» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży oskar

biuro podróży oskar

Strona: « < ... 2 3 4 5 6

Autor Treść
kasik
Gość
. Cześć, wracam znad jeziora Garda z północnych Włoch. Byłam tam na wyjeździe z Oskara i musze przyznać, ze jestem pozytywnie zaskoczona. Co można zobaczyć na zjęciach, okolica jest przepiękna, forteca Rocca bajmowa, ale ta woda, lazurowo czysta. Pięknie! Wspaniałe miejsce. Przy brzegu rozrzucone stare miasteczka, wszytsko jest takie klimatyczne. Bardzo polecam jeśli ktoś nie wie gdzie się wybrać!
IP: 94.254.209.65
MałeckaJ.
Gość
My wybraliśmy się rodzinką na wakacje do Albanii. Zdecydowaliśmy się na CT OSKAR ze względu na bogatą i całkiem przystępną ofertę :) Wyruszyliśmy punktualnie, bardzo nowoczesnym i zadbanym autokarem. Na miejscu powitała nas uśmiechnięta rezydentka. Mieszkaliśmy niedaleko promenady i centrym urokliwego miasteczka Sarandy. Jesteśmy zachwycenii tym miejscem. Baaardzo ale to bardzo je polecam tak jak i samo biuro :)
IP: 83.13.146.210
Marcin
Gość
Cześć, ja widząc po opiniach na różnych forach poszedłem dość standardowo - Chorwacja Makaraska, to chyba jedna ze specjalności Oskara. Oczywiście wylądowałem w willi Ivan - z przecudownymi ludźmi na pokładzie - w sensie, właściciele bo moja paczka, że jest świetna to wiem od dawna xD. Generalnie bardzo fajni właściciele, wiele pomogli, podpowiedzieli, kilka razy zasiedliśmy z nimi do trawawicy. Opiekę rezydentów i kierowców oceniam elegancko, tanio i porządnie. Będę śmigał w przyszłym roku pewnie do Albanii z Oskarem. Podobało mi się.
IP: 94.254.209.113
michal
Gość
Ja bylem w tym roku z tym biurem w heide parku!! Super wycieczka!! Moi rodzice jak duże dzieci hahaha ale mega mi sie podobalo!! Najlepiej bylo na tej największej kolejce colossos i na screamie!!:D meeega!!:D
IP: 188.146.82.92
Łuki
Gość
Byliśmy z rodziną na wakacjach w Bułgarii. Autokar wporządku, zadbany i komfortowy. Zakwaterowani byliśmy w hotelu Azurro - fajny, klimatyczny. Dzieciaki całymi dniami kąpały się w basenie, my z żoną mogliśmy trochę odpocząć na leżakach ;) Wykupiliśmy jedną wycieczkę fakultatywną - Jeep Safari! I to był strzał w dziesiątkę! Dzieciaki zachwycone, żałowaliśmy że to tylko jednodniowa wycieczka :) ogólnie bardzo wypoczeliśmy i o to nam głownie chodziło :)
IP: 188.146.99.38
Mara
Gość
Niedawno wróciliśmy z cudownych wakacji zorganizowanych przez CT OSKAR :D Wybraliśmy się do Grecji kierunek Paralia, cuuuudownie! Szczerze, nie ma czego się obawiać, wystarczy zaopatrzyć się w gotówkę i to wszystko :) Jesteśmy baaardzo, ale to bardzo zadowoleni z tego wyjazdu. Hotel niedaleko plaży, w pobliżu tawerny i puby, więc co wieczór byliśmy gdzie indziej. Jeśli chodzi o samą podróż dla mnie nie było źle, autokar nowoczesny i bardzo zadbany, wystarczy zabrać ze sobą jakąś ciekawą książkę i podróż mija szybko :D
IP: 188.146.130.236
gość
Gość
Do Mary-w jakim hotelu byliście w Paralii?
IP: 31.42.14.52
Mara
Gość
Byliśmy w Denisie ;). Wszedzie blisko było, a sam hotel ma piekny ogród wiec jak był chwilowy przesyt to mozna sie tam byloschować.
IP: 94.254.209.115

Strona: « < ... 2 3 4 5 6

Forum turystyczne » biuro podróży oskar

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij