» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
ela_gosia
Gość
Proszę o kontakt osoby które wykupiły lub otrzymały z pracy zoorganizowany wyjazd do Wenezueli za pośrednictwem biura podróży agencyjnego Happy Travel w Zielonce.
IP: 93.105.72.208
gość
Gość
A o co chodzi?
IP: 77.253.208.31
Marco-Polo
Gość
Jestem ciekaw tej sprawy bowiem zapłaciłem w tej firmie za inny wyjazd na Malediwy w listopadzie 2010 i nie moge doczekac sie oryginału umowy i potwierdzenia wpłat .Sytuacja robi się nerwowa wszystko owiane jest tajemnicą. Włascicielka ciągle obiecuje wysłanie dokumentów i unika telefonów . Nie chce także przekazać informacji kto faktycznie jest organizatorem tego wyjazdu. Jesli ktoś ma podobne problemy prosze o informacje na formu.
IP: 83.14.39.58
gość
Gość
Byłam z tym biurem 2 razy. Raz 4 lata temu w Egipcie w tym roku w Turcji. Wszystko było ok. Mam lecieć jeszcze w tym roku z nimi do Egiptu. Znam osoby, które mają lecieć na Meladiwy i osoby, które były na tego typu wyjazdach. Do tej pory wszystko było ok.
IP: 77.253.208.31
dzika33
Gość
Jak tam Państwa wyjazd do Wenezueli? Obawiam się że może nie dojść do skutku. Pani Magda coś kręci z każdym wyjazdem. My mieliśmy lecieć 15 osób do Dubaju 23 września i niestety zwodziła nas od kwietnia...A ostatnie 2 tygodnie to był normalny horror wymówka za wymówką że na pewno wyjazd będzie i co?....Zostaliśmy oszukani...pieniążki i to całość już w kwietniu zamroziliśmy a teraz nie wiem co będzie. Szkoda słów
IP: 195.22.127.105
Prezes
Gość
Dzika33 - możesz napisać czy zostały Wam przedstawione jakieś powody, dla których wyjazd nie doszedł do skutku? Czy przez te 2 dni coś się wyjaśniło? Jak wygląda sprawa zwrotu Waszych pieniędzy?
IP: 91.208.10.65
gość
Gość
Niestety żadnych konkretów co do powodów. Postanowiliśmy odzyskać nasze pieniążki. Zobaczymy jak długo będziemy czekać.
IP: 195.22.127.105
AAAA`
Gość
Witam,

Czy wiadomo juz cos na temat zwrotu pieniedzy za wycieczke ?? My rowniez mamy leciec z Happy Travel na Malediwy w Listopadzie i nie wiemy za bardzo co robic - wycofywac pieniadze czy czekac cierpliwie i liczyc na to, ze wylecimy?? Prosimy o sugestie...
IP: 83.25.116.91
AAAA`
Gość
czy istnieje mozliwosc kontaktu z Panstwem ( grupa lecaca do Dubaju ) ?? Bardzo zalezaloby nam na kontakcie.
Dziekujemy.
IP: 83.25.116.91
gość
Gość
do AAA - Proszę kontaktować się pod numerem telefonu 503372924.
IP: 195.22.127.105
gość
Gość
Była z Panią Magdą na Malediwach i byłam bardzo zadowolona hotel był (5*)super i lot również. Faktem jest, że od chwili wpłacenia pieniędzi do wyjazdu przepływ informacji jest dziwny, ale jak na razie wszystko funkcjonuje. Z Zielonki dużo osób było na wyjazdach z tego biura, dużą grupą. Wszyscy nażekaja, ale pieniądze wpłacają i czekają na następne wyjazdy. Dlaczego?????
Bo jak na razie wszyscy wyjechali i byli zadowoleni. A cena jest bardzo kusząca i każdy ma nadzieję że za te pieniądze będzie miał bardzo udane wakacje.
Weźmy np. wyjazd do Dubaju, który kosztował z przelotem i zakwaterowaniem ok 1500 zł - ludzie wylecieli pozwiedzali i wrócili, sa to śmieszne pieniądze wyjazd do Zakopanego na weekend majowy z rodziną kosztował mnie węcej. Uważam, że z ceną wiążą się również niedogodności jakich doświadczają uczestnicy.
IP: 83.24.119.2
avia
Gość
witam
ja byłem z happy travel 3 razy i tak jak ktoś napisał wszyscy narzekają ale pieniążki wpłacają i Czekaja na następny wyjazd!!!!
ciekawi mnie również to ,że ludzie bardzo szybko mówią lub piszą co złe a nie napiszą jak jest ok.
np jeśli się nie mylę gość o nazwie prezes napisał że został oszukany i stracił pieniądze-ale napisał to raz i jakiś czas temu, ale do tej pory się nie odezwał-pewnie jakby nie dostał ich to by jeszcze smarował na forum a tak pewnie poleciał tylko z poślizgiem i było ok. tylko zapomniał o tym napisać a my siedzimy i się denerwujemy.
IP: 89.79.145.210
avia
Gość
przepraszam prezesa - mój cytat był z dzikiej 33
IP: 89.79.145.210
gość
Gość
Ciekawa jestem jacy wszyscy pojechali i są zadowoleni, czyżby nasza grupa miała pecha z tym Dubajem? A poza tym proszę czytać dokładniej to co napisałam. Ciekawa jestem jakby Państwo wpłacili pieniądze w kwietniu i czekali na upragnione wakacje i wyczekany urlop a tu nici z tego? A co do pieniędzy to niestety jeszcze zwrotu nie dostałam mimo zapewnień że przelew wyszedł w zeszłym tygodniu. Czyżby szedł piechotą a może idzie przez bank w Dubaju? Nie wiem co mam na ten temat myśleć. Mam nadzieję że jutro pieniądze znajdą się na moim koncie bo robi się to żenujące. Nasza cierpliwość ma swoje granice i pozdrawiam wszystkich podróżnych którym udało się wyjechać i spędzić super wakacje bo niestety ja się do nich nie zaliczam, a szkoda. Stracony urlop spędzony w domu i zszarpane nerwy...nikomu tego nie życzę.
IP: 195.22.127.105
gość
Gość
Do avi
Czy uważasz że jakby wszystko było ok z organizacją wyjazdu to bym narzekała? Raczej chyba nie! Ale w tym wypadku proszę o zrozumienie. Wyjazd się nie odbył i jak na razie pieniędzy też nie mam. Więc dziwi mnie Twoja postawa. Syty głodnego nigdy nie zrozumie. Ale cieszę się że Tobie się udało i wypoczywałaś na tych swoich wakacjach. Zazdroszczę i tyle. Pozdrawiam
IP: 195.22.127.105
dzika33
Gość
Chciałam wszystkich przyszłych klientów biura poinformować że pieniążki które wpłaciłam za wyjazd do Dubaju a który nie doszedł do skutku, odzyskałam. Pozdrawiam i życzę udanych wyjazdów.
IP: 195.22.127.105
zirytowana
Gość
kurcze, pół roku czekania na pieniądze i brak wakacji to słaby wynik...
w sumie i tak dobrze, że skończyło się tak jak się skończyło.
Z drugiej strony ciekawe ile zarobiło biuro z trzymania cudzych pieniędzy na swoim koncie...
IP: 94.75.121.218
adin
Gość
Miejmy nadzieję że osoby z wycieczki listopadowej ( Malediwy) napiszą kilka dobrych słów o biurze Happy Travel w Zielonce i opinie się wyrównają.
IP: 195.187.14.118
UczestnikZamieszania
Gość
Happy Travel w Zielonce.
Czy osoby które zrezygnowały z wycieczki na Malediwy otrzymały obiecany zwrot gotówki?
IP: 195.187.14.118
jaja
Gość
od kilku dni codziennie dostaje informacje, ze zostala zlozona dyspozycja przelewu - ale najwidoczniej maja awarie w banku
IP: 89.74.170.177
jaja
Gość
generalnie sprawa jest skomplikowana, zmieniaja się daty, warunki, powody - ustawowo termin reakcji na nasza rezygnacje minał wczoraj - Pani Magda dostała deadline do dzisiaj - jednak wlasnie sie okazalo, ze wylądowala w szpitalu.
IP: 89.74.170.177
jaja
Gość
w biurze nie sa w stanie udzielic, zadnej informacji, pozatym, ze pani Magda nie jest w szpitalu....
IP: 89.74.170.177
jjj
Gość
my tydzień temu dostaliśmy info od p.Magdy że szczegóły dot. wyjazdu na Malediwy dostaniemy 25go. Czekamy cierpliwie, choć z coraz mniejszą wiarą :)
IP: 95.40.238.197
jjj
Gość
jaja napisał
generalnie sprawa jest skomplikowana, zmieniaja się daty, warunki, powody - ustawowo termin reakcji na nasza rezygnacje minał wczoraj - Pani Magda dostała deadline do dzisiaj - jednak wlasnie sie okazalo, ze wylądowala w szpitalu.


jakie daty i warunki się zmieniają?
IP: 95.40.238.197
jaja
Gość
Zmieniały się daty i warunki zwrotu pieniędzy - 3 dni po naszej rezygnacji pani Magda powiedziała, że już sprzedała nasze miejsca i w ciągu następnych 3 dni będziemy mieli pieniądze. Zwrotu jednak nie było - minął kolejny tydzień - P.Magda argumentowała, że nie otrzymała jeszcze zwrotu od "kontrahenta" (rozumiem, że chodziło o organizatora wyjazdu). Problem polega na tym, że nasza rezygnacja wynika z braku organizatora w umowie - co jest niezgodne z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (tekst jednolity - Dziennik Ustaw z 2004 r. Nr 223, poz. 2268), ponieważ biuro Happy Travel jest jedynie pośrednikiem, a całą odpowiedzialnść ponosi organizator. Więcej napiszę po konsultacji z prawnikiem, gdyz sprawą powinna zająć sie prokuratura.
IP: 89.74.170.177

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij