» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... > »

Autor Treść
Emilaek1
Gość
A i jeszcze jedno pytanko - dlaczego na waszej stronie jest juz zarezerwowane nasze studio tak jak zamówilismy, a w innym biurze z którym podobno współpracujecie (chodzi chyba o biuro czajka) ten termin i ten pokój jest wolny . Mam nadzieje ze to tylko głupie nieporozumienie i nie bedzie w naszym łóżku i pokoju spało wiecej osób oprocz nas :mrgreen:
IP: 85.221.185.146
Julka
Gość
hej
A my się z mężem zastanawiamy nad Biogradem, 1-11 lipca, apartament VERA . Ci, którzy byli - piszcie! Tyle tu negatywów, ale zawsze znajdą się tacy, co to się im nic nie podoba, prawda? w końcu narzekanie to nasza specjalność ;) Pozdrawiam!
IP: 80.54.36.18
STUDENT
Gość
JA SIE ZASTANAWIAM NAD WYJAZDEM... ALE NIE MAM Z KIM ZA BARDZO HMMM.. CO ZROBICC..
IP: 83.238.212.165
STUDENT
Gość
ACHA PYTANIE DO TYCH CO JUZ BYLI NP. ROK TEMU, CO W PRAKTYCE OZNACZA WYJAZD DLA MLODYCH LUDZI, JAK WYGLADA PRZYKLADOWY DZIEN POBYTUOPROCZ POBYTU NA PLAZY DZIEKI ZA INFORMACJE:)
IP: 83.238.212.165
Julka
Gość
hej, nie otwiera mi się stronka OIS, co jest?
IP: 80.54.36.18
Bartek OIS
Gość
Drogi Roberto więcej zdjęć willi posiadamy w biurze, niestety ilość miejsca na naszym serwerze jest ograniczona i nie możemy pozwolić sobie na umieszczenie całości na naszej stronie. Wybraliśmy naszym zdaniem najlepsze zdjęcia, które zostały zrobione przez nas (przepraszam za jakość) i nie są one w żaden sposób modyfikowane (photoshop :) więc doskonale wiecie czego się spodziewać na miejscu. Nie przeżyjecie szoku jak w przypadku innych biur podróży, które w katalogach umieszczają fotografie oderwane od rzeczywistości.

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Bartek OIS
Gość
Droga Ewo w takim razie czekam na ciebie w biurze. Wyjaśnię ci tylko jeszcze raz, że na każdą reklamację odpowiadamy i ja osobiście bardzo tego przestrzegam. Sądzę że bardzo rzeczowo odpowiedziałem na stawiane przez ciebie pytania. Mam jeszcze bardzo gorącą prośbę: jeśli zamierzasz nadal umieszczać swoje opinie na tym forum, to nie mijaj się z prawdą tzn. jeśli uważasz że racje żywnościowe przygotowane przez nas na rejs były zbyt skąpe, to zaznacz że jest to wyłącznie twoja opinia (jak dotąd jesteś pierwszą osobą która coś takiego zarzuciła dla naszego biura)

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
thalia
Gość
Drogi Bartku mógłbyś wrócić do postu 422 i odpowiedzieć też na moje pytania?
Z góry dziękuję
thalia
IP: 83.175.191.19
becia
Gość
to ja zglaszam sie jako kolejna osoba ktora twierdzi ze na jachcie bylo za malo jedzenia. Od drugiego dnia napoje i chleb trzeba bylo kupowac na wlasna reke, o czym pisales dopiero na forum Bartku, a jak wyjezdzalismy od was w zeszlym roku to mowiliscie ze wszystko bedzie.
Poza tym od czwartego dnia sami musielismy troszczyc sie o obklad bo tez sie skonczyl, a jakimis obzartuchami nie jestesmy:)
Poza tym chyba z 2 razy kolacje jedlismy w jakis knajpach, i w sumie tylko dzieki temu starczylo nam jedzenia na obiady na jachtach, inaczej by zabraklo prowiantu, a w knajpach oczywiscie jada sie za wlasna kase
IP: 194.54.17.239
Julka
Gość
Bartek, co jest z Waszą stroną??
IP: 80.54.36.18
Emilaek1
Gość
Oj chyba sie nie dowiem jak to wyglada dokładnie z tym Biogardem i willa Ugri :(
IP: 85.221.184.177
Malena
Gość
Był ktoś na KRYMIE???
Moje pytania to:
- czy dojazd jest OK zorganizowany ?? (2 godzinne opóźnienie mnie nie przeraża i jak jest wygodniej i bezpieczniej niż w standardowym wagonie PKP to i tak jest dobrze)
- czy na miejscu zakwaterowanie jest porównywalne z tym co jest na stronie (wybaczcie ale zdjęcia zawsze i wszędzie są podrasowa;))
- czy ośrodki są w spokojnej okolicy?
- czy pokoje można bezpiecznie zamknąć (tak również przed innymi uczestnikami wyjazdu)

Rozumiem z opisu na stronie, że pobyt na miejscu to głównie czas wolny, czy tak?
I jak wygląda organizacja wycieczek fakultatywnych (interesują mnie wszystkie - więc czy aby wziąć w nich udział trzeba zebrać ileś osób czy istnieje możliwość dołączenia do innej grupy?)

Z góry dzięki i pozdrawiam

PS. Wybaczcie ale nie chcę histerycznych wypowiedzi tylko konstruktywne. Bo to tak jakby ktoś jechał do Lwowa i obraził się na organizatora, że woda jest tylko przez kilka godzin. Za taką cenę jak ma OIS nie oczekuję luksusów tylko chcę wiedzieć czy jest w miarę OK i bezpiecznie i czy nadmiernie nie ściemniają ;-)
IP: 83.10.75.243
madi-24
Gość
planuje wyjazd 26.08 do biogradu willa milena czy ktos byl i moze powiedziec jak tam jest
IP: 83.15.7.162
kolt
Gość
Widzę, że pierwszy turnus zaczyna się już niedługo-prośba do tych co jadą jako pierwsi o swoje wrażenia-jak przejazd, zakwaterowanie, odległość od morza, jaka willa- kilka słow a każdemu to może coś pomóc. I błagam LUDZIE NIE ZADAWAJCIE już TYCH pytań BO można SIę TU pogubić A I TAK W 90 % NIKT WAM TU NIE ODPISUJE
IP: 84.10.168.185
kolt
Gość
OCZYWIśCIE CHODZI O chORWACJę-zbIOGRAD:)
IP: 84.10.168.185
madi-24
Gość
a jak tam grecja olimpic beach
czekam na jakies informacje
IP: 83.15.7.162
madi-24
Gość
a jak tam grecja olimpic beach
czekam na jakies informacje
IP: 83.15.7.162
kama
Gość
Olpimpic beach jest bardzo ladna miejscowoscia polaczona z paralia. jest tam szeroka plaza piaszczysta bez jeżowców a wiec nie trxzeba zaopatrywac sie w żadne buty do wody. Jest tam sporo sklepow ceny w miarę choć nabial i mieso jest dosc drogie. Owoce w podobnych cenach jak w Polsce, ale za to nieporownywalnie smaczniejsze! Wycieczki na ktore warto sie udac to meteory ( coś pieknego) wyspa skhiatos, no i warto zobaczyc ateny. Na wycieczke pod olimp warto sie udac samemu! a mianowicie wypozyczyc skuterek ( trzeba miec prawko) i wyruszyc w pelna przygod podroz, po drodze zwiedzajac wiele pieknych miejsc. Olimpic Beach i pralia to turystyczne miejscowosci wiec zycie zaczyna tam sie glownie po zachodzie slonca! Jest pare dyskotek na ktorych puszczane sa rowniez polskie piosenki ;)! a trzeba uwazac na grekow bo bywaja czasem dosc natarczywi ;D
IP: 62.69.200.23
peter
Gość
Widze Kama, że byłaś w Olimpic Beach :) A z biurem ois??
Ja wybieram się tam w sierpniu i ciekawa jestem jak wyglądała organizacja tego wyjazdu: jak dojazd, autokar, pokoje i atmosfera :mrgreen:
IP: 85.89.183.194
kama
Gość
nie! nie byłam z biurem ois ale z z biurem funclub. Ale mysle ze podroz wyglada podobnie ;) Olimpic beach jest bardzo mloda miejscowoscia wiec apartamenty tam stojace sa niedawno wybudowane i bardzo podobnego standardu. Jest tam to czego potrzeba jeśli sie nie wymaga luksusów ;) ja mam taki zwyczaj ze zabieram ze soba zawsze malutka patelnie i malutki garnek i pare sztuccow. Niby to wszystko jest ( choc np ppatelnie trzeba czasem pożyczac od sasiadow) ale jakos wole miec swoje ;) droga autokarem jest dluga i meczaca warto zaopatrzyc sie w duuza ilosc jedzenia bo nawet nie wiadomo kiedy ono znika ;) a i warto miec cos do okrycia sie w nocy bo jest troszke chlodno w autokarze. Atmosfera zalezy pewnie od tego kto sie znajdzie na tej wycieczce ale mysle ze bedzie ok! ;) A i jesli ktos chce zabrac ze soba jedzenie to spokojnie mieso prozniowo zapakowane mleko a nawet jogurty ( w grecji dosc drogie kolo 1 euro :() wszystko dojedzie i sie nie zepsuje sprawdzilam to juz 2 razy ;) a wiec polecam :0 w sierpniu jest tam jednak baaardzo goraco nawet w nocy a i warto wziasc duuuzo kremow z filtrami zeby sie nie sparzyc juz pierwszego dnia ;)
IP: 62.69.200.23
Malena
Gość
KRYM KRYM KRYM !!! - był ktoś?????????????? jak było????????????
(wybaczcie ale będę zadawać to pytanie aż się ktoś kto był tam z OIS nie odezwie;-), ale może to milczenie oznacza, że było tak dobrze, że nikt nie narzeka - albo tak źle, że nikt nit wrócił ;-))
IP: 83.10.62.48
Julka
Gość
1 lipca Biograd ap. Vera :). Kto jeszcze jedzie? Kto już był? Piszcie!
IP: 80.54.36.18
Marek
Gość
Ile średnio pieniędzy bierzecie na osobę do Chorwacji?
IP: 83.3.97.2
kat
Gość
Julka napisał
1 lipca Biograd ap. Vera :). Kto jeszcze jedzie? Kto już był? Piszcie!


Ja, ja Jadę 1 lipca willa IVA:) Oczywiście pełna optymizmu:)
IP: 85.14.77.25
kat
Gość
Marek napisał
Ile średnio pieniędzy bierzecie na osobę do Chorwacji?


Na osobę biorę nie więcej niż 300 euro:0 mam nadzieję że wystarczy:)
IP: 85.14.77.25

Strona: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij