» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Treść
bozenaa62
Gość
Witam, czy ktoś jedzie do Willi Herih z Katowic 31sierpnia? Ja już nie moge sie doczekać...
IP: 87.205.178.78
waldi
Gość
Nas dwóch!Jeszcze trochę zostało czasu.
IP: 79.186.54.65
gość
Gość
Czy ktoś z Was kupował buty do wody i czy przy bliższym spotkaniu z jeżowcem one się sprawdzały? Może jakieś polecicie czy może lepiej kupić na Thassos? Wiecie może ile kosztują tam na miejscu?
IP: 195.246.224.209
lili
Gość
są buty do wody na miejscu, ceny zbliżone do naszych, pare postów wcześniej pisałam o butach
IP: 91.123.191.10
z.s.
Gość
Chciałbym.prosić o wyczerpującą odpowiedż na pytanie wypożyczalnie samochodów .Wiem że jest kilka, ale chciałbym się zorientować w cenach czy jest, wymagana kaucja i wreszcie w której najtaniej.
IP: 83.29.226.91
waldi
Gość
Witam!! może jakieś wskazówki odnośnie wyjazdu wybieram się 31 sierpnia :)
IP: 83.27.156.39
.z.s
Gość
Zastanawia mnie sprawa leżaków na plaży.Wszędzie gdzie byłem płaciło się po zamówieniu.n.p.dwóch kaw.ewentualnie wody mineralnej a nie gotówką za zajęcie leżaków i parasola.
IP: 79.187.15.14
waldi
Gość
Ktoś wyżej napisał że są płatne 5 euro
IP: 83.4.136.66
z.s.
Gość
Czy nikt nie wypożyczał samochodu
IP: 79.187.15.14
bozenaa62
Gość
Do Waldi : trzeba chyba zabrać parasole, bo w długoterminowej prognozie pogody rewelacji nie widzę. To mnie bardzo martwi, za nic nie chciałabym mieć wytęsknionych wakacji w płaszczu przeciwdeszczowym.
IP: 77.253.177.155
waldi
Gość
tak zle chyba nie będzie też bacznie obserwuję wszystkie portale pogodowe gdzieś się pojawia deszcz mamy jeszcze tydzień także wszystko się może zmienić
IP: 79.184.60.120
lola
Gość
Witam wróciłam z Thassos wrażenia jaku wszystkich innych piękna wyspa !! Odnośnie leżaków właściciel willi Herih ma na plaży swoje parasole i leżaki dla gości płatne 4 euro komplet dla ''innych" turystów 6 euro. Chyba łapał tam nieświadomych bo tuż zboku na szerszym odcinku plaży jest cudowny beach bar z parasolami i leżakami zmawiasz np. frappe za 2,5 euro i leżysz sobie nawet do ciemnej nocy. zresztą jest cała masa knajpek z leżakami własnymi zmawiasz coś i po prostu korzystasz. Byłam bez wyżywienia ceny w knajpach zbliżone do polskich dobry obiad od 6 do 10 euro porcje bardzo duże można domówić przystawkę i spokojnie najedzą się dwie osoby tak robiłam ( nie z oszczędności ) tylko naprawdę było tego sporo.
Biuro Olimp spisało się bardzo dobrze wielki plus za autokary klasy vip bardzo wygodne oby tak zostało! Pokoje czyste i sprzątane są tez pokoje na tzw niskim parterze tarasy zacienione winogronami sam pokój ok trochę ciemny na tarasie wieczorem (późnym wieczorem ) trudno sie było całkiem wyluzować bo w krzaczkach jak to w krzaczkach różne żyjątka chadzają włącznie z futerkowymi. Jak komuś nie przeszkadza to będzie zadowolony bo dużo cienia :) Jeżeli ma ktoś pytania chętnie odpowiem :)
IP: 89.77.92.217
art
Gość
Hejka jak z wypożyczeniem samochodu, wiarygodny portal pogodowy meteovista.pl gzie jak na razie pogoda jak marzenie
IP: 164.127.237.153
lola
Gość
Nie pomogę jak chodzi o wypożyczenie samochodu, nie korzystałam. Od rezydenta warto sie wybrać tylko na rejs koszt 30 euro piękne widoki, miejsca takie jak np Limenas, Panagia Alyki czy Monastyr oraz zwiedzenie innych plaż ( dla nie zmotoryzowanych ) łatwo dostępne miejskim autobusem przystanek zaraz przy Herihu można sobie wszystko zwiedzić we własnym rytmie i za dużo mniejsze pieniążki. np. bilet do Limenas czy Panagii 1,70 od osoby.można również objechać wyspę autobusem miejskim dookoła ( piękne widoki i miasteczka ) za 10 euro. Bilety można kupić u kierowcy lub w markecie przy Herihu.
IP: 89.77.92.217
Paula
Gość
lola napisał
Witam wróciłam z Thassos wrażenia jaku wszystkich innych piękna wyspa !! Odnośnie leżaków właściciel willi Herih ma na plaży swoje parasole i leżaki dla gości płatne 4 euro komplet dla ''innych" turystów 6 euro. Chyba łapał tam nieświadomych bo tuż zboku na szerszym odcinku plaży jest cudowny beach bar z parasolami i leżakami zmawiasz np. frappe za 2,5 euro i leżysz sobie nawet do ciemnej nocy. zresztą jest cała masa knajpek z leżakami własnymi zmawiasz coś i po prostu korzystasz. Byłam bez wyżywienia ceny w knajpach zbliżone do polskich dobry obiad od 6 do 10 euro porcje bardzo duże można domówić przystawkę i spokojnie najedzą się dwie osoby tak robiłam ( nie z oszczędności ) tylko naprawdę było tego sporo.
Biuro Olimp spisało się bardzo dobrze wielki plus za autokary klasy vip bardzo wygodne oby tak zostało! Pokoje czyste i sprzątane są tez pokoje na tzw niskim parterze tarasy zacienione winogronami sam pokój ok trochę ciemny na tarasie wieczorem (późnym wieczorem ) trudno sie było całkiem wyluzować bo w krzaczkach jak to w krzaczkach różne żyjątka chadzają włącznie z futerkowymi. Jak komuś nie przeszkadza to będzie zadowolony bo dużo cienia :) Jeżeli ma ktoś pytania chętnie odpowiem :)


Które knajpki mogłabyś polecić i może jakie dania? :)
IP: 195.246.224.209
lola
Gość
Hej w zasadzie w każdej jedzenie jest przepyszne. mussaka najlepsza w kapitanie :)około 7 euro klefitiko, olbrzymia porcja zapiekanego w foli mięsa z ziemniakami bakłażanem i innymi warzywami pod pierzynką sporej ilości żółtego roztopionego sera ( porcja na 2 osoby spokojnie ) 10 euro, pastissio zapiekanka makaronu z mięsem z warzywami też pycha! oczywiście suwlaki. jest też knajpka z polskim menu ( w języku polskim ) jak ktoś ma problem z językiem Korali pięknie położona nad brzegiem morza jak większość zresztą dobre kalmary chyba 7,5 euro,4 sery zapiekane w glinianej miseczce tez pycha chyba 4,5 euro. Tzatzyki jadłam chyba wszędzie bo uwielbiam ale najlepsze w beach barze na przeciwko heriha po prostu bezkonkurencyjne :) 2,5 euro
IP: 89.77.92.217
lola
Gość
Z knajpkami w ogóle jest tak że idąc w stronę centrum Skala Potamia najpierw mijamy szereg bardzo nastrojowych tawern z jedzonkiem nad brzegiem morza później dochodzi się do bardziej rozrywkowej części z drink barami sklepami z pamiątkami itp. bardzo fajnie pomyślane bo nie psuje to klimatu "greckiej biesiady" :)
IP: 89.77.92.217
bozenaa62
Gość
Na Meteovista.pl już też zaglądałam, ale tam także widać opady deszczu. Oby sie nie sprawdziły, bo skoro widać je na dwóch portalach, to chyba nas nie ominą. A propos leżaków, czy ktos z wczasowiczów miał ze sobą swoje leżaki? Myślę o niedużych, typu składane jak parasolka krzesełka.
Do Loli, te futerkowe zwierzątka, o których piszesz, to co to było? Ze mnie strasznie strachliwa dusza
IP: 77.253.171.236
lola
Gość
Scurek :) to był widziałam 2 razy :) są tez jaszczureczki malutkie no i cykady i całkiem pokaźne koniki wiadomo z parteru wszystko sie wypatrzy bo ja też raczej nie przepadam...:/ na dole w pokojach jest moskitiera więc spoko ale to wszystko jest całkiem normalne w grecji więc nie ma co panikować :) generalnie fajniej jest na pięterku bo sie nie rozglądałam za tym czy tamtym :) pogoda jak wyjeżdżałam była piękna choć wieczory robią się powoli chłodniejsze sweterek warto mieć na wszelki wypadek. Podczas mojego pobytu była raz konkretna burza wieczorem, lało mocno z godzinę na 2dzień jednak piękna pogoda! Generalnie willa Herih ma fantastyczne położenie nad samym morzem, blisko miasteczka i jest naprawdę zadbana. Więc urlop na pewno będzie udany, trzeba pamiętać że na pewno będzie spokojniej bo to koniec sezonu a turystów zagranicznych jest tam stosunkowo mało za to cała masa greków co jest kolejnym atutem wyspy! :)
IP: 89.77.92.217
art
Gość
Hejka, nie wiem na jakich portalach widzicie deszcz bo jak na razie do 8 września jest bez deszczu. Wiadomo ,że wrzesień to nie lipiec i może się trafić jakiś dzień bez słoneczka, ale i tak będzie cieplej niż w Polsce o tej porze, więc głowa do góry.
Ponawiam pytanie o wypożyczalnie samochodów, może ktoś wypożyczał i orientuje się w cenach
IP: 109.243.122.113
bozenaa62
Gość
Jeśli chodzi o opady deszczu, to choćby na Meteovista widać w rubryce OPADY prawdopodobieństwo 30% na 8.09 (największe przez cały tydzień, który narazie widać). No chyba ,że ja źle odczytuje tą prognozę. :)
IP: 178.37.201.197
art
Gość
Z tym prawdopodobieństwem to jak w totka, nie ma co się martwić, będzie git
IP: 109.243.173.228
waldi
Gość
Też tak myślę :)
IP: 83.27.160.106
bozenaa62
Gość
Dzięki za pocieszenie, ze mnie urodzona pesymistka :)
IP: 87.205.218.82
.z.s
Gość
Podziękowanie dla loli .Twoje odpowiedzi są konkretne i myślę że przydadzą się nam tzn.przyszłym mieszkańcom hotelu .
IP: 79.187.15.14

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij