» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Autor Treść
Marek
Gość
Mam pytanie do Bartka z O.I.S. Czy jest możliwość zmiany terminu wyjazdu jeżeli wpłaciłem już zaliczkę? Chodzi mi o przesunięcie terminu o tydzień. Zarezerwowałem termin na 10.08 i okazało się że mój kuzyn ma wesele i głupio by było nie iść.
IP: 83.3.97.2
KAMA
Gość
Ja również mam pytanie a raczej pytania do Bartka z O.I.S. a wcześniej chcialam podziekowac za porprzednia odpowiedz ( juz sie nie moge doczekac smigania na skuterze po pieknej okolicy) ;) A więc moje pytania:
1) czy faktycznie lepiej wziasc ze soba euro i na miejscu wymienic na kuny???
2) czy wycieczki są oplacane w euro tak jak jest to na stronie czy w kunach?
3) czy do chorwacji mozna wwozic jedzenie bo ktos mi powiedzial ze jest zakaz, ale nie moge nigdzie tego potwierdzic na necie ani slowa o zakazie wiec nie wiem?
4) czy w willi milena w kuchni mozna uzywac pieca bo widze na zdjeciach ze stoi kuchenka a nie tylko palnik ale chcialam sie upewnic ;)
Z gory dziekuje za odpowiedz!!! ;)
IP: 62.69.200.23
pola
Gość
Ja też mam pytanie do Bartka z O.I.S. Interesuje mnie pokój 2-os. w willi Bozo 1-11 lipca. W waszym biurze słyszałam, że ta willa jest już cała zarezerwowana, jednak na waszej stronie nadal można to zrobić. Więc jak z tym jest? Ten pokój jest wolny czy nie, bo nie wiem co robić.
I proszę o szybką odpowiedź.
IP: 195.116.34.16
Iza
Gość
A ja mam takie pytanko... czy był ktoś na Krymie, kto mógłby podzielić się wrażeniami, bo tak się zastanawiam czy nie jechać w sierpniu?
17.07 wybieram się do Biogradu, ktoś jeszcze na tym forum jedzie w tym terminie?
IP: 83.6.84.168
Bartek OIS
Gość
Drogi Marku dziekuję za udzielanie się na forum i bardzo rzeczowe opinie, jesteś bardzo dobrze poinformowany:) natonmiast z przesunięciem terminu nie będzie problemu proponuję wysłać nowe zgłoszenie z opisem w uwagach o zmianie terminu. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z biurem.

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Bartek OIS
Gość
Droga Kamo odpowiem w skrócie:
Ad1 - TAK i to nawet bardzo :)
Ad2 - pewnie zależy od wycieczki ale na to pytanie bedzie mógł dopiero odpowiedzieć nasz rezydent
Ad3 - pomijając fakt że bagażu można mieć 30 kg, to że jedzienie może się popsuć od gorąca, to sądzę że raczej nikt tego nie kontroluje (nikt nie zagląda w walizki) ale z tego co wiem to istnieje zakaz przewożenia rzywności
Ad4 - jeśli jest to dlaczego nie :)
Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Bartek OIS
Gość
Droga Pola czasami zdarza się że rzezerwacje się nie potwierdzają, ktoś zmienia termin wyjazdu itp. dlatego jeśli na stronie pojawiła sie dostępna oferta willi Bozo w ciekawym terminie to trzeba łapać okazję !!!

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
do izy - lol-a
Gość
ja ja ja jade!17 lipca :) jedziesz z jakąś paczką?w jakiej willi będziecie?
IP: 193.59.72.231
kasiul
Gość
ja sie chcialam wybrac do Chorwacji 17 lipca, wlasnie solo i szukam kogos kto chcialby sie razem zakwaterowac
IP: 83.24.39.242
kat
Gość
ja wyjeżdżam 1 lipca:))))))))))))))
IP: 85.14.77.25
Ania
Gość
Kasiul, ja ze znajomymi też jade 17lipca, i brakuje nam jednej osoby do pokoju 3osobowego, moze masz ochote? jedziemy z Wrocławia, a willa którą zarezerwowaliśmy to willa Milena
IP: 193.59.72.231
Hubert
Gość
A moge poprowadzic autokar w czaei drogi ??
IP: 81.15.165.10
Iza
Gość
Ja jadę z moją przyjaciółką i jakąś jej koleżanką, której jeszcze na oczy nie widziałam :/, mam nadzieje, że będzie ok. My mamy zakwaterowanie w Bozo...
Skąd jedziecie?
Wiem, że Ania z Wrocławia :)
IP: 83.6.89.112
Artur
Gość
Czy do Chorwacji potrzebny jest paszport? Czy wystarczy tylko dowód osobisty?? Prosze o szybką odp
IP: 89.228.203.71
kasia
Gość
witam! mam pytanie do Bartka. Mam zarezerwowany apartament w willi milena w biurze ois powiedzieli mi ze moze on byc sprzedany jako pokoj 2-osobowy lub 3-osobowy. Ja chcialam zeby to byl pokoj 2osobowy co zaznaczylam w biurze jednak obawiam sie ze moze zostac tram dolaczona 3 osoba czego sobie nie wyobrazam bedac w pokoju z chlopakiem! Czy to jest mozliwe?? Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz
IP: 62.69.200.23
ania
Gość
mam pytanie:) czy ktoś wybiera się w terminie 9-19.07 do biogradu?:) planuję tam się zabrać tylko zastanawiam się jak to może wyglądać w praktyce skoro jadę sama... może Pan z OIS bezpośrednio mógłby mi coś naświetlić:) pozdrawiam serdecznie:)
IP: 89.79.62.71
ewa
Gość
Bartku,

1. skoro jak twierdzisz sternik na twojej łódce nie poczówał się do swoich obowiązków to w jaki sposób pływaliście??? --> nie przydzielono nam sternika w ogóle. Nikt z mojej łodki, pomimo posiadanych patentów, nie zgłaszał się wcześniej na sternika. Umiemy pływać, ale każdy z nas chciał odpocząć, a nie brać odpowiedzialność za innych. Była taka opcja, że jeśli ktoś się zgłosi na sternika, to płaci mniej - nikt z nas takiej opcji nie wybrał. Jednakowoż pozostawiono nas samym sobie. Z perspektywy czasu żałuję, że nie zadzwoniliśmy na policję.

I co odpowiesz na sprawę z silnikiem?

2. czy napewno napisałaś prawdę o wyżywieniu jakie dostaliście na jacht?(mamy wciąż faktury z tego wyjazdu i muszę przyznać, że jedzenia było więcej) ---> tak, na pewno. Gdy zadzwoniłam w końcu do waszego biura, oburzony rozmówca powiedział, że chyba nie sądziłam, że dostanę codziennie chleb (widocznie zwrot PEŁNE WYŻYWIENIE tego nie zawiera?!?!?!). Tak samo kwestia wody. Upał, sześcioro ludzi i 2 litry. Śmiech na sali. Skoro masz fakturę, wiesz na pewno jak bezużyteczny prowiant nam wcisnęliście, może zeskanujesz i pokażesz tutaj?

3. czy złożyłaś reklamacje? ---> Tak, najpierw dziewczyny dzwoniły, później poszło pismo do Warszawy. Jednak zostało bez odpowiedzi.

3. jak nazywał sie komadnor twojego rejsu chciałbym wyciągnąć wobec niego konsekwencje? ---> Nie pamiętam w tym momencie, ale skoro masz w papierach listę zakupów, jaką zrobiliście, to chyba masz też gdzieś umowę, którą podpisał ten gość, by to sprawdzić? Rejs odbywał się na początku sierpnia zeszłego roku. Byłam na pierwszym z dwóch tygodni, płynęliśmy na północ.

Czekam na odpowiedź. A Wam, ludziska, raz jeszcze radzę, nie jedźcie.

Ewa
IP: 84.10.61.212
ewa
Gość
Planującym wyjazd jeszcze tylko podrzucę:

Biuro OIS - Trafoi Solden 2008- oszuści !!! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=19&w=76484993 (polecam także komentarze)
Biuro OIS ściema jak nic - www.tur-info.pl/p/fo_id,40256,,,biuro_ois_sciema_jak_nic.html
IP: 84.10.61.212
ania
Gość
jadę 9-19 lipca do biogradu... w pojedynkę:) może jest ktoś kto szuka kogoś na "przystawkę":P ???
IP: 89.79.62.71
ewa
Gość
I jeszcze w ramach odpowiedzi,
do kamy (ze strony 14) - mówić NIE możesz najwyżej księżniczkom, nie "księżniczką". Nie oczekuję złotego pałacu ani śniadania do łóżka, ale wywiązania się z umowy. Zapłaciłam za coś, czego nie dostałam. Uwielbiam biwakowanie pod gołym niebem, wiele tygodni spędziłam też pod żaglami na Mazurach. Ale gdy płacę takie pieniądze (ludzie, przecież to prawie 100zl za dzień), to mam prawo czegoś oczekiwać w zamian, tak? Jeśli Tobie mama daje pieniądze na wycieczkę, ok, ale niektórzy muszą sobie na nie ciężko zapracować i nie chcą, by były zmarnowane.
I skąd w Tobie niezłomne przekonanie, że negatywne opinie są "fałszywe"?

i jeszcze do Marcina - tak, chyba byliśmy na tym samym rejsie (chociaż nie pływałam na Waldku). Masz rację, szło nam całkiem nieźle, ale gdy lewą burtą mijaliśmy kardynałkę płynąc na kamienie podczas silnego wiatru, potrzebowaliśmy kogoś, kto w takiej sytuacji zareaguje szybko i bezbłędnie. A kogoś takiego nie było.
IP: 84.10.61.212
Iza
Gość
Ania nie martw się jeśli jedziesz sama. Ja zawsze jeździłam sama i jakoś zawsze było super. Na pewno kogoś poznasz :)
IP: 83.6.91.175
ania
Gość
dzięki Iza:)
jakoś bardzo sie nie martwię:P
po prostu ciekawam jak to w praktyce wygląda:) ale spokojna moja rozczochrana... będzie na pewno dobrze, juz nie mogę się doczekać:)
IP: 212.203.136.10
Bartek OIS
Gość
Droga Kasiu jeśli zapłaciłaś za pok 2 os i nie masz w uwagach wpisanego nic w stylu "dokwaterowanie" to spij spokojnie :)

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
koni
Gość
Drogi Bartku, a czy będzie opublikowana obiecana mapka z villami w Biogradzie?;]
IP: 88.156.239.206
Dorota
Gość
Wybieram się na rejs ze znajomymi. Mam pytanie do Bartka w jakie jedzenie zaopatrzeni zostaniemy. Nasi faceci lubią zjeść ;-) Ile godzin dziennie bedziemy pływać?
IP: 79.188.5.6

Strona: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij