» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Treść
Sedes z Ebonitu
Gość
Nie płaczcie, że na Thassos jest drogo!!! Dużo taniej niż nad Bałtykiem a warunki, pogoda i morze o jakim można pomarzyć w Polsce.
Wielką zaletą tej wyspy jest brak "rozwścieczonych i krzyczących" polskich dzieci, które nigdy nie widziały piasku i morza i latają po plaży jak wściekłe sypiąc piachem na plażowiczów! :evil:
W Skala Potamia obiad z widokiem na morze dla 3 osób +piwko, sok i deser 20-30 euro!!!
Byliśmy tam 2 razy samochodem i wybieramy się na najbliższe wakacje.
Nie korzystamy z ofert biur turystycznych.
Chcesz więcej info (ceny w restauracji, sklepie itd.) napisz ganador@onet.eu

Pozdrawiam i życzę udanych podróży 8)
IP: 82.177.235.84
z.s.
Gość
Nikt nie płacze z powodu cen w Grecji i na Thassos.Jak ktoś chce zapłakać to proponuję Chorwację.
IP: 178.43.228.111
z.s.
Gość
Nikt nie płacze z powodu cen w Grecji i na Thassos.Jak ktoś chce zapłakać to proponuję Chorwację.
IP: 178.43.228.111
ilona
Gość
jaka jest pogoda na przełomie kwiecień maj
IP: 213.77.56.8
z.s.
Gość
Woda w morzu na pewno nie będzie przekraczała 22-23 stopni . ale przy odrobinie szczęścia temp. powietrza może być jak u nas w sierpniu
IP: 83.5.87.196
małami
Gość
Jedziemy w kwiecień/maj 2013 mam nadzieję, że pogoda dopisze. Jedzie ktoś?
IP: 94.42.163.234
Karlos
Gość
Razem z dziewczyna zarezerwowaliśmy ostatni turnus w tym roku. a wrzesień tak daleko:(
IP: 83.10.76.191
jarek
Gość
Czesc wybieram sie z rodzinka do grecji iszukam milego hotelu i dobrej zabawy na dwa tygodnie
IP: 80.6.214.184
arla
Gość
małami napisał
Jedziemy w kwiecień/maj 2013 mam nadzieję, że pogoda dopisze. Jedzie ktoś?




jedziemy z Katowic 27.04-08.05 z Olimpem :)
IP: 95.160.250.193
Karlos
Gość
jarek napisał
Czesc wybieram sie z rodzinka do grecji iszukam milego hotelu i dobrej zabawy na dwa tygodnie

my jedziemy do villi Herih, na tym tym forum, ma całkiem niezła moim zdaniem recenzje.
IP: 83.27.105.231
Użytkownik
Posty: 1
Byłem w Villi Herih i zdecydowanie polecam!
IP: 83.15.205.90
eluś
Gość
Również byliśmy w Herih 2 razy - w sierpniu jedziemy 3 raz z Olimpem - goraco polecam. Atmosfera rodzinna, widoki przepiekne - woda krystalicznie czysta - plaże szerokie i dużo miejsca, po prostu bajka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 31.182.202.97
anetaaa
Gość
Chciałabym spytać jak wygląda połączenie z Wrocławia? Jest antenkowe? Busem lub autobusem do Katowic? A druga sprawa to miejsca w autobusie. Skoro jedzie się ponad 24 h to chyba zrozumiałe, że chciałoby się siedzieć obok partnera/partnetki? Miejsca są przydzielane w biurze podróży czy na miejscu przy wsiadaniu do autobusu? Dzięki za odpowiedź :)
IP: 88.156.83.102
eluś
Gość
Na stronie biura - rozkład jazdy - jest polaczenie antenowe z Wroclawia . Miejsca w autobusie docelowym na wyspę przydzielane sa z biura - wsiadajac do autokaru na siedzeniach oklejone sa nazwiska wszystkich osob uczestniczacych w danym turnusie.
IP: 31.182.202.97
z.s.
Gość
BĘDZIESZ SIEDZIEĆ Z OSOBĄ Z KTÓRĄ REZERWUJESZ POBYT JEDŻ NA THASSOS NIE BĘDZIESZ ŻAŁOWAĆ
IP: 79.187.15.14
Estera
Gość
Jade 11.czerwca z Olimpem na Do hotelu Herih.....same pozytywne opinie czytałam noi cena dośc dobra jeśli sie juz zarezerwowało ze znizka....
IP: 213.25.194.140
Tomek
Gość
Takie pieniądze jakie płaci się za Herih to jakby się jechało za darmo.W tamtym roku rezerwując wczasy w styczniu na sierpień zapłaciłem 960zł od osoby.Co można za to w PL wykupić?Deszcz i drożyznę Bałtyku chyba.Thassos to najlepsze wakacje jakie miałem w życiu.Herih jest rewelacyjny.Czysto, przyjacielsko a jedzenie cudowne.Koniecznie musicie się udać na Błękitną Lagunę i do wymarłych wiosek w górach.Wynajem samochodu nie jest za bardzo drogi ale przeżycia z jazdy greckimi, wąskimi, górskimi drogami niezapomniane.No i oczywistą rzeczą jest że będąc w Potamii trzeba wejść na Ipsarion.Widoki z tej góry zapierają dech w piersiach.Poza tym jest tanio.Ceny porównywalne a niekiedy dużo niższe niż w PL.Polecam także wieczorne wypady do Potamii na szklaneczkę Uzo.Niezapomniany klimat małomiasteczkowej Grecji tam znajdziecie.My w tym roku jedziemy do Palarii ale na Thassos do Herihu na pewno wrócimy:)
P.S. Z PL warto zabrać maskę do nurkowania.Na miejscu sporo za taki sprzęt przepłacicie
IP: 78.8.194.122
bozenaa62
Gość
Maski nawet dwie :).Mojemu mężowi fale "porwały ":) jedną :)
IP: 77.255.76.73
Paulina
Gość
Witam ... kilka słów na temat wyspy Thassos i hotelu Herih. Byłam tam w zeszłym roku w czerwcu. Sama wyspa bardzo ładna, czysta lazurowa woda, bardzo ładne widoki wszędobylskie kozy i koty;) dobre jedzenie w przystępnych cenach, wiadomo w jednych miejscach jest drożej w innych taniej. Piękna pogoda, radzę zabrać kremy z wysokimi filtrami oraz buty do pływania gdyż można natchnąć się na jeżowca:) naprawdę miejsce godne zobaczenia. Co do hotelu herih....... tu moje dobre wrażenia z pobytu kończą się.Jesli dostaniecie pokój w górnych partiach hotelu to ok jeśli na parterze to lipa. Miałam grzyb w łazience o średnicy 50 cm, wiecznie wydobywający się smród z toalety,zdjęcia z portfolio hotelu a real to dwa różne miejsca pokoje na partetrzę są ciemne jak w d.....nawet sie nie można było pomalować w dzień przy zgaszonym świetle, dwa razy miałam brudną pościel z włosami innej kobiety, wystające instalacje z podłogi, porwana wykładzina taborety z plaży udające szafki nocne Śniadanie ok obiady do niczego jest dużo ale smak pozostaje duzo do życzenia, sąsiadka znalazła muchę w spaghetti.jesli macie zamiar wziąść laptop w celu ściągniecia internetu z wi fi zapomijcie. Przy porywach miałam 2 kreski zasięgu, jedynie gdzie można sie podłączyć to ławka przed hotelem i też nie zawsze. jak dostanie cie pokój na parterze to organizujcie sobie czas aby tam nie siedzieć długo bo można dostać deprechy, jak w piwnicy, wybrałam te miejsce ze względu na dużą ilość pozytywnych opinii, i zastanawiam się do dziś skąd one były....
IP: 109.207.48.200
eluś
Gość
:)))))))))))))) Wszystkim zadowolonym i zauroczonym wczasowiczom z Thassos składam serdeczne Życzenia Świąteczne.
IP: 31.182.202.97
Paulina
Gość
Do z.s. Założę się że jak by ci zaproponowali wakacje na Majorce a wywieźli by cię do Pcimia Dolnego to również był byś zadowolony....
IP: 109.207.48.200
z.s.
Gość
Pcim to naprawdę ładna miejscowość, zapraszam Paulinkę.
IP: 79.187.15.14
Użytkownik
Posty: 3
Byłem i bez zarzutu.
IP: 91.196.13.72
eluś
Gość
Czy ktos juz był z Olimpem w tym roku w Herih ? Może opisze swoje wrażenia :)))
IP: 31.182.202.58
malami
Gość
Byliśmy z olimpem od 27.4.2013. Samo biuro bez zarzutów,organizazja do ostatniego momentu ok, natomiast rezydentka pani Ania to jakaś porażka! Arogancka, niemiła, niekompletna, bezczelna, mijając turystów ze swojego turnusu nie potrafiła powiedzieć dzień dobry. Wyjazd traktowała jak wczasy dla siebie a nie pracę. Wczasowiczów,którzy wyjechali z opcja bez wyżywienia traktowała jak drugą kategorie, wywaliła nas do innego hotelu (chwala bogu,ze lepszy niż willa herich)i przez cały pobyt nawet do nas nie zaszła! Totalny brak zainteresowania...juz nie wspomnę o plotkach na temat jej prowadzenia się...wstyd... A na koniec podsumowała do swojej koleżanki rezydentki,ktroa przyjechała z następnym turnusem,ze trafiła jej się najgorsza grupa! A nam najgorsza rezydentka! Poza tym wyspa cudowna,pogoda udała nam się wyśmienicie,towarzystwo super,pozdrawiam wszystkich! Ceny moim zdaniem wysokie ale kto się tam wybiera powinien się na to przygotować. Polecam olimp i wyspę thassos ale z innym rezydentem!
IP: 93.176.232.116

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij