» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Dodaj opinię Opinie o hotelu Kantaoui Holidays

Strona: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Autor Treść
Hubo
Gość
Kto się wybiera do Tunezji, do hotelu Kantaoui Holidays 22 września?
IP: 83.5.195.223
Gosiak
Gość
ja bylam niestety w tym hotelu.. wszystkim serdecznie odradzam !!! nie liczylam na jakies luksusy ale ten hotel przebija wszystkie!!;/ odradzam jesli faktycznie chcecie jechac na walkacje.. tam tylko mozna kurwicy dostac..
IP: 78.131.148.4
Mieczysław
Gość
Mam pytanie jaki jest aktualny kurs dinara w tunezji za 1 $ i 1 Euro
IP: 213.17.251.46
honest
Gość
o zgrozo hotel masakra to nawet nie hotel to noclegownia dla zainteresowanych robie strone około 300 fotek z hotelu -honest.home.pl oj beznadziejny ten hotel wiecej info na maila honest@home.pl
IP: 83.27.146.176
eviik
Gość
haha. no z Danielem miałam w sumie wspólnego jak tam byłam ; )
fajny chłopak, fajny ;x
IP: 217.153.80.214
lolitaaa
Gość
eviik napisał
haha. no z Danielem miałam w sumie wspólnego jak tam byłam ; )
fajny chłopak, fajny ;x

co miałaś wspólnego? xd
IP: 83.23.102.89
Madzia
Gość
no no proszę........widzę,że każda z nas miała coś wspólnego z Danielem;)
IP: 83.10.29.247
sabera
Gość
am sabeur the receptioniste of kantaoui holiday
i will write my name for who want contact me on mail or skype
my mail is:tunizino33@hotmail.com
my skype is:alonefree1982.
i hope that i will heard good news ;)Jestem w sabeur receptioniste kantaoui z wakacji
Będę pisać na moje nazwisko, którzy chcą skontaktować się ze mną na mail lub skype
mój mail: tunizino33@hotmail.com
mój skype to: alonefree1982.
Mam nadzieję, że będę usłyszeli dobre wieści;) 8)
IP: 41.226.147.78
sabera :zabourovski
Gość
hi its me sabera the receptioniste of kantaoui holidays hotel ;)
welcom for all who want have fun and great time in our hotel ;)
this my mail for all who want write for me a questions or explanes or some advices!!!!
tunizino33@hotmail.com
welcom any time
best wishes for everybody :)
IP: 41.226.147.78
sabera :zabourovski
Gość
Cześć jego sabera do mnie receptioniste z kantaoui holidays zdjęcie;)
welcom dla wszystkich, którzy chcą mieć czas zabawy i wielkie w naszym hotelu;)
ten mój mail dla wszystkich, którzy chcą napisać do mnie pytania lub explanes lub kilka porad!
tunizino33@hotmail.com
welcom każdej chwili
Najlepsze życzenia dla wszystkich:)
IP: 41.226.147.78
Aga
Gość
cześć wszystkim.. nie wiem czemu większość tak narzeka.Ja byłam tam w tym roku dwa razy i wróce napewno w przyszłym.Fakt, że chłopaki umilają czas.A Sabeur "Zaborowski" and Anis "Anisowski" są najlepsi.Do tej pory mam z nimi kontakt, zreszta potwierdzam, ze osoba która pisała wyżej jest tym za kogo się podaje(sama pokazałam mu to forum) wiec jezeli macie jakies pytania Sabeur chetnie Wam odpowie i doradzi- to naprawde swietny facet. ;-)
Jeżeli chcecie mnie o cos zapytac to szczerze odpowiem. Moje gg:878082
IP: 217.144.197.20
sabera
Gość
karolcia88 napisał
ten mily pan to pewnie chodzi o Sabuera. Bardzo sympatyczny facet :)


... napisał
Justyna jakby Ci sie obiło o uszy jak ma na imie niski, miły pan z recepcji tyo byłabym wdzieczna jakbys mi powiedizała.
IP: 41.226.147.78
sabera
Gość
hey carolina,this is my mail:tunizino33@hotmail.com
and this is my skype:alonefree1982
IP: 41.226.147.78
eviik
Gość
lolitaaa napisał
eviik napisał
haha. no z Danielem miałam w sumie wspólnego jak tam byłam ; )
fajny chłopak, fajny ;x

co miałaś wspólnego? xd

możesz napisać do mnie n a gadu? 6001593 ;) chciałabym pogadać z Tobą ;)
IP: 217.153.80.214
sabina nederland 2008
Gość
Byłem lhotel Kantaoui wakacje w trakcie sezonu mogę odpowiedzieć, że zdjęcie jest najbardziej łaskawy dla mnie, ponieważ spędziłem większość dobrym momentem w moim życiu Savusavu, mówiąc mogę znaleźć żadnego powodu, aby nie twierdzi, że w I I leżą przed pewno ten hotel! Mogę doradzić, aby przejść nawet Labas jak to jest;)
I upewnij się, że najlepiej spędzić wakacje, pełne atmosfera, przyjazny osobowych, atmosphire wad:) Ik was een lhotel Kantaoui feestdagen tijdens het seizoen Ik antwoord dat het meest gracieuze hotel voor mij, want ik bracht het grootste deel goed moment in mijn leven Labasa, eerlijk gezegd vind ik geen reden om niet op de beweringen dat ik Ik lieg voordat er zeker van dat dit hotel!! Ik raad je aan gaan zelfs Labas hoe het is;)
Ik zorg ervoor dat je de beste vakantie vol sfeer, vriendelijke persoonlijke, atmosphire onberispelijke:)
IP: 41.226.177.229
michal
Gość
Ogolnie mam mieszane uczucia. Triada mnie oszukala. Pisali o piaszczystej plazy PRZY hotelu, a jest ponad 400 m. Jedzenie nie bardzo. Pokoje w miare ok, obsluga tez nie jest zla. Ostrzegam wszystkich zainteresowanych ze pewnie przezyjecie szok kiedy wysiadziecie z autobusu. Ja tak mialem. Smrod, brud i ubostwo na ulicach. Wszedzie budowy, koty, smieci. Katastrofa. Dwoch pracownikow z recepcji mowi po polsku. Gdy napisalem niezbyt przychylna im uwage w ksiedze gosci nastepnego dnia juz jej nie bylo.
IP: 83.4.218.120
michal
Gość
Aha, i jeszcze a propos mediny. Nie probujcie rozmawiac o cenie, a potem odchodzic! Nawet jesli nie powiedzieliscie ze kupujecie. Ci ludzie sa powaleni. Dwa razy prawie doszlo do szarpaniny...
IP: 83.4.218.120
Użytkownik
Posty: 1
A ja byłam w tym hotelu już dwa razy i nie narzekam.Pokoje czyste,duży basen,blisko plaża,a że kotki jakieś...przecież też mają prawo stąpać po ziemi;)Obsługa hotelu przesympatyczna i zawsze chętna do pomocy:)Anis i Saber are the best!Aga pozdrawiam;)
IP: 91.94.31.242
aga...
Gość
ja tez podłaczam się do opinii Agi i majki; hotel ten tworzy swoisty klimat i odzwierciedla charakter Tunezji
jeśli ktoś chce jechać i pozamykać się w omurowanym hotelu z polską obsługą i europejskim żarciem - to w sumie może jechać nad bałtyk lub po prostu zostać w domu (przy polskich hotelach i w większych miastach też są baseny odkryte - czyste bez tunezyjczyków SAMI POLACY!!!)
pozdrawiam
IP: 80.238.99.75
Kinga
Gość
Hey!:)
Ja również byłam w tym hotelu i jest moim zdaniem zajebisty:) Ogólnie przeżyłam tam jedne z najpiękniejszych chwil w życiu:)
Chciałam się dowiedzieć czy jest wśród Was Ktoś kto ma kontakt z Anisem, i czy On ma dziewczyne?
IP: 83.22.170.64
ancia
Gość
tak,ja mam kontakt z anisem, typowo przyjacielski. Nie ma dziewczyny,,,tzn on jak to on ma zawsze kilka wielbicielek i to fajnie wykorzystuje i się z nich śmieje:) nie dziwię się szczerze mówiąc hehehe:)
IP: 217.153.80.214
majka
Gość
anisek... :mrgreen: Akurat ja też nasłuchałam się od niego o laseczkach,które na niego lecą,a wierzcie znam go dłużej niż jeden sezon :lol: Przyjaciółek to on też ma dużo :mrgreen:
IP: 87.96.116.160
Kinga
Gość
Czego można było sie spodziewać po arabie:)
IP: 83.5.105.7
...
Gość
a ja nie wiem który to jest ten anisek no?
IP: 79.185.127.160
........
Gość
A JA WIEM KIM JEST I JEST SPOKO KOLEŚ, ODCZEPCIE SIĘ OD NIEGO:)
IP: 83.5.85.146

Strona: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij