania. Malo otwartych restauracji, samochod mozna wypozyczyc przez rezydentke, jeszcze wszystko zamkniete. Pozdrawiam z nadzieja na poprawe pogody :-)
IP: 94.69.159.107
joa
Gość
timmy trzymam kciuki za pogodę na Thassos i życzę udanego wypoczynku!
IP: 83.22.78.34
timmy54
Gość
Witam juz z Polski, pobyt na Thassos szybko minal, jak pisalem wczesniej organizacja ze strony biura Olimp, bez zastrzezen. Pogoda niestety nie dopisala- bylo chlodno z cieplejszymi dniami, ale wykapac sie w morzu i Gioli sie udalo. Polecam wypozyczyc auto, najtaniej w Speedy, autko na 3 dni ok. 60 euro. Ceny znosne, bardzo dobre jedzenie w Kapitanie :-) Objechalem cala wyspe i odwiedzilem wiekszosc plaz i z przykroscia musze stwierdzic, ze plaza Golden Beach jest moze i najwieksza, ale pewnie jedna z brzydszych. Ogolnie pobyt udany, poza jednym malym wyjatkiem- trafil sie w grupie jeden "burak" ktory skutecznie uprzykszal zycie innym uczestnikom, szczegolnie podczas podrozy do i z wyspy. Ps. nastepnym razem wyprawa na Thassos juz w sezonie lub po :-) Chetnie odpowiem na pytania, zainteresowani pisac na pm. Pozdrawiam
IP: 94.251.235.227
magda
Gość
co koniecznie musimy ze sobą zabrać, a czego nie trzeba mieć?:)
wykupiłeś dodatkowe wycieczki?
IP: 83.26.75.155
joa
Gość
timmy :) to ja mam pytanie odnośnie tego autka wypożyczonego-przez rezydentkę wypożyczałeś czy sam?no i ile na paliwo wydałeś na ten 3 dniowy objazd wyspy?
IP: 83.22.231.224
Gabi
Gość
Ja również jestem z turnusu kwietniowo majowego i powiem Wam, że wyspę da się spokojnie objechać w jeden, góra dwa dni, zdecydowanie bardziej polecam do większych miast (np. Thassos, Limaneria) wybrać się autobusem (ceny w granicach 2 euro). Potwierdzam, że plaża Golden Beach nie należy do najpiękniejszych, ale myślę, że po części było to zasługą pogody.
Organizacja ze strony biura bez zastrzeżeń, polecam zabrać takie rzeczy jak płyn do naczyń, bo nie ma ich na wyposażeniu, a na miejscu są dużo droższe.
IP: 89.230.195.32
timmy54
Gość
Witam, zgadzam się z opinią Gabi w 100%, autko wypożyczałem sam (3 dni bez limitu kilometrów ok. 60 euro), paliwo na 3 dni ok. 35 euro (litr ok. 1,7 euro), wypożyczając na 1 lub dwa dni jest limit kilometrów 100 lub 110 km na dzień- zależy od wypożyczalni, powyżej 3 dni limitu nie ma. Co do objazdu wyspy w 1 lub 2 dni, objechać się da, ale wszystko zobaczyć i poplażować na naprawdę ładnych plażach absolutnie nie ;) Co do dodatkowych wycieczek- nic nie było- jeszcze nie ma sezonu, w sezonie na pewno są :) Płyn do mycia naczyń faktycznie należy zabrać i jakąś gąbkę do mycia :) W razie pytań, służę pomocą :)
IP: 178.37.29.108
magda
Gość
czyli jakieś najpotrzebniejsze rzeczy w pokojach są?
a jedzenie, zjadliwe? ;p
IP: 83.29.180.30
kasia
Gość
a czy na nogach da się dotrzeć na jakieś inne "dziksze" plaże? Polecisz coś? Gdzie warto poplażować?

czy w miejscowościach sąsiednich sa jakieś bary takie po posiedzenia/ wypicia drinka/ soczku nie koniecznie tylko do jedzenia albo tylko o tańczenia :)

i pytanie typowo kobiece jak minęła podróż autokarem często były postaje z WC?
z góry dzięki za odpowiedź :)
IP: 195.95.144.192
timmy54
Gość
Witam, w pokojach są: czajnik elektryczny, kuchenka elektryczna z dwoma polami grzejnymi, lodówka, talerze i sztućce, kubki, patelka, garnek, drewniana łyżka, szklaneczki do picia np. soczku;), kieliszki do wina, przybornik do przypraw, suszarka i telewizor, jest nawet korkociąg do wina ;)
Co do wyżywienia- byłem w opcji bez wyżywienia, ale osoby które taką opcje miały, mówiły, że jedzonko zjadliwe. Jeżeli chodzi o jedzenie w knajpach to nie było dużego wyboru- jeszcze przed sezonem, ale z czystym sercem mogę polecić Kapitana, może nie najtańszy, ale bardzo dobre potrawy i zawsze można liczyć na jakiś gratis po jedzeniu w postaci ciastka lub czegoś mocniejszego do picia. Jeżeli chodzi o plażowanie to dotarcie na nogach na sąsiednie plaże jest raczej nie wykonalne, są za daleko, plaża przy której jest Herih może nie była najładniejsza, ale w sezonie na pewno to się zmieni, już jest więcej parasoli i leżaków, porządek też większy niż wtedy jak przyjechaliśmy na Thassos.Co do plażowania na innych plażach, fajnie jest na Aliki i Paradise Beach, zresztą praktycznie wszystkie plaże kierując się drogą na południe wyspy są godne polecenia. Jeżeli chodzi o jazdę autokarem, to nie jest źle, przerwy są robione co 4 godziny, w nocy rzadziej, można korzystać z toalety w autokarze, na Słowacji jest dłuższy przystanek można zjeść obiad- ceny za drugie danie ok.6 euro, podczas jazdy puszczane są filmy, miejsca mają indywidualna klimatyzację i oświetlenie oraz nagłośnienie. Polecam zabrać na prom jakieś kanapki dla ptactwa, dosłownie jedzą z ręki :)
IP: 178.37.29.108
magda
Gość
tak by się chciało już pojechać a gdzie tam do września ;p
IP: 83.29.180.30
monia
Gość
Dziekujemy za informcje przydatne, a nie wiecie moze jaka pogode zapowiadali na druga polowe maja.
mam nadzieje , ze dopisze pogoda. wyjazd juz 14 maja. Ps. jakie ceny w sklech i jak sprawa z opiekunem grupy wygladala
IP: 77.254.217.5
timmy54
Gość
Witam, co do pogody to nigdy nie wiadomo, na wyspie pogoda zmienia się bardzo dynamicznie, często zdarzało się, że na Golden Beach padało a w innej części wyspy było wspaniałe słońce. Sam sprawdzałem pogodę przed wyjazdem i niestety przewidywania się nie sprawdziły, więc nie ma co się martwić na zapas ;) Rezydentką była P. Ania, ja tam nie mam żadnych zastrzeżeń do niej, wszystkie najpotrzebniejsze informacje zostały wywieszone w hotelu, codziennie przed kolacją była do dyspozycji, służyła pomocą np. w wynajęciu samochodu, odpowiadała na pytania, całkiem sympatyczna osoba.
PS. teraz już wiem, że najlepszym okresem na wyjazd na Thassos jest albo czerwiec (jest już całkiem ciepło, a nie ma jeszcze tłumów) lub przełom sierpnia i września (bardzo ciepłe morze, już nie ma tyle ludzi i upał mniejszy). Pozdrawiam
IP: 178.37.29.108
joa
Gość
Dzięki za informacje :)już się doczekać nie mogę,jadę właśnie na przełomie sierpnia i września :)
IP: 83.29.158.28
Monia
Gość
;) dziekuje za informacje :-) :-) wyjazd tuz tuz ...
IP: 77.254.214.169
Łukasz
Gość
Witam. Czy jest ktoś, kto próbował dostać się do Gioli lub na Saliara Beach połączeniem autobusowym? Proszę o jakieś wskazówki- w jakiej miejscowości trzeba wysiąść- jaką trasę trzeba pokonać pieszo po wysiadce z autokaru? Czy znaki w poszczególnych miejscowościach są na tyle widoczne, żeby połapać się w jakim punkcie wyspy jesteśmy? Czy jeśli powiemy kierowcy Saliara, czy Giola- czy zrobi nam tą przyjemność i poinformuje gdzie należy wysiąść?
IP: 79.186.255.136
elusia
Gość
W zeszłym roku byliśmy po raz 4 na Thassos, z reguły korzystamy z wynajętego auta i samodzielnego zwiedzania wyspy ( rodzina 4 osoby), i udalo nam sie dojechac na Saliare Beach, - autobus tam nie jezdzi, droga jest dosyc cieżka, bardzo sie ,,kurzy,, tzn pelno bialego pylu z okolicznej kopalni marmuru, samochod po powrocie byl bielusienki do mycia :))) wiec nawet na pieszo nie dosc ze daleko to warunki niekorzystne - odradzam, jechalismy od strony stolicy - na mapie GOOGLE widac trase, prowadzi tam jedna droga nie sposob sie zgubic, co pewien czas auta sie wymijaja, ale WARTO TAM BYC, na samej plazy glosna muzyka, lezaki wszystkie zajete, ale kolor plazy, wody, przepiekne biale kamyszki - polecam na prawde warto zdjecia super. Natomiast do Gioli nie udalo nam sie jechac moze nastepnym razem :)))) w przyszlym roku.
IP: 31.182.175.114
Użytkownik
Posty: 21
Witam!Zastanawiam się czy nie została uszkodzona droga przez Serbie podczas ostatniej powodzi,śledziłem wiadomości i nie było informacji o uszkodzeniach tylko o trudnościach z powodu korków.19 czerwca wyjazd kto się wybiera?
IP: 83.26.20.33
Łukasz
Gość
Witam. Mam pytanie do osób, które były już na wyspie. Czy na plażach są jakieś toalety. Byliśmy w różnych miejscach i bywało z tym różnie.
IP: 79.186.181.183
Użytkownik
Posty: 21
niestety nie ma przynajmniej ja nie widziałem ale jest przecież blisko do hotelu
IP: 83.26.121.120
lola
Gość
Na przeciwko hotelu jest beach bar są tam również toalety.
IP: 87.207.114.15
Klaudia
Gość
Hej Magda.
Jade z chłopakiem w czerwcu też z okolic Oświęcimia jak chcesz to później opowiem Ci jak było ;)
IP: 83.17.123.13

Strona: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij