» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... > »

Autor Treść
gato
Gość
efa
My sie wsumie nie wachamy ja z doswadczenia wiem ze trzeba jechac i samemu sie przekonac.jest to wyjazd nie drogi wiec cudow nie oczekuje - tylko dobrej zabawy ale do tego biuro juz nic niema!!wiec co tu sie duzo zastanawiac!
IP: 89.206.6.82
Julka
Gość
ewka napisał
kat napisał
Julka napisał
1 lipca Biograd ap. Vera :). Kto jeszcze jedzie? Kto już był? Piszcie!


Ja, ja Jadę 1 lipca willa IVA:) Oczywiście pełna optymizmu:)


a ja 1 lipca, tylko, że willa CAMBER, pewnie sie poznamy:)


ale czad! mam nadzieję, że będzie super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do zobaczenia!!! ;)
IP: 80.54.36.18
Ann
Gość
jedziemy ze znajomymi 17lipca d Biogradu, brakuje nam jednej osoby do pokoju w apartamencie w willi Milena, moze byłby ktoś chętny??
IP: 62.141.219.201
Marek
Gość
Mam nadzieję że 1 lipca jadą osoby co lubią rządzić wieczorami. Ogólnie to odpocząć trochę trzeba ale nie w nocy. Pozdro
IP: 83.3.97.2
ewka
Gość
no jasne!!!:)odpoczywa sie w dzień na plaży przecież a w nocy to się szaleje:) ja tez jadę z chłopakiem,ale jesteśmy nastawieni na pełna integrację:)

a tak z innej beczki, to tam są plaże takie żwirowe,tak?nie ma piasku delikatnego?podobno potrzebne są buty bo są jeżowce,to prawda? i karimaty, bo na ręczniku za twardo, ktoś wie cos więcej na ten temat?
IP: 85.222.86.34
Marek
Gość
No plaże żwirowe ale z tego co wiem to w biogradzie jest jedna piaszczysta. Co do butów to jak byłem rok temu to nie używałem, wchodziłem do wody tak do ud i już później dna nie dotykałem wiec luz przed jeżowcami.W tym roku też nie zamierzam używać bo nie wygodnie się w nich pływa. A na plaży normalnie na ręczniku leżałem ale myślę że karimata bardziej praktyczna.
IP: 83.3.97.2
Dorota
Gość
Hej ;)

03.09.- 13.09.2008 jedziemy ze znajomymi do Chorwacji do Biogradu , bedziemy mieszkac w willi BOZO Kto tam tez jedzie? Moze bysmy sie wczesniej jakos poznali. Zgrana ekipa to udana zabawa i mam nadzieje ze wszyscy bedziemy tam bawic sie dobrze bez wzgledu na te nieciekawe opinie coniektorych internautow. ;)
IP: 89.78.179.16
madziulek
Gość
Dorota, ja jadę z chłopakiem w tym terminie, ale do willi Milena. Niestety, jedziemy tylko we dwójkę i nikogo innego nie znamy. Liczę na fajnych ludzi, bo t klimat tworzy wyjazd, a nie ilość gwiazdek w hotelu:)
IP: 217.173.194.11
ania
Gość
a kto jedzie do BOZO 9go lipca?:)
IP: 212.203.136.10
ewka
Gość
z tego co słyszałam do Chorwacji najbardziej opłaca się wziąć euro i na miejscu wymienić je na kuny, ale czy może ktos orientuje sie czy tak samo korzystne byłoby zabranie ze sobą dolarów??czy to już mniej by sie opłacało?PROSZĘ O ODPOWIEDŹ JESLI KTOS JĄ ZNA:)
IP: 85.222.86.34
looooveeee
Gość
Ja mam zamiar jechać 03.09!!! Może ktoś nie ma pary do pokoju w tym terminie???
IP: 62.87.251.247
pola
Gość
Julka napisał
ewka napisał
kat napisał
Julka napisał
1 lipca Biograd ap. Vera :). Kto jeszcze jedzie? Kto już był? Piszcie!


Ja, ja Jadę 1 lipca willa IVA:) Oczywiście pełna optymizmu:)


a ja 1 lipca, tylko, że willa CAMBER, pewnie sie poznamy:)


ale czad! mam nadzieję, że będzie super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do zobaczenia!!! ;)

ja też jadę w tym terminie do Bozo, z chłopakiem i mam nadzieję, że będziemy się zajebiście bawić:)
IP: 195.116.34.16
Malena
Gość
Czy nikt nie jeździ na KRYM ?? Nitk nie był, nie wybiera się lub chociaż zna kogoś kto był ?? :-))
IP: 83.4.186.191
Karola
Gość
aneccia napisał
[quote=Karola]
a ja już to czuje!heh najprawdopodobniej z Warszawy a gdzie macie nocleg?

Nocleg mamy w willi Elic, a Ty? W ile osób jedziecie?Pozdrawiam!!!


Hej my tez mamy w Elic 2 sierpnia!jak narazie napewno ja z kolezanką a jeszcze dwie osoby sie zastanawiają!wiec moze 4!
Mam nadzieje że sie bedziemy dobrze bawić!a ty juz byłaś w tych okolicach?[/quote=aneccia]
IP: 89.206.6.82
aneccia
Gość
super, nie, pierwszy raz wyruszam do Chorwacji. Mam nadzieję,że będziemy się świetnie bawić...Cóż za zbieg okoliczności,że w tej samej willi ;) Fajnie byłoby się rozpoznać;) może będziemy jechac tym samym autokarem,może masz jakieś fotki buhahahahah na tym wspaniałomyślnym portalu nasza klasa? podaję maila aneccia@o2.pl Jeśli masz ochotę prześlij linka to trochę pogadamy poza tym forum buzka pozdrawiam
IP: 195.74.50.1
Karola
Gość
no super zaraz ci prześle na meila moj adres!Pozdrawiam
IP: 89.206.6.82
aneccia
Gość
Karola z przemęczenia podałam zły adres . poprawny to aneccia5@o2.pl sorki czekam na linka, buzka
IP: 195.74.50.1
Y@RO
Gość
oo widze ze nie bede sam .. ja tez w ELIC na 2go sierpnia. hehe bede z dziewczyna ... :)
IP: 83.29.47.36
Karola
Gość
no to super trzeba sie jakos zgrac!;-)
IP: 81.210.34.50
ewka
Gość
pola napisał
Julka napisał
ewka napisał
kat napisał
Julka napisał
1 lipca Biograd ap. Vera :). Kto jeszcze jedzie? Kto już był? Piszcie!


Ja, ja Jadę 1 lipca willa IVA:) Oczywiście pełna optymizmu:)


a ja 1 lipca, tylko, że willa CAMBER, pewnie sie poznamy:)


ale czad! mam nadzieję, że będzie super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do zobaczenia!!! ;)

ja też jadę w tym terminie do Bozo, z chłopakiem i mam nadzieję, że będziemy się zajebiście bawić:)


a skąd wyruszacie?ja z warszawy
IP: 212.76.37.226
Marek
Gość
Parę pytań do Bartka z OIS.
1.Na stronie jest wiadomość że wykwaterowanie z pokoi jest rano w wyjazd wieczorem wiec co w tym czasie mamy zrobić ze swoimi bagażami i czy biuro ma zamiar zagospodarować jakoś ten czas czy po prostu mamy iść sobie na plażę i czekać do wieczora? Pytam się bo zawsze możemy trafić na deszcz a nie było by miło siedzieć na deszczu cały dzień.
2.Na stronie miała się pojawić mapka Biogradu z willami ale jakoś jej nie widzę. Doczekamy się jej?
3.Jakie jest ryzyko że autokar będzie kontrolowany na granicy w celu poszukiwania jedzenia, gdyż z tego co słyszałem jest zakaz wwozu? Uważasz że warto zaryzykować bo jedzenie w cro drogie.
4.Zostaniemy jakoś poinformowani o ewentualnym opóźnieniu autokaru?
5.Czy w czasie drogi będziemy się zatrzymywać w Czechach na jakiś obiad bo nie wiem czy wziąć korony?
6.Czy zatrzymamy się na strefie bezcłowej bo jak sadzę będziemy jechać przez przejście w Mariborze chyba że się mylę.
7.Czy willa Damir jest usytuowana na ulicy Splickiej, gdyż po moich poszukiwaniach udało mi się znaleźć taką lokalizacje, lecz nie jestem do końca przekonany że trafiłem akurat na tą wille.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
IP: 83.3.97.2
Julka
Gość
ewka napisał
pola napisał
Julka napisał
ewka napisał
kat napisał
Julka napisał
1 lipca Biograd ap. Vera :). Kto jeszcze jedzie? Kto już był? Piszcie!


Ja, ja Jadę 1 lipca willa IVA:) Oczywiście pełna optymizmu:)


a ja 1 lipca, tylko, że willa CAMBER, pewnie sie poznamy:)


ale czad! mam nadzieję, że będzie super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do zobaczenia!!! ;)

ja też jadę w tym terminie do Bozo, z chłopakiem i mam nadzieję, że będziemy się zajebiście bawić:)


a skąd wyruszacie?ja z warszawy

Ja też z Wawy
IP: 80.54.36.18
Martuuu
Gość
DOROTA I MAGDA!! Ja z moim chłopakiem jedziemy w tym samym terminie co wy czyli 03.09-13.09. Bedziemy mieszkac w villi Milena. Napiszcie skad jestescie i z jakiego miasta wyjeżdzacie. pozdrawiam:)
IP: 89.228.203.71
madziulek
Gość
mój chłopak i ja studiujemy w Opolu. Wyjeżdżać będziemy z Wrocka:) a Ty?
IP: 217.173.194.11
Nusia
Gość
O prosze widze że większa ekipa szykuje się w terminie 3 -13.09 i to w tej samej willi co ja z moim chłopakiem czyli w Milenie :) no to bardzo się ciesze :) My wyjeżdzamy z Krakowa :) Widać że są już 3 pary w tej willi ;) a więc musimy jakąś integracje zorganizować bo my też sami jedziemy :) Pozdrawiam Was serdecznie
IP: 83.11.156.65

Strona: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij