» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Autor Treść
eluś
Gość
Ciekawi mnie dlaczego została Pani przeniesiona do innego hotelu ? Jesli chodzi o rezydenta to mc lipiec i sierpień swoją funkcję pełni pan Paweł - który doskonale spełnia się w swojej roli :). Szkoda ze nie mozna tego powiedziec o reszcie pracownikow.
IP: 31.182.202.58
lucek
Gość
Szanowni Panstwo, jestem stałym klientem olimpu i byłem równiez na turnusie od 27 kwietnia. Absolutnie sie zgadzam pogoda była piekna organizacja jak najbardziej ok. A co do osoby która oczernia Panią Anie to absolutnie nie zgadzam, domyslam się kto wystawil ten podły komentarz bo ta osoba od poczatku juz w autokarze miala same problemy i uwaga do tej że osoby< trzeba sobie znaleść dobrego psychologa ktory wyslucha wszystkie flustracje a nie wyzywac sie na osobach ktore na to nie zasłużyły, z ani jednym oskarzeniem sie nie zgadzam Pani Ania to przemiła i sympatyczna osoba. a juz tekst o prowadzenieu sie Pani Ani uwazam ponizej wszelkiej krytyki.
Ludzie zastanowcie sie jak Wy się zachowujecie placac grosze myslicie ze beda was nosic w lektykach. pozdrawiam wszystkich z tego turnusu
IP: 83.26.249.61
latoja
Gość
Mam pytanie? Był ktoś z Was z olimpem w Czarnogórze? Jedziemy już z tym biurem 3 raz? A może jest takie forum ale poświęcone tylko Ulicnij w Czarnogórze? Pozdrawiam......Grecja i Thassos polecam każdemu.
IP: 94.42.192.90
henry
Gość
Bylem w Herihu 15.05 do 25.05.2013. Wszystko było ok.... Nie rozumiem dlaczego przyczepiają się do rezydentki Ani , wydaje mi się ,że te złe komentarze pisane są przez osoby psychicznie chore lub niewyrosłe jeszcze z okresu kolonii i prowadzenia za rączkę. OLIMP tak trzymać !!!
IP: 37.8.223.235
Adrian
Gość
Wybieram się wraz z kumplem na turnus od 29.06 do 10.07 ;) Mamy zamiar spedzić niezapomniane chwile! Jeśli ktoś z was jedzie w tym terminie (chodzi mi tu głównie o młodzież, lub osoby które w towarzystwie młodzieży lubia przebywać) to zapraszam do rozmowy może wymienimy sie jakimiś spostrzeżeniami. moj mail: adwell@interia.eu
IP: 193.218.176.10
malami
Gość
eluś napisał
Ciekawi mnie dlaczego została Pani przeniesiona do innego hotelu ? Jesli chodzi o rezydenta to mc lipiec i sierpień swoją funkcję pełni pan Paweł - który doskonale spełnia się w swojej roli :). Szkoda ze nie mozna tego powiedziec o reszcie pracownikow.


a skąd mam wiedzieć dlaczego? Po przyjeździe na miejsce dowiedzieliśmy się, że niektóre osoby nie są w willi Herrich...i już.
IP: 94.42.163.234
Pabloo1886
Gość
Witam, wybieramy się 31.08.2013. Jakie są ceny artykułów pierwszej potrzeby w sklepiku przy villi oraz w dalszych ? (pieczywo - chleb, bułki, piwo, woda mineralna) ?
IP: 87.101.19.37
blondyn
Gość
byliśmy na wczasach od 20.06.2013r. na wyspie Thassos z olimpem wyspa przepiękna, piękne widoki na gory.
A co do rezydentki Ani to najgorsza rezydentka na świecie cały pobyt tylko opalała sie na plaży albo pila, zero pomocy i zainteresowania, odradzała wszystkie wycieczki ponieważ nie chciało jej sie nic organizować ani jechać bo przecież ona ten pobyt traktowała jak wczasy za które my jej zapłaciliśmy..
mieliśmy wykupione wczasy w villi herih a dostaliśmy pokój w szeregowcu liolios, gdybyśmy nie wypożyczyli samochodu to byśmy umarli z nudów bo nic nie organizowała.
a w dzień wyjazdu trzeba było biegać za nią i się prosić żeby powiedziała o której godz mamy wyjazd i tak średnio co pol godz zmieniała godz wyjazdu było najpierw o 21 później o 18 następnie o 20 a w końcu wyjechaliśmy o 19
w autobusie 6 lub 8 osobom zarezerwowała miejsca a reszta na żywioł
IP: 46.134.227.20
Pabloo1886
Gość
Jak tak mozna miec wykupione w villi heri a mieszkac gdzie indziej ? Ja na papierze zarzadam wszystkich udogondnien i rzeczy zeby bylo czysto czarne na bialym. Czy p. Ania bedzie 30.08.2013 czy juz sie zmieni rezydent ?
IP: 87.101.19.37
turysta
Gość
byłam na Thassos 27.04.2013 i moge powiedzieć, że ze zmianą hoteli to prawda. Miałam wykupione wczasy w villi herih a na miejscu okazało się że przydzielili nam noclegi w hotelu Ellas, wogóle całą naszą grupę rozdzielili na kilka hoteli. Hotel był ok ale mogliby chociaż łaskawie poinformować o zmianie noclegów a nie dopiero na miejscu. Co do rezydentki p. Ani to miła osoba ale w ogóle nie nadaje sie do tej pracy. Nigdy nie miała czasu dla turystów a jak ktoś chciał sie coś dowiedzieć to musiał się prosić i biegac za nią, zero jakichkolwiek informacji z jej strony. Jedyną rzeczą jaką zrobiła to wynajęcie samochodów kilku osobom a tak to w ogóle jakby jej tam nie było. A poza tym to były udane wakacje, pogoda się udała, przez cały pobyt słonecznie. Do autokarów i kierowców nie mam zadnych zastrzeżeń
IP: 78.133.215.227
Tom
Gość
Pabloo1886 ceny są trochę większe niż u nas ale jest tanio.Byłem w tamtym roku i za chleb płaciliśmy niecałe pół euro,woda mineralna tak samo.Reszta jest droższa niż u nas ale bardzo niewiele.opłaca się jadać w restauracjach.Nikt tam nie oszczędza na jedzeniu i za 5-6 euro można zjeść wielki i pyszny obiad a wodę do tego otrzymuje się za darmo.W sklepie przy willi nie opłaca się kupować.Lepiej udać się do Potamii, tam są dwa supermarkety albo w okolice portu.
IP: 78.8.168.53
gość
Gość
Czy w tym roku tez na Thassos jeżdżą piętrowe autokary ?
IP: 31.182.202.58
Użytkownik
Posty: 2
Mam pytanie jak w tym roku wygląda wypożyczenie skutera na wyspie. Gdzie polecacie dokonać wypożyczenia, jaka cena za poszczególne dni, jak najbardziej się opłaca i czy biorą jakąś kaucje za wypożyczenie.
IP: 178.212.171.102
Turysta
Gość
Czy ktoś jedzie na turnus od 4.08.2013
IP: 31.0.95.215
ewelina
Gość
Witam. Czy ktoś jedzie do Herih na turnus od 18 września 2013???
IP: 83.29.227.47
GOSC
Gość
CZY BYL KTOS NA WYCIECZCE W LIMAN? CZY JECHALISCIE SAMI CZY Z BIURA?
IP: 88.199.98.120
alojzy
Gość
Nie panikujcie ludzie !!! W sklepiku przy Herih wcale nie jest drogo ! Jak ktoś chce oszczędzić 50 centów na siatce zakupów to niech łazi 2 godziny w upale i szuka taniej. Okazuje się że niektóre artykuły mają tańsze niż w pobliskich sklepikach !
IP: 83.4.8.188
lola
Gość
Potwierdzam wypowiedź powyżej. Byłam w zeszłym roku i wcale nie jest drogo w sklepiku przy Herihu a niektóre ceny nawet mniejsze niż gdzie indziej. inne różniły się o jakieś smieszne grosze. Jak wszędzie w Grecji i na całym świecie w tym w Polsce. W każdym razie jakiś znaczących różnic nie ma. W Limenas byłam sama autobus odjeżdża spod Heriha bilety kupisz w autobusie lub sklepiku przy willi.
IP: 89.69.93.82
gosc
Gość
dlugo sie jedzie do limenas? czy jest tam targ?
IP: 88.199.98.120
Turysta
Gość
Czy w hotelu w aneksie jest drobny sprzęt kuchenny np. kubki nóż i czy są ręczniki żelazko i suszarka
IP: 77.113.118.74
z.s.
Gość
Wszystko , oprócz żelazka .Ogólnie jest O.K.
IP: 79.187.15.14
Tom
Gość
W aneksie jest wszystko co potrzebne by przygotować posiłek a w razie gdyby jednak czegoś nie było to wystarczy powiedzieć właścicielowi a zaraz będzie.My do Limenas wybraliśmy się autem z wypożyczalni - 20 euro na dzień.Trafiliśmy tam przy okazji wycieczki dookoła wyspy.Ładne miasto, fajny port i świetne knajpki.Jedzie się wąską, kręta ulicą co sprawia ogromną frajdę bo u nas takich dróg nie ma.Greccy kierowcy są super.Nie trąbią, nie klną na ciebie jak staniesz na drodze bo nie wiesz gdzie skręcić i ogólnie na drogach panuje spokój
IP: 78.8.127.234
Użytkownik
Posty: 2
Mam pytanie jak w tym roku wygląda wypożyczenie skutera na wyspie. Gdzie polecacie dokonać wypożyczenia, jaka cena za poszczególne dni, jak najbardziej się opłaca i czy biorą jakąś kaucje za wypożyczenie
IP: 193.106.244.162
Ewela
Gość
Tom napisał
W aneksie jest wszystko co potrzebne by przygotować posiłek a w razie gdyby jednak czegoś nie było to wystarczy powiedzieć właścicielowi a zaraz będzie.My do Limenas wybraliśmy się autem z wypożyczalni - 20 euro na dzień.Trafiliśmy tam przy okazji wycieczki dookoła wyspy.Ładne miasto, fajny port i świetne knajpki.Jedzie się wąską, kręta ulicą co sprawia ogromną frajdę bo u nas takich dróg nie ma.Greccy kierowcy są super.Nie trąbią, nie klną na ciebie jak staniesz na drodze bo nie wiesz gdzie skręcić i ogólnie na drogach panuje spokój


Gdzie państwo wypożyczali samochód za 20 Euro na dzień ? Jak ta wypożyczalnia się nazywała, czy macie państwo jakieś namiary?
IP: 178.43.178.122
Tom
Gość
Nie pamiętam jak się nazywa ta wypożyczalnia ale idąc drogą w stronę portu była to ostatnia wypożyczalnia.Za 20 euro mieliśmy KIA Picanto.Z obserwacji wynikało, że to jest chyba największa wypożyczalnia w Potamii
IP: 78.8.73.69

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij