» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... > »

Autor Treść
MirellaM
Gość
Saranda ok , ale hotel bardzo daleko od centrum
jarko napisał
Ja z małżonka jedziemy z tym biurem MT pierwszy raz do Albanii.Do Sarandy .Mamy pewne obawy co do hotelu .Może już ktoś tam był .hotel Saranda Beach Resort.Wyjazd 1 07.Drugie pytanko jak wyglada rezerwacja miejsc w autokarze .ile kosztuje miejsce lux.
IP: 188.137.91.80
Ola
Gość
MirellaM bardzo dziękuję za opinię, też wybieramy się do tego hotelu pierwszy raz więc każda opinia jest dla nas cenna :)
IP: 83.238.161.134
badi01
Gość
MirellaM napisał
Witam po powrocie z hotelu Murati,
hotel zadbany , czysty, pokoje z widokiem na morze(taką opcję trzeba wybrać), śniadania typowe dla Albanii czyli kawa,herbata,soki , warzywa , wędliny , jajka i sery. No i oczywiście przepyszny dżem z czereśni. Jedynym mankamentem było to , że przez pełne dwa tygodnie nie mieliśmy dostępu do tv . Właściciel kręcił , że tunery rzekomo jadą z Korfu , rezydentka też nie mogła nam wyjaśnić dlaczego ich nie ma. Nie jeździmy na urlop oglądać tv ale w tym roku jechaliśmy akurat w trakcie rozgrywek piłkarskich . Nie zawsze miałam ochotę oglądać mecz w okolicznych knajpach. Poza tym nie mam zastrzeżeń. Plaże od kamienistych po piaszczyste. Leżaki płatne od 400 do 600 leków za komplet(dwa leżaki+parasol). My spędzaliśmy czas na plaży przy restauracji Gouvat , wg mnie najpiękniejsza plaża (ta po lewej go ma dwie). Warunkiem niepłacenia za leżaki było to , że musieliśmy zjeść w restauracji obiad. Ceny przystępne , natomiast obsługa na najwyższym poziomie ( jak na warunki albańskie). Sam Ksamil to urokliwe miasteczko z mnóstwem budujących się domów , pensjonatów. Są markety , więc z zakupami nie było problemów. Warto popłynąć na pobliskie wyspy , również urokliwe miejsce. Porównując Ksamil i Sarandę ( bo w tej byłam w ubiegłym roku) wybieram Ksamil ze względu na przepiękne plaże , natomiast Sarandę za więcej atrakcji , które proponuje. W następnym roku na pewno Albania , ale zdecydowanie Saranda , natomiast do Ksamil można pojechać na plaże autobusem , który kursuje co godzinę za 200 leków za bilet. Jednym słowem spokojne i udane wakacje:)

Dzięki za opis. Ja jadę do Ksamil do hotelu Lemon Thre to gdzieś blisko Murati bo na objadokolację mamy właśnie chodzić do Murati i tu moje pytanie jak z wyżywieniem w Murati bo my mamy podobno sobie wybrać z karty za 1000 leków co chcemy co za te 1000 leków można zakupić w restauracji hotelowej w Murati. Nie pytam o hotel Lemon Thre bo Ty tam nie nocowałaś poczekam na opinie o Lemon Thre od osób które wrócą z tego hotelu.
IP: 77.254.156.86
Angela
Gość
badi01 ja troche pamietam z poprzedniego roku, do 1000 lekow mozna zamowic praktycznie kazde danie z karty :) lekko ponad kosztowaly chyba najlepsze owoce morza i jagniecina.
Ceny jakie zapamietalam :
Spaghetti bolonese lub carbonara 500-600 lekow
Risotto z owocami morza 600-700
Duza i pyszna pizza 500-700
Dorada pieczona z warzywmi ok. 800
Ja glownie stolowalam sie w restauracji Korali, niesamowite jedzenie, obsluga no i widoki :)
IP: 78.9.144.52
anka
Gość
Hello ponawiam pytanie czy ktoś się wybiera na Korfu od 19.07 do 30.07 autokarem?
IP: 83.14.100.134
badi01
Gość
Angela napisał
badi01 ja troche pamietam z poprzedniego roku, do 1000 lekow mozna zamowic praktycznie kazde danie z karty :) lekko ponad kosztowaly chyba najlepsze owoce morza i jagniecina.
Ceny jakie zapamietalam :
Spaghetti bolonese lub carbonara 500-600 lekow
Risotto z owocami morza 600-700
Duza i pyszna pizza 500-700
Dorada pieczona z warzywmi ok. 800
Ja glownie stolowalam sie w restauracji Korali, niesamowite jedzenie, obsluga no i widoki :)

Dziękuję bardzo za info, na pewno odwiedzę restaurację którą polecasz Korali
IP: 77.254.156.86
MirellaM
Gość
Zdecydowanie polecam Guvat, wyśmienita obsługa i plaża zdecydowanie lepsza od Korali. Zresztą każda plaża w Ksamil ma swój urok :)
IP: 188.137.91.80
MirellaM
Gość
Nie wiem czy masz obiadokolacje , ale jeżeli nie ,to polecam Guvat lub małą restaurację , którą prowadzi Czimi , albańskie klimaty. Wszyscy w Ksamilu do znają , więc nie będzie problemu zgo zlokalizować :)
Ola napisał
MirellaM bardzo dziękuję za opinię, też wybieramy się do tego hotelu pierwszy raz więc każda opinia jest dla nas cenna :)
IP: 188.137.91.80
Angela
Gość
Wybiera sie ktos z forum 28.07 do Ksamil ? :)
IP: 78.9.144.52
Użytkownik
Posty: 2
Ja z mężem wybieram się do Ksamil w terminie 28.06.-12.07. do hotelu Three Lemon. Lecimy z Katowic
IP: 178.36.227.125
Monia
Gość
A do Hiszpanii w lipcu wybiera się ktoś ?
IP: 85.28.148.62
Iza
Gość
Cześć wszystkim mamy wykupione wczasy Albania i Korfu. Pierw miała być Albania tak nam w biurze mówili a jest Korfu.Hotel taki jak ma zdjęciach. Do fridy hotelu warto zabrać płyn do naczyń gąbkę jeśli chcecie gotować. No i sznurek do prania. Na miejscuozna kupić obiad za ok 6euro.do plaży niestety jest ok 15min piechota ok 1km bo nie da się skrótem iść. Auto można wypożyczyć u rezydenki.
IP: 79.129.246.189
Linda
Gość
ja również czekam na opinie o Lemon Tree- jedziemy 15.08-26.08.
IP: 89.187.224.230
Linda
Gość
Mirella a jak ten Ksamil ogólnie- jest gdzie pójść czy tylko piękne plaże?
IP: 89.187.224.230
sonia
Gość
Linda napisał
ja również czekam na opinie o Lemon Tree- jedziemy 15.08-26.08.


Jedziemy razem :D . I też czekam na pierwsze opinie. Hotel na zdjęciach wygląda fajnie, więc myślę że będzie ok.
IP: 89.25.234.191
krzycholu
Gość
Ksamil ma przepiękne plaże ,w sumie jeśli jest się pierwszej dziesiątce plaż w Europie to zobowiązuje. ...
Poza tym miasteczko takie sobie ,kupa betonu i zburzonych budynków.
No i woda....bajecznie ciepła i czysta.
Gorąco polecam👍
IP: 188.146.14.71
Użytkownik
Posty: 2
Apartamenty Corfu.Nie do końca udane wakacje!!!
Pogoda piękna,morze ciepłe-to plusy tej wycieczki.
Reszta wygląda gorzej. Do morza jest 900 m ,a nie 350 jak podawało biuro.Dopiero po naszych monitach, w 5 dniu zorganizowano dojazd do plaży ale tylko raz dziennie.Godziny dojazdu narzucone przez biuro bez możliwości negocjacji tych godzin.
Do centrum też jest ponad kilometr ruchliwą ulicą,w upale.
Pokój i łazienka też nie rewelacyjne.My mieliśmy zepsutą kratkę ściekową,urwany wieszak w łazience.Dopiero na trzeci dzień to naprawiono. Brak jest suszarki na balkonie ,więc jest problem z suszeniem ręczników.Ręczniki przez cały pobyt - 7 dni nie mają być wymienione.Liczymy ,że warunki w Albanii będą lepsze.
IP: 79.129.250.137
gosiakij
Gość
Czy wrócił ktoś już z Sarandy Beach resort jakie wrazenia,hotel ogólnie jak tam jest ???
IP: 89.78.200.159
badi01
Gość
Ewaamp napisał
Apartamenty Corfu.Nie do końca udane wakacje!!!
Pogoda piękna,morze ciepłe-to plusy tej wycieczki.
Reszta wygląda gorzej. Do morza jest 900 m ,a nie 350 jak podawało biuro.Dopiero po naszych monitach, w 5 dniu zorganizowano dojazd do plaży ale tylko raz dziennie.Godziny dojazdu narzucone przez biuro bez możliwości negocjacji tych godzin.
Do centrum też jest ponad kilometr ruchliwą ulicą,w upale.
Pokój i łazienka też nie rewelacyjne.My mieliśmy zepsutą kratkę ściekową,urwany wieszak w łazience.Dopiero na trzeci dzień to naprawiono. Brak jest suszarki na balkonie ,więc jest problem z suszeniem ręczników.Ręczniki przez cały pobyt - 7 dni nie mają być wymienione.Liczymy ,że warunki w Albanii będą lepsze.
Dzięki za opis apartamentów, napisz proszę jak w Albanii bo ja też jadę na Korfu + Albania i też myślałem że najpierw będzie Albania a później Grecja. Kiedy dowiedziałaś się o zmianie. Wszelkie opisy i opinie o turnusie mile widziane. Pozdrawiam i życzę wspaniałego wypoczynku w Albanii
IP: 77.254.219.66
badi01
Gość
badi01 napisał
Ewaamp napisał
Apartamenty Corfu.Nie do końca udane wakacje!!!
Pogoda piękna,morze ciepłe-to plusy tej wycieczki.
Reszta wygląda gorzej. Do morza jest 900 m ,a nie 350 jak podawało biuro.Dopiero po naszych monitach, w 5 dniu zorganizowano dojazd do plaży ale tylko raz dziennie.Godziny dojazdu narzucone przez biuro bez możliwości negocjacji tych godzin.
Do centrum też jest ponad kilometr ruchliwą ulicą,w upale.
Pokój i łazienka też nie rewelacyjne.My mieliśmy zepsutą kratkę ściekową,urwany wieszak w łazience.Dopiero na trzeci dzień to naprawiono. Brak jest suszarki na balkonie ,więc jest problem z suszeniem ręczników.Ręczniki przez cały pobyt - 7 dni nie mają być wymienione.Liczymy ,że warunki w Albanii będą lepsze.
IP: 77.254.219.66
badi01
Gość
Witam ewaamp
Dzięki za opis apartamentów, napisz proszę jak w Albanii bo ja też jadę na Korfu + Albania i też myślałem że najpierw będzie Albania a później Grecja. Kiedy dowiedziałaś się o zmianie. Wszelkie opisy i opinie o turnusie mile widziane. Pozdrawiam i życzę wspaniałego wypoczynku w Albanii
IP: 77.254.219.66
Linda
Gość
sonia napisał
Linda napisał
ja również czekam na opinie o Lemon Tree- jedziemy 15.08-26.08.


Jedziemy razem :D . I też czekam na pierwsze opinie. Hotel na zdjęciach wygląda fajnie, więc myślę że będzie ok.


Sonia- super! Już się martwiłam, że wszyscy sierpień pominęli- no to czekamy na opinie :)
IP: 89.187.224.230
anka
Gość
A jak basen w apartamentach na Korfu. Wszyscy przejmują się dojściem do plaży czyżby basen nie nadawał się do użytku. Napiszcie coś na ten temat.
IP: 37.47.8.216
olka
Gość
Witam po długiej przerwie... czy ktoś z forum jedzie na wczasy od 3 lipca do 16 lipca chorwacja plus albania... My do Serandy
IP: 88.199.131.136
olka
Gość
A może ktoś z pierwszego turnusu HISZPANIA plus PARYŻ z tamtego roku jedzie ..pozdrawiam
IP: 88.199.131.136

Strona: « < ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij