» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Autor Treść
kama
Gość
Droga Ewo gwarantuję Ci, że pieniążki na wycieczkę ciułam przez cały rok i dlatego też nie są to wycieczki za 2 tys. zł a jedynie za 600 zł. Jednak już trochę w życiu wyjeżdżałam i napatrzyłam się na to co potrafią wymyślić ludzie i czego oczekiwać!!! Nie mówie, że w Twoim przypadku też tak jest. Tak jak wcześniej pisałam ludzie na internecie najczęsciej krytykują a rzadko piszą coś pozytywnego dlatego uważam, że te opinie nie są obiektywne! W tym roku wyjeżdżam z ois i przekonam się czy naprawdę jest taki brak organizacji! Na funclub na necie też jest pełno negatywnych opinii a ja z czystym sumieniem mogłabym polecać to biuro! Po powrocie zdam relacje i jak naprawdę bedzie źle to przyznam Ci rację! pozdrawiam serdecznie
IP: 62.69.200.23
Dorota
Gość
Mam jeszcze jedno pytanie czy na jachtach jest WC?
IP: 79.188.5.6
Dorota
Gość
Czy wczesniej moge sie dowiedziec na jakim jachcie bede pływać?
IP: 79.188.5.6
kat
Gość
Ja wyjeżdżam 1 lipca na Chorwację i kieruje mną tylko i wyłącznie optymizm:) Będzie źle to napisze, będzie świetnie to też napiszę:) pozdrawiam wszystkich:)
IP: 85.14.77.25
ania
Gość
Pytanie do Bartka jeśli można:) niewiele pewnie zmieni i wniesie ale mnie ciekawi:) jaka jest średnia wieku pośród Waszych tutaj klientów?:) większość bliżej 18 czy bliżej 35?:)
Pytam z czystej ciekawości bo tak czy siak się oczywiście wybiorę:) i nawet podejrzanie zaczyna mni cieszyć,że jadę sama... jak za typowych studenckich czasów przy wyazdach na obozy:) Tym razem też się na pewno trafi jakaś super ekipa:D pozdrawiam...
IP: 89.79.64.41
Melka
Gość
a ja jade 18 sierpnia do biogradu :D z przyjacielem hehe ale dziewczyny jak jakas szuka kolegi to polecam wcale bez zadnej zazdrosci :D kto jedzie w tym terminie ??? pozdrownienia ze ślaska :P
IP: 83.30.37.119
yneffer
Gość
no to jzu z moim dziewczynami zarezerwowałydmy sobie termin: 26.08 Chorwacja i apartament maimare,kto się wybiera w tym terminie?
IP: 62.233.204.82
ergis84
Gość
Hmm jade ze znajomymi 1 lipca do Biogradu. Nastawiliśmy się na super zabawe i mam nadzieje, że tak bedzie. Pozdrowionka z Małopolski. Kat z jakiego miasta jedziesz?
IP: 77.254.148.142
kat
Gość
ergis84 napisał
Hmm jade ze znajomymi 1 lipca do Biogradu. Nastawiliśmy się na super zabawe i mam nadzieje, że tak bedzie. Pozdrowionka z Małopolski. Kat z jakiego miasta jedziesz?





Wyjeżdżam z Katowic:) z moim chłopakiem znajomymi i rodzinką...Cała willa nasza:)
IP: 85.14.77.25
Użytkownik
Posty: 4
Witam wszystkich wybieramy sie z dziewczyną 1-11.07 do Biogradu do Villi DOZEN .Mam pytanko był może ktoś w tej villi ?? jak naprawdę to wygląda proszę o opinie??
pozdrawiam
IP: 79.188.139.238
Melka
Gość
a nikt nie wybiera sie od 18 sierpnia?? heh ja mam nadzieje ze towarzystwo sie trafi pierwsza klasa i ze w autokarze juz bedzie nieźle :D pozdrawiam
IP: 83.4.3.81
Bartek OIS
Gość
Droga Ewo każda reklamacja, którą otrzymujemy jest rozpatrywana w terminie 30 dni. W zaistniałej sytuacji zapraszam cię serdecznie do naszego biura. Chcemy wyjaśnić wszystkie twoje wątpliwości. Forum jest anonimowe i nie może być miejscem polemiki w tak poważnych sprawach o jakich piszesz. Nie pisz kolejnych postów tylko po prostu do nas przyjdź!!!!

P.S.
Sposób w jaki się udzielałaś dotychczas na forum sugeruje, że nie jesteś rozgoryczoną klientką tylko pracownikiem konkurencyjnej firmy, więc czekamy na ciebie abyś mogła rozwiać nasze wątpliwości.

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Bartek OIS
Gość
Droga Koni mogę tylko powiedzieć, że ukaże się wkrótce

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Bartek OIS
Gość
Droga Doroto zostaniecie zaopatrzeni w produkty, które łatwo przygotować na kuchence znajdującej się w każdym jachcie: makarony, słoiki z gotowymi daniami, ryż itp. Jest to typowe biwakowe jedzenie. Pierwszego dnia dodajemy chleb natomiast w dniach kolejnych o świeże pieczywo trzeba już zadbać we własnym zakresie. Co roku zaopatrujemy łódki w podobną ilość jedzenia, która zadowala większość naszych klientów. Jeśli lubicie naprawdę dużo zjeść to zawsze można zawinąć do któregoś portu i coś dokupić. To ile będziecie pływać zależy od was. Trasy, ustalane przez komandora i sterników nie są męczące.

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Bartek OIS
Gość
Na jachtach śródlądowych zazwyczaj nie instaluje się WC z prostego powodu, w razie bardzo palącej potrzeby zawsze można szybko przybić do brzegu i rozwiązać problem.
IP: 62.233.203.150
Bartek OIS
Gość
Droga Aniu nie wyliczaliśmy jeszcze średnich wieku na każdym wyjeździe ale myślę, że mogę cię uspokoić: mamy wiele zgłoszeń za równo od osób w przedziale wiekowym 18-24 jak i 25-35

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Użytkownik
Posty: 4
Bartek OIS ty pewnie byłeś w tej villi DOZEN w Biogradzie ?? Weź coś powiedz bo na zdjęciach to słabo widać
a może masz więcej tych zdjęć ?? Pozdrawiam :)
IP: 79.188.139.238
ewa
Gość
Drogi Bartku,

Chyba to co napisałeś powinnam wziąć za komplement; nie jestem pracownikiem konkurencyjnej firmy, studiuję anglistykę na UJ i pracuję w szkole językowej.
Jak pisałam, na reklamację nie odpowiedzieliście, a minie już niedługo rok. Być może po sesji, jeśli znajdę chwilę czasu, to rzeczywiście przyjdę do waszego biura. Jednak nie mam zamiaru przestać pisać postów, będę tu co jakiś czas pisać to samo co za pierwszym razem, by inni, którzy szukają o was opinii w internecie, się nie nacięli tak jak ja.
Bardzo żałuję, że nie zdecydowałeś się odpowiedzieć na postawione przeze mnie pytania.

Doroto,
Twoje pytanie nie było wprawdzie skierowane do mnie, ale z mojej strony mogę zapewnić, że to co dostaniecie jako prowiant nie wystarczy na zaspokojenie umiarkowanego nawet apetytu. Jak napisał Bartek, musisz doliczyć nie tylko pieczywo, ale także dodatki do pieczywa (serki, dżemy, co tam chcesz) i przede wszystkim napoje, chociażby wodę.
IP: 84.10.61.212
Marek
Gość
Kto jedzie 1 lipca i do jakiej willi?
IP: 83.3.97.2
ania
Gość
a kto jedzie 9 lipca do Maimare?:)
IP: 212.203.136.10
ergis84
Gość
Od 1 lipca villa ugri bedzie nas w sumie 4 osoby. Kto jeszcze wybral tą ville???
IP: 77.254.131.172
thalia
Gość
Razem z ergisem84 jedziemy na wspolna wyprawe, 1-11.07, Biograd, willa Ugri.
Mam pytanie do Bartka: w jakich odleglosciach od najblizszej sieci sklepow, kawiarenek znajduje sie ta willa, a w jakiej od plazy? Wyjazd z Krakowa godz 11.15 spod motelu Krak, prosze o podanie dokladniejszego opisu miejsca (czy autokar bedzie wjezdzal na parking motelowy, czy mamy czekac na przystanku autobusowym MPK). Czy w Biogradzie sa w ogole piaszczyste plaze? Jesli tak, to gdzie? Czy ktorys z uczestnikow moze nam napisac cokolwiek na temat willi Ugri??
IP: 83.29.14.93
nika
Gość
Jedziemy 9-osobową ekipą od 1.07 do Biogradu (willa Lidia) :)
Na pewno będzie super :))
IP: 83.6.209.160
kat
Gość
Ja sie już nie mogę doczekać:) wyjazdu:)
IP: 85.14.77.25
Emilaek1
Gość
Witam wszystkich, ja z chłopakiem wybieramy sie 2 sierpnia do Biogardu (wiila Ugri), czy ktos jeszcze jedzie w tym terminie do tej willi? Czy plaze sa piaszczyste ,a moze raczej kamieniste? Ile trzeba zabrac ze soba pieniedzy , żeby nie umrzec z głodu ;) I czy na 100% nie trzeba miec paszportu??? Jak wyglada to wszystko na miejscu ,czy trzeba samemu dojsc do wybranej willi , czy autokar dowozi do wyznaczonych miejsc? Życze wszystkim udanego wypoczynku i wiecej optymizmu, co nie którym by sie przydało mam nadzieje ze trafie na super grupe POZDRAWIAM :D
IP: 85.221.185.146

Strona: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij