» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Treść
elka
Gość
Iwona napisał
Elka
Proszę napisz coś więcej na temat Albanii. Wybieram się z nimi 28 lipca - a mało info na ten temat :) Pozdrawiam

Iwono,
podaje swój adres mailowy. Odezwij się, chętnie coś napiszę, i jakieś zdjęcia prześlę.
pozdrawiam, miłego dnia :D
IP: 193.164.255.42
elka
Gość
Iwona napisał
Elka
Proszę napisz coś więcej na temat Albanii. Wybieram się z nimi 28 lipca - a mało info na ten temat :) Pozdrawiam

moj adres to...peincess.elka@wp.pl......coż, skleroza.., podobno nie boli :D
IP: 193.164.255.42
elka
Gość
do trzech razy sztuka...princess.elka@wp.pl....... ;)
IP: 193.164.255.42
Blanka
Gość
Wybieram sie 7 lipca do Bułgarii do hotelu Royal Beach, czy ktoś może napisać jakaś opinie o wyjezdzie do tego hotelu z biurem Millennium Travel? A może ktoś się wybiera? :)
IP: 31.60.83.180
małgorzata
Gość
Proszę o informacje /wycieczki gdzie warto/, knajpki gdzie smacznie i tanio?/ i ewentualnie zdjęcia Posejdona /pokoje, wyposażenie, co jest a co warto ze sobą zabrać zabrać/w OB. Jadę tam 25 lipca 2014. Mój mail mwoz2003@gmail.com
IP: 31.182.91.50
Iwona
Gość
Info dla Elki :)

iwonagaluszka@op.pl

pozdrawiam
Iwona
IP: 83.19.81.130
Darko
Gość
małgorzata napisał
Proszę o informacje /wycieczki gdzie warto/, knajpki gdzie smacznie i tanio?/ i ewentualnie zdjęcia Posejdona /pokoje, wyposażenie, co jest a co warto ze sobą zabrać zabrać/w OB. Jadę tam 25 lipca 2014. Mój mail mwoz2003@gmail.com



Na pewno warto zabrać ze sobą małe ilości środków czystości np. płyn do mycia naczyń, gąbka, ściereczka itp. Tam tego nie ma. Można co prawda kupić sobie na miejscu ale nie warto wydawać kilku € na coś co nie zużyjemy do końca. Za to lepiej pójść sobie coś zjeść do knajpy :)
Brakuje również czajników elekt. ale jakoś w garnku tez sobie wodę gotowaliśmy. Chyba, zę ktoś ma mały turystyczny to też warto wziąć.
Z wycieczek polecam Meteory i Skhiatos. Ja byłem w Meteorach i na prawdę warto to zobaczyć. Wycieczkę kupowaliśmy w miejscowym biurze KIRKI TRAVEL i odradzam szczerze!!! Wycieczka niby tańsza ale program też okrojony. Poza tym właściciel to pieniacz i bardzo wybuchowy człowiek. Wycieczka w Millenium jest o 5€ droższa ale ponoć przewodniczka p.Aleksandra niezbyt się sprawdziła ponieważ nie ma licencji na oprowadzanie grup po klasztorach. Może tylko tłumaczyć innych licencjonowanych przewodników. Nam się trafił świetny przewodnik (Grek), który potrafił ciekawie opowiadać. Także każdy wariant ma swoje plusy i minusy...
Na Skhiatos nie byłem ale opowiadań wiem że warto.
Polecam też, jak ktoś ma odwagę, samodzielną podróż do Aten. My wybraliśmy się grupą na dwa dni. Wszystko można załatwić już w PL. Bilety na kolej, nocleg w Atenach. Bilet kolejowy kosztuje ok 50€ w obie strony a nocleg zależnie od standardu. Także bardziej się opłaca niż wyjazd na jednodniowe zwiedzanie autokarem. Koszt podobny a czasy na zwiedzanie jest duuużo więcej. Wątek o knajpach w OB był już wcześniej i nie ma sensu pisać tego po raz kolejny.
IP: 178.36.136.82
małgorzata
Gość
Dzięki za informacje, są bardzo cenne, już wiem co mam zabrać ze sobą. Pozdrawiam 8)
IP: 31.182.91.50
Villemo
Gość
Z mojej strony odradzam z kolei wycieczkę fakultatywną do Aten na jeden dzień. Wyjazd w nocy i przejazd starym, rozlatującym się busem. Przebiegnięcie w zasadzie przez Akropol po to by dac ludziom ok 1,5h wolnego na zakupy w centrum z dala od zabytków... Sorry ale jak ktoś jedzie do Aten to raczej nie po to by oglądac centra handlowe i sklepy z ubraniami!

Na pozostałe wycieczki wybieraliśmy się sami, generalnie nie jestesmy osobami przesiadującymi na plaży to też sporo udało nam się zobaczyć.
Polecam dla osób lubiących sprawy archeologiczne i wykopkowe wyjazd do Dion (autobus z Katherini zaraz koło market place), przemiły pan kierowca podwiózł nas ciut dalej pod same muzeum i opowiadał co jeszcze tam można zobaczyć.
Dodatkowo zamek w Platamonas - stosunkowo bliziutko, można jechać autobusem lub pociągiem, tylko na samo miejsce jest troche dreptania. Można jednak iśc plażą - swoją droga dużo ładniejszą niż w OB czy Parali.
Bliziutko jest też do Salonik (także autobus z Katherini) warto wybrać się wczesniej by móc wejść do niektórych muzeów - np Aleksandra Wielkiego, Miasto gdzie na kazdym rogu jest coś do zobaczenia (no jezeli akurat nie jest w remoncie). Po mieście poruszają się busiki, które przejeżdzają przez wszystkie warte zobaczenia miejsca (startują spod white tower), w trakcie takiego przejazdu przewodniczka opowiada w różnych językach o mijanych właśnie atrakcjach.
IP: 83.10.53.137
alabama
Gość
a był ktoś może na tym rejsie pirackim w Grecji? słyszałam że jest świetna zabawa!Bardzo proszę o kilka zdań jeżeli ktokolwiek cokolwiek wie!
IP: 178.43.151.28
TomekP
Gość
Co do rejsu statkiem pirackim to byłem ale w Tunezji - chyba podobnie to wygląda.

Świetna rozrywka, liczne pokazy, zatoka delfinów (kilka się pojawiło), posiłek (może nie specjalnie jakiś super ale zawsze coś ;p ), skoki do wody z burty. Rejs na pewno mogę polecić, ale jak już to nie brać tej wycieczki u rezydenta (drogo) lepiej w porcie kupić bilet i się dogadać co do ceny, myśmy tak negocjowali, że 4 bilety mieliśmy jakoś w cenie 2,5 ;)
IP: 178.252.12.236
Adam
Gość
Witam

Czy jedzie ktoś 25.07 do Hotelu Honorata (Paralia) ? :)
IP: 83.6.230.161
Darko
Gość
Villemo napisał
Z mojej strony odradzam z kolei wycieczkę fakultatywną do Aten na jeden dzień. Wyjazd w nocy i przejazd starym, rozlatującym się busem. Przebiegnięcie w zasadzie przez Akropol po to by dac ludziom ok 1,5h wolnego na zakupy w centrum z dala od zabytków... Sorry ale jak ktoś jedzie do Aten to raczej nie po to by oglądac centra handlowe i sklepy z ubraniami!



Dokładnie, jestem tego samego zdania. Jeszcze raz powtórzę do Aten tylko i wyłącznie samemu. Nie dość że miasto jest świetnie skomunikowane dzięki kilku liniom metra to jeszcze możemy dużo więcej zobaczyć niż ze zorganizowaną wycieczką.
Bilety można kupić na stacji kolejowej w Katerini bądź na stronie "TRAINOSE" po wcześniejszym zarejestrowaniu się. Pociąg jedzie ok 4,5h więc jak ktoś nie chce jechać na jeden dzień to tez można. Pociągów jest sporo od samego rana do późnej nocy.
Polecam wybrać się przy okazji do Pireusu, porty, statki, jachty, ciekawe zakątki w uliczkach... i tylko 20 minut jazdy metrem od Akropolu.
Dla nas dobry przewodnik w ręce i mapa były doskonałym zestawem :)
A zachód słońca widziany z Aeropagu, z widokiem na Akropol i całe Ateny z butelką wina w gronie przyjaciół - bezcenne :)
IP: 178.36.61.245
Teresa
Gość
Witam. Napiszcie coś o kierowcach. Jeżdżą bezpiecznie? Często robią postoje? Będę wdzięczna. Pozdrawiam
IP: 78.8.205.185
Adam
Gość
Byliśmy rok temu w Parali, jechaliśmy dwupokładową Setrą z firmy Sindbad (pech chciał, że akurat dzisiaj jedno auto z tej firmy miało wypadek, ale taka rzecz każdemu może się przytrafić), auto nowe, kierowcy jak najbardziej w porządku, pełna kultura oraz bardzo przyjemnie się jechało.
IP: 83.6.228.226
elka
Gość
Byliśmy z Millennium w czerwcu / w Albanii/.Autokary z firmy SINDBAD, w drodze powrotnej dwupokładowy bardzo wygodne i czyste, działająca klimatyzacja.
Kierowcy grzeczni, mili, uśmiechnięci.Przerwy co 3 - 4 godziny, w nocy rzadziej. Jadą spokojnie, równym tempem.Na trasie 1900 km było 4 kierowców, więc na pewno byli wypoczęci.
Wypadki zdarzają się niezależnie od firmy.
PS. w przyszłym roku wybieramy sie ponownie z Millennium......pozdrawiam, udanych urlopów i bezpiecznych podróży 8)
IP: 193.164.255.42
Seba
Gość
Byłem w 2013 w końcówce sierpnia w Grecji w Olimpic i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko było tak jak miało być. Rezydentka w porządku. Wszystko dokładnie tłumaczyła. Autokar był z firmy Sindbad. Rezerwacje w autobusie były lekko przesunięte o jeden rząd ale i tak każdy siadał tak jak miał na karcie pokładowej. Jedna rzecz jaka mnie troszkę zniesmaczyła to fakt, że bagaż przekroczył mi 4-5kg i musiałem zapłacić kierowcy do kieszonki ;/ Pokoje jak i cały budynek czyste, schludne i nie można było się do niczego doczepić. Co do wycieczek to wybraliśmy się na kilka i polecam w 100% Skiathos!!! Pan Kapitan statku tak umila podróż, że do dzisiaj banan na twarzy mi się pojawia :)
Poznaliśmy fajną ekipę i teraz w 10osób jedziemy do Albanii. Termin 28sierpnia. Pensjonat Murati - Ksamil.
Napisze może ktoś coś o tej miejscówce ? ;p
IP: 178.43.119.199
elka
Gość
Seba napisał
Byłem w 2013 w końcówce sierpnia w Grecji w Olimpic i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko było tak jak miało być. Rezydentka w porządku. Wszystko dokładnie tłumaczyła. Autokar był z firmy Sindbad. Rezerwacje w autobusie były lekko przesunięte o jeden rząd ale i tak każdy siadał tak jak miał na karcie pokładowej. Jedna rzecz jaka mnie troszkę zniesmaczyła to fakt, że bagaż przekroczył mi 4-5kg i musiałem zapłacić kierowcy do kieszonki ;/ Pokoje jak i cały budynek czyste, schludne i nie można było się do niczego doczepić. Co do wycieczek to wybraliśmy się na kilka i polecam w 100% Skiathos!!! Pan Kapitan statku tak umila podróż, że do dzisiaj banan na twarzy mi się pojawia :)
Poznaliśmy fajną ekipę i teraz w 10osób jedziemy do Albanii. Termin 28sierpnia. Pensjonat Murati - Ksamil.
Napisze może ktoś coś o tej miejscówce ? ;p


odezwij sie na princess.elka@wp.pl ...przeslę kilka uwag i porad na temat Albanii/Ksamil/Saranda.. 8)
IP: 193.164.255.42
Darek H.
Gość
Witam serdecznie.
Wiadomość do Adama.
Jadę 25 lipca do hotelu Honorata w Paralii.
Co chcesz wiedzieć?
Darek.
IP: 78.10.167.72
bogusia
Gość
Byliśmy z Millenium dwa razy w Bułgarii w hotelu Royal Sun i w Grecji w hotelu Honorata.Bardzo polecam ten hotel,wspaniali właściciele ;-)
IP: 31.179.232.57
mariuszok
Gość
Mam pytanie, czy w apartamentach Giannis są patelnie na wyposażeniu ? bo nie wiem czy mam zabrać ze sobą
IP: 89.228.5.234
Natalia
Gość
W Posejdonie nie bylo patelni więc w Giannis pewnie też nie ma
IP: 83.175.158.253
elka
Gość
wy tam jedziecie na wakacje czy gotować??
IP: 178.252.12.236
Darko
Gość
mariuszok napisał
Mam pytanie, czy w apartamentach Giannis są patelnie na wyposażeniu ? bo nie wiem czy mam zabrać ze sobą


W Giannis, co ciekawe, mieliśmy patelnię. Ale niestety tylko patelnię i jeden garnek tak ok. 3 litrowy. Nie było natomiast tak podstawowej rzeczy jak czajnik elektryczny. Co może być uciążliwe dla herbaciarzy bądź kawoszy :)
IP: 178.36.26.14
elka
Gość
elka napisał
wy tam jedziecie na wakacje czy gotować??

nie ładnie się pod kogoś podszywac! Masz zupełnie inne IP, a używasz mojego nicku... odpuść sobie!!
IP: 193.164.255.42

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij