» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 17
proponuję kupić sobie parasol za 6 euro. Taniej wyjdzie. Myśmy musieli w związku z faktem, że wracaliśmy samolotem parasol zostawić, ale były osoby, które potrafiły go rozłożyć i wpakować do walizki :D
PS. Jutro o tej porze na plaży :D Jak znajdziemy wifi to zdamy relację na gorąco z Olimpiaki Akti
IP: 87.99.103.223
latoja
Gość
Taak, jakość posiłków naprawdę się zmieniła na lepsze. Po prostu posiłki są w innej restauracji, ja byłam w maju i było super, posiłki naprawdę były bardzo dobre. Śniadania monotonne, ale za to nadrabiali obiadokolacją. Hotel bardzo czysty, codziennie sprzątany, ręczniki wymiana co drugi dzień, pościel wymiana raz podczas pobytu. Hotel jest położony niemal na plaży. Aneks kuchenny jest dobrze zaopatrzony: patelnia, garnki, sztućce, lodóweczka, czajnik, szklanki, miski, kieliszki, otwieracz do konserw, korkociąg.......mnóstwo tawern, imprez grecy bardzo życzliwi. Myślę, że za rok też pojedziemy z biurem Olimp.
IP: 94.42.192.90
Ewa Polok
Gość
Witam!
Wczoraj wróciłam z wyspy Thassos, więc moja relacja jest na gorąco. Wyjazd z Olimpem jest godny polecenia, sama podróż męcząca ponad 24 gdz.ale można wytrzymać, podróż umilają przerwy, przerwa obiadowa podczas trasy i filmiki oraz wspaniały pilot pan Kuba, serdecznie pozdrawiamy!!! Wyżywienie w tym roku jest w restauracji Ellas, śniadania monotonne ale zawsze świeże, obiadokolacje przepyszne codziennie inne danie, obsługa troskliwa i pomocna. Sam hotel Herich spokojny, czysty codziennie sprzątany, mieliśmy dwa razy wymienianą pościel, co drugi dzień ręczniki, niestety nie obyło się bez zgrzytów, mieliśmy pokój nr.14 na samym dole, niestety niezadawalająca była łazienka, mała cisna prysznic bez zasłonki ale podobno to norma, niestety podczas całego pobytu ciekła toaleta, nieprzyjemnie pachniało niestety nie udało nam się wyegzekfować by naprawiono drażliwą usterke, uwaga dla osób ceniących cisze, pokoje są z jednej strony blisko drogi i trochę hałasu niestety do nas dociera, mimo tych kilku niedogodności wyjazd był udany, Plaża przepiękna czysta, woda cieplutka, o krok od hotelu. Na miejscu sklepik, dobrze zaopatrzony ale troche drogi warto na większe zakupy przejąć się pare kroków. Polecam rejs statkiem który był sporą atrakcją. Niestety wszystko co dobre szybko sie kończy i dzisiaj jesteśmy już w domu. Jeży ktoś ma pytania chętnie odpowiem p.ewa120477@op.pl Pozdrawiam i życze udanych wakacji ;)))
IP: 188.33.116.162
Mały
Gość
Witam.
Wyjeżdżamy 17 lipca do Heriha. Czy w hotelu są pokoje od strony gór? W biurze zapewniali że wiekszosć jest od strony morza i gdzie mozna zrobic tańsze zakupy skoro w przyhotelowym sklepie jest drogo?
Pozdrawiam ;)
IP: 77.223.228.214
Lubimy podróże
Gość
W Herihu są pokoje z widokiem na morze, z bocznym widokiem na morze oraz z widokiem na góry. Po prostu budynek jest kwadratem i widoki są na 4 strony świata. Jest sporo sklepów w centrum Skala Potamia, dokąd można iść morzem lub 2 różnymi drogami: niżej przez centrum miasteczka albo szosą trochę wyżej, ale tam jest spory ruch i jest mniej bezpiecznie, gdyż nie ma chodników na poboczach. Rzeczywiście w sklepikach w miasteczku jest sporo taniej, niż w hotelu u córki właściciela.
IP: 77.254.221.133
lidka
Gość
jak tam sytuacja z osami, pszczołami i komarami?
IP: 91.123.191.10
kasia
Gość
mam pytanko czy trzeba mieć paszport jak sie jedzie z olimpem na wyspę Thassos
IP: 83.4.35.254
z.s.
Gość
Panie w biurze Olimp udzielą Ci informacji. Wejdż na stronę tam znajdziesz numer
IP: 79.187.15.14
asia
Gość
Jadę po raz kolejny z Olimpem na Thassos, tym razem większą ekipą. Mam zamiar odwiedzić wszystkie miejsca ,które mają w ofercie. Jestem zachwycona. Autokary klasy VIP, hotelik przyjemny, jedzenie smaczne- od znajomych słyszałam,ze po zmianie lokalu jeszcze lepsze, rezydent-Paweł cudowny, a samo miejsce..jak ze snów. Polecam
IP: 195.182.9.20
zula
Gość
ooo fajne wieści też się wybieram niedługo, trochę się martwię ,że nie będzie wieczorami gdzie połazić czy posiedzieć mam nadzieję, że są jakieś fajne tawerny i miasteczko nie zamiera po 22.
jak to wygląda?
IP: 89.78.70.23
lili
Gość
miasteczko po 22 ożywa dopiero, gdyż wcześniej jest za gorąco żeby swobodnie pooddychać, po 22.00 widzieliśmy dzieci kilkumiesięczne z rodzicami na spacerze :)
IP: 91.123.191.10
lizka
Gość
Witam ma pytanko odnośnie autokaru Olimpu. Podobno jeżdżą piętrowymi na Thassos czy ktoś z was takim jechał? Czy możecie podpowiedzieć czy bardziej przyjazny jest parter czy pięterko? i jakie miejsca ewentualnie wybrać?
IP: 89.78.70.23
michał
Gość
Witam, a ja chciałem zapytać o programy telewizyjne, dostępne w willi Herih - czy odbiera się jakiekolwiek inne porgramy, niż greckie, może jakiś polski?
IP: 89.76.245.165
Lubimy podróże
Gość
Byliśmy w 2011 roku z Olimpem na Thassos, autokar nie był piętrowy. Kiedyś jechałam piętrowym do Hiszpanii, fajnie widać w pierwszym rzędzie przez duuuużą szybę.
IP: 178.37.84.7
BBB
Gość
My bybliśmy w maju i autokar nie był piętrowy. A TV nasz nic nie odbierał. A inni mówili że mają TV Polonia.
IP: 83.29.36.75
Lubimy podróże
Gość
A komentatorka Asia to chyba z biura Olimp reklamuje, jeszcze nie wyjechała, a już wszystko Jej się podoba i jest "zachwycona"...
IP: 178.37.84.7
michał
Gość
chciałem jeszcze zapytać, czy istnieje coś takiego, jak rozkład jazy autobusów lokalnych na Thassos, a jeśli nie, to czy da się jakoś zorientować, kiedy autobus pojedzie. I jeszcze jedno pytanie. Ktoś pisał o możliwościach dojścia pieszo do centrum Skala Potamia, że lepiej nie iść drogą główną, gdzie panuje duży ruch, tylko dolną. Czy tą dolną drogą idzie się swobodnie, czy da się nią iść nocą, czy jest całkiem ciemno?
IP: 89.76.245.165
Lubimy podróże
Gość
Przystanek autobusowy jest tuż obok willi Herih, jest na tabliczce rozkład jazdy, ale czy jest rzetelny, nie wiem, gdyż było zbyt gorąco, żeby jeździć na wycieczki. Dolna droga prowadzi do centrum Skali Potamii w pobliżu plaży tak, jakby równolegle do niej, idzie się na początku takim niewielkim laskiem (parkiem to za duże słowo), a od pewnego momentu wzdłuż szpaleru knajp ładnie oświetlonych. Jest OK, chociaż jeżdżą samochody i trzeba uważać, gdyż na pierwszym odcinku nie ma chodnika. Ogólnie oświetlenie jest OK, można iść nocą. Z pewnością jest bezpieczniej niż górą, którą szusują z większą prędkością samochody oraz motory wokół wyspy.
IP: 178.37.83.224
michał
Gość
Dziękuję za dokładany opis. Mam jeszcze jedno szczegółowe pytanie. Thassos słynie z dobrego pieczywa. Czy w tym markecie obok hotelu lub w jakimś innym sklepiku, czy piekarni w pobliżu da się rano kupić świeże bułki i chleb? Chodzi mi o możliwość robienia śniadań samemu.
IP: 149.156.30.10
Beata
Gość
wybieram się na thassos 13.08 tego roku, mam pytanie do osób, które już tam były, koło jakiej miejscowości znajduje sie plaża marmurkowa Saliara? czy ze Skala Potamia można dostać się tam autobusem? jeśli tak to czy ktoś pamięta jaką linią i kiedy trzeba wysiąść? będę wdzięczna za wskazówki:)
IP: 62.21.71.244
lili
Gość
autobusem nie bardzo, można wysiąść tuż przed stolicą i stamtąd pieszo ok 4-5 km, można też dość pieszo ze skala potamia, ale myśle ze to dla wytrawnych piechurów, bo pewnie będzie z 10 albo i więcej kilometrów. My podpłynęliśmy stateczkiem którym pływaliśmy wzdłóż wyspy
IP: 91.123.191.10
lili
Gość
w sklepiku przy hotelu rano jest świeża dostawa chleba, bardzo smaczny, bułek jako takich nie ma, są takie jakby małe okrągłe chlebki (duże były) Polecam chleb górski pyszny.
IP: 91.123.191.10
lili
Gość
(duże buły) miało być :)

Aktualny rozkład jazdy jest w sklepie przy hotelu, można też od razu kupić bilety, jest to nawet wskazane, aby nie zatrzymywać kierowcy na przystanku. Kupowaliśmy bilety do Aliki (2,30 euro)
IP: 91.123.191.10
michał
Gość
Dziękuję za informację o chlebie i autobusie. A jaką tawernę polecilibyście, w której można zjeść dobrze i za rozsądną cenę? Zakładam, że nie miałbym wykupionego wyżywienia z biura. Czy w pobilżu willi Herih są ciekawe tawerny, czy trzeba iść aż do centrum Skala Potamia?
IP: 89.76.245.165
lili
Gość
a jeszcze jedno, jechaliśmy autokarem piętrowym, dość wygodnie, klimatyzacja super, na noc radzę zabrać skarpetki koc i coś ciepłego do ubrania, gdyz jest naprawde chłodno przez klimatyzację, przystanki naprawde dobrze rozłożone, nie odczuwaliśmy wielkiego zmęczenia, nawet 2 i 4 letnie dzieci nie marudziły wcale
IP: 91.123.191.10

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij