» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Strona: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > »

Autor Treść
lola
Gość
Podczas 2 pobytu na wyspie odwiedziłam również Giolę moim zdaniem przereklamowana lekkie rozczarowanie ( nie było to tylko moje zdanie ), rzeczywistość odbiega od pięknych zdjęć. Trzeba pamiętać o zabraniu ze sobą wody, wygodnych butów i nakrycia głowy dość spory kawałek trzeba zejść w dół do Gioli a później wejść pod górę to wszystko w pełnym słońcu które mocno przypieka :)
IP: 87.207.114.15
XXX
Gość
Do osób które były w tym roku w maju na Thassos w Herih - czy telewizja działa,chodzi mi o polskie kanały??????
IP: 83.5.79.36
izudchzd
Gość
a to na wakacjach się tv ogląda? i to jeszcze w Grecji gdzie pogoda jest pewna?
IP: 83.30.120.226
Maciey
Gość
Cześć. Byłem na Thassos dwa lata temu, jadę też i w tym roku. Możecie mnie pytać o co chcecie, bo wyspę poznałem dość dobrze. Zresztą na tym forum już opisywałem jak dostać się na marmurkową plażę :)
Jeśli chodzi o wypożyczenie samochodu to najtańsza firma Smart jest w Skala Potamia - warto wypożyczyć auto na 3 dni.
IP: 5.184.121.65
123
Gość
ile mniej więcej najlepiej zabrać kasy? jak tam wszystko stoi cenowo?

byłeś zadowolony z hotelu jak i okolicy?
IP: 83.10.247.111
Maciey
Gość
Prowadzę pewną stronę o podróżach do Grecji i często mam pytania typu ile kasy zabrać. Co mam odpowiedzieć? Ile chcesz wydać to zabierz!! Jeden jedzie imprezować, drugi bierze pieniądze by tylko wydać je na jedzenie w restauracjach, trzeci ma jeszcze inne cele.
Nie byłem w Herih, dlatego się nie wypowiem, ale wiem gdzie on leży - okolica świetna, piękne zatoczki, czysta ciepła woda. Polecam wypożyczenie rowerów, bo można je dostać za grosze, a jest gdzie jeździć.
IP: 37.225.212.36
cola
Gość
Do osób które były w tym roku w maju na Thassos w Herih - czy telewizja działa,chodzi mi o polskie kanały??????
IP: 83.4.249.20
lilianka
Gość
byłam dwa razy, polskich kanałów nie kojarzę, w ogóle tv kiepsko działało, 3 kanały na krzyż :), także jezeli tv to ważna kwestia na wakacjach to może lepiej zostać w domu ;)
IP: 91.123.191.10
Cracus
Gość
A może ktoś pasjonuję się piłką nożną i wieczorami chce obejrzeć zaczynające się dzisiaj Mistrzostwa Świata?
Mnie też interesuje ten temat. Mam nadzieję, że w tawernach będą puszczać transmisję.
Mam pytanie, czy w pokojach dziala wi fi ?
IP: 83.27.68.242
Magda
Gość
W pokojach nie działa wi fi , trzeba wyjść na zewnątrz przed Herih, tam są ławki i stół można usiąść i skorzystać z wi fi
IP: 83.4.248.92
Monia
Gość
Witam . Co warto zobaczyć na Thassos poza Ipsarion, Giola, Skaliara , Aliki, Panagia,
IP: 83.4.248.92
OMG
Gość
Czy ktoś wybiera się do Hiszpanii z Olimp na Camping Roca w czerwcu ?
IP: 83.7.51.160
Użytkownik
Posty: 21
Jutro wyjazd, ktoś jedzie z Katowic?
IP: 213.92.128.140
Eliza
Gość
17 września wyjazd na Thassos - kto się wybiera ?
IP: 83.4.24.56
magni
Gość
Czy na wyjazd autokarem do Grecji potrzebny jest paszport, czy wystarczy dowód, mam na myśli przejazd przez Serbię.
IP: 79.191.95.56
magda
Gość
tylko dowód
IP: 91.222.27.120
ghdyeci
Gość
i jak wrażenia po wczasach? podzielcie się!
IP: 91.222.27.120
Użytkownik
Posty: 21
Wrażenia jak zawsze super, pogoda niezawodna, wyżywienie bardzo dobre.Pierwszy raz byłem we wrześniu teraz w czerwcu.Ypsarion zdobyty. Napewno jeszcze tam powróce póki komercja nie zadomowi się na dobre.
IP: 79.186.180.249
Stefan
Gość
Czy jedzie ktoś 30 sierpnia? :)
IP: 31.61.136.74
Janusz S.
Gość
Byłem z żoną na Thassos (willa Herih) w II-giej dekadzie czerwca. Była to pierwsza moja wyprawa z biurem Olimp i jestem zachwycony; komfortowy autokar, miła i elastyczna jego załoga (co skutkowało świetnym nastrojem uczestników turnusu w czasie jazdy w obie strony), na miejscu - miły hotel z prawdziwie rodzinną atmosferą stworzoną przez właścicieli (on Grek uczący się polskiego, ona Polka) a w nim ładny, dobrze wyposażony (zgodnie z ofertą biura) pokój z dużym tarasem i widokiem na morze (za plecami - piękne góry). W pobliżu 2 sklepiki w których niedrogo można było kupić potrzebne produkty. Blisko do sąsiedniego hotelu (Hellas) w którym jadaliśmy, blisko do morza (czyściutka piaszczysta plaża. kryształowo czysta woda i płycizna sięgająca ponad 100m od brzegu). Jednym słowem - wspaniały, dający pełne zadowolenie wypoczynkowy pobyt. I niedrogo!
Żeby być dokładnym muszę jednak niestety wrzucić kilka (drobnych, broń Boże nie psujących ogólnej pozytywnej oceny całości) uwag krytycznych:
1) Serwowane obiadokolacje w rzeczywistości były 1-daniowe (nie można przecież za drugie danie uznać przystawki w postaci małego talerzyka sałatki jarzynowej). Dla mnie nie miało to większego znaczenia, głodny nie chodziłem; po co jednak pisać w ofercie biura o obiadokolacji 2-daniowej?
2) Śniadania były szwedzkim stołem tylko częściowo: wędlina i ser żółty przez większą część turnusu były serwowane przez szefa sali (po 1 plasterku). Pod koniec można je było dobierać ale - pod czujnym (i niechętnie na to patrzącym) okiem tegoż. I znowu uwaga jw.: innego jedzenia było dość, głodni nie byliśmy, po co więc omijać ten problem w ofercie?
3) Telewizja w pokojach: było kilka kanałów greckich (raczej naziemnych); o kanałach polskich i w ogóle satelitarnych nikt tu nie słyszał. Bez znaczenia dla mnie bo nie przyjechałem tam oglądać TV a mecze w MŚ można było oglądać na dużym odbiorniku pod palmami przed budynkiem, w gronie kibiców, przy piwku...
4) Odległość do morza - ok. 150-200m (a nie 60, jak w ofercie). Bez znaczenia bo spacerek przyjemny. Prosi się jednak podać w ofercie odległość rzeczywistą.
5) Na przeprawę promową Keramoti – Limenas biuro skasowało od nas po 15 euro (tam i z powrotem, czyli – po 7,5euro za osobę w jedną stronę). Z ciekawości wszedłem na stronę przewoźnika i wyczytałem: pasażer dorosły -3euro, w grupie – 2,50 euro, dziecko 5-10 lat – 50% zniżki, autobusy... – 4 euro/m.
Nasz autokar nie miał więcej jak 15m czyli: 15x4=60euro. Do tego przeprawa 3 kierowców i pilota: 4x3=12 euro. Razem 72 euro podzielone na (chyba) 37 uczestników turnusu: ok. 2 euro/osobę plus w/w 3 euro za pasażera. Łącznie najwyżej 5euro/osobę (a nie 7,5). Jeżeli uwzględnić zniżki to jeszcze mniej...
Różnica 5 euro nie jest chyba dla nikogo problemem ale – po co kiwać ludzi za taką drobnostkę?
I jeszcze jedna uwaga ale już pod adresem gospodarzy miasteczka: Ze względu na brak lokalnej, wewnątrz Skala Potamias komunikacji wożący po najciekawszych zakątkach miejscowości pociąg retro przekształciłbym w kursujący regularnie (rozkład jazdy!) po ustalonej trasie z przystankami tramwaj. Myślę że właściciel zarobiłby nie mniej a jakaż wygoda dla zmęczonych drogą piechurów!
IP: 89.234.223.18
joa
Gość
Pytanie do Kenz ,też planuję zdobycie Ipsarionu,napisz proszę jakie obuwie wskazane zabierać pełne buty? czy sportowe sandały wystarczą?no i ile czasu zajmuje wejście na szczyt?
IP: 83.29.159.103
Użytkownik
Posty: 21
do joa Obuwie- wystarczą sandały ale jakieś pełne będą lepsze kamienisty szlak,start najlepiej wcześnie rano 05:00,butelka wody.kanapki wspominam o kapkach które mieliśmy sami zjeść ale zjadła sunia tz. pies który nas zaprowadził na sam szczyt,wejście zajmuje ok. 3-4 godziny zależy od tępa w jedną stronę oczywiście.Piękne widoki naprawdę warto, w drodze powrotnej odpoczynek pod platanem na zimne piwo.
IP: 83.8.161.201
joa
Gość
Kenz bardzo dziękuję za szybką odpowiedź :) już się doczekać wyjazdu nie mogę....
IP: 83.29.159.103
Użytkownik
Posty: 2
Może ktoś był w hotelu Green Bay z itaką? Na stronie biura ma sporo pozytywnych opinii ale wolę poszukać w różnych miejscach nim się zdecyduję:)
IP: 79.186.212.79
zenek
Gość
Co do słów pana Janusza S. ! Byłem 3 razy w Herih i zapewniam wszystkich, że na plażę jest 60 m - nie więcej. Sama plaża ma na wysokości hotelu około 20 m. Czyli do linii brzegowej od hotelu Herih jest góra 80 m. Jak ktoś nie ma wyczucia odległości to niech nie pisze bzdur ! Z tym promem to prawda, ale kto zwraca uwagę na takie grosze ? Ja jakoś nie czuję się wykiwany :) Życzę więcej odpoczynku i mniej mierzenia i liczenia !
IP: 31.182.153.75

Strona: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij