» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Strona: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Autor Treść
grzesiekkkk
Gość
Bylem na Thassos z turnusem 20 czerwiec - 1 lipiec w razie pytań śmiało pisać na gg 4238644 (nawet gdy niedostępny)
IP: 83.29.227.38
Kika
Gość
Hej! My byliśmy w czerwcu z Olimpem!
Wyjazd super! Willa Herih genialna! Internet jest:) My mieliśmy przyjemny, zaciszny pokój! Można usiąść na ławce przed budynkiem i wypić piwko (w sklepie w willi bardzo fajne ceny - piwo za ok. 1,20: i pani mówi po polsku)
Skala Potamia, to mega super kurort! Polecam pójść na obiad do Magic Coast! Biuro ma świetnego rezydenta - Panią Anię z Huty! Młoda, super wesoła i zaradna dziewczyna:) Wszystko zorganizuje, więc się nie ma co o nic martwić. Wszystko też powie, podpowie:) Jesteśmy mega zadowoleni. Jeździliśmy na różne wycieczki i muszę powiedzieć, że uwag brak. Nawet małżonek - malkontent zadowolony! Polecam wycieczkę statkiem Vistoria!
IP: 193.111.166.136
Lena
Gość
My dopiero co wróciliśmy z Thassos! Hotel za te pieniądze ok. Plaza blisko. Piaseczek. Dla dzieci fajna plaża. W hotelu jest miła pani Polka, czego nie można powiedzieć o rezydencie, jak go nazywa mój mąż "oszołomie" panu Pawle. Swoją drogą skąd takiego rezydenta wytrzasnął ktoś? Nieuchwytny i głupkowaty, że hej. Zero pomocy, zresztą rozmowa z nim nie jest na moje nerwy. I to jego idiotyczne zachowanie na statku. Człowiek jedzie odpocząć, a tu taki oszołom. W każdym razie pobyt ok, tylko zmienić rezydenta! na jakiegoś mniej absorbującego i co by ludzi nie traktował jak dzieci.
IP: 89.77.44.139
Karpatka
Gość
Jak można w ten sposób obrażać rezydenta Pawła ! Pisać o nim że jest nieuchwytny lub niepomocny ! Taki rezydent jak Paweł zdarza się jeden na milion ! Jeśli ktoś nie ma poczucia humoru, nie potrafi bawić się wspólnie z resztą turnusu to lepiej niech siedzi w domu i siebie nazywa OSZOŁOMEM ! ! ! Też dopiero co wróciłam z turnusu i doskonale wiem jak pomocny jest Paweł i zaangażowany w organizacje zabaw dla wszystkich wczasowiczów bez względu na turnus ! Ale jeśli ktoś jest gburem to niech siedzi w domu i nie wypisuje takich rzeczy niezgodnych z prawda ! ! !
IP: 80.239.243.192
Turysta
Gość
Wróciłam z turnusu sierpniowego Paweł jest wspaniałym rezydentem zawsze był do naszej dyspozycji
wieczorki z gitarą były super i jeśli ktoś jest smutasem to nie musi w nich uczestniczyć .
Na statku były świetne momenty nurkował tylko po to aby pokazać nam wspaniałe bogactwo morza Egejskiego , próbowanie ostryg i wiele innych cudownych momentów.
Jeśli ktoś pisze źle o Pawle to może by się podpisał a nie ukrywał pod pseudonimem.
Wakacje były cudowne.Oby więcej takich rezydentów .
Jola i Wiesiek z Krakowa
IP: 31.0.107.187
Kate
Gość
Pisać , kto się wybiera do Herich ( Grecja - Thassos ) od 18 września 2013 ??????
IP: 83.26.81.241
MONIA
Gość
jakie wyposażenie pokoi w Herih? ręcznik?
IP: 88.199.98.120
Gość
Gość
Ręcznik są i 3 x zmiana pościel 2x zmieniana .Drobny sprzęt kuchenny na wyposażeniu .Suszarka do włosów w pokojach.
IP: 31.0.120.94
Maro
Gość
Czy pokoje w Herih wyglądają wszystkie tak samo lub porównywalnie ? Czy trzeba czekać go godziny 14 na zakwaterowanie ? i JAK WYGLĄDAŁA SPRAWA Z WYKWATEROWANIEM ? TRZEBA BYŁO OPUŚCIĆ POKOJE WCZEŚNIEJ ?
IP: 83.26.211.38
Użytkownik
Posty: 1
Witam,
pokoje w Herih wyglądają tak jak na zdjęciach na stronie OLIMPU . Różnią się ilością łóżek, wystawą słoneczną lub mniej. Wyposażenie i standard takie same.
Czy trzeba czekać do 14-tej ? To zależy o której się przyjedzie na miejsce : my byliśmy o 14.05, więc kwaterowanie było z marszu ale Ci, którym uda się być wcześniej muszą poczekać np. na plaży :-) Opuszczanie pokoju do 9-tej. Bagaże złożone w jednym, bezpiecznym miejscu, zawsze ktoś nadzoruje, więc nie ma problemu.
Pobyt w punktach:
1. Miejsce do wypoczynku idealne,
2. Morze i plaża super, 60 metrów od Herih,
3. Czas fakultatywny: praktycznie codziennie jest sensowna propozycja,
4. Ceny : akceptowalne,
5. Nie można się nudzić,
6. Wyżywienie : OK; nikt głodny ani chory po nim nie chodził,
7. Opieka rezydenta ( Pawła) żeby uciąć wątpliwości i niepotrzebne polemiki na ten temat :
WSPANIAŁA ! Podkreślam to: pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
Hit sezonu Tassos 2013 : APELACJA ( Ci co byli wiedzą o co chodzi...) . Wielkie dzięki dla Pawła za wszystko od nas.
Piszę to ja : również Paweł ;-)
IP: 176.111.120.27
Paulina
Gość
Do Maro. Pokoje WCALE nie są takie same jak na stronie Olimpu i wcale nie są o podobnym standardzie. Jeśli dostaniesz pokój w wyższych partiach to jeśli w niższych to nie jest dobrze . Jeśli chcesz uzyskać zdjęcia pokoju to podajcie e maila to wyslę ci zdjęcia .Pozdrawiam
IP: 109.207.48.200
Ewela
Gość
Paulina napisał
Do Maro. Pokoje WCALE nie są takie same jak na stronie Olimpu i wcale nie są o podobnym standardzie. Jeśli dostaniesz pokój w wyższych partiach to jeśli w niższych to nie jest dobrze . Jeśli chcesz uzyskać zdjęcia pokoju to podajcie e maila to wyslę ci zdjęcia .Pozdrawiam


Bardzo proszę o zdjęcia pokoi na maila. Jeśli można proszę też opinię jeśli chodzi o wyjazd z Olimpem do Herih .
IP: 83.7.237.178
Ewela
Gość
Ewela napisał
Paulina napisał
Do Maro. Pokoje WCALE nie są takie same jak na stronie Olimpu i wcale nie są o podobnym standardzie. Jeśli dostaniesz pokój w wyższych partiach to jeśli w niższych to nie jest dobrze . Jeśli chcesz uzyskać zdjęcia pokoju to podajcie e maila to wyslę ci zdjęcia .Pozdrawiam


Bardzo proszę o zdjęcia pokoi na maila : ewelka-1@tlen.pl. Jeśli można proszę też opinię jeśli chodzi o wyjazd z Olimpem do Herih .
IP: 83.7.237.178
Space
Gość
Olimp to godne polecenia biuro. Byliśmy w sierpniu br w Herih ,pokoje standardem są wszystkie takie same. Super miejsce na wypoczynek. Na pewno tam powrócimy.
IP: 83.5.132.68
Magda
Gość
Wyjeżdżamy na Thassos do Herih 18 września z Olimpem, czy ktoś planuje w tym okresie wyjazd ? Myślimy o wypożyczeniu auta i zbieramy ekipę żeby zwiedzić wyspę samemu ...
IP: 83.29.252.15
Jolka
Gość
Mam pytanko do osób , które były w tym roku na Thassos w Herih , czy w pokojach jest lodówka i suszarka do włosów ? Czy są w olicy willi herih jakieś dyskoteki ? Miejsca godne polecania na Thassos ?
IP: 178.43.169.23
lola
Gość
Wróciłam z Thassos byłam 2 raz :) jak zwykle Olimp 5+ :) mam nadzieję, że biuro nadal będzie trzymać poziom! Co do rezydentki to super babka ktoś tam wypisywał jakieś brednie wcześniej :) Suszarka jest i lodówka też. Pokoje różnią się wyglądem te z widokiem na morze są takie same te z wejściem z boku budynku mają inne mebelki wyposażenie takie samo lodówka suszarka, tv itp. Dyskotek w sumie brak jest tam kilka miejsc gdzie można się zabawić ale wrzesień to już znacznie mniej ludzi i szału nie będzie.
IP: 87.207.114.15
lola
Gość
Rezydentką była Pani Ania tez byłam bez wyżywienia i absolutnie nie byłam traktowana jak turystka drugiej kategorii jak ktoś tam wcześniej napisał. Miła, fajna kobitka z którą fajnie się gadało. Aniu serdeczne pozdrowienia już z Krakowa niestety :)
IP: 87.207.114.15
MONIA
Gość
Czy ktoś znalazł jakiś targ na thassos?
IP: 88.199.98.120
Kasia
Gość
Czy był ktoś z państwa na Thassos z Olimpem gdzie rezydentem była Pani Sylwia K. ? Jaka jest pogoda na Thassos we wrześniu? Planuję wyjazd z rodziną od połowy września.
IP: 178.43.159.215
Luisiana
Gość
Jakie ceny na Thassos ? Czy jest jakaś wypożyczalnia rowerów ? Czy na Isperion najwyższy prowadzi jakiś szlak , czy ktoś z Was już może go przetestował ?
IP: 83.5.87.217
krisu
Gość
szlak na ipsarion jest, mozna dojsc z pod samego hotelu, wypozyczalnie sa wszystkiego, samochodow , skuterow i rowerow, z tego co wiem teraz jest rezydentem na thassos Sylwia, bylismy z nia juz nie jednokrotnie, na kazde pytanie odpowie i doradzi pozdrowcie ja od krisa i lucy.
IP: 213.16.163.52
Mefiu
Gość
Jakie są ceny żywności na Thassos? Co warto zjeść , co warto kupić?
IP: 178.43.141.227
MONIA
Gość
Wszystko:) miody z dynia, z orzechem, z figą,itd. Duży wybór słodkości na bazie miodu. Pachnące oregano oraz inne przyprawy.
IP: 88.199.98.126
Carlos
Gość
Witam, mam pytanie do osób które były w tym roku lub innych na ostatnim turnusie.

Jak wyglądała tam pogoda?
IP: 79.191.229.24

Strona: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij