» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Dodaj opinię Opinie o hotelu Kantaoui Holidays

Strona: « < ... 15 16 17 18 19 20 >

Autor Treść
kwasik
Gość
ja lece z wroclawia w czwartek o 20 45 z dziewczyna 24 i 21 latek jak sa chetni na ten termin to pisac rafal-85-85@o2.pl lub gg 1732772 :P
IP: 83.238.231.192
pytanko praktyczne
Gość
Witam
Pytanko do tych ktorzy byli w Kantaoui Holidays w tym sezonie (lato '09):
- rozumiem ze hotel ma 2 czesci i lepsza jest ta przy basenie
- czy i ile dawaliscie w recepcji za lepszy pokoj (w czesci basenowej i z balkonem)?
- jak sie obecnie ksztaltuja ceny za wycieczke na Sahare? I czy sa w okolicy biura oferujace lepsze ceny niz "rezydenckie"? Gdzie lepiej szukac w Porcie czy w Sousse?
Bede wdzieczny za odpowiedz.
pozdr.
JBr.
IP: 83.4.104.53
gosc
Gość
moze najpierw odpowiem na Twoje pytanie wlasnie wrocilismy. czesc przy basenie na ktora wiekszosc sie rzuca to moim zdaniem gorsza czesc. zreszta to widac po kwaterowaniu ludzi przy basenie glownie tunezyjczycy czesc ze stolowka reszta(glownie polacy i francuzi). byli polacy co sie klocili ze chca do czesci aqua i potem sie awanturowali ze to ze tamto (glownie o klime ale nie sluchalem do konca bo dosc mialem polskiego marudzenia)
w recepcji nic nie dawalismy za lepszy pokoj akurat bylo pelno i maly wybor byl ale jakby ktos chcial to pokoj 124 jest fajny bo ma wyjscie na wyrabisty taras w czesci z stolowka. z widokiem na ulice i budowe ale tarasik przyjemny.
wycieczki na sahare we wszystkich biurach tak samo 180 dinarow od osoby plus 15-17 za wielblada jesli ktos ma ochote. jesli ktos oferuje mniejsza cene to i tak pozniej trzeba doplacic za jeepa i wychodzi to samo. na sahare z niewiadomo kim nie poleca sie.
co do Sousse to jest to miejsce na 1-2 wizyty nie wiecej , zobaczyc medine suki katakumby ribat i tyle oprocz tego miasteczko typowo przemyslowe port z przetworniami oliwek zaklady warsztaty aha w Sousse jest jeden z nielicznych sklepow z alkoholem - Magasin General. O wiele atrakcyjniejszy do spedzania czasu jest port El Kantaoui.
Co do samego hotelu to ma 3 gwiazdki i w pelni na nie zasluguje. w polsce za ta cene mielibysmy o wieeele gorsze warunki. pokoje czyste, sprzatane codziennie , posciel i reczniki rowniez nam wymieniali codziennie nie wiem o co chodzilo niektorym co tutaj swoje opinie pisali odnosnie tego. zarcie dobre dosc duzy wybor (bojek o talerze rowniez nie widzialem co ktos pisal) maja dobre lunch'e (w opcji HB do dokupienia - 4 dinary , oplaca sie !), w naszej czesci hotelu klima dzialala bez zarzutu. oba baseny czysciutkie ten kryty polecamy po spaleniu na sloncu lub wieczorkiem. przyjemny bar z rozsadnymi cenami (czesc ze stolowka bo przy basenie skasowali mnie srednio dinara wiecej) przyjemny hol fajnie urzadzony mozna sobie zapalic zagrac w bilard skorzystac z kafejki netowej. tak sa tam 2 psy i kot ktore sobie laza (jeden psiak, chyba Arielka lubi jezdzic winda ;-) ale osobiscie nie rozumiem ludzi ktorym to przeszkadza dla mnie wprowadzalo to fajna atmosfere.
pokoje skromne ale wystarczajace w pelni lazienka prysznic telewizor (tv polonia, polska viva i kilka anglojezycznych).
OBSLUGA
to zasluguje na osobna historie. obsluga jest swietna, przemili ludzie zawsze chetnie pomagali. zona sie pochorowala to rezydentka prawie sie nie interesowala wrecz byla oburzona ze zadzwonilismy rano o 8.30 zeby zeszla a obsluga zalatwila lekarza i tlumacza (choc w sumie nie byl potrzebny bo koles mowil po angielsku) a jak tylko kogos mijalismy to sprzataczka kelner recepcjonistka wlascicielka wszyscy sie pytali o samopoczucie. rezydentka jakos to zlala i sie nie zainteresowala raz sie zapytala gdy na nia wpadlismy w holu (pani Natalia wsrod wycieczki znana jako "panienka" "lala" "gwiazda" itp.) zreszta rezydentaka ogolnie byla chyba na wakacjach a wycieczki to tylko jakis balast dla niej niewiedziec czemu co chwila ktos od niej cos chcial. ciezko uchwytna niemila i obrazalska. bylismy zainteresowania wyciaczka do zoo ale pani rezydentka nie byla nia zainteresowana najpierw mowila ze ewentuualnie zalatwi znajomego taksiarza a potem twierdzila ze taksiarza nie pojedzie bo zwierzeta sie chowaja z goraca (co ciekawe probowala nam wepchnac ta wycieczke z konkurencyjnego biura i wtedy zwierzeta by sie nie chowaly) pozatym w drodze powrotnej na lotnisku zgubila trzy osoby i zostawila to pani pilotce.
sorki za te zale ale ta kobieta to jedyna niemila kwestia tej wycieczki.
tak - do plazy jest CAAAAALE 400m (qrde przejsc na druga strone ulicy i widzisz moze miedzy budynkami) moze jest czyste ale plaze nie liczac hotelowych raczej srednio , tak - jest duzo meduz mozna sie poparzyc choc nam sie nie trafila zadna,
na przeciw hotelu jest apteka jakby ktos potrzebowal (raczej niskie ceny) , obok mala skromna knajpka gdzie wieczorem mozna zapalic sziszke, za rogiem mala przyjazna knajpka z tanim dobrym zarciem - kelenerka znala slabo angielski ale idzie sie dogadac (wszyscy mowia po francusku jakby co) zaraz przy wejsciu do hotelu jest taki bar w piwniczce ale tam srednio nam sie widzialo
do marketu 5 minut drogi w strone Sousse (Monoprix przez nas zwany Monopolikiem ale nie kupicie tam alkoholu zato polecam miksowane truskawki do picia - pycha) jesli idzie o alkohol to najlepiej w porcie , magasin general lub asma shop. w generalu wiekszy wybor. aha w piatki alkoholu nie sprzedaja. co jeszcze? pamiatki maja fajne duzo skory, ceramiki i drewna naprawde bardzo ladne wyroby. piwo ichniejsze to taka oranzadka nie upijecie sie tym chocbyscie probowali, boukha ichniejsza wodka z fig dosc specyficzna ale to zalezy co kto lubi jednym smakuje innym nie, bardzo dobre wina maja (i tanie). palaczom polecam tamtejszy tyton papierosy czy tez sziszka to zupelnie inna bajka niz polski tyton nie gryza nie kaszlesz nie szczypia w oczy po jakims czasie musialem zapalic polska fajke bo czegos mi brakowal i niestety uswiadomilem sobie ze organizm dopominal sie o syf jaki mamy w polskich fajkach. fajki sa tanie kolo 2 dinarow (po przeliczeniu tansze niz w polsce nie oplaca sie zabierac z polski)
slonko - zdradzieckie , maly spacerek w poludnie i spalona skora (a smarowalismy sie 25-30)
ktos wczesniej pytal sie o te spadachrony ciagniete za motorowka nie wiem jak to jest z nimi ale odradzali nam je bo ponoc byl jakis przypadek smiertelny reszta wodnych atrakcji raczej jest spoko i w rozsadnych cenach.
IP: 87.205.233.153
ANia
Gość
chester-40 nie iwme3 czy pierwszy raz byles za granica w Tunezji czy co ale we wszystkij hotel tak jest z tego co wiem ;] Muzyka leciala bo byl tam bar nie pasowalo ci mogles sie przeniec do hotelu ze stolowka bo mozna bylo to zrobic bez problemu jesli bylyy wolne miejsca;] Co do Ahmeda i jego kawiarenki hahaha On byl Bardzo fajny ;]] nie wiem co chcesz od niego uczyl mnei arabskiego i wgl.A co do muzyki co tam leciala to sory bardzo ale byles w Tunezji a tp jest Afryka tam jest inny klimat i inna muzyka skoro decydujesz sie wakacje w Afryce musisz wiedziec ze to nie Polska;]

Do pytanko praktyczne : Kantaoui Holidays ma dwie czesci :) Ja bylam w te wakacje w lipcu.Bylam w czesci ze stolowka.Hotel ladny i czysty:) Bez zastrzezen.Jezeli woli sie cisze to lepiej isc do tego:)Z chlopakiem mialam czysty pokoj z balkonem .I nic nie dawalismy :)Wycieczki na Sakare kosztuja ok 170 dinarow.Ale na prawde warto!!!! Dla mnie byc w Tunezji a nie pojechac na Sakare to niedorzeczne ;pp W tym roku niestety nie bylam na saharze ale w w tamtym tak.Cudowne przezycie!! A co do kupowania ich to proponuje brac od rezydentow wycieczki odradzam brac od miejscowych bo moga troche oszukac nawte jak bd taniej lepiej doplacic wiecej rezydenta i miec pewnosc ze bd ok.Po osrodku chodzi koles i krzyczy karawan ;p Ma fajna wycieczke na statek i tanio :)
IP: 217.113.235.248
Kasia
Gość
dzięki za super opis hotelu:) ja jade juz ktorys raz z kolei do Tunezji:) ale pierwszy raz do Portu el Kantaoui :) oczywiscie sama polecam wycieczke na Sahare:) uwazam tak samo jak moja przedmowczyni, ze bedac w Tunezji i nie udajac sie na Sahare to tak jakby tak nie byc:P W dodatku piekne miejsce to rowniez Tunis i Kartagina ale to juz mozna na wlasna ręke:) jezeli ktos bedzie w hotelu od 3 do 17 wrzesnia chetnie sie wybierzemy:)
IP: 213.158.199.81
aslema
Gość
Hej, wlasnie wrocilismy z tego hotelu-jest super, same plusy: pycha zarcie, fajne pokoje, rewelacyjny basen, no i wspaniali ludzie!!! Szczegolnie Azuz, ktory podszedl do nas pierwszego dnia naszego pobytu i towarzyszyl nam do konca, rewelacyjny kucharz! Polecam ten hotel!
IP: 77.113.21.171
honest
Gość
no to ja polecam na honest.hom.pl/kantaouiholiday/index.html te fotki z tego super hotelu według was :) gdzie to ponoć byliście i było bosko ps. dostałem fotki od jednej pani która też ponoć tam był i miała mi koparka opaść jak je zobacze ..he he he he he koparka nie opadła a tylko wzrosło rozczarowanie tym hotelem i opisami ludzi
IP: 83.31.125.241
honest
Gość
miało być www.honest.home.pl/kantaouiholiday/index.html no teraz dobrze juz :) polecam załamka
IP: 83.31.125.241
bbmf
Gość
jop widzialem ta galerie i przez dlugi czas sie zastanawialem co miala na celu bo chwilami to odnosilem wrazenie ze specjalnie kazdy smiec fotografowales zeby pokazac jaka to zalamka. po przylocie do polski powital mnie jeszcze na plycie lotniska widok szczajacego kolesia (chyba z obslugi lotniska) smieci na ulicach tyle samo a przechodzac obok smietnikow czy studzienek smierdzi tak samo. pozatym porownaj sobie ceny w polsce za wypoczynek nad morzem. srednio od 140 zl za noc i to tylko ze sniadaniem a czasem i bez wyzywienia i nierzadko w gorszych warunkach. hotel ma 3 gwiazdki co jest srednim standardem i jak na standard sredni to jest super plus swietna zyczliwa obsluga za ta cene w polsce bysmy tak nie wypoczeli. a jesli nie tego oczekiwales to trzebabylo nie brac 3* hotelu tylko 4 lub 5 gwiazdkowy z all inclusive i nie narzekac . tyle ze to by kosztowalo ze 2 razy tyle o ile dobrze pamietam jakos tak pod 2 kola od osoby byly oferty za 4*.
IP: 77.254.77.117
aslema
Gość
Zgadzam sie w pelni z bbmf. Czy ktos z Was poznal Azuza? Pracuje w kuchni, to swietny gosc!!!
IP: 95.41.135.92
honest
Gość
jak ja lubie jak pracownicy bronią zaciekle tego syfu a brońcie sobie i tak to nic nie zmieni fotki mówią za siebie :) a poza tym ten "kryty basen" to ten syf w stołówce miałeś na myśli polecam fotki od 239 do 251 kryty basen .... chyba bagno ?
IP: 83.8.117.218
honest
Gość
amat napisał
Błędnie wpisałeś adres.

Podany adres IP to:
195.117.208.15

Host: 195.117.208.15
Sieć
Kraj: Poland
Miasto: Gliwice
ISP:
Szerokość geograficzna: 50.2833°
Długość geograficzna: 18.6667°
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.12) Gecko/2009070611 Firefox/3.0.12 (.NET CLR 3.5.30729)

Honest, wejdź na mój profil i daj mi swoją @. Wydaje mi się że mam dobry pomysł co zrobić z twoimi zdjęciami
spoko co proponujesz ? hętnie sie podziele fotkami z tunezji i mega syfu Kantaoui Holiday :evil:
IP: 83.8.117.218
honest
Gość
dla zainteresowanych e-mail honest@tlen.pl
IP: 83.8.117.218
bilbao
Gość
bbmf napisał
jop widzialem ta galerie i przez dlugi czas sie zastanawialem co miala na celu bo chwilami to odnosilem wrazenie ze specjalnie kazdy smiec fotografowales zeby pokazac jaka to zalamka. po przylocie do polski powital mnie jeszcze na plycie lotniska widok szczajacego kolesia (chyba z obslugi lotniska) smieci na ulicach tyle samo a przechodzac obok smietnikow czy studzienek smierdzi tak samo. pozatym porownaj sobie ceny w polsce za wypoczynek nad morzem. srednio od 140 zl za noc i to tylko ze sniadaniem a czasem i bez wyzywienia i nierzadko w gorszych warunkach. hotel ma 3 gwiazdki co jest srednim standardem i jak na standard sredni to jest super plus swietna zyczliwa obsluga za ta cene w polsce bysmy tak nie wypoczeli. a jesli nie tego oczekiwales to trzebabylo nie brac 3* hotelu tylko 4 lub 5 gwiazdkowy z all inclusive i nie narzekac . tyle ze to by kosztowalo ze 2 razy tyle o ile dobrze pamietam jakos tak pod 2 kola od osoby byly oferty za 4*.


Ludzie czy wy żeście na głowę poupadali. Piszecie o tym syfie jak by był to jeden hotel 3* w Tunezji. Mam znajomego żulka który co zima idzie do pierdla. On też mówi że go to mniej kosztuje. Jeść dadzą, ciepło, raz w tygodniu prysznic, a jeden klawisz to " super gośc"
Otrzezwijcie Za te same lub niewiele większe pieniądze można spędzić udany urlop w miłym np. Dalia, Club Venus lub bardzo dobrym 3* hotelu: np Mediterrane:
http://www.holidaycheck.pl/data/urlaubsbilder/temp/6/1156335976.jpg
http://www.holidaycheck.pl/data/urlaubsbilder/temp/6/1156745777.jpg
http://www.holidaycheck.pl/data/urlaubsbilder/temp/6/1156764571.jpg
http://www.holidaycheck.pl/data/urlaubsbilder/temp/6/1156294719.jpg
http://www.holidaycheck.pl/data/urlaubsbilder/temp/6/1155726543.jpg
To też jest 3* w Tunezji i do tego hotelu chętnie jeszcze pojadę.
Nie dajcie się nabrać na Kantaoui Holidays.
Do dzisiaj pamiętam jak spotkałem w tym hotelu Polkę z dorosłą niepełnosprawną umysłowo córką. Płakała z żalu. Też ją skusili w BP niską ceną :evil:
IP: 77.253.116.96
bilbao
Gość
linki poblokowane!!!!!
może to przejdzie:
http://www.hotel-mediterranee-tunisia.com/galerie/index.htm
IP: 77.253.116.96
bbmf
Gość
hmmm pracownikiem tego hotelu nie jestem ale swojego zdania bronic bede. kupilismy tania wycieczke z hotelem klasy sredniej i sie nie zawiedlismy standard byl akceptowalny do klasy hotelu a obsluga byla wielkim plusem. a czemu sie czepilem twojej galerii ? bo wydaje mi sie dziwne ze ktos robi pareset zdjec smieci. moge tyle samo zdjec zrobic w polsce w pierwszym lepszym hotelu tylko nadal nie rozumiem PO CO ? z tunezji przywiezlismy jakies 400-500 zdjec . wszystkich zdjec. a ile tam bylo zdjec smieci ?? 300?? to juz jest z deka chore moim zdaniem. jezeli ktos nie jest zadowolony to ma do tego prawo ale takie niezdrowe emocje szkodza. czasami zastanawiam sie czego niektorzy oczekuja od taniej wycieczki w srednim hotelu. nie wiem moze poprostu my z zona staramy sie bawic na wakcjach a nie psuc sobie krwi.
co do hoteli ktore wymienil amat to dalia coprawda ma dobre opinie ale jest drozsza a na club venus nie zdecydowalismy sie bo opinie o nim byly gorsze niz wasze o kantaoui i nawet w biurach podrozy nam go odradzali zreszta tez byl drozszy od tego hotelu.
zreszta dlaczego wogole zaczalem komentowac ? bo tak jak denerwowaly mnie w tunezji zachowanie niektorych polakow wysmiewajacych arabow i narzekajacych na wszystko jakby byli kims lepszym tak derwuja mnie niektore wypowiedzi tutaj (niektore wrecz sa klamstwem) i nie wiem jakie to luksusy ludziom sie snia za ta cene ale ja wole pojechac do milego hoteliku za niska cene i wiecej kasy wydac na zabawe niz placic za niewiadomo ile gwiazdek. takie jest moje zdanie i wiem ze gdybym mial wrocic do tunezji to raczej bralbym ten hotel.
IP: 87.205.238.42
bilbao
Gość
Club Venus znam tylko z opowieści. Możliwe że nie były obiektywne. Wycofuję się. W Mediterrane, Dalii oraz Kantaoui Holidays byłem osobiście. Przeglądając oferty w sezonie widziałem różnicę w cenie między Dalią a Kantaoui Holidays w ofercie 7+7 Libia na dwa tyg. 50zł. Oczywiście jest to zdecydowanie najtańszy hotel. Czasami można go dostać za cenę niższą od ceny przelotu tam i z powrotem.
Taka ofertę sugeruje młodym ludziom nastawionym na zwiedzanie Tunezji, którym hotel potrzebny jest tylko do spania, lub ludziom którzy szukaja taniutkiego przelotu.
Alitalia proponuje taki przelot w identycznych datach za 1610zł a jest to najtańsza oferta gdyż Lufthansa ceni swoją usługę na 3773zł. Zaraz ktoś krzyknie że czartery są tańsze. Owszem sa ale nie aż o tyle. Spróbujcie znaleźć bilet na czarter w tej cenie
Niestety cena ta wyraźnie wskazuje z jakim hotelem mamy do czynienia
pozdrawiam
IP: 77.253.122.146
marta
Gość
aslema napisał
Zgadzam sie w pelni z bbmf. Czy ktos z Was poznal Azuza? Pracuje w kuchni, to swietny gosc!!!


hej poznałam Azuza w tym roku :D
byłam w tym hotelu w lipcu. Jeżeli chcesz możemy popisac na priv. GG 4360067
IP: 82.210.141.70
Kasiak
Gość
i jak nadal nie ma chetnych?:>? my bedziemy z mezem od 3 do 17 wrzesnia w hotelu :) w Tunezji ogolnie do 1.10 :) kontakt: k.klimaszewska@o2.pl :) wylatujemy w czwartek z warszawy. juz sie nie moge doczekac:P mojej Tunezji :)
IP: 213.158.199.64
bilbao
Gość
Tu znajdziesz namiary:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,21193,99447008,99447008,03_09_Aparthotel_Residence_El_Kantaoui_.html
:)
IP: 77.253.98.78
frykas
Gość
wybiera sie ktos do wżw.hotelu na wakacje od 10-24.10.09 ?? ?:)) Ja sie wybieram, chodz mam WIELKIE obawy przed tym co zastane.... :/
IP: 86.63.136.6
maggie
Gość
Witam wszystkich
Różne rzeczy są opisywane na temat tego hotelu.Cena,czy ktoś zapłaci 2000(a i tacy byli)czy 850,nie jest adekwatna do:hotelu jako wyglądu budynku,położenia,jedzenia itp.Wszystko jest oczywiście kwestią gustu.Jeden woli teściową,drugi córkę:)Ale tak obiektywnie to nie jest za wesoło.Plaża bardzo daleko i przez ruchliwą ulicę.Winda nie działa nigdy.Hotel z basenem to generalnie opuszczony budynek apartamentowy.Na wszystkich zdjęciach biur podróży wygląda ładnie( na moich zresztą też),ale w rzeczywistości jest obskurny!W pokojach względnie czysto.Nie prawdą jest,że za"lepszy" pokój trzeba płacić lub wkładać w paszport pieniądze,bo to i tak nic nie da.W Tunezji byłam cztery razy ,a w tym hotelu po raz pierwszy i żadnych pieniędzy nie dawałam,tylko poprosiłam o zamianę pokoju,bo poprzedni mi nie odpowiadał.Jeżeli ludzie dają się wkręcić w takie rzeczy,to tylko strata ich pieniędzy!Wróciłam niedawno-byłam w czasie Ramadanu.Żadnych animacji.Miejscowi kapią się w basenie kiedy chcą.Kradzieży w pokojach nie ma-sejf w zasadzie nie potrzebny,ale pieniądze,telefony,aparat nosiliśmy przy sobie.Zanim wsiądziecie do taksówki,pytajcie ile,jak kierowca powie,to "zbijcie" w dół 1 lub 2 dinary.To samo w medinie i w sklepie,który na artykułach nie ma nalepionych cen -jak coś kosztuje np: 50DT,to powiedzieć,że dasz np.20 i odchodzisz-on cię woła i mówi 30,a ty twardo 20,aż do uzyskania tej kwoty.Ale jak już utargujesz to musisz kupić,bo wtedy może być szarpanina jak niektórzy piszą.A jak im nie odpowiada,co najwyżej wyproszą cię ze sklepu.My tak robiliśmy.Targowanie tam jest w dobrym tonie i nie powinno się mieć wyrzutów sumienia.Aha-nie wymieniajcie pieniędzy w hotelu,tylko w np. w Porcie lub w Sousse w banku,bo dają dużo mniej.Bóle brzucha gwarantowane prędzej czy później.Warto zabrać leki,a jak ktoś zapomni to obok jest apteka,a leki nie drogie i naprawdę skuteczne.Tunezja(tak jak ktoś już to opisał nie raz)kraj brudu i smrodu.Tyle,że z ciepła wodą i słońcem.Jak ktoś jedzie tylko po to to ok,ale przecież nie chodzimy z opaską na oczach-widzimy wszystko naokoło.Trzeba z tym brudem i śmietnikiem przejść do porządku dziennego i tyle.Chociaż można zobaczyć naprawdę wiele pięknych miejsc takich jak np.Hammamet-Jasmine gdzie "peta" na ulicy nie ma!A tak z ostatniej chwili to Tunezyjczycy są naprawdę mili i w sklepach,barach i na ulicy, w przeciwieństwie do naszych np.kasjerek w markecie.Pozdrawiam
IP: 83.20.44.175
maggulena
Gość
witajcie :-) Ja się wybieram właśnie do aparthotel kantaoui holiday od 17.09.2009 i lecę z Katowic o 16:15.
Czy jeszcze ktoś będzie tam w tym terminie? ?:-)
Lecę z chlopakiem (24l) i chętnie poznamy nowych ludzi :) Zawsze weselej jak będzie nas więcej :)
Widzę że ktoś tu się wybiera 20 więc się spotkamy :)
a. lecę na tydzień :)
IP: 93.176.195.159
magda
Gość
Witam:) właśnie wróciłam z tunezji, i prawdę mówiąc akh pozytywnie mnie nie zaskoczył:) po przeczytaniu tylu negatywnych opinii na forach na temat tego hotelu byłam przerażona, w rzeczywistości nie jest aż tak źle. Fakt że jest to hotel dla mało wymagających, w środku nieco obskurnie, ale większość negatywnych komentarzy wyolbrzymia jego minusy.
Pokoje niezbyt ładne, z tv (choć często brak sygnału), codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane co 2-3 dni, obsługa bardzo miła i przyjazna. Basen rzeczywiście otwarty dla wszystkich, ale teraz (przełom sierpnia i września) nie było zbyt tłoczno. Zjeżdżalnia nieczynna. Z windą różnie (podczas mojego 2-tygodniowego pobytu działała przez jakiś tydzień).
Jedzenie ok, może nic specjalnego, ale zawsze dało się coś tam wybrać.
Plaża jakieś 5 minut piechotą od hotelu (uwaga przy przechodzeniu przez ulicę, samochody nie zatrzymują się nawet przy przejściach dla pieszych), dosyć brudna, morze zresztą też. Polecam plażę hotelową, tam jest nieco lepiej.
Samo Hammam Sousse niezbyt ładne, ulice brudne i zaśmiecone, no i trochę śmierdzi... Polecam wędrówki do Portu el Kantaoui, jakieś 45 minut spacerkiem ulicą, szczególnie pięknie jest tam nocą.
Zakupy najlepiej robić w pobliskim MONOPRIXie (niecałe 10 minut od hotelu).
Ogólnie jestem zadowolona z pobytu, ale to raczej wakacje dla mniej wymagających.
IP: 81.210.17.214
aisa
Gość
witam!bede z mezem od 21.09 w kanatoui holidays, mamy nadzieje ze znajda sie jakies mlode, zwariowane pary do wspolnych wieczornych popijawek:)))pozdrawiam
IP: 79.173.27.238

Strona: « < ... 15 16 17 18 19 20 >

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij