» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Treść
lili
Gość
hmm bez wyżywienia może wyjśc moim zdaniem drożej no chyba ze sporo rzeczy weźmie się ze sobą, bo na miejscu wszystko jest dość drogie począwszy od chleba masła po napoje, w tawernach średnia cena za danie to 7-8 euro
IP: 91.123.191.10
Michał
Gość
Liczę się z tym, że jedzenie w knajpach i śniadania na własną rękę wyjdą raczej drożej, niż w przypadku opcji z wykupionym wyżywieniem. Jedzenie w Grecji, zwłaszcza na Thassos, jest jednak tak dobre, że traktuję je jako osobną atrakcję, dla której warto tam jechać. Poza tym zazwyczaj jestem głodny "po polsku", to znaczy w środku dnia i nie lubię doczekiwać do obiadokolacji. Tu jest zresztą pułapka, że mając nawet wykupione wyżywienie, człowiek i tak wyda pieniądze na tak zwane dojadanie.
IP: 89.76.245.165
zuza
Gość
Lili czy ten stateczek na saliarę to była wycieczka zorganizowana przez rezydenta czy na własną rękę? też liczyłam na autobus..
IP: 89.78.70.23
lili
Gość
Wycieczka statkiem była jedną z organizowanych przez rezydenta, koszt to 30 euro.Na początku byliśmy sceptycznie nastawieni do wycieczek organizowanych przez biuro i zdecydowaliśmy się w ostatniej chwili, ale akurat tej statkiem nie żałujemy, bo było naprawde fajnie. Płyneliśmy wzdłóż wybrzeża od stolicy do Paradise Beach, przystawaliśmy chyba ze 4 razy żeby pływać na otwartym morzu, nurkować, a w jednej zatoczce zatrzymaliśmy sie na dłużej, tuz obok Saliary, przy Saliarze tylko podpłyneliśmy bliżej i kto dał rade dopłynąć wpław mógł być tam przez 15 minut :) Ale fakt że głośna muzyka, tłum ludzi na tej plaży troche zniechęcał do jej odwiedzenia, może gdyby wybrać się samochodem, w godzinach bardzo wczesnych można się pozachwycać w spokoju.
IP: 91.123.191.10
michał
Gość
Lili, ja mam z kolei pytanie o plażę przy willi Herih. Czy są tam jeżowce albo uciążliwe kamolce, to znaczy czy są potrzebne buty do wody?
IP: 149.156.30.200
lili
Gość
też liczyliśmy sie z tym, że buty do wody są niezbędne, ale po jednym dniu nikt ich nie używał, a to dlatego ze plaża Golden Beach przy hotelu Herih jest piaszczysta, przy wejściu do wody w niektórych miejscach jest troche drobnych kamieni, ale po paru metrach widać w przeźroczystej wodzie cudny mieniący sie mięciutki piaseczek. W innych mniejszych zatokach przy kamieniach jezowce były, ale jeżeli chodzi o tę plaże to buty nie są potrzebne. Warto po wejściu na plażę przejśc się pare metrów w lewo, tam wejscie do plaży jest mniej kamieniste a im dalej tym lepiej, kamieni nie ma wogóle.

Odbiegając od tematu, w pokojach są suszarki do włosów, dlatego nie warto wieźć z Polski :)
IP: 91.123.191.10
Lubimy podróże
Gość
Dobre tawerny są w Skala Potamia, a w połowie drogi między Herihem a centrum Skali po lewej stronie jest też niezła (dobre jedzenie, ale mniej klimatyczna,niż te w centrum).
IP: 178.37.83.224
awww
Gość
jak knajpa to tylko Paluda:)( na przeciwko kempingu) byłam w czerwcu 2012 i polecam, naprawde rewelwcja , na i duże znizki dla klientów Olimp, polecam:) :P
IP: 195.150.77.6
michał
Gość
Dziękuję za sugestie odnośnie knajp. Chciałem jeszcze ponowić pytanie o kanały dostępne w telewizorze w willii Herih? BBB stwierdziła, że ich telewizor w ogóle nic nie odbierał. A jak było u was?
IP: 89.76.245.165
Lubimy podróże
Gość
Byliśmy w zeszłym roku, nie kojarzę, żebyśmy odbierali polski program. Ale dobrze nam chodził internet w pokoju.
IP: 178.37.83.224
lili
Gość
nie ma niestety żadnej telewizji satelitarnej, są ichniejsze kanały greckie, było może z 11-12 programów, ale nic ciekawego :)
IP: 91.123.191.10
waldi
Gość
Witam! A jak się ma sprawa przejazdu przez Serbię na dowód osobisty,czy są jakieś problemy?
IP: 83.4.135.19
z.s.
Gość
W biurze poinformowano mnie że można mieć tylko dowód osobisty.
IP: 79.187.15.14
Paula
Gość
cześć!
Wybieram się na Thassos 9 września czy ktoś z forumowiczów również?
Ciekawa jestem czy ktoś z Was był we wrzesniu na tej wyspie i jaka była pogoda?
Ile kosztuje wypożyczenie samochodu i paliwo na miejscu oraz jakie są ceny chleba,owoców?
Co warto zwiedzić?
IP: 195.246.224.209
art
Gość
Witam, Też wybieramy się 9 września, mam nadzieję że pogoda będzie wyśmienita.
IP: 46.113.60.202
Carro
Gość
W tamtym roku byłam na wyspie od 13 września...było ciepło. Jeden dzień był deszczowo-burzowy. A tak to słońce, słońce, słońce.............Fajne są plaże...np.: plaża metaliczna...i tripitii. Wypsa cała w sobie jest piękna. Jestem nią zauroczona. Co do cen..to nie pamiętam. Zawsze staram się nie przeliczać i traktować 1 euro jak 1zł....Byłam w aparthotel meni...
IP: 178.212.41.1
awwwwypozyczenie sam
Gość
wypożyczenie samochodu na cały dzień z limitem kilometrów )chyba)120 to koszt 26euro + paliwo.telewizja tylko grecka w pokojach ale odbiór dobry( my mieliśmy akurat euro2012 i macze były:))pozdrawiam
IP: 79.188.134.86
Paula
Gość
art napisał
Witam, Też wybieramy się 9 września, mam nadzieję że pogoda będzie wyśmienita.


Fajnie, to się spotkamy :)
IP: 195.246.224.209
art
Gość
Skąd wyjeżdżacie, bo my z Katowic. 8)
IP: 109.243.154.237
Paula
Gość
My też :)
IP: 195.246.224.209
art
Gość
To na pewno się spotkamy :D
IP: 109.243.154.237
michał
Gość
Chciałbym wrócić do pytania o koszty parasola i leżaków na plaży przy willi Herih. Ktoś pytał o to wcześniej, ale konkretna odpowiedź nie padła. Chodzi o to, czy za parasol i dwa leżaki płaci się z góry ustaloną stawkę, czy wystarczy zamówić cokolwiek w barze, który wystawia parasole i można korzystać z nich cały dzień. No chyba że na na plaży willi Herih w ogóle nie ma parasoli i leżaków do wynajęcia?
IP: 149.156.30.10
Mały
Gość
Parasole są na plaży, nie ma problemu, po 5 euro i to dla klientow Heriha.Po 16 chyba było troche taniej.Byłem w lipcu tego roku tak ze ceny są aktualne sam właściciel chodzi i kasuje.
IP: 77.223.228.214
michał
Gość
I jeszcze pytanie o ultimo giorno (ostatni dzień) pobytu. Czy po opuszczeniu pokoi i złożeniu bagaży istnieje możliwość dostępu do jakiejś łazienki. prysznica, czy trzeba całkowicie poza Herihem doczekiwać do wieczora na autokar? Czy istnieje możliwość zatrzymania za dodatkową opłatą pokoju do wieczora lub wynajęcia innego pokoju, może nawet w innym budynku gdzieś w pobliżu?. Interesował się ktoś taką opcją?
IP: 149.156.30.200
gość
Gość
michał napisał
I jeszcze pytanie o ultimo giorno (ostatni dzień) pobytu. Czy po opuszczeniu pokoi i złożeniu bagaży istnieje możliwość dostępu do jakiejś łazienki. prysznica, czy trzeba całkowicie poza Herihem doczekiwać do wieczora na autokar? Czy istnieje możliwość zatrzymania za dodatkową opłatą pokoju do wieczora lub wynajęcia innego pokoju, może nawet w innym budynku gdzieś w pobliżu?. Interesował się ktoś taką opcją?


dostepne są toalety i prysznice na campingu.
IP: 195.246.224.209

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij