» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... > »

Autor Treść
mariuszok
Gość
wielkie dzięki badi01 za cenne informacje i pozdrawiam
IP: 185.28.250.234
Aneta
Gość
lodzia napisał
Może ktoś podać jakieś dokładniejsze info o Lemon Three? Jak wyposażenie pokoi i śniadania?


Jeśli chodzi o Lemon Three wyposażenie pokoi w porządku, jest lodówka, mikrofala,kuchenka dwupalnikowa, kilka szklanek, talerzy, patelnia. Minusem jest to że brak zmywaków i płynów do naczyń.
Śniadania w porządku, spory wybór: oliwki, pomidory, ogórki, sery, kiełbaski, jajecznice, jajka, płatki z mlekiem, kawa herbata, soki.
IP: 83.242.88.121
Linda
Gość
mariuszok napisał
Czy był ktoś w SB w Royal Sun? bo My wylatujemy w piątek,czy trzeba coś zabrać z Polski,gdzie mozna dobrze zjeść i gdzie znajduje się niedrogi market.Pozdrawiam


Byliśmy w Royal Sun 2 lata temu- cudowne wakacje! Hotel czysty, w naszym apartamencie były dwa oddzielne pokoje, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem, mieliśmy okna na basen- w nocy cudpwnie usypiał :) Leżaków przy basenie nie brakowało, woda codziennie czyszczona. Market blisko "Mladost"- duży i wszystko było co potrzebne. Piwo tańsze niż woda mineralna- szczególnie polecam "Kamenica". Na plażę warto iść pod hotel Burgas( to kilkadziesiąt metrów w stronę Nessebaru)- mało ludzi, a jeśli już to kulturalni, starsi Niemcy. Tawerny w centrum wszystkie spoko- ceny bardzo przystępne, zbliżone do polskich.
IP: 89.187.224.230
gosiakij
Gość
Własnie wróciliśmy z urlopu w Albani Saranda Beach Resort.Hotel czyściutki,obsługa na medal (Weronika ,Tisi), animatorka (Gabrysia)rewelacja potrafiła zabawić starszych i najmłodszych(gry,zabawy,piłka wodna,mini disco,piłka plażowa,aqua aerobik).Jeśli wszystko zostanie bez zmian jestesmy tam za rok :)POlecamy !!!
IP: 89.78.200.159
gosia733
Gość
gosiakij napisał
Własnie wróciliśmy z urlopu w Albani Saranda Beach Resort.Hotel czyściutki,obsługa na medal (Weronika ,Tisi), animatorka (Gabrysia)rewelacja potrafiła zabawić starszych i najmłodszych(gry,zabawy,piłka wodna,mini disco,piłka plażowa,aqua aerobik).Jeśli wszystko zostanie bez zmian jestesmy tam za rok :)POlecamy !!!


A jak daleko do centrum czy w okolicy są jakieś knajpki?
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:27, 16.07.2016. »
IP: 83.143.103.181
gosiakij
Gość
Do samego portu będzie gdzie s ok 40 min na piechote ale kursuje autobus jedzie on 15 min i kosztuje 50 lek.Knajpki są jest kebab bardzo dobra pizza
IP: 89.78.200.159
lodzia
Gość
Aneta napisał
lodzia napisał
Może ktoś podać jakieś dokładniejsze info o Lemon Three? Jak wyposażenie pokoi i śniadania?


Jeśli chodzi o Lemon Three wyposażenie pokoi w porządku, jest lodówka, mikrofala,kuchenka dwupalnikowa, kilka szklanek, talerzy, patelnia. Minusem jest to że brak zmywaków i płynów do naczyń.
Śniadania w porządku, spory wybór: oliwki, pomidory, ogórki, sery, kiełbaski, jajecznice, jajka, płatki z mlekiem, kawa herbata, soki.



A jakie knajpki polecasz? I gdzie najlepsza plaża?
IP: 37.248.159.52
saszka1
Gość
Witam my byliśmy 4 lata temu w Sarandzie i myślimy o Ksamil tylko mam pytanie czy jest tam jakieś centrum i tawerny bo coś trzeba jeść i jaki był przejazd ile godzin i co myślicie o Millenium Travel nie jest to może takie biuro jak te z Bielska np. Ok.Services
IP: 31.134.58.100
Brygida
Gość
Witam, wie ktoś może ile wynosi w tym roku opłata administracyjna w Albanii? :)
IP: 91.216.213.131
maniek87
Gość
Nie ma opłat administracyjnych na miejscu, wszystko jest juz wliczone w cenę.


Brygida napisał
Witam, wie ktoś może ile wynosi w tym roku opłata administracyjna w Albanii? :)
IP: 79.175.212.29
natasza_91
Gość
Chyba Ci się coś pomyliło chłopie, nie mają teraz ofert, a na sierpień jest drogo, wiem bo szukałam tam tez ofert na wakacje na Bałkany.

penio napisał
Poważnie jeździcie na autokarówki? Ile Wy za to płacicie? Na Travelplanet w tym momencie wisi Albania na wrzesień z BB za 1200 zł, ze śniadaniami w pakiecie i przelotem. Pewnie, że hotel na średnim poziomie, ale po co lepszy w takim kraju?
I przede wszystkim nie ma przejazdu autokarem, jest przelot. Przecież autokar do Albanii to jakaś wieczność.
IP: 79.175.212.29
Ola
Gość
My lecimy samolotem z Katowic na 15 dni z MT za 1549 zł i mamy w tym śniadania, ale rezerwowaliśmy w grudniu. A jest już ktoś kto też leci do Ksamilu od 6-go września?
IP: 83.238.161.134
Magda
Gość
Witam, parę dni temu wróciliśmy z Hiszpanii. To był nasz trzeci wyjazd z biura Millenium Travel, i na pewno nie ostatni. Na początku mieliśmy zarezerwowany wyjazd do Grecji, który to został odwołany. Bardzo sprawnie została załatwiona zmiana kierunku, wszystko idealnie dograne, nawet odbiór z lotniska i dowóz do hotelu - czego najbardziej się obawiałam. Na miejscu rezydentka pani Małgorzata - wspaniała osoba, a wycieczki z nią to bajka.
Dziękujemy bardzo za udany wyjazd, i do zobaczenia za rok.
IP: 83.14.140.101
saszka1
Gość
Też myślełem jechać z nimi ale jak zobaczyłem te kaucje po 50E na os. lub 150 za pokój to mi się odniechciało , to jakiś żart byłem w paru miejscach ale takich jaj nie było !!! I jak ja chce zabrać 4 osobową rodzine trzeba z 400E wziąść na jedzenie (Albanii) i im 150 to jest 650 + wczasy -to halooo ktoś tu chyba ma nie po kolei !!! -na poczet zniszczeń ??? ale jakich ja tam nie jade w pokoju siedzieć i po ścianach pisać czy bóg wie co , chyba że mam płacić za to że się kibel zapcha !!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 31.134.58.100
Maja
Gość
Witam, wybieramy się do ksamil lemon tree od 30.08 na tydz albo dwa jeszcze nie wiemy czy ktoś już był? Powie jakie wrażenia?
IP: 5.172.237.230
Ola
Gość
Czy mogę prosić o wyjaśnienie o co chodzi z tymi kaucjami i czy tak faktycznie jest?
IP: 83.238.161.134
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

jeżeli chodzi o kaucje zwrotne to owszem są takie pobierane w obiektach w Bułgarii co jest wymagane bezpośrednio od obiektu, jest to kaucja zwrotna w całości po wykwaterowaniu z apartamentu w wysokości 50 euro od osoby, ewentualnie 150 euro od całej rezerwacji apartamentu.

Pozdrawiamy serdecznie
Millennium Travel

Ola napisał
Czy mogę prosić o wyjaśnienie o co chodzi z tymi kaucjami i czy tak faktycznie jest?
IP: 79.175.212.29
badi01
Gość
Jutro (26.07) wylatuję na Korfu + Albania Lemon Tree. Zadawajcie pytania jak będę na miejscu to odpiszę.
IP: 77.254.134.201
saszka1
Gość
Na stronie hotelu pisze że kaucja 50E czytaj z góry na dół to zobaczysz. A z tą kaucją to jest różnie bo czasami hotele na siłe próbują coś znależc ,wiem bo znajomi tak mieli dopiero po długich perturbacjach i interwencji u rezydenta nie zapłacili , bo jak można płacić za coś czego się nie zrobiło !
IP: 31.134.58.100
Albania
Gość
Witam,
Czy nad basenem hotelowym (Lemon Three Albania) są leżaki?
IP: 37.248.156.122
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

staramy się dobierać dla naszych Klientów komfortowe, wygodne i przyjazne apartamenty. Przykro nam, że Państwa znajomi spotkali się z takim nieporozumieniem, natomiast u nas nie ma szans na takie sytuacje, ponieważ na miejscu znajdują się nasi rezydenci, którzy skrupulatnie dbają o naszych gości i sprawdzają stan apartamentów przed pobytem, co wyklucza takie sytuacje i ingerencje bezpośrednio właściciela obiektu.

Pozdrawiamy serdecznie

saszka1 napisał
Na stronie hotelu pisze że kaucja 50E czytaj z góry na dół to zobaczysz. A z tą kaucją to jest różnie bo czasami hotele na siłe próbują coś znależc ,wiem bo znajomi tak mieli dopiero po długich perturbacjach i interwencji u rezydenta nie zapłacili , bo jak można płacić za coś czego się nie zrobiło !
IP: 79.175.212.29
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

tak, przy basenie na tarasie słonecznym znajdują się leżaki dostępne dla wszystkich gości obiektu.


Pozdrawiamy serdecznie
Millennium Travel

Albania napisał
Witam,
Czy nad basenem hotelowym (Lemon Three Albania) są leżaki?
IP: 79.175.212.29
Ola
Gość
Witam czy w Albanii można samolotem przewieść owoce w bagażu?
IP: 83.238.161.134
Maja
Gość
Bardzo proszę o opinie jak hotel, czy jesteście zadowoleni?
Poprosze o jak najwięcej informacji. :) Jak baseny, morze, plaża , czy potrzebne obuwie do wody, jak śniadania :) z góry dziękuję i pozdrawiam
badi01 napisał
Jutro (26.07) wylatuję na Korfu + Albania Lemon Tree. Zadawajcie pytania jak będę na miejscu to odpiszę.
IP: 79.190.133.141
Linda
Gość
My również czekamy na opis pokoi w Lemon Tree- czy jest lodówka, jak z aneksem, jak wyglądają śniadania? Jak cenowo teraz wyglądają obiady w centrum, gdzie i za ile można dojechać busami (Saranda/Butrint/Blue Eye). Czy w Ksamil jest kantor, jak wygląda sprawa płatności kartą w sklepach/restauracjach? No co Ci się tylko nasuwa :)
IP: 89.187.224.230

Strona: « < ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij