» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Treść
latoja
Gość
lepiej zabrać parasol.....byłam w maju na thassos i deszcz padał przez 3 dni a burz było chyba 4. Byłam załamana, ale zdążyliśmy się opalić a słońce wynagrodziło piękną pogodą do końca turnusy. Po prostu trzeba zabrać też coś cieplejszego.
IP: 94.42.192.90
waldi
Gość
Trzeba być przygotowanym na każdą pogodę -dzięki jeszcze raza za praktyczne porady, a jak przygotowania do wyjazdu jutrzejszego ?
IP: 213.92.128.140
Paula
Gość
art napisał
Hejka jak z wypożyczeniem samochodu, wiarygodny portal pogodowy meteovista.pl gzie jak na razie pogoda jak marzenie


Cze Art!
Czytałam że wypozyczenie samochodu to koszt ok 60 euro, jeśli byś chciał to może razem byśmy wypożyczyli to będzie zawsze troszke taniej? :)
IP: 195.246.224.209
Tom
Gość
A czy ktoś się wybiera 18 września?
IP: 78.8.114.177
z.s.
Gość
Chciałem zapytać osoby które wróciły.Czy w drodze powrotnej można zrobić zakupy w sklepie bezcłowym chodzi mi o upominki np.kosmetyki ,alkohol .
IP: 79.187.15.14
art
Gość
Cze Art!
Czytałam że wypozyczenie samochodu to koszt ok 60 euro, jeśli byś chciał to może razem byśmy wypożyczyli to będzie zawsze troszke taniej? :)




Na pewno byłoby taniej, ale mamy komplet bo jedziemy w czwórkę. 8)
IP: 109.243.1.200
.z.s
Gość
Wypożyczenie samochodu tzw.mini 4-ro osobowego to koszt 32 -36 euro za dobę Czytałem na stronach wypożyczalni.Chodzi o samochody typu Opel Corsa poj .1000 Hundai atos nawet Matiz
IP: 79.187.15.14
Paula
Gość
art napisał
Cze Art!
Czytałam że wypozyczenie samochodu to koszt ok 60 euro, jeśli byś chciał to może razem byśmy wypożyczyli to będzie zawsze troszke taniej? :)




Na pewno byłoby taniej, ale mamy komplet bo jedziemy w czwórkę. 8)


Hmm no to trudno, może znajdziemy jakąś chętną parę na wspólny wyjazd :)
IP: 195.246.224.209
Paweł
Gość
Proszę o jasne wytłumaczenie jak trafić na plażę Saliara jadąc wspomnianymi busami.Na Thassos jadę pierwszy raz z rodzinką.Z góry dziękuję za wyczerpującą informację
IP: 79.187.15.14
kataryna86
Gość
EWitam słuchajcie czy warto brać notebooka do hotelu herih mam na myśli połaczenie internetowe i bezpieczeństwo mojej własności czy sejfy są duze aby zmieściły laptopa . pozdrawiam
IP: 109.207.48.200
bozenaa62
Gość
Do kataryna86:właśnie rozpakowuję bagaże po powrocie ze Skala Potamii. Notebooka możesz zabrać zabrać, połączenia z internetem przebiegały bez problemów, natomiast sejfu nie ma po co wynajmować, bo tam nic nie ginie. Ja swojego codziennie trzymałam na łóżku, łacznie z dokumentami i większą gotówką, której całej przy sobie nie nosiłam.
Jeśli chodzi o plążę Saliara, to kierować się na Limenas, tuż przed albo nawet w samym Limenas skręcić w prawo(jadąc od Potamii), powinien być kierunkowskaz na plążę Makryammos. To jest płatna plaża, także warta odwiedzenia. Wstęp 3 euro od osoby.Na Saliarę jest ta sama droga, tylko na rozwidleniu dróg skręcić w prawo, na taką polną drogę, szutrową, jak nazywali ją Ci, z którymi jechaliśmy. Trzeba jechać powoli, bo szybko się nie da jakieś 20 min.Radzę wybrać się z rana, bo jest lepsze światło do robienia zdjęć. My na Saliarze byliśmy około 19 i była już cała zacieniona, zdjęcia wyszły nie bardzo, ale cieszę się, że wogóle udało nam się ją zobaczyć. Niektórzy mają szczęście uczestnicząc w rejsie plażować na niej, ale my byliśmy na sąsiedniej plaży zdaje się, że Vahti (nie wiem, czy poprawnie napisałam nazwę).Też warta zobaczenia. W ogóle wyspa jat piękna, morze jak na Karaibach, lazurowe, woda przejrzysta, fale super :)
IP: 77.253.177.253
franek
Gość
Tom napisał
A czy ktoś się wybiera 18 września?


ja z dziewczyną jedziemy 18 września! :)
IP: 89.67.49.120
Tom
Gość
A skąd jedziecie?My z Wrocławia.I tak myślę jak można umilić sobie podróż
IP: 78.8.199.39
franek
Gość
My też z Wrocka :)
więc mamy przesiadkę...(?)

jest wiele sposobów na umilenie sobie czasu... A Wy, to kto?:)
IP: 89.67.49.120
gość
Gość
Witam wszystkich!
W nocy 20 września wróciliśmy z Thassos, wrażenia - rewelacja! Polecam tą wyspę bo jest pięknie! Pogoda ogólnie dopisała, były dwa dni pochmurne ale ciepłe więc dało się kąpać w morzu i leżeć na plaży. Postanowiliśmy objechać wyspę dookoła samochodem, kosztowało nas to na dwa dni wraz z paliwem 85 euro.
Jedzenie mieliśmy wykupione, podawane jest w pobliskim hotelu Hellas - bardzo dobre i spore porcje.
Naszą rezydentką była pani Sylwia, która nie nadaje się do pełnienia tej funkcji, grupa w ogóle ją nie interesowała, nie było żadnego spotkania organizacyjnego ani integracyjnego a gdy ktoś miał do niej jakąś sprawę czy problem to ją to nie interesowało. Wg nas (i nie tylko) to nie zbyt przyjemna osoba choć z początku wydawała się sympatyczna.
Ogólnie wakacje super! Polecamy Thassos!
IP: 87.207.86.68
najpiękniejsza
Gość
Ty gość a co ty za bzdury piszesz o Pani Sylwii??? Zamiast interesować się okolicą to się interesujesz tym co ona robiła lub co nie robiła. Trzeba było sobie wziąć swojego prywatnego rezydenta na wczasy! Mogłeś się zintegrować z kotami bo było ich tam pełno przy knajpach! Burok jeden
IP: 37.8.207.197
najpiękniejsza
Gość
Sylwia miała dość roboty i latania po całej wyspie. Ludzie czemu wy tak nudzicie???? Zresztą uważam ze jako rezydent sprawdziła się bo zawsze czekała na ławce pod Herihem o danej godzinie a jak ktoś zegarek sobie przestawił o 5 godzin do tyłu o nie o 1 godzinę do przodu{czasu greckiego} to mógł jej na ławce nie zastać.
IP: 37.8.207.197
xxx
Gość
Witam!!!
Z tej strony Pani Sylwia.
Drodzy Państwo oczywiscie nie kazdemu moja osoba moze przypaśc do gustu. Z tego co ja pamietam (i nie tylko) spotkanie organizacyjne i cała wyspa była omówiona w autokarze, poniewaz razem na wyspe przyjechalismy. A co do zainteresowania grupą to napewno mi Państwo nie mozecie tego zarzucic na kazde pytanie odpowiadałam. Rano i wieczorem czekałam pod hotelem na ewentualne pytania. Przypuszczam że Państwa zarzuty i słowa wzieły sie z chęci zmienienia miejsc w autokarze na co się nie zgodziłam.
Pozdrawiam Wszystkich Sylwia
IP: 46.12.236.32
YareckY
Gość
Nie podzielam zdania " :'( gościa". Zastanawiam się jak bardzo trzeba być zdziadziałym aby oczekiwać od rezydenta zorganizowania wolnego czasu. Więcej wyobraźni ludzie. Wczasy to nie kolonia dla dzieci. Ja i moi znajomi żadnych problemów z p. Sylwią nie mieliśmy. Była miła, uprzejma i odpowiadała na wszystkie pytania dotyczące pobytu. Wszystko było jasne od początku do końca.
Hotel OK, jedzonko OK, obsługa hotelu OK, wyspa do zwiedzania OK !!! Sklepik przy hotelu trochę nie OK ale można tam po prostu nie kupować i już.
PS. Pozdrock znad morza :lol: .
IP: 79.135.176.75
z.s.
Gość
Mam wrażenie że GOŚĆ przed wyjazdem oglądał Rejs .
IP: 79.187.15.14
s.k
Gość
Ludzie bylem na tym samym turnusie co wy, i chyba Gosc byl na calkiem innym, bo nie wiem co w p. Sylwi bylo niesympatycznego. Kobita od rana do nocy miala usmiech na twarzy. My jestesmy bardzo zadowoleni z obslugi zarowno rezydenckiej jak i hotelowej. Goraco polecamy wype Thassos z biurem podrozy Olimp.
IP: 46.12.255.222
Tom
Gość
Witam
Właśnie wróciliśmy niestety do domu...Ogólnie rewelacja.Wyspa, hotel, pożywienie, pogoda, koty...no i rezydentka:)Wszystko rewelacyjne. No może przekąski do piwa jakoś mi nie podchodziły, ale kto to widział ,żeby do piwa zagryzać ogórka?Ale po kolei.
1. Hotel - czyściutki z milą obsługą, przy samej plaży z darmowymi leżakami.Żadnego zarzutu mieć nie wolno.Właściciel stara się zapewnić wszystko co jest potrzebne turystom
2. Wyspa - cudowna...Niebieska woda, gorący piasek, cudowne góry(każdy powinien wejść na Ipsarion:))kręte drogi, mili mieszkańcy, oliwki, zatoczki, granaty ,kozy i koty:)no i cudowna pogoda.28 września 31 stopni:) REWELACJA
3. Wyżywienie - wyżywienie w hotelu Ellas, gdzie codziennie rano witał nas szef restauracji z resztą pracowników. Porcje takie że każdy musi się najeść. Śniadania codziennie prawie takie same.Każdy miał wybór co jeść i mógł jeść ile chce.Obiady...pyszne.Codziennie inne danie.Porcje duże..nikt nie mógł narzekać
4. Pani Sylwia - Każdy ma prawo do swojego zdania i jeśli ktoś uważa, że Pani Sylwia zasługuje na krytykę to ma na to prawo. Moim zdaniem Sylwia jest przemiłą osobą do której można było się zwrócić z każdym pytaniem.Można z nią było i porozmawiać i pożartować. Na zakończenie turnusu zorganizowała fajną imprezę pożegnalną.
Reasumując to były najlepsze wakacje na jakich byłem i to do tego tak tanio.Wszystkim polecam.Jedźcie na Thassos bo naprawdę warto
IP: 78.8.173.48
z.s.
Gość
Zobaczcie. Jest już oferta na 2013.
IP: 83.26.190.243
aaaa
Gość
Ktoś jedzie na pierwszy turnus w kwietniu? A jeśli ktoś był to jaka pogoda jest na przełomie kwiecień/maj????
IP: 37.8.207.197
franek
Gość
Potwierdzam. Skala Potamia to przepiękne miejsce na cudownej wyspie Thassos. Willa Herih również. Pozdrowienia dla właściciela i jego córki :) Wszystkim polecam to miejsce. Odnośnie p. Sylwii - pewnie niektóre osoby może odpychać swoim stylem bycia, ale zapewniam, że jest to bardzo sympatyczna osoba, z dużym dystansem do siebie i dużym poczuciem humoru, jak na.. dużą osobę przystało.. ;)
Pozdrowienia dla wczasowiczów z 18 września!
IP: 89.67.49.120

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij