» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... > »

Autor Treść
Mirell
Gość
Hej,

spędziłam wakacje we Fridzie i bardzo mi się podobało, jak za taką kasę to naprawę super. A basen też czyściutki, widać że po remoncie i nie ma się do czego przyczepić.


anka napisał
A jak basen w apartamentach na Korfu. Wszyscy przejmują się dojściem do plaży czyżby basen nie nadawał się do użytku. Napiszcie coś na ten temat.
IP: 89.25.162.2
iza
Gość
Jesteśmy na korfu frida. O tym ze jednak pierw korfu dowiedzieliśmy się na lotnisku w korfu. Ale w Albanii ma być taniej więc może lepiej bo jedzenie z polski zabrane wystarczyło. Basen jest czysty i ciepły na wyciągnięcie ręki. O morzu piszemy bo niestety jest przekładnie ze to 30 metrów. Ale da się i nadzorze dojść. Rezydenta Justyna na prawdę fajna i pomocna. Czy pojechała bym tym biurem jeszcze. Zdecydowanie tak bo stosunek ceny do usług jest super
IP: 79.129.250.137
anka
Gość
Dziękuję za informację o Fridzie. Jedziemy pierwszy raz, stąd obawy jak będzie. Jak wiadomo na zdjęciach można pokazać wszystko, a zwłaszcza luksusy. Też jestem zdania, że koszt tego wyjazdu nie jest duży także nie wymagajmy hoteli 5 gwiazdkowych. Najważniejsze żeby była ładna pogoda i fajne towarzystwo. Jak ktoś będzie miał jeszcze jakieś ciekawe informacje to wrzucajcie. My jedziemy w lipcu druga połowa autokarem. Boimy się tej długiej podróży, ale wszystko jest do przeżycia. Pozdrawiam wszystkich a tym co wypoczywają udanego wypoczynku
IP: 83.14.100.134
MirellaM
Gość
Pod względem rozrywek Saranda lepsza od Ksamil , ale żadne miasto nie pobije ksamilskich plaż:)
Linda napisał
Mirella a jak ten Ksamil ogólnie- jest gdzie pójść czy tylko piękne plaże?
IP: 81.210.42.105
Sajmon
Gość
Mirell a jak z dostępem do internetu na korfu ap. Frida? jest jakies Wi-Fi?
IP: 194.181.155.68
Aniom
Gość
Hej, ja bylema we Fridzie z rodzinką i podobało nam się, Korfu ogólnie jest piękne, zielone i wg. Apartamenty też są spoko, świeżo po remoncie więc nie ma niespodzianek, net jest na dole przy recepcji i w restauracji, basen piwko leżaczek i nic tylko odpoczywać :p
IP: 79.175.212.29
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

przepraszamy za zaistniałe niedogodności, każda Państwa opinia jest dla nas ważna i pozwala nam udoskonalać naszą ofertę. Mamy nadzieję, że pobyt w Albanii okazał się dla Państwa udany.


Pozdrawiamy serdecznie
Millennium Travel


Ewaamp napisał
Apartamenty Corfu.Nie do końca udane wakacje!!!
Pogoda piękna,morze ciepłe-to plusy tej wycieczki.
Reszta wygląda gorzej. Do morza jest 900 m ,a nie 350 jak podawało biuro.Dopiero po naszych monitach, w 5 dniu zorganizowano dojazd do plaży ale tylko raz dziennie.Godziny dojazdu narzucone przez biuro bez możliwości negocjacji tych godzin.
Do centrum też jest ponad kilometr ruchliwą ulicą,w upale.
Pokój i łazienka też nie rewelacyjne.My mieliśmy zepsutą kratkę ściekową,urwany wieszak w łazience.Dopiero na trzeci dzień to naprawiono. Brak jest suszarki na balkonie ,więc jest problem z suszeniem ręczników.Ręczniki przez cały pobyt - 7 dni nie mają być wymienione.Liczymy ,że warunki w Albanii będą lepsze.
IP: 79.175.212.29
Iza
Gość
Cześć dla osób które chcą się dowiedzieć czegoś o Lemon. Hotel jest nowy ładny z basenem. Z dostępem do WiFi. Szklanki sztućce są. Garnków brak ale jedzenie na mieście jest tanie wiec nie wiem czy ktoś by chciał gotować. Z ksamil można pojechać do sarande i butrint autobusem za grosze. Autobusy kursują co godz.
IP: 79.106.108.98
badi01
Gość
Czy w Ksamilu i Sidari potrzebne są buty do wody, chodzi mi o to czy są w wodzie jeżowce.
IP: 91.232.112.63
Iza
Gość
Jeżowce są ale głębiej. Ale buty lepiej zabrać bo sporo tu kamieni ewentualnie można kupić na miejscu co kawałek mają jw w sprzedaży
IP: 79.106.108.98
MirellaM
Gość
Sajmon napisał
Mirell a jak z dostępem do internetu na korfu ap. Frida? jest jakies Wi-Fi?


Nie byłam na Korfu, w Ksamil spędziłam dwa tygodnie . Z dostępem do internetu nie było problemu (Murati)
IP: 188.137.91.80
Ola
Gość
A jest już ktoś na forum kto jedzie do Murati od 6-go września ? :)
IP: 83.238.161.134
Sajmon
Gość
Mirell napisał
Hej,

spędziłam wakacje we Fridzie i bardzo mi się podobało, jak za taką kasę to naprawę super. A basen też czyściutki, widać że po remoncie i nie ma się do czego przyczepić.


anka napisał
A jak basen w apartamentach na Korfu. Wszyscy przejmują się dojściem do plaży czyżby basen nie nadawał się do użytku. Napiszcie coś na ten temat.


Wydawalo mi się ze Frida to na Korfu :)
IP: 194.181.155.68
badi01
Gość
Ewaamp napisał
Apartamenty Corfu.Nie do końca udane wakacje!!!
Pogoda piękna,morze ciepłe-to plusy tej wycieczki.
Reszta wygląda gorzej. Do morza jest 900 m ,a nie 350 jak podawało biuro.Dopiero po naszych monitach, w 5 dniu zorganizowano dojazd do plaży ale tylko raz dziennie.Godziny dojazdu narzucone przez biuro bez możliwości negocjacji tych godzin.
Do centrum też jest ponad kilometr ruchliwą ulicą,w upale.
Pokój i łazienka też nie rewelacyjne.My mieliśmy zepsutą kratkę ściekową,urwany wieszak w łazience.Dopiero na trzeci dzień to naprawiono. Brak jest suszarki na balkonie ,więc jest problem z suszeniem ręczników.Ręczniki przez cały pobyt - 7 dni nie mają być wymienione.Liczymy ,że warunki w Albanii będą lepsze.
Jeśli już zakończyłaś wczasy to porównaj Grecję z Albanią opisz plusy i minusy :twisted: :roll: :lol:
IP: 77.254.141.132
Użytkownik
Posty: 2
Albania dużo lepsza.Hotel w Ksamilu nowy,łazienka normalna.Choć późnym wieczorem i rano woda była letnia..Podejście personelu dużo lepsze niż we Fridzie.Morze piękne i ciepłe.
IP: 5.60.97.16
mon30
Gość
Nie polecam ! Miałam jechać na wycieczke objazdową hiszpania-paryż 24.07.16r. Zarezerwowałąm i zaliczkę wpłaciłam w grudniu 2015r., czyli 8 miesiecy wczesniej. Po 20 czerwca dostałam meila, że natychmiast trzeba wplacic reszte kwoty, wpłaciłam. Wszystko przygotowane, pociąg do katowic ogarnięty, lista zrobiona, nic tylko jechać. 4 lipca dostałam meila i telefon ze wycieczka odwołana, ponieważ tylko my się zgłosiliśmy. Czy na prawde nie było czasu przez te 7 miesiecy się zorientować ze tylko jedna para wykupiła wycieczkę i może się ona nie udać? Gdzie w ciagu 3 tygodni znaleźć drugą w tym samym terminie ( bo wniosek urlopowy juz wypisany)? Dostalismy w zamian propozycje wyjazdu do albanii na 7 dni z doplatą do klimatyzacji w pokoju, albo bułgaria... Po napisaniu meila, że to chyba jakaś kpina, pracownik z millenium travel miał się z nami skontaktować, zaraz po przedyskutowaniu tego z prezesem firmy i zaoferować coś innego... cisza, napisalismy więc kolejnego meila, że dziękujemy za olanie naszej beznadziejnej sytuacji, w zamian otrzymalismy to "Pan Prezes nie miał dziś dla mnie czasu. To miałam Panu napisać? Już wolałam nie napisać nic niż po raz kolejny bezsensownie tłumaczyć sytuację." jakaś kpina z ich strony...
IP: 5.174.122.234
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

przepraszamy za zaistniałą sytuację, jednak realizacja wycieczki była uwarunkowana wymaganą liczbą miejsc, o czym Klienci są informowani. Zgodnie z zawartą umową do 14 dni organizator ma prawo odwołać wycieczkę z przyczyny braku wymaganej liczby osób. Otrzymała Pani wcześniej informację o tym, że wycieczka się nie odbędzie i dostała Pani propozycję wyjazdu w inne miejsce, bądź w całości zwrot poniesionych kosztów. Niestety w związku z zaistniałą sytuacją staraliśmy się zaproponować Pani jakiekolwiek rozwiązanie. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Pozdrawiamy serdecznie
Millennium Travel
IP: 79.175.212.29
badi01
Gość
Ewaamp napisał
Albania dużo lepsza.Hotel w Ksamilu nowy,łazienka normalna.Choć późnym wieczorem i rano woda była letnia..Podejście personelu dużo lepsze niż we Fridzie.Morze piękne i ciepłe.


W którym hotelu w Ksamilu byłaś, bo ja jadę do Lemon
IP: 77.254.221.162
mariuszok
Gość
Czy był ktoś w SB w Royal Sun? bo My wylatujemy w piątek,czy trzeba coś zabrać z Polski,gdzie mozna dobrze zjeść i gdzie znajduje się niedrogi market.Pozdrawiam
IP: 185.28.250.234
badi01
Gość
mariuszok napisał
Czy był ktoś w SB w Royal Sun? bo My wylatujemy w piątek,czy trzeba coś zabrać z Polski,gdzie mozna dobrze zjeść i gdzie znajduje się niedrogi market.Pozdrawiam

Byłem w Royal Sun 3 lata temu. Rezydent poinformuje was na miejscu gdzie jest market, kilka minut drogi od hotelu, z tego co pamiętam to sklep przy hotelu drogi, natomiast w ostatni dzień pobytu wyczaiłem fajny bar samoobsługowy z przystępnymi cenami a znajduje sie on po drugiej stronie ulicy idąc od głównego deptaka w SB znajduje sie tam taki plac targowy- dobre jedzonko za niewielkie pieniądze i widzisz co zamawiasz bo gotowe dania są wyłożone na ladzie. poza tym gotowaliśmy w pokoju który był dobrze wyposażony w podręczny sprzęt AGD. Często też jedliśmy pizze w budkach które znajdują się co kawałek. :P
IP: 91.232.112.63
lodzia
Gość
Może ktoś podać jakieś dokładniejsze info o Lemon Three? Jak wyposażenie pokoi i śniadania?
IP: 37.248.157.246
Sajmon
Gość
Aniom napisał
Hej, ja bylema we Fridzie z rodzinką i podobało nam się, Korfu ogólnie jest piękne, zielone i wg. Apartamenty też są spoko, świeżo po remoncie więc nie ma niespodzianek, net jest na dole przy recepcji i w restauracji, basen piwko leżaczek i nic tylko odpoczywać :p


A jak z wyżywieniem? jakies fajne knajpki możesz polecić?
IP: 194.181.155.68
gość123
Gość
Czy ktoś był w Sarandzie w hotelu Saranda resort ? napiszcie coś proszę.... Lecę za 2 tygodnie.
IP: 87.205.133.134
mariuszok
Gość
badi01 ,jak wyglada w SB sprawa z plazowaniem,mozna miec swoj lezak i parasol czy nie? Pozdrawiam
IP: 185.28.250.234
badi01
Gość
mariuszok napisał
badi01 ,jak wyglada w SB sprawa z plazowaniem,mozna miec swoj lezak i parasol czy nie? Pozdrawiam

Plaża jest w 90% płatna za komplet parasol + dwa leżaki + stolik opłata ok 50 zł za dzień i w tych miejscach nie można rozkładać swoich gadżetów, tam gdzie nie ma parasoli 10% plaży można rozkładać co się chce ale tam jest wiele ludzi a bez parasola to długo nie wytrzymacie na plaży. Ja robiłem tak że brałem sam parasol 1/2 ceny i wtedy można było rozłożyć swój materac ja miałem 3szt i duży luz wokoło siebie bo tych płatnych miejsc jest dużo pustych. Wy idąc z Royal Sun prosto w dół to wejście na plażę jest w tym miejscu gdzie nie trzeba płacić ale to jest mały kawałek plaży bo zaraz zaczyna się część komercyjna tzn ta płatna.
My chodziliśmy nad może co drugi dzień bo baseny przy Royal są naprawdę super.
Życzę udanego urlopu,pogody nie muszę bo jest gwarantowana :)
IP: 77.254.221.162

Strona: « < ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij