» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Dodaj opinię Opinie o hotelu Kantaoui Holidays

Strona: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 > »

Autor Treść
...
Gość
hej ja poprostu nie wiem ktory to jest bo nie pamietam
IP: 79.185.211.118
Rita Cent
Gość
cudownie bylo;p
az zal bylo waracac, w dodatku woda cudowna cieplutka, niebiesciutka czysta, plaza poprostu cud natury. Szczerze polecam wszystkim Tunezje w szczególnosci Sahare, to poprostu trzeba przezyci zobaczyc, a co do arabow to powiem ze sa to mili i prosci ludzie ktorzy nie powiem ze nie podrywaja dziewczyn, ale nie sa niebezpieczni nawet milo sie z nimi rozmawia i sa pomocni dla turystow:
pozdrawiam i jak ktos ma jakies pytania to piszcie na moje gg 9630000
IP: 89.228.220.231
wakajce2008
Gość
pozdrowienia dla imeda i józefa z el kantuoi holidays :)
IP: 83.144.68.220
gosc
Gość
jak wygląda tam sytuacja z pokojami? czy jesli sie jest np. w dwie osoby to się dostanie bez problemu pokój dwuosobowy?
IP: 83.27.179.57
Lindsay
Gość
hotel średni. pokoje sprzątane, jednak basen oblegany przez Arabów, którzy dużo zaczepiają, itp.
UWAGA! Jeżeli macie taką możliwość wynajmijcie sejf - KRADNĄ z pokoi.
IP: 85.89.190.76
wakacje 2009
Gość
To były moje pierwsze wakacje w Tunezji. Ostrzegano mnie przed tamtejszym jedzeniem, nachalnymi Arabami, wodą do picia, złodziejstwem itp.
Niedawno wróciłam. Fakt, hotel ten ma *** gwiazdki, więc wiele wymagać nie należy, ale jak na ich warunki, to naprawdę nie można narzekać. Kto chce, to za większe pieniądze może jechać w bardziej ekskluzywne miejsca.
Pokoje sprzątane są każdego dnia i wierzcie mi, że nie kradną. Nie wynajmowałam sejfu, w pokoju miałam dokumenty, pieniądze itp. Nic nie zginęło. Zaczepiają i owszem, ale na plaży, ulicy. To jeszcze nie był sezon, ale nie widziałam kąpiących się Arabów w basenie hotelowym. Jedzenie naprawdę dobre, przemiła obsługa. W razie kontaktu podaję mój nr gg 5435116.
IP: 77.253.164.239
michal
Gość
czy ktos sie wybiera na oboz mlodziezowy z triada do tunezji (25 czerwca) z warszawy ? =] jak cos to lapcie mnie na gg 6666017
IP: 83.31.141.58
wojek dobra rada
Gość
Witam wszystkich i przestrzegam przed birem podróży TRIADA. Już nigdy więcej nie pojadę z tego biura. Tym bardziej do Tunezji. Do tej pory jeździłem za granice z innych biur podróży i nie było żadnych problemów nawet z rezydentami. A tam nie dość że wykupione przez nas posiłki były nie do przełknięcia, obsługa kelnerska sięgała dna. Podczas podawania posiłków przez kelnerów pot zlatywał im do posiłków. A najlepszy był nasz kochany w dupę ruchany REZYDENT, pierdolony rudzielec. Po pierwsze ta kórwa nie raczyła odebrac turystów triady z lotniska to po drugie przez cały 2 tygodniowy pobyt nie raczył się pokazac. Przy okazji chciałem pogratulowac tym którzy obili mu morde we wrześniu 2008 roku w bardzo obskurnym hotelu Hotel El Kantaoui Holidays. Gratuluję...
Ogólnie mówiąc omijajcie wycieczki do Tunezji z TRIADY szerokim łukiem.
IP: 217.168.141.2
michas
Gość
a jak z cenami? czy tansze sa ubrania, buty? jak wygladaja ceny alkoholi i artykulow spozywczych i jedzenia w resturacjach? za ile mozna kupic typowy kebac ? pomozcie
IP: 83.24.226.133
ania
Gość
dziewczyny, a poznałyście ludzi pracujących w restauracji? byłam tam dwa lata temu, pracownicy restauracji bardzo umilali mi czas, ale trochę już pozapominałam imiona. zastanawiam się czy nadal tam pracują. poznałyście pracowników, pamiętacie imiona?
IP: 89.230.210.199
vivi22
Gość
Nie byłam w tym hotelu ale chyba go widziałam. Hotel znajduje się w El Kantaoiu? Sam port śliczny. Zakochałam się w nim. Co prawda w Tunezji z mężem byłam w Souss ale jeśli miałabym następnym razem do Tunezji jechać do do portu Kantaoui :)
IP: 213.158.199.79
daria
Gość
Witam! Byłam w zeszłe wakacje właśnie w tym hotelu i osobiście odradzam... Jeśli ktoś się naprawdę nie spodziewa czegoś specjalnego, a nawet normalnego to może jechać. W pierwszy dzień po podróży każdy chce wziąć kąpiel.. Niestety się nie dało, ponieważ wanna była brudna jeszcze po poprzednich gościach ;/ A najlepsze, że obsługa powiedziała, że na drugi dzień umyją bo w tym momencie nie mają środków do czyszczenia... W łazience ogólnie syf. Najlepiej tam w ogóle nie wchodzić ;/ Jedzenie? Ciągle to samo właściwie. Za to pogoda gwarantowana no i oczywiście opalenizna :)
IP: 89.108.212.104
ania
Gość
Czesc! Byłam w tym hotelu tydzień (11-17.06.2009r.). Hotel ma swój urok, jest mały, nietuzinkowy, skromny - czasami czułam się jak bym była w domu. Cisza, dużo słońca, basen (wystarczyło przejś tylko na drugą stronę), czysty sprzątany z najdrobniejszych robaczków, które przecież lgną do wody. Pokoje były sprzątane codziennie, jedzenie bardzo dobre. I wiadoma rzecz że przysmaki kuchni tunezyjskiej, które nie każdemu smakują, ale nie przyjechało się tutaj na obiad do babci, tylko wręcz przeciwnie posmakowa innej, pikantnej kuchni. Po przeczytaniu niektórych wczesniejszych negatywnych opinii chciałoby się powiedziec, że ludzie ci zapomnieli gdzie przyjechali i za ile. Poza tym niestety my Polacy mamy to do siebie, że uwielbiamy narzekac i niestety nie jesteśmy obiektywni.
Polecam ten hotel na wypoczynek, chyba że ktoś chce spędzi wakacje w 5* hotelu, zamknięty w czterech scianach - to proszę kierowa swe kroki gdzie indziej. W tym hotelu wszystko jest na swoim miejscu, ludzie tam pracujący i ich szefowa są bardzo mili, uczynni, dbający o fajną atmosferę tego miejsca. Gorąco polecam. Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyjazdu i jeśli tylko będę miała okazję, zjawię się tam za rok. Do zobaczenia.
IP: 89.78.161.222
Vinci
Gość
Witam

Biorę pod uwagę ten hotel na wypad do Tunezji 03-17 wrzesień. Czy w ogóle warto? Nie oczekuję super luksusów, ale robaków to bym nie zniosła.
Proszę o o opinię osoby, które były i mogą coś doradzić.

Jeśli chodzi o wycieczki, to tylko ewentualnie na własną rękę (fajnie byłoby skrzynąć kilka osób i wypożyczyć auto na miejscu z przewodnikiem). Na pewno wyjdzie taniej niż oferta z polskiego biura.


Proszę o opinie

Vinci
digs@o2.pl
IP: 85.222.87.16
Administrator
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Zachęcam do dodawania opinii na temat hotelu Kantaoui Holidays:
http://opinie.travelway.pl/dodaj/Kantaoui_Holidays_Tunezja_Port_El_Kantaoui,2161.html

Już wkrótce będą one dostępne w naszym serwisie.
Z góry bardzo dziękujemy!
IP: 83.22.142.46
moooo
Gość
A jest tam co robic?tzn jakies puby czy dyskoteki, bo wiadomo ze jak młodziez jedzie na oboz to chce rozrywki?
IP: 193.227.116.23
ania
Gość
mam pytanko czy ktos sie moze wybiera do tego hotelu teraz w sierpniu 2009?;):)
IP: 94.251.139.20
iza
Gość
kto wybiera się w II poł. lipca 2009 do kantaoui holiday?
oladwo@gazeta.pl
IP: 83.19.173.154
Guzek
Gość
Witam. Ja wybieram się 10 lipca do tego hotelu. lot z Wrocławia z biura podróży Oasis Tours. Ktoś jedzie w tym terminie?? A może ktoś był tam w tym roku i ma jakieś info?? moje :D gg 1274604
IP: 77.253.233.120
zabrzanin
Gość
Wybieram się tam 09.07.09 czy ktoś bul tam? fajny ten hotel?
IP: 87.205.211.42
bilbao
Gość
miłych wakacji w super chlewiku znaczy się hoteliku :roll: :lol:
http://www.easygo.pl/opinie/tunezja/kantaoui-holidays-z78.html?zdjecia,15f90
IP: 77.253.106.11
ewa
Gość
Byłam w tym Hotelu w czerwcu 2009. Polecam dla osób które mają normalne zdrowe podejście do życia. Blisko czysty basen, jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone. Obsługa hotelowa bardzo miła i uczynna. Za te pieniążki bardzo polecam. Jak tak czytam opinie o hotelu to mam wrażenie że piszą to osoby które są z charakteru pieniaczami. Kochani żeby spędzić urlop w luksusie musicie przeznaczyc min. 2000zł na jedną osobę za pobyt 7 dniowy więc o czym tu mowa...a wy wykupując wycieczkę za 1000zł macie wymagania jak z księżyca
IP: 145.237.116.211
aga
Gość
do amata:
bardzo współczuję p. Bogusławowi (który to prezentuje fotki załączone przez amata) że musiał spędzić całe swoje wakacje w ki... toalecie :D

dołączam się do przedmówców; hotel może nie idealny ale w granicach rozsądku
IP: 80.238.99.75
;))
Gość
Ja lece tam 8 lipca z łodzi.Jak czytam te wszystkie opinie i widze zdjecie to masakra!Zalamalam sie nei wiem jak ja tam wytrzymam!A chlopak zabije mnie ze namowilam go na Tunezje.Bylam w tamtym roku w Tunezji w przeslicznym hotelu Kheops**** w Nebulu!Tam zadnego zastrzezenia nie mialam spedzilam cudowne dwa tygodnie.A teraz jak widze te zdjecia z tego hotelu to zalamka :( :(
IP: 217.113.235.248
wakacje 2009
Gość
Napisz do mnie jeszcze raz na gg, przepraszam, ale miałam reinstalację komputera i pogubiłam wszystkie adresy
IP: 87.205.214.46

Strona: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 > »

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij