» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Dodaj opinię Opinie o hotelu Kantaoui Holidays

Strona: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 > »

Autor Treść
do Jaa
Gość
no tak pomyslalam, ze skoro napisalas ze jest wspanialy tzn. ze go blisko poznalas podczas tego wyjazdu? bo jezeli tak to wyglada na to, ze nie tylko ty.
IP: 83.28.65.171
Jaaa
Gość
no tak...on tak do wszystkich
IP: 91.94.90.9
Jaaa
Gość
Można wiedzieć kiedy byłaś w hotelu KH?
IP: 91.94.90.9
do Jaaa
Gość
moje gg: 5716831, odezwij sie jesli chcesz, mozemy o tym pogadac.
IP: 83.28.65.171
domi
Gość
ja jade 30 lipca z poznania.... hotel masakra z tego co widze a jak bylam w triadzie o prosbe przeniesienia z doplata do innego to powiedzieli mi ze musiala bym zaplacic polowe z tego co juz zaplacilam czyli jakies 900zl oraz roznice pomiedzy kantaui a tym na ktory chce zamienic jakies 400zl wiec nie stac mnie raczej na to...;/moze nie bedzie tak zle....zobaczymy;/
IP: 213.238.104.63
magda
Gość
w piątek wróciłam z tego hotelu wraz z 7letnim synem. było fantastycznie, szkoda że tylko tydzień. jeżeli jest ktoś zainteresowany to wyśle fotki z tego cudownego miejsca. mantolka@wp.pl
opadnie wam kopara jak zobaczycie ten bajerancki basen
IP: 83.31.184.13
Ania
Gość
No i już wrociłam z Tunezji niestety! Dzisiaj w nocy! Bylo cudownia zupelnie nie rozumiem zlych opini na temat tego hotelu bardzo mnie smiesza! Zal ;] Ja bylam w hotelu ze stolowka!Hotel ladny czysty!bez zadnych robakow.Osoby pracujace super.I ten hotel to nie ruina jak ludzie wypisywali to nie prawda;] A co do jedzenia bylo duzo i kazdy mogl znalesc cos dla siebie!I nie bylo zadnego smietniku na stolowce! tak jak ktos madrze napisal ;]Basen fajny duzy ci co tam pracuja bardzo fajni a szczegolnie Ali ;) Mi i chlopakowi sie podobalo i to najwazniejsze:) I tez nie widzialam ze inni mieli jakies zastrzezenia:) Kierowniczka polka bardzo mila a nie taka jak na forum ;] Spedzialm tam super dwa tyg szkoda ze tak krotko jakbym mogla to bym dzisiaj tam bez wachania poleciala! Ale teraz wiem na przyszlosc ze nie warto sie przejmowac zlymi opiniami na forum ;] Wiec jak ktos tam bedzie leciec niech sie nawet nimi nie przejmuje.
IP: 217.113.235.248
Agaa
Gość
wczoraj wróciłam z KANTAOUI HOLIDAYS. Ktos kto wystawia tak negatywne opinie to chyba powinien poleciec sobie na wakacj za 10.000 zl, zeby nie narzekac, a pewnie i tak by sobie znalazl jakis problem. Nie powinniscie wystawiac takich opinii bo niepotrzebnie stresujecie ludzi ktorzy tam leca. Rowniez bylam w czesci gdzie jest recepcja i moge szczerze powiedziec, ze hotel jest czysty i zadbany. Obsługa bardzo sympatyczna. jeśli chodzi o jedzenie to zgadzam sie z Ania. Nigdy wiecej sie nie zasugeruje sie takimi negatywami jak tu znalazlam poniewaz leicialam wystraszona ze bede miszkac w jakies ruinie gdzie sufit w nocy spadnie mi na glowe - nic bardziej mylnego.
Polecam hotel i mysle, za za rok rowniez sie tam wybiore :)
IP: 195.117.208.15
do honest
Gość
"w dowód są te zdjęcia na necie honest.home.pl"

Hej, stary, ile tam byłeś? Tydzien, czy dwa? Bo szczerze mówiąc nie wiem, czy byłbym w stanie natrzaskać tyle zdjęć w ciągu powiedzmy dwóch dni. Może biegając z palcem na spuście. Rada na przyszłość, jak hotel jest obskurny, to awanturować się będziesz w kraju, a kiedy masz wakacje, to rzuć wszystko w diabły i idź na plażę. Chyba, że dla Ciebie relaksem jest polowanie na grzyba na scianie ;)

Btw.
Czy my mówimy o wycieczce za niecały jeden, czy za pięć tysięcy za tydzień?
Oasis Tours napisał w swoim katalogu "idealna propozycja dla niewymagającego klienta". Dla mnie to raczej jasne, że jeśli chcę pojechać do Afryki jak najmniejszym kosztem, płacąc niemal równowartość biletu lotniczego, to na miejscu mogę się spodziewać warunków a'la obóz harcerski. Oczywiście mogłem sobie wmawiać, że biura turystyczne i św. Mikołaj to to samo, ale mój poziom naiwności nie jest aż tak wysoki.
IP: 90.156.20.211
honest
Gość
co wy wypisujecie część hotelowa to dopiero mega syf ta basenowa jest troszke lepsza, ps. skoro te wasze pokoje to takie cudowne to prosze prosze ... pisać wszystko można .... prosze pokazać tecudowne pokoje i 3 lustra no i wanne dużą no i co tam jeszcze cudownego mieliście w pokojach ... he he he ps. dla wiedzy wszytkich Tunezja jest naprawde urokliwa i ma wspaniały klimat. Jak wszytkim wiadomo panuje tam straszny nieład (śmieci... jak to w krajach arabskich.. nie wszytkich :)) ale nie oznacza to że wszędzie ten sam standart 3* na saharze to pełen wypas ... nie ma nawet co porównywać z obozem Kantaoui Holiday .... co do fotek zrobiłem ich naprawde niewiele około 5000 szt. i są to od urokliwych po naprawde zaskakujące .... zdjęcia hotelu o ile to mozna nazwać hotelem to proza mieszkania w tej norze :), a miła obsługa jest dalece nie miła ... co do Pań wypowiadających sie o obsłudze miło ... to już tylko one same wiedzą dlaczego miło się o nich wypowiadają .. a ja pozostawie to bez komentarza :)
IP: 77.223.249.25
honest
Gość
".....Hej, stary, ile tam byłeś? Tydzien, czy dwa? Bo szczerze mówiąc nie wiem, czy byłbym w stanie natrzaskać tyle zdjęć w ciągu powiedzmy dwóch dni. ..." fotki na honest.home.pl/kantaouiholiday/index.html to tylko jedna setna fotek z wyprawy do tunezji, jak sie ma "smiene" to sie nie dziwe ze na klisze sie nie wyrabia :) he he pozdrawiam Fotograf ps. fotorelacjami zajmuje się profesjonalnie wiec dla mnie 300 fotek do jak dla ciebie "jedna" wiec nie rozumiem czemu sie dziwisz ? no tak obrońca hotelu się znalazł he he he ... kolejny pracownik ?
IP: 77.223.249.25
bilbao
Gość
jedno zdjęcie mówi więcej, niż 1000 słów. Znacie to? To przestańcie pisać głupoty i pokażcie równie dużą kolekcję ładnych zdjęć hotelu, pokoju, stołówki, plaży, widoków z okna. Niech się wszyscy przekonają jaki to luksus :))
Przecież to takie proste
IP: 87.205.165.156
honest
Gość
UWAGA !!! na dresy ip ... dlaczego ta Pnia lub Pan ukrywają się ... www.ip-db.com/195.117.208 ... a no bo chcą kit nam wstawiać ... "..... Agaa ... wczoraj wróciłam z KANTAOUI HOLIDAYS. Ktos kto wystawia tak negatywne opinie to chyba powinien poleciec sobie na wakacj za 10.000 zl, zeby nie narzekac, a pewnie i tak by sobie znalazl jakis problem. ...." ... to prawda internet to olbrzymie mozliwości ... także i dla oszustów ... co wypisują pochlebne opinie na temat tej noclegowni ...
IP: 77.223.249.25
bilbao
Gość
Błędnie wpisałeś adres.

Podany adres IP to:
195.117.208.15

Host: 195.117.208.15
Sieć
Kraj: Poland
Miasto: Gliwice
ISP:
Szerokość geograficzna: 50.2833°
Długość geograficzna: 18.6667°
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.12) Gecko/2009070611 Firefox/3.0.12 (.NET CLR 3.5.30729)

Honest, wejdź na mój profil i daj mi swoją @. Wydaje mi się że mam dobry pomysł co zrobić z twoimi zdjęciami
IP: 87.205.165.156
Agaa
Gość
Kolego chyba sobie troszke przeginasz!!!! Oszustem moze Ty jestes i naprawde nie wiem w czym masz problem. Byles na wakacjach, przezyles koszmar , a moze cie tam skrzywdzili. ok Twoja sprawa. Wypowiedziałes sie, a teraz nie czepiaj sie i nie ublizaj tym ktorym sie tam podobało. Masz jakas obsesje czy co ???
ps. sprawdzanie ludzi po adresie IP nie wydaje sie zbyt na miejscu.
IP: 77.253.224.7
Ania
Gość
honest radze ci sie troszke zastanowic ale widze ze to co piszesz to najwidoczniej na twoim poziomie jest ;] Wyobraz sobie ze tez mialam w pokoju trzy lustra ;] a dokladniej jedno duze w lazience drugie nad blatem w pokoju a trzecie na scianie na wprost wejscia do lazienki ;] A co do wanny to normalna wanna jak wszystkie heh... I proponuje ci sie nie wypowiadac na forum skoro nie wiesz a sie madrujesz ze trzech luster nawet nie ma ;]
IP: 217.113.235.248
Kaaa
Gość
czy jedzie ktoś do tego hotelu na obóz młodzieżowy od 6.08? Jeśli tak to podaje moje gg- 8961644 ;P
IP: 79.162.122.137
chester-40
Gość
Odradzam kategorycznie!! Dudniąca dyskotekado Północy a z drugiej strony Ahmed i jego kawiarenka (z dziką muzyka), menu -baardzo słabe, plaża płatna lub miejscowa (brudna) Basen -nie wida stóp własnych. W razie pytan proszę pisac. Pozdrawiam")
IP: 89.77.138.105
Ben
Gość
Proszę się nie sugerować opiniami z internetu , właśnie wróciłem z tego hotelu i było super. Obsługa przemiła , czysto , co drugi dzień zmieniane prześcieradła i ręczniki. A , że ktoś pisze , że syf ? proszę popatrzeć np na Francję byłem to widziałem , po prostu w Tunezji jest taka kultura i nikt tego nie zmieni , jeśli komuś to przeszkadza proszę wybrać hotel 5 gwiazdkowy i siedzieć nad basenem w zamkniętym ośrodku , ja przynajmniej poczułem jak żyją tubylcy , można było mieć niezły ubaw. Pozdrawiam i jeśli ktoś wybiera się tam mogę podesłać parę pięknych zdjęć z hotelu.
IP: 83.30.105.215
Ben
Gość
Proszę się nie sugerować opiniami z internetu , właśnie wróciłem z tego hotelu i było super. Obsługa przemiła , czysto , co drugi dzień zmieniane prześcieradła i ręczniki. A , że ktoś pisze , że syf ? proszę popatrzeć np na Francję byłem to widziałem , po prostu w Tunezji jest taka kultura i nikt tego nie zmieni , jeśli komuś to przeszkadza proszę wybrać hotel 5 gwiazdkowy i siedzieć nad basenem w zamkniętym ośrodku , ja przynajmniej poczułem jak żyją tubylcy , można było mieć niezły ubaw. Pozdrawiam i jeśli ktoś wybiera się tam mogę podesłać parę pięknych zdjęć z hotelu. Mój mail Ben88@poczta.onet.pl
IP: 83.30.105.215
Pati
Gość
Hej. Wybiermay sie ze znajomymi 27 sierpnia do Kantaoui Holidays, czy jest ktoś moze kto wybiera się w tym samym terminie;)? Pozdrawiam..
Patrycja:)
IP: 77.237.3.111
Pati
Gość
"Ben" :) Czy możesz mi przysłać kilka zdjęć:)?
patrycjaa_a@poczta.fm
IP: 77.237.3.111
Kasia
Gość
Ben czy możesz mi powiedzieć czy jest tam klimatyzajca w pokoju?? I proszę o kilka zdjęć femme-k@tlen.pl
IP: 195.3.200.52
Kasia
Gość
a wybiera się ktoś w okolicach września:) my będziemy w hotelu od 3 do 17 wrzesnia:) mlode małżeństwo po 20:) w tym mąż właśnie Tunezyjczyk:) chętnie pokażemy Tunezję naszym okiem :) moj adres: k.klimaszewska@o2.pl
IP: 213.158.199.71
szymon
Gość
Hotel dla malo wymagajacych. Byłem tam we wrześniu 2008 (1000zł) Posiłki jak to posiłki w tanich 3 gwiazdkowych hotelach, nie ma co narzekać. Obsługa hotelowa w porządku: sprzątaczką jak się zostawiło drobne to było elegancko wysprzątane, można świetnie dogadać się z obsługą z którą można pożartować, pośmiać się, zapalić sziszę. Chętnie doradzą gdzie warto jechać i za ile. Jeżeli chodzi o nocne żcie i dyskoteki to polecam Bananas club w Sousse (3 dinary za taxi) Minusy: zepsuta klimatyzacja, brudna okolica oraz plaża, nieczynna zjeżdżalnia.
IP: 83.143.102.141

Strona: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 > »

Forum turystyczne » Tunezja » Hotel Kantaoui Holidays w Tunezji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij